Керівництво управління  
  Структурні підрозділи  
  Розклад роботи  
  Загальні правила роботи  
  Місія, функції, повноваження, основні завдання, напрями діяльності Головного управління юстиції  
  Основні функції структурних підрозділів  
  Організаційна структура Головного територіального управління юстиції  
  Правові засади  
  Прийом громадян  
  Гаряча лінія  
  Плани роботи та звіти про їх виконання  
  Пріоритети роботи  
  Доступ до публічної інформації  
  Перелік та умови отримання послуг, що надаються управлінням, форми і зразки документів, правила їх заповнення  
  Звернення громадян  
  Безоплатна правова допомога  
  Управління персоналу  
  Cтажування громадян з числа молоді  
  Державні закупівлі  
  Лінія довіри  
  Фінансові ресурси  
  Основні засади очищення влади  
  Правова робота - Методичні рекомендації - 2017 рік  


 

 


Виїзд мобільної точки до смт. Малинівка Чугуївського району Харківської області

Виїзд мобільної точки до смт. Малинівка Чугуївського району Харківської області
10 жовтня 2017 року в рамках Графіку роботи мобільних точок доступу до системи безоплатної правової допомоги з питань роз’яснення вимог чинного законодавства щодо захисту прав землевласників та землекористувачів у харківській області відбувся віїзд мобільної точки до смт. Малинівка Чугуївського району Харківської області.

Членами мобільних точок доступу, а саме представниками Головного територіального управління юстиції в Харківської області спільно з фахівцем Чугуївського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги проконсультовано представників агропромислового комплексу з питань роз’яснення норм чинного законодавства.

Членами мобільних точок доступу до системи безоплатної правової допомоги з питань роз’яснення вимог чинного законодавства щодо захисту прав землевласників та землекористувачів було надано відповіді на актуальні питання щодо застосування земельного законодавства та обговорено проблемні питання захисту права власності та заходи протидії рейдерським захопленням земель.

В рамках роботи мобільної точки доступу проконсультовано представників агропромислового комплексу з питань роз’яснення вимог чинного законодавства щодо захисту прав землевласників та землекористувачів, а також повідомлено про старт загальнонаціонального просвітницького проекту Міністерства юстиції «Я МАЮ ПРАВО!».

Під час консультування представників агропромислового комплексу було розповсюджено методичні рекомендації на наступні теми: «Функції та основні завдання відділу взаємодії з суб’єктами державної реєстрації та підвищення кваліфікації державних реєстраторів Управління державної реєстрації», «Вимоги до форм та змісту скарги на дії або бездіяльності державних реєстраторів», «Комісія з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Харківській області», «Безоплатна приватизація земельних ділянок», а також на тему: «Комісія з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації Міністерства юстиції України». Окрім цього, розповсюджено інформаційні буклети правоосвітницького характеру.

 

 

 

 

 

   

61002, м. Харків, вул. Ярослава Мудрого, 16

тел.: (057) 751-81-68

e-mail: info@kh.minjust.gov.ua

www.kharkivobljust.gov.ua

карта сайта