Керівництво управління  
  Структурні підрозділи  
  Розклад роботи  
  Загальні правила роботи  
  Місія, функції, повноваження, основні завдання, напрями діяльності Головного управління юстиції  
  Основні функції структурних підрозділів  
  Організаційна структура Головного територіального управління юстиції  
  Правові засади  
  Прийом громадян  
  Гаряча лінія  
  Плани роботи та звіти про їх виконання  
  Пріоритети роботи  
  Доступ до публічної інформації  
  Перелік та умови отримання послуг, що надаються управлінням, форми і зразки документів, правила їх заповнення  
  Звернення громадян  
  Безоплатна правова допомога  
  Управління персоналу  
  Cтажування громадян з числа молоді  
  Державні закупівлі  
  Лінія довіри  
  Фінансові ресурси  
  Основні засади очищення влади  
  Правова робота - Методичні рекомендації - 2017 рік  


 

«Круглий стіл» з працівниками Головного територіального управління юстиції у Харківській області, які надають безоплатну первинну правову допомогу

«Круглий стіл» з працівниками Головного територіального управління юстиції у Харківській області, які надають безоплатну первинну правову допомогу

12 травня 2017 року в Головному територіальному управлінні юстиції у Харківській області проведено «Круглий стіл» з працівниками, які здійснюють консультування в громадській приймальні з надання безоплатної первинної правової допомоги при Головному територіальному управлінні юстиції у Харківській області, з метою підвищення їх кваліфікації.

Під час заходу працівниками були висвітлені наступні актуальні правові питання:

  • Порядок надання безоплатної правової допомоги. Категорії осіб, які мають право на отримання безоплатної правової допомоги (головний спеціаліст відділу систематизації законодавства, правової роботи та правової освіти управління реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Головного територіального управління юстиції у Харківській області Ночовкіна О.В.).


  • Порядок звернення до Європейського суду з прав людини (завідувач сектору з питань забезпечення діяльності Урядового уповноваженого у справах Європейського суду з прав людини Головного територіального управління юстиції у Харківській області Жицька Т.Г.).


  • Міжнародне співробітництво у сімейних, цивільних та кримінальних справах (головний спеціаліст відділу судової роботи та міжнародного співробітництва Головного територіального управління юстиції у Харківській області Смородська М.С.).


  • Порядок стягнення аліментів (заступник начальника відділу організації та контролю за виконанням рішень Управління державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Харківській області Якубович В.Ю.).


  • Порядок стягнення заборгованості з фізичних осіб на користь фінансових установ (головний спеціаліст відділу організації та контролю за виконанням рішень Управління державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Харківській області Коник О.В.).

  • Реєстрація на підставі рішень судів, проставлених відповідно до статті 2571 ЦПК України, фактів народжень та смертей, що відбулися на тимчасово окупованих територіях (провідний спеціаліст відділу державної реєстрації актів цивільного стану Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Харківській області Мірошніченко А.В.).


  • Посвідчення нотаріусами договору поділу майна подружжя (спеціаліст відділу з питань нотаріату Головного територіального управління юстиції у Харківській області Карабін В.Г.).


 

 

 

   

61002, м. Харків, вул. Ярослава Мудрого, 16

тел.: (057) 751-81-68

e-mail: info@kh.minjust.gov.ua

www.kharkivobljust.gov.ua

карта сайта