Консультування з питання отримання повторного свідоцтва про народження

Консультування з питання отримання повторного свідоцтва про народження

12 квітня 2018 року у приміщенні Кегичівського районного відділу державної реєстрації актів цивільного стану (надалі – Відділ)  начальником Відділу  Прищепою І.В. та спеціалістом Кегичівського  бюро правової допомоги проведено спільний прийом громадян.  

 

На консультацію з питання отримання повторного свідоцтва про народження звернувся громадянин 1939 року народження. Начальником Відділу було роз’яснено,  що  у тих випадках, коли актовий запис цивільного стану або метричний запис передано на зберігання до відповідного державного архіву області, міст Києва і Севастополя, відділ державної реєстрації актів цивільного стану витребовує з архіву архівну копію цього запису, на підставі якої повторно видає свідоцтво про державну реєстрацію акту цивільного стану. Запит щодо витребування архівної копії та видача свідоцтва здійснюються не пізніше трьох робочих днів з дня отримання заяви щодо повторної видачі цього документа та відповідно надходження архівної копії.

Під час консультування громадянина було проінформовано про правоосвітницький  проект «Я МАЮ ПРАВО !» та розповсюджено буклети на правоосвітницьку тематику.

 

 

 

 

 

   

61002, м. Харків, вул. Ярослава Мудрого, 16

тел.: (057) 751-81-68

e-mail: info@kh.minjust.gov.ua

www.kharkivobljust.gov.ua

карта сайта