Семінар, присвячений актуальним питанням організації роботи державних нотаріальних контор м. Харкова та Харківської області

Семінар, присвячений актуальним питанням організації роботи державних нотаріальних контор м. Харкова та Харківської області

Відбувся семінар, присвячений актуальним питанням організації роботи державних нотаріальних контор м. Харкова та Харківської області, організований управлінням з питань нотаріату Головного територіального управління юстиції у Харківській області спільно з Харківським обласним державним нотаріальним архівом.

Під час проведення семінару були обговорені актуальні питання забезпечення функціонування «Гарячої телефонної лінії» управління з питань нотаріату з метою запобігання виникнення можливих проявів корупційних діянь, а також формування архівних справ державних нотаріальних контор для подальшої їх передачі на зберігання до державного нотаріального архіву. 

               

Також, в ході проведення семінару звернута увага державних нотаріусів на особливості заповнення та подання до Державної служби фінансового моніторингу України форми обліку суб’єктів фінансового моніторингу  № 1-ФМ і проведений аналіз дій нотаріусів, як суб’єктів первинного фінансового моніторингу, при підготовці до посвідчення правочину, а також питання щодо правильності заповнення анкет за результатами здійснення ними ідентифікації, верифікації та вивчення клієнтів. Крім того, учасників семінару проінформовано про необхідність неухильного дотримання вимог законодавства у сфері фінансового моніторингу.

 

 

 

 

 

   

61002, м. Харків, вул. Ярослава Мудрого, 16

тел.: (057) 751-81-68

e-mail: info@kh.minjust.gov.ua

www.kharkivobljust.gov.ua

карта сайта