Оголошуємо конкурс!

Оголошуємо конкурс!

Увага! У Головному територіальному управлінні юстиції у Харківській області оголошено конкурс на заміщення вакантних посад державної служби!

Загалом оголошено 44 вакантні посади державних службовців, серед яких вакансії у відділах державної виконавчої служби та відділах державної реєстрації актів цивільного стану.

Детальніше з вакансіями державної служби та вимогами до кожної посади окремо можна ознайомитися у розділі «Управління персоналом» або перейшовши за банером «Вакансії» на головній сторінці!

Документи подаються до 12 год. 00 хв. 19 липня 2018 року за адресою: м. Харків, вул. Ярослава Мудрого, б. 16, 3 пов. (пн.- чт.  – до 18:00, пт. – до 16:45).

Звертаємо увагу, що декларації подаються шляхом надання роздрукованого примірника заповненої декларації на офіційному веб-сайті НАЗК

Обов’язковою вимогою також є наявність посвідчення атестації щодо вільного володіння державною мовою.

Також інформуємо, що у разі якщо кандидат бажає використати попередні результати тестування, він зобов’язаний з’явитися під час проходження етапу тестування для надання доступу адміністратору до результатів тестування, визначених за допомогою програмного забезпечення, шляхом надання можливості оформити відповідний звіт. Для цього кандидату необхідно мати при собі логін та пароль, який він використовував раніше при проходженні відповідного тестування.

У разі відсутності у кандидата такого логіна та пароля, рекомендуємо завчасно звертатись до державних органів, у яких відбувалось тестування, з метою повторного їх отримання.

 

 

 

 

 

   

61002, м. Харків, вул. Ярослава Мудрого, 16

тел.: (057) 751-81-68

e-mail: info@kh.minjust.gov.ua

www.kharkivobljust.gov.ua

карта сайта