Інформування студентів Державного вищого навчального закладу «Харківський коледж будівництва, архітектури та дизайну» про проведення Тижня права з нагоди відзначення Дня захисту дітей та про проект «Я МАЮ ПРАВО!»

Інформування студентів Державного вищого навчального закладу «Харківський коледж будівництва, архітектури та дизайну» про проведення Тижня права з нагоди відзначення Дня захисту дітей та про проект «Я МАЮ ПРАВО!»

Зараз проблема дитинства одна з найважливіших проблем нашої країни. Для того, щоб діти вміли збудувати в дорослому житті щасливе майбутнє, вони повинні знати свої права, реалізовувати свої обов’язки та захищати свої свободи. Права дитини - це певні спеціальні можливості, які необхідні людині віком до 18 років для існування і досягнення зрілості. Знаючи свої права з дитинства, людина зможе плідно й ефективно брати участь у розбудові правового суспільства нашої держави. Через 15 років саме сьогоднішні діти будуть навчати, лікувати, забезпечувати правопорядок, видобувати вугілля, видавати книжки… будуть ухвалювати рішення… Але сьогодні їм ще так потрібен наш захист та опіка!

30 травня 2018 року для студентів І курсу Державного вищого навчального закладу «Харківський коледж будівництва, архітектури та дизайну» спеціалістами відділу взаємодії з суб`єктами державної реєстрації та підвищення кваліфікації державних реєстраторів Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Харківській області Павленко Ю.Ю. та Котляр Г.О. в межах проведення Тижня права з нагоди відзначення Дня захисту дітей та задля реалізації правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» були проведені лекції на теми: «Основні права, свободи та обов’язки неповнолітніх», «Не знаєш, як вирішити спір?», «Не отримуєш аліменти?», «Як протидіяти домашньому насильству?».

Також, було студентам доведено інформацію про правопросвітницький проект «Я МАЮ ПРАВО!», здійснено поширення інформаційних буклетів з зазначених питань.

Під час правопросвітницького заходу із студентами були обговорені питання щодо порядку укладання трудового договору з неповнолітнім.

 

 

 

 

 

   

61002, м. Харків, вул. Ярослава Мудрого, 16

тел.: (057) 751-81-68

e-mail: info@kh.minjust.gov.ua

www.kharkivobljust.gov.ua

карта сайта