Керівництво управління  
  Структурні підрозділи  
  Розклад роботи  
  Загальні правила роботи  
  Місія, функції, повноваження, основні завдання, напрями діяльності Головного управління юстиції  
  Основні функції структурних підрозділів  
  Організаційна структура Головного територіального управління юстиції  
  Правові засади  
  Прийом громадян  
  Гаряча лінія  
  Плани роботи та звіти про їх виконання  
  Пріоритети роботи  
  Доступ до публічної інформації  
  Перелік та умови отримання послуг, що надаються управлінням, форми і зразки документів, правила їх заповнення  
  Звернення громадян  
  Безоплатна правова допомога  
  Управління персоналу  
  Cтажування громадян з числа молоді  
  Державні закупівлі  
  Лінія довіри  
  Фінансові ресурси  
  Основні засади очищення влади  
  Правова робота - Методичні рекомендації - 2017 рік  


 

Семінар для працівників Дергачівської централізованої бібліотечної системи

Семінар для працівників Дергачівської централізованої бібліотечної системи

08 червня 2017 року в приміщенні Дергачівської центральної бібліотеки працівниками Головного територіального управління юстиції у Харківській області в рамках проведення тижня права відбувся навчальний семінар.

Головний спеціаліст відділу державної реєстрації друкованих засобів масової інформації та громадських формувань Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Харківській області Сунцова І.В. розкрила тематику «Приведення установчих документів громадськими об’єднаннями у відповідність до вимог Податкового кодексу України».

Головний спеціаліст відділу державної реєстрації нормативно-правових актів управління реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Головного територіального управління юстиції у Харківській області Бережний Р.М. у своєму виступі висвітлив питання: «Питання проведення антикорупційної експертизи проектів нормативно-правових актів», «Проведення Головним територіальним управлінням юстиції у Харківській області безвиїзних перевірок з питань державної реєстрації нормативно-правових актів суб’єктів нормотворення».

Провідний спеціаліст відділу правової роботи, правової освіти та систематизації законодавства управління реєстрації нормативно-правових актів та правової освіти Головного територіального управління юстиції у Харківській області Кожуріна В.М. виступила з доповіддю «Стрес на робочому місці: колективний виклик».

Спеціаліст відділу правової роботи, правової освіти та систематизації законодавства управління реєстрації нормативно-правових актів та правової освіти Головного територіального управління юстиції у Харківській області Терещенко Л.О. виступила тему «Соціальні гарантії внутрішньо переміщених осіб», під час якого висвітила питання про доступ до безоплатної первинної правової допомоги.

Активну участь у проведенні заходу прийняли працівники Дергачівського районного відділу державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Харківській області.

Окрім того, на базі централізованої бібліотечної системи було проведено виставку офіційних видань Міністерства юстиції України.

 

 

 

   

61002, м. Харків, вул. Ярослава Мудрого, 16

тел.: (057) 751-81-68

e-mail: info@kh.minjust.gov.ua

www.kharkivobljust.gov.ua

карта сайта