Керівництво управління  
  Структурні підрозділи  
  Розклад роботи  
  Загальні правила роботи  
  Місія, функції, повноваження, основні завдання, напрями діяльності Головного управління юстиції  
  Основні функції структурних підрозділів  
  Організаційна структура Головного територіального управління юстиції  
  Правові засади  
  Прийом громадян  
  Гаряча лінія  
  Плани роботи та звіти про їх виконання  
  Пріоритети роботи  
  Доступ до публічної інформації  
  Перелік та умови отримання послуг, що надаються управлінням, форми і зразки документів, правила їх заповнення  
  Звернення громадян  
  Безоплатна правова допомога  
  Управління персоналу  
  Cтажування громадян з числа молоді  
  Державні закупівлі  
  Лінія довіри  
  Фінансові ресурси  
  Основні засади очищення влади  
  Новая страница  


 

 

 


Робоча зустріч на тему: "Зупинимо булінг разом"

Робоча зустріч на тему: "Зупинимо булінг разом"

Начальником Барвінківського районного відділу державної реєстрації актів цивільного стану (надалі – Відділ) Гармаш Т.В. разом із секратерем Великокомишуваської сільської ради Барвінківського району Харківської області Шматок Г.В. було проведено робочу зустріч на тему: «Зупинемо булінг разом».

Так, начальник Відділу повідомила, що булінг — це агресивна і вкрай неприємна свідома поведінка однієї дитини або групи дітей щодо іншої дитини, яка супроводжується регулярним фізичним і психологічним тиском. Булінг є гострою проблемою сучасності.

Виділяють такі види булінгу:

фізичний (штовхання, підніжки, зачіпання, бійки, стусани, ляпаси, нанесення тілесних ушкоджень); економічний (крадіжки, пошкодження чи знищення одягу та інших особистих речей, вимагання гроше); психологічний (принизливі погляди, жести, образливі рухи тіла, міміка обличчя, поширення образливих чуток, ізоляція, ігнорування, погрози, жарти, маніпуляція, шантаж); сексуальний (принизливі погляди, жести, образливі рухи тіла, прізвиська та образи сексуального характеру, зйомки у переодягальнях, поширення образливих чуток, сексуальні погрози, жарти); кібербулінг (приниження через використання мобільних телефонів, інтернету, інших електронних пристроїв).

Було зазначено, що важливим моментом для батьків є їхня небайдужість щодо дитини. Вони повинні стежити за станом її настрою, підтримувати контакт із класним керівником та іншими батьками класу, в якому навчається їх малеча. Дитині потрібно пояснити, що в разі цькування треба звертатися за допомогою до психолога, вчителів, керівництва школи, старших учнів, батьків інших дітей, охорони. Батьки повинні звернутися до керівництва навчального закладу і повідомити про ситуацію.

Під час зустрічі було обговорено про те, що не варто вживати слова «жертва» і «агресор», у відношенні дітей щоб запобігти тавруванню і розподілу ролей. Не слід погрожувати покараннями. Батьки мають наполегливо просити дитину припинити таку поведінку і попередити, що спостерігатимуть за нею.

 

 

 

 

 

   

61002, м. Харків, вул. Ярослава Мудрого, 16

тел.: (057) 751-81-68

e-mail: info@kh.minjust.gov.ua

www.kharkivobljust.gov.ua

карта сайта