Веб-портал “Звернення у сфері державної реєстрації актів цивільного стану

Веб-портал “Звернення у сфері державної реєстрації актів цивільного стану

22 травня 2018 року головним спеціалістом. Барвінківського районного відділу державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Харківської області Топалом І.П разом з представниками Барвінківського бюро правової допомоги Первомайського місцевого центру з надання безоплатної вторинної допомоги проведено робочу зустріч на якій було обговорено питання щодо роботи електронного сервісу Веб-портал “Звернення у сфері державної реєстрації актів цивільного стану”.

Веб-портал “Звернення у сфері державної реєстрації актів цивільного стану” (надалі — Веб портал) - це офіційний сервіс щодо подачі заяв або звернень у сфері державної реєстрації актів цивільного стану, який є доступним для користувачів мережі Інтернет.

Метою запуску сервісу є спрощення процедури отримання адміністративних послуг у сфері державної реєстрації актів цивільного стану  та підвищення ефективності роботи відділів державної реєстрації актів цивільного стану.

Через веб-портал кожен громадянин має можливість подати до відділу державної реєстрації актів цивільного стану наступні заяви: про державну реєстрацію шлюбу, про державну реєстрацію розірвання шлюбу, про державну реєстрацію зміни імені, про внесення змін до актового запису цивільного стану, їх поновлення та анулювання, про повторну видачу свідоцтв та витягів з державного реєстру актів цивільного стану громадян, або звернення щодо їх формування.

Крім того, з використанням функціональних можливостей веб-порталу користувач може здійснити попередній запис на відвідування відділу державної реєстрації актів цивільного стану із зазначенням зручної дати та часу з вказаних вище питань, а також з питань державної реєстрації народження, смерті.

В ході зустрічі присутніх було проінформовано про загальнонаціональний правоосвітницький проект «Я маю право!».

 

 

 

 

 

   

61002, м. Харків, вул. Ярослава Мудрого, 16

тел.: (057) 751-81-68

e-mail: info@kh.minjust.gov.ua

www.kharkivobljust.gov.ua

карта сайта