Керівництво управління  
  Структурні підрозділи  
  Розклад роботи  
  Загальні правила роботи  
  Місія, функції, повноваження, основні завдання, напрями діяльності Головного управління юстиції  
  Основні функції структурних підрозділів  
  Організаційна структура Головного територіального управління юстиції  
  Правові засади  
  Прийом громадян  
  Гаряча лінія  
  Плани роботи та звіти про їх виконання  
  Пріоритети роботи  
  Доступ до публічної інформації  
  Перелік та умови отримання послуг, що надаються управлінням, форми і зразки документів, правила їх заповнення  
  Звернення громадян  
  Безоплатна правова допомога  
  Управління персоналу  
  Cтажування громадян з числа молоді  
  Державні закупівлі  
  Лінія довіри  
  Фінансові ресурси  
  Основні засади очищення влади  
  Правова робота - Методичні рекомендації - 2017 рік  


 

До Харкова з робочим візитом завітав Урядовий уповноважений у справах Європейського суду з прав людини Іван Ліщина

До Харкова з робочим візитом завітав Урядовий уповноважений у справах Європейського суду з прав людини Іван Ліщина

13 червня 2017 року до Харкова з робочою поїздкою прибув Урядовий уповноважений у справах Європейського суду з прав людини Іван Ліщина за для участі у спільному засіданні Міністерства юстиції України, Головних територіальних управлінь юстиції та системи безоплатної правової допомоги.

В ході поїздки Іван Ліщина відвідав Перший харківський місцевий центр з надання безоплатної правової допомоги де провів консультування громадян.

Крім того у приміщенні Головного територіального управління юстиції у Харківській області пройшла міжрегіональна відеоконференція з представниками головних територіальних управлінь юстиції та системи безоплатної правової допомоги Харківської, Дніпропетровської, Запорізької областей, а також Донецького та Луганського регіонів під головуванням міністра юстиції Павла Петренка.

У засіданні взяли участь начальник Головного територіального управління юстиції у Харківській області Олександр Чурсін, перший заступник начальника Головного територіального управління юстиції у Харківській області Ірина Левченко, в.о. начальника Головного територіального управління юстиції у Запоріжській області Олексій Долгополов, в.о. начальника Головного територіального управління юстиції у Дніпропетровській області Ольга Захарова та заступник начальника Управління - начальник відділу правової роботи та систематизації законодавства Управління реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Головного територіального управління юстиції у Дніпропетровській області Людмила Ільїна, директор Регіонального центру з надання безоплатної правової допомоги у Луганській та Харківській областях Анатолій Бородавка, директори Першого та Третього харківського, Богодухівського, Первомайського та Чугуївського місцевих центрів з надання безоплатної правової допомоги Лариса Гайко, Оксана Сіренко, Ігор Книш, Ірина Шевченко та Олександр Хомич.

У режимі відеоконференцзв`язку до вказаної наради приєдналися представники Головних територіальних управлінь юстиції у Донецькому та Луганському регіонах та директори Регіональних центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Дніпропетровській області, у Донецькій та Запорізькій областях.

В ході відеоконференції був представлений тимчасово виконуючий обов’язки директора Координаційного центру з надання безоплатної правової допомоги Олексій Бонюк, адвокат та правозахисник, який забезпечить безперебійну роботу системи безоплатної правової допомоги на період проведення конкурсу на посаду керівника Координаційного центру.

Присутні обговорили актуальні проблеми регіональних центрів з надання безоплатної правової допомоги.

Після засідання присутні відвідали Навчально – бібліотечний комплекс університету імені Ярослава Мудрого, де пройшла зустріч з ректором Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого Тацієм Василем Яковичем та проведена оглядова екскурсія.

 

 

 

   

61002, м. Харків, вул. Ярослава Мудрого, 16

тел.: (057) 751-81-68

e-mail: info@kh.minjust.gov.ua

www.kharkivobljust.gov.ua

карта сайта