Лекція на тему міжнародного правового співробітництва з іншими державами

Лекція на тему міжнародного правового співробітництва з іншими державами

Начальником відділу судової роботи та міжнародного співробітництва Колотіловою Н.В. на базі Харківського регіонального відділення Національної школи суддів України для секретарів судового засідання місцевих судів Харківської, Сумської, Полтавської, Луганської областей було проведено лекцію на тему: “Застосування міжнародних договорів про правову допомогу з іншими державами. Визнання та виконання рішень іноземних судів в Україні”.

 

Під час лекції були надані роз'яснення щодо оформлення документів, які складаються судами на підставі міжнародних договорів та підлягають направленню в іноземну державу, а також документів, що оформлюються судами за результатами розгляду доручень іноземних судів; роз'яснено порядок зносин між державами-учасницями міжнародних договорів. Звернуто увагу на те, що форма, зміст та якість оформлення документів складає уявлення про державу Україна, як суб'єкта-учасника міжнародного правового поля.

 

 

Одночасно, всіх присутніх проінформовано про Загальнонаціональний правопросвітницький проект "Я МАЮ ПРАВО!", який запроваджено з метою формування нової правової свідомості шляхом інформування громадян про їхні права та механізми їх захисту, полегшення доступу до правосуддя.

 

 

 

 

 

 

   

61002, м. Харків, вул. Ярослава Мудрого, 16

тел.: (057) 751-81-68

e-mail: info@kh.minjust.gov.ua

www.kharkivobljust.gov.ua

карта сайта