Керівництво управління  
  Структурні підрозділи  
  Розклад роботи  
  Загальні правила роботи  
  Місія, функції, повноваження, основні завдання, напрями діяльності Головного управління юстиції  
  Основні функції структурних підрозділів  
  Організаційна структура Головного територіального управління юстиції  
  Правові засади  
  Прийом громадян  
  Гаряча лінія  
  Плани роботи та звіти про їх виконання  
  Пріоритети роботи  
  Доступ до публічної інформації  
  Перелік та умови отримання послуг, що надаються управлінням, форми і зразки документів, правила їх заповнення  
  Звернення громадян  
  Безоплатна правова допомога  
  Управління персоналу  
  Cтажування громадян з числа молоді  
  Державні закупівлі  
  Лінія довіри  
  Фінансові ресурси  
  Основні засади очищення влади  
  Новая страница  


 

 

 


MEETUP зі школярами на на тему: «STOP БУЛІНГ»

MEETUP зі школярами на на тему: «STOP БУЛІНГ»

У Харківському ліцеї № 107 Харківської міської ради Харківської області працівником управління державної реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Головного територіального управління юстиції у Харківській області Кас’ян А.В. спільно з начальником відділу “Люботинського бюро правової допомоги” представництва Третього Харківського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Йолкіною Л.П. та практикуючим психологом Букіною Ю. в межах правопросвітницького проекту Я МАЮ ПРАВО! було проведено зустріч з учнями 7-8 класів на тему «STOP Булінг».

 

Образливі прізвиська, глузування, піддражнювання, підніжки, стусани з боку одного або групи учнів щодо однокласника чи однокласниці – це ознаки нездорових стосунків, які можуть призвести до цькування — регулярного, повторюваного день у день знущання. Регулярне та цілеспрямоване нанесення фізичної й душевної шкоди стало об’єктом уваги науковців і педагогів, починаючи з 70-х років минулого століття, й отримало спеціальну назву – булінґ.

 

 

Так за статистикою в Україні 67% дітей у віці від 11 до 17 років стикалися з проблемою булінгу. Наведені цифри свідчать про те, що булінг є важливою проблемою в Україні. Часто діти не знають, як самостійно розв'язати певні проблеми, тому за допомогою саме таких уроків юстиції намагається донести до учнів, що потрібно не соромитись і звертатись за допомогою до батьків, психологів, вчителів, дзвонити на гарячу лінію за порадою, як діяти у такій ситуації.

 

 

Спільно з колегами ми не тільки розбирали проблему булінгу серед школярів,  емоції, які переживають агресор, жертва та свідки булінгу, питання притягнення винних осіб до адміністративної, цивільної, кримінальної відповідальності, але й на яскравому експерименті з яблуками показали як дітей ранить цькування.

 

 

 

 

 

 

 

   

61002, м. Харків, вул. Ярослава Мудрого, 16

тел.: (057) 751-81-68

e-mail: info@kh.minjust.gov.ua

www.kharkivobljust.gov.ua

карта сайта