Навчальний семінар для адміністративних центрів надання адміністративних послуг на території Харківської області

Навчальний семінар для адміністративних центрів надання адміністративних послуг на території Харківської області

4 грудня 2017 року працівниками відділу державної реєстрації друкованих засобів масової інформації та громадських формувань Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Харківській області Іриною Сунцовою та Ганною Луговою прийнято участь у проведенні навчального семінару для адміністративних центрів надання адміністративних послуг на території Харківської області.

У ході зазначеного семінару було обговорено питання щодо надання адміністративних послуг у сфері державної реєстрації громадських об’єднань (формувань) з метою якісного та своєчасного виконання розпорядження Кабінету Міністрів України № 782-р «Зміни, що вносяться до розпорядження Кабінету Міністрів України від 16.05.2014 № 523», яким визначено нову редакцію Переліку адміністративних послуг органів виконавчої влади  які надаються через Центри надання адміністративних послуг, а також внесені зміни до організаційних засад надання послуг за адресою: м. Харків, площа Свободи, Держпром, 6 під’їзд, 7 поверх, каб. 62.

У ході семінару працівниками Відділу роз’яснено процедуру прийняття документів щодо державної реєстрації громадських формувань.

 

 

 

 

 

   

61002, м. Харків, вул. Ярослава Мудрого, 16

тел.: (057) 751-81-68

e-mail: info@kh.minjust.gov.ua

www.kharkivobljust.gov.ua

карта сайта