Керівництво управління  
  Структурні підрозділи  
  Розклад роботи  
  Загальні правила роботи  
  Місія, функції, повноваження, основні завдання, напрями діяльності Головного управління юстиції  
  Основні функції структурних підрозділів  
  Організаційна структура Головного територіального управління юстиції  
  Правові засади  
  Прийом громадян  
  Гаряча лінія  
  Плани роботи та звіти про їх виконання  
  Пріоритети роботи  
  Доступ до публічної інформації  
  Перелік та умови отримання послуг, що надаються управлінням, форми і зразки документів, правила їх заповнення  
  Звернення громадян  
  Безоплатна правова допомога  
  Управління персоналу  
  Cтажування громадян з числа молоді  
  Державні закупівлі  
  Лінія довіри  
  Фінансові ресурси  
  Основні засади очищення влади  
  Правова робота - Методичні рекомендації - 2017 рік  


 

Проведено семінар на тему: “Актуальні питання правового та соціального захисту внутрішньо переміщених осіб”

Проведено семінар на тему: “Актуальні питання правового та соціального захисту внутрішньо переміщених осіб”

23 травня 2017 року працівниками Головного територіального управління юстиції у Харківській області за участю Благодійної організації “Благодійний  фонд “Станція Харків” проведено семінар на тему: “Актуальні питання правового та соціального захисту внутрішньо переміщених осіб”.

Під час заходу працівниками були висвітлені наступні актуальні правові питання:

Порядок надання безоплатної правової допомоги. Категорії осіб, які мають право на отримання  безоплатної правової допомоги (головний спеціаліст відділу систематизації законодавства, правової роботи та правової освіти управління реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Головного територіального управління юстиції у Харківській області Ночовкіна О.В.).

Порядок звернення до Європейського суду  з прав людини (головний спеціаліст сектору з питань забезпечення діяльності Урядового уповноваженого у справах Європейського суду з прав людини Головного територіального управління юстиції у Харківській області Лозова Д.О.).

Міжнародне співробітництво у сімейних, цивільних та кримінальних справах (заступник начальника відділу судової роботи та міжнародного співробітництва Головного територіального управління юстиції у Харківській області Голуб В.В.).

Державна реєстрація народження та смерті осіб, які народилися чи померли на тимчасово окупованих територіях (спеціаліст відділу державної реєстрації актів цивільного стану Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Харківській області Міщенко А.С.).

Актуальні питання у сфері державної реєстрації для осіб, тимчасово переміщених з окупованих територій АТО (головний спеціаліст відділу взаємодії з суб'єктами державної реєстрації та підвищення кваліфікації державних реєстраторів Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Харківській області Вербицька Н.М.).

Процедура реєстрації прав на нерухоме майно (спеціаліст відділу взаємодії з суб'єктами державної реєстрації та підвищення кваліфікації державних реєстраторів Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Харківській області Мельник В.В.).

Порядок реєстрації громадських формувань (головний спеціаліст відділу державної реєстрації друкованих засобів масової інформації та громадських формувань Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Харківській області Гроза Г.А.).

 

 

 

   

61002, м. Харків, вул. Ярослава Мудрого, 16

тел.: (057) 751-81-68

e-mail: info@kh.minjust.gov.ua

www.kharkivobljust.gov.ua

карта сайта