На Харківщині розпочалася вступна кампанія

На Харківщині розпочалася вступна кампанія

12 липня 2018 року в Україні стартувала вступна кампанія для здобуття освітнього ступеня бакалавра. Саме сьогодні вчорашні випускники шкіл мають змогу через е-кабінети подавати заяви до обраних закладах вищої освіти.

Харків – місто-осередок студентської молоді. Саме тому Харківська юстиції в межах реалізації правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» провела масовий флеш-моб у більшості закладах вищої освіти, спрямований на поширення інформації стосовно протидії корупції в Україні.

Метою даної інформаційної компанії було доведення до молоді меседжу щодо подолання побутової корупції. Сьогодні Харківська юстиції зосередила свою увагу на тому, що лише об’єднав зусилля суб’єктів державної влади та громадськості ми можемо не лише протидіяти корупції, але й подолати її у нашій країні.

Дана акція була не лише інформативною та викликала зацікавленість, але й підтвердила, що сучасна молодь готова об’єднати зусилля на шляху формування нової української європейської держави, де верховенство права є одним із базисів громадянського суспільства.

Харківська юстиції сьогодні вкотре підтвердила, що Міністерство юстиції України – міністерство нової формації, відкрите для людей.

#СКАЗАНО-ЗРОБЛЕНО. Працюємо далі!

 

 

 

 

 

   

61002, м. Харків, вул. Ярослава Мудрого, 16

тел.: (057) 751-81-68

e-mail: info@kh.minjust.gov.ua

www.kharkivobljust.gov.ua

карта сайта