Керівництво управління  
  Структурні підрозділи  
  Розклад роботи  
  Загальні правила роботи  
  Місія, функції, повноваження, основні завдання, напрями діяльності Головного управління юстиції  
  Основні функції структурних підрозділів  
  Організаційна структура Головного територіального управління юстиції  
  Правові засади  
  Прийом громадян  
  Гаряча лінія  
  Плани роботи та звіти про їх виконання  
  Пріоритети роботи  
  Доступ до публічної інформації  
  Перелік та умови отримання послуг, що надаються управлінням, форми і зразки документів, правила їх заповнення  
  Звернення громадян  
  Безоплатна правова допомога  
  Управління персоналу  
  Cтажування громадян з числа молоді  
  Державні закупівлі  
  Лінія довіри  
  Фінансові ресурси  
  Основні засади очищення влади  
  Правова робота - Методичні рекомендації - 2017 рік  


 

До святкування Міжнародного дня захисту дітей долучилось Головне територіальне управління юстиції у Харківській області

До святкування Міжнародного  дня захисту дітей долучилось Головне територіальне управління юстиції у Харківській області

У всьому світі 1 червня відзначається Міжнародний день захисту дітей. День захисту дітей - одне з найстаріших міжнародних свят, його відзначають у всьому світі з 1950 року. Рішення про його проведення було ухвалено Міжнародною демократичною федерацією жінок на спеціальній сесії в листопаді 1949 року. Організація Об'єднаних Націй (ООН) підтримала цю ініціативу і оголосила захист прав, життя і здоров'я дітей одним з пріоритетних напрямків своєї діяльності. У 1959 році ООН прийняла Декларацію прав дитини, до якої увійшли статті, що закликають батьків, державні органи, місцеву владу й уряд, неурядові організації визнати викладені в них права і свободи дітей та прагнути до їх дотримання.

У наш час проблема захисту дітей від насильства та утисків їхніх прав в суспільстві стоїть не менш гостро, ніж в післявоєнні роки. Основним акцентом Міжнародного дня захисту дітей в 2016 році є проблема дітей, які залишилися без опіки батьків або живуть в неблагополучних сім'ях.

Вся світова спільнота закликає зупинити домашнє насильство над дітьми, проводить освітні компанії для дітей про те, куди вони можуть звернутися в разі, обмеження їх прав і вчать суспільство зважати на потреби дитини. Організатори заходів в свято дня захисту дітей влаштовують спільні конкурси, розваги, концерти.

Всесвітнє співтовариство закликає в цей день прислухатися до потреб дітей і приділити особливу увагу проблемам тих, хто залишився без батьківської уваги і опіки близьких. Начальник Головного територіального управління юстиції в Харківській області Чурсін О.В., заступник начальника головного територіального управління юстиції з питань державної виконавчої служби-начальник Управління державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції в Харківській області Лактін І.С., не залишають без уваги дитячі будинки міста Харкова, надаючи їм підтримку.

          Начальник Київського ВДВС міста Харків ГТУЮ у Харківській області Купріянова А.О. та співробітники юстиції в черговий раз побували в комунальному закладі охорони здоров'я «Обласний будинок дитини № 3» м Харкова. Привнесли в цей день для дітей радість, тепло і турботу. Для хлопців були підготовлені чудові подарунки, речі, солодощі.

  День захисту дітей повинен привернути увагу світової спільноти до проблем охорони здоров'я дітей, боротьби з експлуатацією праці неповнолітніх, прав дитини на освіту, дозвілля й захист від фізичного та психологічного насильства. Дорослі ніколи не повинні забувати, що поруч з нами живуть діти, які потребують нашої тепла і турботи.

 

 

 

   

61002, м. Харків, вул. Ярослава Мудрого, 16

тел.: (057) 751-81-68

e-mail: info@kh.minjust.gov.ua

www.kharkivobljust.gov.ua

карта сайта