Керівництво управління  
  Структурні підрозділи  
  Розклад роботи  
  Загальні правила роботи  
  Місія, функції, повноваження, основні завдання, напрями діяльності Головного управління юстиції  
  Основні функції структурних підрозділів  
  Організаційна структура Головного територіального управління юстиції  
  Правові засади  
  Прийом громадян  
  Гаряча лінія  
  Плани роботи та звіти про їх виконання  
  Пріоритети роботи  
  Доступ до публічної інформації  
  Перелік та умови отримання послуг, що надаються управлінням, форми і зразки документів, правила їх заповнення  
  Звернення громадян  
  Безоплатна правова допомога  
  Управління персоналу  
  Cтажування громадян з числа молоді  
  Державні закупівлі  
  Лінія довіри  
  Фінансові ресурси  
  Основні засади очищення влади  
  Правова робота - Методичні рекомендації - 2017 рік  


 

МІНІСТР ЮСТИЦІЇ ПАВЛО ПЕТРЕНКО І ВИКОНУЮЧИЙ ОБОВ’ЯЗКИ АДМІНІСТРАТОРА USAID УЕЙД УОРРЕН ДАЛИ СТАРТ ВСЕУКРАЇНСЬКОМУ ПРОСВІТНИЦЬКОМУ ПРОЕКТУ МІНІСТЕРСТВА ЮСТИЦІЇ «Я МАЮ ПРАВО!»

МІНІСТР ЮСТИЦІЇ ПАВЛО ПЕТРЕНКО І ВИКОНУЮЧИЙ ОБОВ’ЯЗКИ АДМІНІСТРАТОРА USAID УЕЙД УОРРЕН ДАЛИ СТАРТ ВСЕУКРАЇНСЬКОМУ ПРОСВІТНИЦЬКОМУ ПРОЕКТУ МІНІСТЕРСТВА ЮСТИЦІЇ «Я МАЮ ПРАВО!»

7 червня 2017 року Міністр юстиції Павло Петренко презентував запуск всеукраїнського просвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!». Проект реалізується за підтримки Програми USAID «Нове правосуддя» та має на меті інформувати українців про їхні права і навчити громадян ці права захищати.

«Наша мета – сформувати нову правову культуру у суспільстві, що забезпечить сталий розвиток України як сучасної правової демократичної держави. Стратегічним завданням довгострокової національної програми «Я МАЮ ПРАВО!» є підвищення рівня знання українців щодо своїх прав у різних сферах життя, правової свідомості громадян та спроможності громад захищати свої права», – зазначив очільник Мін’юсту.

За його словами, саме знання громадянами своїх прав і вміння їх захистити є найкращим способом протистояти сваволі чиновників та органів правопорядку.

Павло Петренко подякував партнерам з USAID за постійну й суттєву підтримку ініціатив Міністерства юстиції, спрямованих на вдосконалення системи юстиції в Україні та забезпечення суспільної справедливості.

Пріоритетною тематикою інформаційної кампанії на 2017 рік визначено права громадян у сфері доступу до правосуддя, захист прав власності та формування вміння протистояти проявам корупції у вищих навчальних закладах.

Виконуючий Обов’язки Адміністратора USAID Уейд Уоррен зазначив: «Всім нам відомо, що довіра населення до Уряду і судової системи відновлюється тоді, коли люди поінформовані про реформи, коли вони розуміють вигоди від їх проведення і коли бачать, що Уряд поважає права людини. Тому я сподіваюся, що кампанія «Я МАЮ ПРАВО!» стане зразком якнайкращого інформування про реформи та сприятиме підзвітності уряду перед суспільством». Він також додав, що як і раніше, Сполучені Штати через Агентство США з міжнародного розвитку надаватимуть підтримку Уряду України, законодавчій і судовій гілкам влади та громадянам у забезпеченні верховенства права та покращенні доступу до правосуддя як основи сучасної демократичної європейської України.

Заступник Міністра юстиції Гія Гецадзе, у свою чергу, зауважив, що стратегія Міністерства юстиції полягає у максимальному інформуванні громадян про важливість активної позиції, коли права опиняються під загрозою.

«Ми надаватимемо чіткі, прикладні й зрозумілі поради, щоб, потрапивши у неприємну ситуацію, українці  точно знали, як діяти і до кого звертатися. З іншого боку ми, Мін'юст, у співпраці з Міністерством освіти, фіналізуємо Концепцію реформування юридичної освіти і ми впевнені, що у нас будуть конкретні результати і в цьому напрямку», – заявив Гія Гецадзе.

Американський народ, через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) надає економічну та гуманітарну допомогу по всьому світу 55 років. В Україні допомога USAID надається у таких сферах, як: економічний розвиток, демократія та управління, охорона здоров’я і соціальний сектор. Додаткові відомості про програми USAID можна отримати у Відділі інформації та зв’язків з громадськістю USAID за телефоном +38 (044) 521-5741, на Інтернет-сторінці http://ukraine.usaid.gov або у соціальній мережі Facebook https://www.facebook.com/USAIDUkraine.

Програма Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) «Нове правосуддя» реалізується з жовтня 2016 року і ґрунтує свою діяльність на здобутках попередніх проектів USAID «Україна: верховенство права» та «Справедливе правосуддя». Детальнішу інформацію про програму можна отримати за телефоном +38 (044) 581-3303.

 

 

 

   

61002, м. Харків, вул. Ярослава Мудрого, 16

тел.: (057) 751-81-68

e-mail: info@kh.minjust.gov.ua

www.kharkivobljust.gov.ua

карта сайта