Керівництво управління  
  Структурні підрозділи  
  Розклад роботи  
  Загальні правила роботи  
  Місія, функції, повноваження, основні завдання, напрями діяльності Головного управління юстиції  
  Основні функції структурних підрозділів  
  Організаційна структура Головного територіального управління юстиції  
  Правові засади  
  Прийом громадян  
  Гаряча лінія  
  Плани роботи та звіти про їх виконання  
  Пріоритети роботи  
  Доступ до публічної інформації  
  Перелік та умови отримання послуг, що надаються управлінням, форми і зразки документів, правила їх заповнення  
  Звернення громадян  
  Безоплатна правова допомога  
  Управління персоналу  
  Cтажування громадян з числа молоді  
  Державні закупівлі  
  Лінія довіри  
  Фінансові ресурси  
  Основні засади очищення влади  
  Правова робота - Методичні рекомендації - 2017 рік  


 


12.06.2017  Лекція для учнів Нововодолазького ліцею Харківської області

Лекція для учнів Нововодолазького ліцею Харківської області

08 червня 2017 року для учнів 8 класу Нововодолазького ліцею Харківської області, головним спеціалістом Нововодолазького районного відділу державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Харківській області Волошенко Л. І. прочитано лекцію на тему: "Права та обов’язки дітей".

Детальніше...

12.06.2017  Лекція для учнів Харківського професійного монтажно-будівельного ліцею

Лекція для учнів Харківського професійного  монтажно-будівельного ліцею

08 червня 2017 року  на базі Харківського професійного монтажно-будівельного ліцею, головним спеціалістом Жовтневого районного у місті Харкові відділу державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Харківській області Галстян Г.Б., проведено лекцію на тему: Права та обов’язки батьків та дітей.

Детальніше...

12.06.2017  Заява власника об’єкта нерухомого майна про заборону вчинення реєстраційних дій щодо власного об’єкта нерухомого майна – одна з підстав зупинення державної реєстрації прав

Заява власника об’єкта нерухомого майна про заборону вчинення реєстраційних дій щодо власного об’єкта нерухомого майна – одна з підстав зупинення державної реєстрації прав

Законом України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вдосконалення державної реєстрації прав на нерухоме майно та захисту прав власності» від 06.10.2016 року № 1666 внесено зміни до статті 25 Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень».

Детальніше...

12.06.2017  Закінчення строку для своєчасного отримання ознаки неприбутковості громадськими об’єднаннями

Закінчення строку для своєчасного отримання ознаки неприбутковості громадськими об’єднаннями

Неприбуткові підприємства, установи та організації, з метою включення до нового Реєстру неприбуткових установ та організацій зобов’язані до 01 липня 2017.року привести свої установчі документи у відповідність із нормами Податкового кодексу України та у цей термін подати копії таких документів до контролюючого органу.

Детальніше...

09.06.2017  Важлива інформація!!!

Важлива інформація!!!

Головне територіальне управління юстиції у Харківській області повідомляє що з 20 червня 2017 року Комунальне підприємство «Постачальник послуг» припиняє надання послуги «Шлюб за добу» у Чугуїві. (за зверненням директора Комунального підприємства «Постачальник послуг»).

Детальніше...

09.06.2017  Проведено семінар з суб’єктами державної реєстрації

Проведено семінар з суб’єктами державної реєстрації

09 червня 2017 року проведено семінар з суб’єктами державної реєстрації за адресою: м. Харків, вул. Ярослава Мудрого, 16, актовий зал.

У зазначеному заході прийняли участь: заступник начальника головного територіального управління юстиції з питань державної реєстрації – начальник Управління державної реєстрації Єгорова Т.П., працівники Управління державної реєстрації Головного територіального управління у Харківській області юстиції, співробітники Департаменту з підвищення конкурентоспроможності регіону Харківської обласної державної адміністрації, представник Харківської філії державного підприємства «Національні інформаційні системи» Міністерства юстиції України, суб’єкти державної реєстрації.

Детальніше...

09.06.2017  Консультування внутрішньо переміщених осіб

Консультування внутрішньо переміщених осіб

08 червня 2017 року в.о. заступника начальника Управління - начальника відділу організації та контролю за виконанням рішень Управління державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Харківській області Огурцова Л.О. прийняла участь у консультуванні внутрішньо переміщених осіб під час якого надавалися відповіді щодо Порядку погашення заборгованості за рішеннями суду, виконання яких гарантується державою, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03.09.2014 № 440

Детальніше...

09.06.2017  Звернення організаційного комітету з підготовки та проведення у 2017 році заходів з нагоди Дня охорони праці в Україні

Звернення організаційного комітету з підготовки та проведення у 2017 році заходів з нагоди дня охорони праці в україні

ПЛАН ЗАХОДІВ із відзначення Дня охорони праці в Україні у 2017 році під девізом «Удосконалення збору та використання даних про безпеку та гігієну праці»

Шановні колеги!

Відповідно до Указу Президента від 18.08.2006 №685/2006, Всесвітній день охорони праці, 28 квітня, визначено Днем охорони праці в Україні.

За рекомендацією Міжнародної організації праці девіз цьогорічного Всесвітнього дня охорони праці – «Оптимізація збору та використання даних з охорони праці».

Детальніше...

09.06.2017  Семінарське заняття для працівників Дергачівської державної нотаріальної контори Головного територіального управління юстиції у Харківській області щодо дотримання вимог законодавства з питань охорони праці

Семінарське заняття для працівників Дергачівської державної нотаріальної контори Головного територіального управління юстиції у Харківській області щодо дотримання вимог законодавства з питань охорони праці

08 червня 2017 року в межах заходів щодо відзначення Дня охорони праці в Україні було проведено семінарське заняття для працівників Дергачівської державної нотаріальної контори Головного територіального управління юстиції у Харківській області щодо дотримання вимог законодавства з питань охорони праці.

Детальніше...

09.06.2017  Виступ на Харківському обласному радіо

Виступ на Харківському обласному радіо

Провідним спеціалістом відділу судової роботи та міжнародного співробітництва Головного територіального управління юстиції у Харківській області Парамоновою Л.В. було здійснено виступ на Харківському обласному радіо у програмі «Радіо гість», з висвітленням проблемних питань застосування Конвенції про цивільно-правові аспекти викрадення дітей.

09.06.2017  Круглий стіл з працівниками Управління праці та соціального захисту Дергачівської районної державної адміністрації

Круглий стіл з працівниками Управління праці та соціального захисту Дергачівської районної державної адміністрації

08 червня 2017 року спеціалістами Головного територіального управління юстиції у Харківській області в рамках проведення тижня права відбувся круглий стіл з працівниками Управління праці та соціального захисту Дергачівської районної державної адміністрації.

Детальніше...

09.06.2017  Семінар для працівників Дергачівської централізованої бібліотечної системи

Семінар для працівників Дергачівської централізованої бібліотечної системи

08 червня 2017 року в приміщенні Дергачівської центральної бібліотеки працівниками Головного територіального управління юстиції у Харківській області в рамках проведення тижня права відбувся навчальний семінар.

Детальніше...

08.06.2017  Важлива інформація

Важлива інформація

Головне територіальне управління юстиції у Харківській області повідомляє про тимчасове зупинення надання Комунальним підприємством «Щасливе місто» послуги «Шлюб за добу» у Харкові ( за зверненням директора Комунального підприємства «Щасливе місто» до Міністерства юстиції України щодо технічної неможливості забезпечення надання зазначеної послуги).

Детальніше...

 

 

 

 

 

 

   

61002, м. Харків, вул. Ярослава Мудрого, 16

тел.: (057) 751-81-68

e-mail: info@kh.minjust.gov.ua

www.kharkivobljust.gov.ua

карта сайта