«Я маю сили зупинити булінг» - таке гасло було сьогодні з нами

 «Я маю сили зупинити булінг» - таке гасло було сьогодні з нами

У Харківському державному художньому училищі працівниками управління державної реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Головного територіального управління юстиції у Харківській області за підтримки практикуючих психологів, громадських діячів було проведено в межах реалізації правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» правовиховну годину «СтопБулінг!», спрямовану на формування правових знань та правосвідомості молоді щодо того, що таке булінг.

Нині булінг став не просто негативним явищем, з яким стикаються учні різної вікової групи, сидячи за навчальною партою. Так, лише за минулий рік, за словами керівника Директорату інклюзивної та позашкільної освіти Міносвіти Лариси Самсонової, зафіксовано 109 тисяч звернень дітей і їхніх батьків із приводу цькування в школі. Ці цифри свідчать, що таке становище вкрай критичне та потребує реагування як з боку держави, так і з боку громадськості. Саме тому нині є важливим сформувати якісні правові знання молоді щодо того, що насправді є булінгом.

Спільно з учнями було обговорено щодо необхідності вирізнення булінгу від дружнього подражнювання,  види та форми проявів булінгу, а також те, які наслідки мають такі протиправні діяння, адже за порушення прав однієї людини завжди наступає відповідальність.

А ще ми вчилися розуміти почуття, які відчуває агресор, жертва та спостерігачі, вчилися бути толерантними до проявів слабкостей інших, особливостей, а також бути співчутливими та небайдужими, не залишатись осторонь до будь-яких проявів булінгу. І, на сам кінець, ми вкотре зрозуміли, що об’єднавшись, ми зможемо подолати це ганебне явище у суспільстві.

P.S. Завжди необхідно пам’ятати, що в очах дитини цілий світ і лише від нас залежить, чи буде він щасливим!!!!

#БулитиНеКруто

 

 

 

 

 

   

61002, м. Харків, вул. Ярослава Мудрого, 16

тел.: (057) 751-81-68

e-mail: info@kh.minjust.gov.ua

www.kharkivobljust.gov.ua

карта сайта