Інформування про проект «Я МАЮ ПРАВО!»

Інформування про проект «Я МАЮ ПРАВО!»

Начальником управління персоналу Федотовою Т.М., заступником начальника управління – начальником відділу по роботі з персоналом управління персоналу Супруненко Т.І., спеціалістом відділу по роботі з персоналом управління персоналу Козелько К.А., провідним спеціалістом відділу з питань банкрутства Свиридовою Н.О. проведено правопросвітницький захід з метою ознайомлення працівників Департаменту фінансів Харківської обласної державної адміністрації з основними напрямками проекту «Я МАЮ ПРАВО!».

Особливу увагу було приділено тематикам «ЯК ПРОТИДІЯТИ БУЛІНГУ?», «ЯК ПРОТИДІЯТИ ДОМАШНЬОМУ НАСИЛЬСТВУ?», «ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ПРАВА НА ЗАРОБІТНУ ПЛАТУ».

Також, присутніх було проінформовано про нові сервіси Міністерства юстиції України, зокрема, повідомлено про веб-портал pravo.minjust.gov.ua та єдиний контакт-центр системи безоплатної правової допомоги за допомогою якого можна отримати необхідну інформацію щодо захисту своїх прав у різних життєвих ситуаціях.

За результатами проведеного правопроосвітницького заходу здійснено анкетування працівників вищевказаного Департаменту щодо рівня обізнаності громадян про їх права.

 

 

 

 

 

   

61002, м. Харків, вул. Ярослава Мудрого, 16

тел.: (057) 751-81-68

e-mail: info@kh.minjust.gov.ua

www.kharkivobljust.gov.ua

карта сайта