До уваги громадян!

До уваги громадян!

Останнім часом збільшилась кількість  випадків, коли невідомі особи телефонують, пишуть або навіть приходять до громадян та, представляючись виконавцями, вимагають  кошти в рахунок погашення боргу.

Згідно чинного законодавства обов’язок примусового виконання  рішень покладається на органи державної виконавчої служби (державних виконавців) та на приватних виконавців у випадках, передбачених Законом України “Про органи та осіб, які здійснюють примусове виконання судових рішень і рішень інших органів”.

Для того, щоб захистити себе від протиправних дій, пересвідчитесь у тому, що візитер насправді є державним чи приватним виконавцем. Особа зобов’язана пред’явити службове посвідчення встановленого зразка, яке підтверджує, що вона працівник відділу державної виконавчої служби або приватний виконавець. Слід пам'ятати, що посвідчення державного чи приватного виконавця має чітке найменування відділу або виконавчого округу, зазначення його імені, прізвища та посади, фотографію, а також розбірливу печатку Головного територіального управління юстиції або Міністерства юстиції України. Зауважимо, що спеціальної форми одягу для державних та приватних виконавців не передбачено.

Також, будь-яка особа може перевірити  чи дійсно вона є боржником в Єдиному реєстрі боржників, в якому зазначається інформація про відділ державної виконавчої служби, державного виконавця та засоби зв’язку безпосередньо з виконавцем https://erb.minjust.gov.ua/#/search-debtors.

 

 

 

 

 

 

   

61002, м. Харків, вул. Ярослава Мудрого, 16

тел.: (057) 751-81-68

e-mail: info@kh.minjust.gov.ua

www.kharkivobljust.gov.ua

карта сайта