Проведено круглий стіл у Національному юридичному університеті імені Ярослава Мудрого

Проведено круглий стіл у Національному юридичному університеті імені Ярослава Мудрого

Відділом судової роботи та міжнародного співробітництва Головного територіального управління юстиції у Харківській області спільно з кафедрою цивільного процесу Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого проведено круглий стіл на тему: «Міжнародно-правове співробітництво України у цивільних справах, що розглядаються судами».

З привітальним словом виступив завідувач кафедри цивільного процесу НЮУ імені Ярослава Мудрого Гусаров К.В.

З головною доповіддю виступила  начальник відділу судової роботи та міжнародного співробітництва Головного територіального управління юстиції у Харківській області Колотілова Н.В., яка ознайомила учасників з останніми проектами Міністерства юстиції України, зокрема,  «Я маю право», «Шлюб за добу», запровадження інституту приватних виконавців, тощо.

Також, Колотілова Н.В. розповіла про застосування договорів про правову допомогу з іншими державами й застосування міжнародних актів у правосудді, визнання та виконання рішень іноземних судів в Україні. Було наведено приклади виконання Конвенції про правову допомогу та правові відносини у цивільних, сімейних та кримінальних справах 1993 року (Мінська Конвенція) та Гаазької Конвенції про вручення за кордоном судових та позасудових документів у цивільних або комерційних справах 1965 року на практиці; роз’яснено положення Конвенції про цивільно-правові аспекти міжнародного викрадення дітей.

 

 

 

 

 

   

61002, м. Харків, вул. Ярослава Мудрого, 16

тел.: (057) 751-81-68

e-mail: info@kh.minjust.gov.ua

www.kharkivobljust.gov.ua

карта сайта