Всеукраїнський конкурс шкільних малюнків «Я маю право»

Всеукраїнський конкурс шкільних малюнків «Я маю право»

З метою розвитку морально-етичних якостей дітей, формування у дітей та підлітків позитивного образу права як державного інституту, виховання почуття важливості прав дитини, розвинення морально-етичних якостей дітей, соціальної підтримки талановитої молоді, сприяння їх самореалізації, творчого розвитку та з нагоди Дня захисту дітей Координаційною радою молодих юристів при Міністерстві юстиції України з 16 квітня по 2 червня 2018 року проводиться Всеукраїнський конкурс шкільних малюнків «Я маю право»

Учасником Конкурсу може стати кожен учень загальноосвітнього навчального закладу віком до 18 років (включно).

Конкурс проходитиме за наступними номінаціями:

Молодша група. Індивідуальна робота.

Молодша група. Колективна робота.

Середня група. Індивідуальна робота.

Середня група. Колективна робота.

Старша група. Індивідуальна робота.

Старша група. Колективна робота.

До молодшої групи відносяться діти віком від 6 до 10 років; до середньої групи - від 10 до 14 років; до старшої групи - від 14 до 18 років.

На конкурс подаються індивідуально підготовлені малюнки (конкурсні роботи) учнів та учнівських колективів (не більше 3-х учнів), пов'язані з загальною тематикою конкурсу.

Конкурсні роботи повинні бути виконані в довільній графічній чи живописній техніці (олівці, фломастери, фарби, авторська техніка, комп'ютерна графіка тощо) у форматі А4.

Конкурсні роботи разом із заявкою (із зазначенням прізвища, ім'я та по батькові конкурсанта, дати народження, контактного телефону, домашньої адреси, повної назви навчального закладу, назви номінації, назви конкурсної роботи) подаються за адресою: вул. Ярослава Мудрого, 16, м. Харків, 61002; тел. 751-84-73.

Кожен учасник може подати не більше 1 конкурсної роботи.

Прийом конкурсних робіт здійснюється з 16 квітня до 12 травня 2018 року.

Оцінювання конкурсних робіт експертною комісією, відзначення переможців та урочисте нагородження переможців регіонального етапу та надання даних Всеукраїнському організаційному комітету проводитиметься до 18 травня 2018 року.

Оцінювання конкурсних робіт Всеукраїнською експертною комісією - з 21 по 25 травня 2018 року.

Відзначення переможців та урочисте нагородження переможців національного етапу конкурсу проходитиме 2 червня 2018 року.

Просимо Вас повідомити усі підпорядковані загальноосвітні навчальні заклади про порядок та умови проведення конкурсу та сприяти направленню конкурсних робіт до Головного територіального управління юстиції у Харківській області у строк до 12 травня 2018 року.

 

 

 

 

 

   

61002, м. Харків, вул. Ярослава Мудрого, 16

тел.: (057) 751-81-68

e-mail: info@kh.minjust.gov.ua

www.kharkivobljust.gov.ua

карта сайта