Проведено тематичний урок “Стоп булінг!”

Проведено тематичний урок “Стоп булінг!”

19 вересня 2018 року для учнів 10 класу технологічного ліцею Харківської міської ради «Проведено тематичний урок “Стоп булінг!” заступником відділу розгляду звернень та забезпечення діяльності комісії з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації Управління державної реєстрації Назарян А.А. та головним спеціалістом відділу розгляду звернень та забезпечення діяльності комісії з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації Управління державної реєстрації Степанян І.Г. в межах проведення Тижня протидії булінгу в рамках інформаційної кампанії #СтопБулінг загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!».

З учнями провели вправу «Метод розтановки сил», після чого обговорили теми булінгу та його види, причини виникнення булінгу, вплив цього явища на окрему особистість і учнівський колектив в цілому, відповідальність за вчинення булінгу, можливі механізми реагування на випадки булінгу і захист постраждалих осіб.

В інтерактивній формі з учнями 10 класу опрацьовані практичні методи виявлення постраждалих та булерів, конкретні методи впливу на учасників булінгу. Обговорені різні випадки булінгу, які траплялися з ними особисто та реакція дітей з цього приводу, а також заходи боротьби і протидії булінгу, які є найдоцільнішими на їх думку.

 

 

 

 

 

   

61002, м. Харків, вул. Ярослава Мудрого, 16

тел.: (057) 751-81-68

e-mail: info@kh.minjust.gov.ua

www.kharkivobljust.gov.ua

карта сайта