Надання адресної безоплатної правової допомоги в Зміївському районі Харківської області

Надання адресної безоплатної правової допомоги в Зміївському районі Харківської області

25 червня 2018 року в рамках реалізації правопросвітницького проекту “Я маю право!” головним спеціалістом відділу систематизації законодавства, правової роботи та правової освіти управління державної реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Головного територіального управління юстиції у Харківській області Ночовкіною О.В. відповідно до затвердженого графіку здійснено виїзд до Зміївського району Харківської області з метою надання адресної безоплатної правової допомоги.

Прийом громадян було проведено на базі Територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Зміївської районної державної адміністрації.

 

Громадянам, які звернулися за правової допомогою, були надані консультації з питань оформлення спадщини, визнання особи безвісно відсутньою, порядку стягнення аліментів та відповідальності за їх несплату, розподілу квартири тощо.

В межах проведення комунікативної кампанії працівники центру та громадяни були проінформовані про реалізацію правопросвітницького проекту “Я МАЮ ПРАВО!”.

 

 

 

 

 

   

61002, м. Харків, вул. Ярослава Мудрого, 16

тел.: (057) 751-81-68

e-mail: info@kh.minjust.gov.ua

www.kharkivobljust.gov.ua

карта сайта