Керівництво управління  
  Структурні підрозділи  
  Розклад роботи  
  Загальні правила роботи  
  Місія, функції, повноваження, основні завдання, напрями діяльності Головного управління юстиції  
  Основні функції структурних підрозділів  
  Організаційна структура Головного територіального управління юстиції  
  Правові засади  
  Прийом громадян  
  Гаряча лінія  
  Плани роботи та звіти про їх виконання  
  Пріоритети роботи  
  Доступ до публічної інформації  
  Перелік та умови отримання послуг, що надаються управлінням, форми і зразки документів, правила їх заповнення  
  Звернення громадян  
  Безоплатна правова допомога  
  Управління персоналу  
  Cтажування громадян з числа молоді  
  Державні закупівлі  
  Лінія довіри  
  Фінансові ресурси  
  Основні засади очищення влади  
  Правова робота - Методичні рекомендації - 2017 рік  


 

 22.09.2017  Семінар в Управлінні поліції охорони у Харківській області

Семінар в Управлінні поліції охорони у Харківській області
21.09.2017 в.о. завідувача сектору з питань запобігання і виявлення корупції Федоренко А.В. та головним спеціалістом відділу судової роботи та міжнародного співробітництва Смородською М.С. в Управлінні поліції охорони у Харківській області було проведено семінар на тему “Судова реформа в Україні та антикорупційна політика в органах державної влади”. Присутніх було ознайомлено з положеннями Закону України “Про запобігання корупції” та Законами «Про судоустрій і статус суддів» та «Про Вищу раду правосуддя». Під час проведення семінару також було розглянуто ряд проблемних питань, щодо заповнення електронної декларації та висвітлені питання, щодо порядку виконання рішень судів України за кордоном.
Детальніше...

22.09.2017  Візит до Дитячого містечка «Отрадне»

Візит до Дитячого містечка «Отрадне»

21 вересня 2017 року начальник Головного територіального управління юстиції у Харківській області Чурсін О.В. завітав на урочисте відкриття двох нових осель для дитячих будинків сімейного типу у Дитячому містечку «Отрадне».

Чурсін О.В. привітав родини з такою значимою подією, як отримання власної оселі та запросив дітей на екскурсію до Головного територіального управління юстиції у Харківській області для ознайомлення з основними функціями та напрямками роботи структурних підрозділів управління.

Детальніше...

22.09.2017  «ЮСТИЦІЯ – ВІДКРИТА ДЛЯ ЛЮДЕЙ!»

«ЮСТИЦІЯ – ВІДКРИТА ДЛЯ ЛЮДЕЙ!»

21 вересня 2017 року у Головному територіальному управління юстиції у Харківській області відбувся «День відкритих дверей» під лозунгом «ЮСТИЦІЯ – ВІДКРИТА ДЛЯ ЛЮДЕЙ!».

На заході були присутні студенти вищих навчальних закладів м. Харкова, яким розповіли про основні функції та напрямки роботи управління юстиції, функціонування пілотних проектів Міністерства юстиції України, та повідомили про старт Загальнонаціонально правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!», який має на меті підвищення рівня знань, правової свідомості та спроможності громадян захищати свої права.

Для студентів було проведено оглядову екскурсію у приміщенні Харківського міського відділу державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Харківській області.

Детальніше...

22.09.2017  Міністерство юстиції України оголосило конкурси на посади Генерального директора Директорату стратегічного планування та європейської інтеграції та Генерального директора Директорату з прав людини, доступу до правосуддя та правової обізнаності

Міністерство юстиції України оголосило конкурси на посади Генерального директора Директорату стратегічного планування та європейської інтеграції та Генерального директора Директорату з прав людини, доступу до правосуддя та правової обізнаності

Європейській країні – європейське Міністерство юстиції, з високопрофесійними кадрами, які стануть новим обличчям державної служби, лідерами змін.

Хочете формувати стратегічну політику роботи Мін’юсту, чи бажаєте втілювати цю політику в життя? Ми - серед 10 державних органів, де за підтримки колег з Європейського Союзу вже скоро запрацюють органи стратегічного планування – генеральні директорати.

Детальніше...

22.09.2017  Засідання Оперативного штабу

Засідання Оперативного штабу

20 вересня 2017 року відбулося чергове засідання оперативного штабу мобільного реагування на випадки порушень прав землевласників і землекористувачів.

В ході засідання, присутні обговорили результати виїздів мобільних точок доступу до сіл та селищ Харківської області згідно з Графіком роботи мобільних точок доступу до системи безоплатної правової допомоги з питань роз’яснення чинного законодавства щодо захисту прав землевласників та землекористувачів у Харківській області; розглянули звернення з приводу незаконного використання земельних ділянок.

Детальніше...

22.09.2017  Повідомляємо про державну реєстрацію нормативно-правових актів

Повідомляємо про державну реєстрацію нормативно-правових актів

Головним територіальним управлінням юстиції у Харківській області зареєстровано наступні нормативно-правові акти:

— наказ Головного територіального управління юстиції у Харківській області від 14 вересня 2017 року № 286/3 «Про затвердження Розміру фактичних витрат на копіювання або друк документів, що надаються за запитом на інформацію, розпорядником якої є Головне територіальне управління юстиції у Харківській області, та Порядку відшкодування цих витрат», зареєстровано в Головному територіальному управлінні юстиції у харківській області 20 вересня 2017 року за № 47/1599;

Детальніше...

22.09.2017  Виїзд мобільної точки до села Шипувате Великобурлуцького району Харківської області

Виїзд мобільної точки до села Шипувате Великобурлуцького району Харківської області

21 вересня 2017 року в рамках Графіку роботи мобільних точок доступу до системи безоплатної правової допомоги з питань роз’яснення вимог чинного законодавства щодо захисту прав землевласників та землекористувачів здійснено виїзд мобільної точки доступу у складі представників Головного територіального управління юстиції в Харківської області та фахівця Великобурлуцького бюро правової допомоги  Чугуївського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги з метою надання консультацій представникам агропромислового комплексу села Шипувате Великобурлуцького району Харківської області.

Детальніше...

22.09.2017  Вуличне інформування громадян про Загальнонаціональний правопросвітницький проект Міністерства юстиції України "Я МАЮ ПРАВО!"

Вуличне інформування громадян про Загальнонаціональний правопросвітницький проект Міністерства юстиції України "Я МАЮ ПРАВО!"

В рамках комунікативної кампанії проведено вуличне інформування громадян про Загальнонаціональний правопросвітницький проект Міністерства юстиції України "Я МАЮ ПРАВО!".

Детальніше...

22.09.2017  Прийом громадян

Прийом громадян

20.09.2017 спеціалістами відділу судової роботи та міжнародного співробітництва спільно з адвокатами Юридичної консультації Ленінського району м. Харкова було проведено прийом громадян та надано роз'яснення щодо визнання та виконання рішень на території іноземних держав.

Детальніше...

21.09.2017  Виїзд мобільної точки

Виїзд мобільної точки

29 вересня 2017 року о 10.00 в рамках Графіку роботи мобільних точок доступу до системи безоплатної правової допомоги з питань роз’яснення вимог чинного законодавства щодо захисту прав землевласників та землекористувачів планується виїзд мобільної точки доступу у складі представників Головного територіального управління юстиції в Харківської області та фахівця Зміївського бюро правової допомоги Першого Харківського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги з метою надання консультацій представникам агропромислового комплексу села Чемужівка Зміївського району Харківської області на території відповідної сільської ради.

21.09.2017  Виїзд мобільної точки

Виїзд мобільної точки

28 вересня 2017 року о 10.00 в рамках Графіку роботи мобільних точок доступу до системи безоплатної правової допомоги з питань роз’яснення вимог чинного законодавства щодо захисту прав землевласників та землекористувачів планується виїзд мобільної точки доступу у складі представників Головного територіального управління юстиції в Харківської області та фахівців місцевих центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги з метою надання консультацій представникам агропромислового комплексу села Грушине Первомайського району Харківської області  та села Артемівка Печенізького району Харківської області на території відповідних сільських рад.

21.09.2017  Виїзд мобільної точки

Виїзд мобільної точки

26 вересня 2017 року о 10.00 в рамках Графіку роботи мобільних точок доступу до системи безоплатної правової допомоги з питань роз’яснення вимог чинного законодавства щодо захисту прав землевласників та землекористувачів планується виїзд мобільної точки доступу у складі представників Головного територіального управління юстиції в Харківської області та фахівців центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги з метою надання консультацій представникам агропромислового комплексу села Гонтів Яр Валківського району Харківської області та міста Люботин  на території відповідних сільських рад.

21.09.2017  Робочий візит до м. Лозова

Робочий візит до м. Лозова

20 вересня 2017 року у приміщенні Лозівської районної державної адміністрації Харківської області заступником начальника головного територіального управління юстиції з питань державної реєстрації – начальником Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Харківській області Єгоровою Т.П. під керівництвом голови Лозівської районної державної адміністрації Красноперова С.Г. за участю представників органів юстиції, місцевого самоврядування, сільськогосподарських підприємств району та громадськості було проведено засідання.

Детальніше...

 

 

 

 

 

 

 

 

   

61002, м. Харків, вул. Ярослава Мудрого, 16

тел.: (057) 751-81-68

e-mail: info@kh.minjust.gov.ua

www.kharkivobljust.gov.ua

карта сайта