Досліджуй! Мрій! Надихайся! При цьому Знай! Дій та Захищай!

Досліджуй! Мрій! Надихайся! При цьому Знай! Дій та Захищай!

Під таким лозунгом пройшов "Марафон чесності", який провели співробітники відділу організаційної роботи, документування та контролю Головного територіального управління юстиції у Харківській області.

 

На теренах доступу до омріяної професії майбутні абітурієнти стикаються з різними перепонами, у тому числі нерівного доступу до професії різних верств населення.

Анонімне опитування показало, що кожен другий абітурієнт вважає, що хоча б раз стикався з хабарництвом при вступі на навчання. Іноді це уявлення хибне, що підтвердилося в рольовій правовій грі з відвідувачами заходу “Впізнай корупцію”.

Однак, в тих випадках, коли дійсно працівниками навчальних закладів має місце вимагання хабара, студенти, абітурієнти, їх батьки повинні діяти негайно.

Про те, як правильно діяти в таких випадках, куди звертатися та як бути захищеним, працівники Головного територіального управління юстиції у Харківській області оговорили з майбутніми абітурієнтами студентської столиці України.

Загалом захід був веселим, насичений емоціями та яскравими враженнями. Ми впевнені, що ті абітурієнти, з якими нам вдалося так плідно поспілкуватися МАЮТЬ ПРАВО НА ОСВІТУ БЕЗ КОРУПЦІЇ та на шляху до омріяної професії будуть гідними та достойними здобувачами.

 

 

 

 

 

   

61002, м. Харків, вул. Ярослава Мудрого, 16

тел.: (057) 751-81-68

e-mail: info@kh.minjust.gov.ua

www.kharkivobljust.gov.ua

карта сайта