01.02.2018  Круглий стіл «Реформа системи виконання рішень, виклики та перспективи»

Круглий стіл «Реформа системи виконання рішень, виклики та перспективи»

1 лютого 2018 року у приміщенні Головного територіального управління юстиції у Харківській області пройшов круглий стіл на тему: «Реформа системи виконання рішень, виклики та перспективи», за участю начальника Головного територіального управління юстиції у Харківській Тетяни Єгорової, заступника начальника головного територіального управління юстиції з питань державної виконавчої служби – начальника Управління державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Харківській області Іллі Лактіна, виконавчого директора БО «Всеукраїнська коаліція з надання правової допомоги» Віталія Місяця, судді господарського суду Харківської області Рано Аюпова, представників неурядових організацій, державних та приватних виконавців, адвокатів та науковців.

Детальніше...

01.02.2018  Зустріч з громадськими організаціями щодо захисту прав дітей

Зустріч з громадськими організаціями щодо захисту прав дітей

31 січня 2018 року начальник Головного територіального управління юстиції у Харківській області Тетяна Єгорова, працівники Управління державної виконавчої служби та представники громадських організацій взяли участь у зустрічі присвяченій питанням посилення соціального захисту багатодітних сімей, сімей в розлученні та дітей з інвалідністю. Дана зустріч стала черговим етапом в роботі над трьома питаннями, які були підняті 13 грудня 2017 року на зустрічі із заступником Міністра юстиції України з питань державної реєстрації Оленою Сукмановою.

Детальніше...

01.02.2018  Лекція для адміністраторів Центру надання адміністративних послуг міста Харкова

Лекція для адміністраторів Центру надання адміністративних послуг міста Харкова

1 лютого 2018 року заступником начальника відділу державної реєстрації друкованих засобів масової інформації та громадських формувань  Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Харківській області Бєловою Н.О. та заступником начальника відділу розгляду звернень та забезпечення діяльності комісії з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Харківській області Назарян А.А. для адміністраторів Центру надання адміністративних послуг міста Харкова в рамках реалізації загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» та з метою підвищення юридичної обізнаності українців та формування правової культури в суспільстві на належному рівні проведено лекцію щодо актуальних питань у сфері державної реєстрації, а також щодо особливостей порядку розірвання та внесення змін до положень вищезазначених договорів за ініціативою однієї зі сторін.

Детальніше...

01.02.2018  Вуличне інформування громадян

Вуличне інформування громадян

Заступником начальника відділу державної реєстрації друкованих засобів масової інформації та громадських формувань  Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Харківській області  Бєловою Н.О. в рамках реалізації загальнонаціонального правопросвітницького проекту “Я МАЮ ПРАВО!” та з метою підвищення юридичної обізнаності українців та формування правової культури в суспільстві на належному рівні 31 січня 2018 року було проведено роз’яснювальну роботу з громадянами щодо розміру аліментів.

Детальніше...

01.02.2018  Інформування громадян про проект “Я МАЮ ПРАВО!”

Інформування громадян про проект “Я МАЮ ПРАВО!”

30 січня 2018 року державними нотаріусами Другої державної нотаріальної контори Харківського району Харківської області Радіоновою Т.І. та Соловйовою Н.Є. було проведено круглий стіл з членами громадської організації “Рада ветеранів міста Люботин” на теми: “Оформлення договору оренди землі”, “Як оформити субсидію”. Крім того серед учасників заходу здійснювалося поширення інформаційної друкованої продукції з логотипом проекту (буклетів, календарів, листівок) та інформаційний вісник Міністерства юстиції “Юстиція відкрита для людей”.

Детальніше...

01.02.2018  Інформування громадян про проект «Я МАЮ ПРАВО!»

Інформування громадян про проект «Я МАЮ ПРАВО!»

31 січня 2018 завідувачем Другої Харківської державної нотаріальної контори Гончаренко Л.А. проведено бесіду з учнями Харківської загальноосвітньої школи I-III ступенів № 126 Харківської міської ради. В ході бесіди присутніх проінформовано про загальнонаціональний правопросвітницький проект “Я МАЮ ПРАВО”, який запроваджено з метою формування нової правової свідомості шляхом інформування громадян про їхні права та механізми їх захисту, полегшення доступу до правосуддя, боротьби з корупцією та захисту прав власників.

Детальніше...

01.02.2018  Онлайн – семінар через мережу Skype для працівників сектору державної реєстрації Борівської районної державної адміністрації Харківської області

Онлайн – семінар через мережу Skype для працівників сектору державної реєстрації Борівської районної державної адміністрації Харківської області

1 лютого 2018 року проведено онлайн – семінар для працівників сектору державної реєстрації Борівської районної державної адміністрації Харківської області.

У зазначеному заході прийняли участь: Юдіна О.М. – в.о. начальника відділу взаємодії з суб`єктами державної реєстрації та підвищення кваліфікації державних реєстраторів Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Харківській області, працівники сектору державної реєстрації Борівської районної державної адміністрації Харківської області.

Детальніше...

01.02.2018  Інформування громадян про проект “Я МАЮ ПРАВО!”

Інформування громадян про проект “Я МАЮ ПРАВО!”

31 січня 2018 року приватним нотаріусом Харківського міського нотаріального округу Лантьєвою В.В. було  проведено комунікаційний захід щодо роз'яснення прав громадян на субсидію та загального порядку подачі документів на її отримання. Крім того серед учасників заходу здійснювалося поширення інформаційної друкованої продукції з логотипом проекту (буклетів, календарів, листівок) та інформаційний вісник Міністерства юстиції “Юстиція відкрита для людей”.

Детальніше...

01.02.2018  Лекція для студентів школи англійської мови «Green Forest»

Лекція для студентів школи англійської мови «Green Forest»

31 січня 2018 року провідним спеціалістом відділу судової роботи та міжнародного співробітництва Головного територіального управління юстиції у Харківській області Парамоновою Л.В. для студентів школи англійської мови «Green Forest» було проведено лекцію на тему: «Захист прав у судовому порядку». Під час якої були висвітлені питання щодо звернення до суду з позовом за Цивільним процесуальним кодексом України у редакції, що діє з 15.12.2017, та повідомлено про основні новели, які були запровадженні останніми змінами.

Також присутніх було проінформовано про правопросвітницький проект «Я МАЮ ПРАВО!» та розповсюджено інформаційні буклети.

Детальніше...

01.02.2018  Інформування громадян про проект “Я МАЮ ПРАВО”

Інформування громадян про проект “Я МАЮ ПРАВО”

1 лютого 2018 року провідним спеціалістом відділу з питань банкрутства Головного територіального управління юстиції Свиридовою Н.О. було проведено інформування студентів та працівників Харківського національного педагогічного університету Г.С. Сковороди про проект “Я МАЮ ПРАВО”.

До відома студентів і працівників було доведено інформацію про правопросвітницький проект «Я МАЮ ПРАВО!» та його основні повідомлення, що стосуються оформлення договору оренди землі, захисту прав власності та бізнесу, порядку оформлення субсидії, протидії корупції у вищих навчальних закладах.

Детальніше...

01.02.2018  Інформування у Харкiвському регiональному iнституті державного управлiння Нацiональної академiї державного управлiння при Президентовi України про правопросвітницький проект «Я МАЮ ПРАВО!»

Інформування у Харкiвському регiональному iнституті державного управлiння Нацiональної академiї державного управлiння при Президентовi України про правопросвітницький проект «Я МАЮ ПРАВО!»

31 січня 2018 року головним спеціалістом відділу державної реєстрації нормативно-правових актів управління реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Головного територіального управління юстиції у Харківській області Кузьменко С. Л. було проведено захід для викладачів кафедри регіонального розвитку та місцевого самоврядування Харкiвського регiонального iнституту державного управлiння Нацiональної академiї державного управлiння при Президентовi України присвячений реалізації правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!»

Детальніше...

01.02.2018  Консультування громадян

Консультування громадян

31 січня 2018 року провідним спеціалістом відділу державної реєстрації друкованих засобів масової інформації та громадських формувань Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Харківській області Луговою А.В. в рамках реалізації загальнонаціонального правопросвітницького проекту “Я МАЮ ПРАВО!” та з метою підвищення юридичної обізнаності українців та формування правової культури в суспільстві на належному рівні було проведено роз’яснювальну роботу з громадянами.

Детальніше...

31.01.2018  Підвищення кваліфікації працівників юридичних служб

Підвищення кваліфікації працівників юридичних служб

30 січня 2018 року Головним територіальним управлінням юстиції у Харківській області було проведено навчальний семінар, спрямований на підвищення рівня кваліфікації працівників юридичних служб органів виконавчої влади та державних підприємств.

В якості спікерів у даному заході взяли участь в.о. начальника відділу систематизації законодавства, правової роботи та правової освіти управління реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Трофименко Д. С., в.о. завідувача сектору з питань запобігання і виявлення корупції Федоренко А.В., працівники сектору з питань забезпечення діяльності Урядового уповноваженого у справах Європейського суду з прав людини Ковтуненко О.В. та Мельник М.О.

Детальніше...

 

 

 

 

 

 

 

 

   

61002, м. Харків, вул. Ярослава Мудрого, 16

тел.: (057) 751-81-68

e-mail: info@kh.minjust.gov.ua

www.kharkivobljust.gov.ua

карта сайта