Семінар на тему: «Зупинемо булінг разом» з батьками учнів Первомайської загальноосвітньої школи № 2»

Семінар на тему: «Зупинемо булінг разом» з батьками учнів Первомайської загальноосвітньої школи № 2»

Працівниками Первомайського міськрайонного відділу державної реєстрації актів цивільного стану проведено семінар на тему: "Зупинемо булінг разом" з батьками учнів Первомайської загальноосвітньої школи № 2 Первомайської міської ради Харківської області.

 

Працівники відділу повідомили, що булінґ (від англ. bully – хуліган, задирака, грубіян, «to bully» — задиратися, знущатися) – це агресивна і вкрай неприємна свідома поведінка однієї дитини або групи дітей стосовно іншої дитини, що супроводжується регулярним фізичним і психологічним тиском.

Прикметною ознакою булінґу є довготривале «відторгнення» дитини її соціальним оточенням.

Найчастіше булінґ відбувається в таких місцях, де контроль з боку дорослих менший або взагалі його нема. Це може бути шкільний двір, сходи, коридори, вбиральні, роздягальні, спортивні майданчики. У деяких випадках дитина може піддаватися знущанням і поза територією школи, кривдники можуть перестріти її на шляху до дому. Навіть удома жертву булінґу можуть продовжувати цькувати, надсилаючи образливі повідомлення на телефон або через соціальні мережі.

У разі, якщо вирішити ситуацію з булінгом на рівні школи не вдається — повідомте поліцію! Захистіть свою дитину від цькування!

 

 

 

 

 

   

61002, м. Харків, вул. Ярослава Мудрого, 16

тел.: (057) 751-81-68

e-mail: info@kh.minjust.gov.ua

www.kharkivobljust.gov.ua

карта сайта