Семінар з суб’єктами державної реєстрації

Семінар з суб’єктами державної реєстрації

30 листопада 2017 року проведено семінар з суб’єктами державної реєстрації.

У зазначеному заході прийняли участь: заступник начальника головного територіального управління юстиції з питань державної реєстрації – в.о. начальника Головного територіального управління юстиції у Харківській області Єгорова Т.П., працівники Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Харківській області, працівники Головного управління Держгеокадастру у Харківській області, представник Харківської філії ДП «Національні інформаційні системи», суб’єкти державної реєстрації.

Під час семінару були розглянуті наступні питання:

1. Актуальні питання функціонування Державного реєстру речових прав на нерухоме майно та Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань.

2. Запровадження інформаційної взаємодії між Державним реєстром речових прав на нерухоме майно та Державним земельним кадастром.

3. Заявник у сфері реєстрації прав та документи, що підтверджують його повноваження.

4. Можливість державної реєстрації фізичної особи підприємцем, яка має паспорт громадянина України, що містить або не містить безконтактний електронний носій, у вигляді ID-картки.

5. Порядок сплати адміністративного збору у сфері державної реєстрації.

6. Внесення змін до розпорядження Кабінету Міністрів України «Деякі питання надання адміністративних послуг органів виконавчої влади через центри надання адміністративних послуг» від 16.05.2014 № 523-р.

 

 

 

 

 

   

61002, м. Харків, вул. Ярослава Мудрого, 16

тел.: (057) 751-81-68

e-mail: info@kh.minjust.gov.ua

www.kharkivobljust.gov.ua

карта сайта