День відкритих дверей у Сахновщинському районному відділі державної реєстрації актів цивільного стану

День відкритих дверей у Сахновщинському районному відділі державної реєстрації актів цивільного стану

2 жовтня 2018 року в Сахновщинському районному відділі державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Харківській області проведено день відкритих дверей  для старшокласників  Новоолександрівської  ЗОШ І-ІІІ ст.  Учні завітали до відділу , де для них було проведено оглядову екскурсію. В ході якої учнів ознайомили з роботою відділу, загальними засадами діяльності органів.

Державна реєстрація актів цивільного стану проводиться з метою забезпечення реалізації прав фізичної особи та офіційного визнання і підтвердження державою фактів народження фізичної особи та її походження, шлюбу, розірвання шлюбу, зміни імені, смерті.

Під час оглядової екскурсії завітали також до залу урочистих подій, де  спеціалісти відділу познайомили учнів з порядком державної реєстрації шлюбу та порядком проведення відповідного обряду. На завершення екскурсії учнів було ознайомлено з проектом «Я МАЮ ПРАВО!» та  пілотним проектом Міністерства юстиції  України Веб-портал «Звернення у сфері державної реєстрації актів цивільного стану».

 

 

 

 

 

   

61002, м. Харків, вул. Ярослава Мудрого, 16

тел.: (057) 751-81-68

e-mail: info@kh.minjust.gov.ua

www.kharkivobljust.gov.ua

карта сайта