Інформування громадян ромської національності про правопросвітницький проект «Я МАЮ ПРАВО!»

Інформування громадян ромської національності про правопросвітницький проект «Я МАЮ ПРАВО!»

В приміщенні  Борівського районного відділу державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Харківській області проведено інформування громадян ромської національності про правопросвітницький проект «Я МАЮ ПРАВО!».

Також було проінформовано, що Міністерство юстиції України підготувало випуски програм  «Я МАЮ ПРАВО!»,  яка транслюється в ефірі 5 каналу.

«Я МАЮ ПРАВО!» – загальнонаціональний правопросвітницький ТВ проект, спрямований на підвищення рівня правової обізнаності громадян.

Громадянам було повідомлено, що вийшов третій випуск  телепрограми «Я МАЮ ПРАВО!» на тему домашнього насильства. Особи, які постраждали від домашнього насильства повинні знати, що завжди можуть звернутися за допомогою:

-   до поліції - зателефонувати за номером 102 або написати заяву;

- зателефонувати на Національну гарячу лінію із попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та гендерної дискримінації за номером 116 123 або 0 800 500 335;

-  до загальних та спеціалізованих служб підтримки постраждалих осіб;

-  до служби у справах дітей за місцем свого проживання;

-  до системи безоплатної правової допомоги.

Також, громадян було проінформовано про реформи Міністерства юстиції  «Шлюб за добу», про отримання  свідоцтв про народження в пологових будинках.

 

 

 

 

 

   

61002, м. Харків, вул. Ярослава Мудрого, 16

тел.: (057) 751-81-68

e-mail: info@kh.minjust.gov.ua

www.kharkivobljust.gov.ua

карта сайта