Інформування про правопросвітницький проект «Я МАЮ ПРАВО!»

Інформування про правопросвітницький проект «Я МАЮ ПРАВО!»

Спеціалістом відділу державної реєстрації актів цивільного стану по Слобідському та Основ'янському районах у місті Харкові (надалі-Відділ) Суєтновою С.Ю. в Диканівській виправній колонії № 12 було проведено дві державні реєстрації шлюбів, а також проінформовано засуджених про правопросвітницький проект «Я МАЮ ПРАВО!».

Під час інформування спеціаліст Відділу повідомила, що загальнонаціональний правопросвітницький проект «Я МАЮ ПРАВО!» реалізується Міністерством юстиції у співпраці з системою безоплатної правової допомоги, територіальними органами юстиції, за підтримки юридичних клінік, міжнародних донорів та партнерів.

Мета проекту - підвищити юридичну грамотність українців та сформувати нову правову культуру в суспільстві. Це масштабна реформа правової свідомості, яка забезпечить сталий розвиток України як сучасної демократичної держави. Одним з ключових елементів, який забезпечує реалізацію проекту «Я МАЮ ПРАВО!», є надання громадянам безоплатної правової допомоги. Це дієвий та ефективний механізм, який дає можливість захистити свої права кожному.

Додатково засудженим роз'яснено порядок отримання  повторних  свідоцтв про державну реєстрацію актів цивільного стану.

 

 

 

 

 

 

   

61002, м. Харків, вул. Ярослава Мудрого, 16

тел.: (057) 751-81-68

e-mail: info@kh.minjust.gov.ua

www.kharkivobljust.gov.ua

карта сайта