MEETUP зі школярами на на тему: «STOP БУЛІНГ»

MEETUP зі школярами на на тему: «STOP БУЛІНГ»

У Харківському ліцеї № 107 Харківської міської ради Харківської області працівником управління державної реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Головного територіального управління юстиції у Харківській області Кас’ян А.В. спільно з начальником відділу “Люботинського бюро правової допомоги” представництва Третього Харківського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Йолкіною Л.П. та практикуючим психологом Букіною Ю. в межах правопросвітницького проекту Я МАЮ ПРАВО! було проведено зустріч з учнями 7-8 класів на тему «STOP Булінг».

 

Образливі прізвиська, глузування, піддражнювання, підніжки, стусани з боку одного або групи учнів щодо однокласника чи однокласниці – це ознаки нездорових стосунків, які можуть призвести до цькування — регулярного, повторюваного день у день знущання. Регулярне та цілеспрямоване нанесення фізичної й душевної шкоди стало об’єктом уваги науковців і педагогів, починаючи з 70-х років минулого століття, й отримало спеціальну назву – булінґ.

 

 

Так за статистикою в Україні 67% дітей у віці від 11 до 17 років стикалися з проблемою булінгу. Наведені цифри свідчать про те, що булінг є важливою проблемою в Україні. Часто діти не знають, як самостійно розв'язати певні проблеми, тому за допомогою саме таких уроків юстиції намагається донести до учнів, що потрібно не соромитись і звертатись за допомогою до батьків, психологів, вчителів, дзвонити на гарячу лінію за порадою, як діяти у такій ситуації.

 

 

Спільно з колегами ми не тільки розбирали проблему булінгу серед школярів,  емоції, які переживають агресор, жертва та свідки булінгу, питання притягнення винних осіб до адміністративної, цивільної, кримінальної відповідальності, але й на яскравому експерименті з яблуками показали як дітей ранить цькування.

 

 

 

 

 

 

 

   

61002, м. Харків, вул. Ярослава Мудрого, 16

тел.: (057) 751-81-68

e-mail: info@kh.minjust.gov.ua

www.kharkivobljust.gov.ua

карта сайта