День відкритих дверей у Зачепилівському районному відділі державної реєстрації актів цивільного стану

День відкритих дверей у Зачепилівському районному відділі державної реєстрації актів цивільного стану

У Зачепилівському районному відділі державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Харківській області  проведено  День відкритих дверей та оглядову екскурсію для учнів 11 класу Зачепилівської ЗОШ.  На зустрічі школярі дізналися  про основні функції і завдання органів державної реєстрації актів цивільного стану.

 

Діяльність органів державної реєстрації актів цивільного стану – це багатогранна, інтенсивна та відповідальна робота. Щоденно до відділів державної реєстрації актів цивільного стану звертається велика кількість громадян з питань реєстрації важливих в їх житті подій, іноді радісних, іноді сумних. Органи державної реєстрації актів цивільного стану  супроводжують людину  через усе життя від народження і до смерті. Адже кожна подія  в житті людини ( народження, шлюб, розірвання шлюбу, зміна імені, смерть)  має бути зареєстрована в державному органі,  та ці  події  породжують відповідні правові наслідки. Книги записів актів цивільного стану зберігають усі етапи життя кожного з нас. Актові записи - це історія окремої людини, його родини, а з цього складається історія всієї держави!

Саме з моменту  реєстрації актів цивільного стану в державному органі реєстрації актів цивільного стану  між громадянином та державою започатковуються, змінюються, доповнюються або припиняються цивільні права та обов’язки.

Також учнів було  ознайомлено з загальнонаціональним правопросвітницьким проектом Міністерства юстиції України «Я МАЮ ПРАВО».

 

 

 

 

 

   

61002, м. Харків, вул. Ярослава Мудрого, 16

тел.: (057) 751-81-68

e-mail: info@kh.minjust.gov.ua

www.kharkivobljust.gov.ua

карта сайта