Семінар для працівників апарату Харківського окружного адміністративного суду

Семінар для працівників апарату Харківського окружного адміністративного суду

5 грудня 2017 року в рамках Всеукраїнського тижня права провідним спеціалістом відділу судової роботи та міжнародного співробітництва Головного територіального управління юстиції у Харківській області Горбуновою К.Ю. було проведено семінарське заняття для працівників Харківського окружного адміністративного суду з питань застосування міжнародних договорів учасницею яких є Україна.

В ході проведення семінару було роз'яснено які міжнародні договори регулюють питання надання міжнародно - правової допомоги, порядок визнання та виконання рішень іноземних судів на території України, звернення суду України з дорученнями до іноземних судів.

Також, працівників Харківського окружного адміністративного суду було проінформовано про загальнонаціональний правопросвітницький проект  "Я МАЮ ПРАВО!", який запроваджено з метою формування нової правової свідомості шляхом інформування громадян про їхні права та механізми їх захисту, полегшення доступу до правосуддя, боротьби з корупцією та захисту прав власників.

 

 

 

 

 

   

61002, м. Харків, вул. Ярослава Мудрого, 16

тел.: (057) 751-81-68

e-mail: info@kh.minjust.gov.ua

www.kharkivobljust.gov.ua

карта сайта