Круглий стіл на тему: «Виконання рішення суду про позбавлення батьківських прав»

Круглий стіл на тему: «Виконання рішення суду про позбавлення батьківських прав»

09.02.2018 начальником відділу державної реєстрації актів цивільного стану по Валківському та Коломацькому районах Головного територіального управління юстиції у Харківській області (надалі – Відділ) Губським І.О.  проведено бесіду з працівниками служби у справах дітей Валківської райдержадміністрації Харківській області на тему: «Виконання рішення суду про позбавлення батьківських прав».

 

Начальником Відділу Губським І.О. роз'яснено, що на підставі рішення суду про позбавлення батьківських прав, що набрало чинності, в день надходження копії такого рішення до відділу державної реєстрації актів цивільного стану або в день його пред'явлення особою, зазначеною в рішенні суду, відділ державної реєстрації актів цивільного стану виконує судове рішення та вносить до актового запису про народження та до Державного реєстру актів цивільного стану громадян відомості про позбавлення батьківських прав.

У таких випадках відомості про батьків з актового запису не виключаються.

Також начальником Відділу Губським І.О. роз’яснено, що батькам (матері або батьку), яких позбавлено батьківських прав, свідоцтво про народження дитини повторно не видається.

Під час бесіди присутніх проінформовано про загальнонаціональний правопросвітницький проект «Я МАЮ ПРАВО!».

 

 

 

 

 

   

61002, м. Харків, вул. Ярослава Мудрого, 16

тел.: (057) 751-81-68

e-mail: info@kh.minjust.gov.ua

www.kharkivobljust.gov.ua

карта сайта