Правопросвітницький захід «Я МАЮ ПРАВО!»

Правопросвітницький захід «Я МАЮ ПРАВО!»

Начальником управління персоналу Федотовою Т.М., заступником начальника управління – начальником відділу по роботі з персоналом управління персоналу Супруненко Т.І., спеціалістом відділу по роботі з персоналом управління персоналу Козелько К.А., головним спеціалістом відділу інформаційно-аналітичної роботи управління персоналу Храмцовою Ю.В. проведено правопросвітницький захід з метою ознайомлення працівників Департаменту соціального захисту населення Харківської обласної державної адміністрації з основними напрямками проекту «Я МАЮ ПРАВО!».

Під час заходу особливу увагу було приділено тематикам «ЯК ПРОТИДІЯТИ БУЛІНГУ?», «ЯК ПРОТИДІЯТИ ДОМАШНЬОМУ НАСИЛЬСТВУ?». Роз’яснено де і як можна отримати допомогу у випадку зіткнення з проявом булінгу чи домашнього насильства.

Також, присутніх було проінформовано про нові сервіси Міністерства юстиції України, зокрема, повідомлено про веб-портал pravo.minjust.gov.ua та єдиний контакт-центр системи безоплатної правової допомоги за допомогою якого можна отримати необхідну інформацію щодо захисту своїх прав у різних життєвих ситуаціях.

 

 

 

 

 

   

61002, м. Харків, вул. Ярослава Мудрого, 16

тел.: (057) 751-81-68

e-mail: info@kh.minjust.gov.ua

www.kharkivobljust.gov.ua

карта сайта