Тренінг на тему: «Правовий захист осіб без громадянства. Оформлення набуття громадянства України за народженням та територіальним походженням»

Тренінг на тему: «Правовий захист осіб без громадянства. Оформлення набуття громадянства України за народженням та територіальним походженням»

В.о. начальника відділу державної реєстрації актів цивільного стану Управління державної реєстрації Богданова Є.В. взяла участь у тренінгу на тему: «Правовий захист осіб без громадянства. Оформлення набуття громадянства України за народженням та територіальним походженням», який проходив на базі правового клубу «PROVOKATOR» в рамках проекту «Правова допомога біженцям та особам без громадянства в Україні», який реалізується БФ «Право на захист» за підтримки Агентства ООН у справах біженців (UNHCR).

У ході тренінгу присутні розглянули низку правових питань щодо правового захисту осіб без громадянства, а саме щодо первинної реєстрації народження, відновлення свідоцтв про народження та їх витребування від компетентних органів іноземних держав. Обговорили порядок встановлення факту народження в судовому порядку, підтвердження факту видачі свідоцтва про народження.

В рамках реалізації загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» присутніх проінформовано про основні положення вищезазначеного проекту, зокрема, про права та механізм їх захисту у сфері державної реєстрації. Мета проекту - підвищити юридичну грамотність українців та сформувати нову правову культуру в суспільстві. Це масштабна реформа правової свідомості, яка забезпечить сталий розвиток України як сучасної демократичної держави.

 

 

 

 

 

   

61002, м. Харків, вул. Ярослава Мудрого, 16

тел.: (057) 751-81-68

e-mail: info@kh.minjust.gov.ua

www.kharkivobljust.gov.ua

карта сайта