Надання адресної безоплатної правової допомоги в Золочівському районі Харківської області

Надання адресної безоплатної правової допомоги в Золочівському  районі Харківської області

Головний спеціаліст відділу систематизації законодавства, правової роботи та правової освіти управління державної реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Ночовкіна О.В. відповідно до затвердженого графіку здійснила виїзд до Золочівського району Харківської області з метою надання адресної безоплатної правової допомоги.

 

Прийом громадян було проведено спільно з заступником начальника Золочівського бюро правової допомоги Дзьонь О.О. та заступником начальника відділу державної реєстрації актів цивільного стану по Дергачівському та Золочівському районах Головного територіального управління юстиції у Харківській області Слинько В.В. Громадяни отримали консультації щодо приватизації присадибної земельної ділянки, спадкування земельного паю громадянином Росії та з інших питань.

Під час заходу працівники центру та громадяни Золочівського району Харківської області були проінформовані про реалізацію правопросвітницького проекту “Я МАЮ ПРАВО!”, механізм виконання рішення суду, порядок стягнення аліментів та відповідальність за їх несплату, порядок реєстрації народження або смерті на підставі рішення суду, отримали буклети з правовою інформацією, а також черговий випуск інформаційного видання Міністерства юстиції України “Юстиція відкрита для людей”.

 

 

Крім того, працівники Харківської юстиції організували виставку інформаційної друкованої продукції правопросвітницького проекту “Я МАЮ ПРАВО!” у Золочівській центральній районній бібліотеці. Це надасть змогу відвідувачам бібліотечного закладу отримувати правову інформацію за напрямами комунікативних кампаній проекту.

 

 

 

 

 

 

 

   

61002, м. Харків, вул. Ярослава Мудрого, 16

тел.: (057) 751-81-68

e-mail: info@kh.minjust.gov.ua

www.kharkivobljust.gov.ua

карта сайта