День відкритих дверей у Міжрайонному відділі державної виконавчої служби по Основ’янському та Слобідському районах міста Харків

День відкритих дверей у Міжрайонному відділі державної виконавчої служби по Основ’янському та Слобідському районах міста Харків

У Міжрайонному відділі державної виконавчої служби по Основ’янському та Слобідському районах міста Харків Головного територіального управління юстиції у Харківській області напередодні святкування Дня юриста пройшов «День відкритих дверей».

Заступник начальника Відділу Бардін І.С. розповів студентам других та третіх курсів Національного юридичного університету ім. Я. Мудрого про діяльність, повноваження та специфіку роботи державних виконавців.

Майбутні юристи мали змогу подивитися на роботу виконавчої служби з середини, завітати до всіх кабінетів, познайомитися та поспілкуватися з державними виконавцями.

Молодь цікавилась саме практичною стороною виконання рішень, новелами законодавства та життєвими ситуаціями, пов'язаними із виконавчим провадженням.

Майбутнім юристам було запропоновано у подальшому поглибити свої знання та пройти стажування у відділах державної виконавчої служби.

Адже у Державній виконавчій службі, як ніде, можливо отримати колосальний досвід і знання у різноманітних галузях права.

 

 

 

 

 

   

61002, м. Харків, вул. Ярослава Мудрого, 16

тел.: (057) 751-81-68

e-mail: info@kh.minjust.gov.ua

www.kharkivobljust.gov.ua

карта сайта