29.05.2018  РОЗ’ЯСНЕННЯ ЩОДО ПИТАНЬ ДОТРИМАННЯ ВИМОГ АНТИКОРУПЦІЙНОГО ЗАКОНОДАВСТВА

РОЗ’ЯСНЕННЯ ЩОДО ПИТАНЬ ДОТРИМАННЯ ВИМОГ АНТИКОРУПЦІЙНОГО ЗАКОНОДАВСТВА

Завідувачем сектору з питань запобігання і виявлення корупції Головного територіального управління юстиції у Харківській області на базі Харківського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління України було проведено лекцію – роз’яснення основних вимог фінансового контролю відповідно до Закону України «Про запобігання корупції» для державних службовців органів державної влади Харківщини.

Детальніше...

29.05.2018  Інформування громадян про можливість користування електронним сервісом Веб-портал «Звернення у сфері державної реєстрації актів цивільного стану»

Інформування громадян про можливість користування електронним сервісом Веб-портал «Звернення у сфері державної реєстрації актів цивільного стану»
25 травня 2018 року в.о. начальника Ізюмського міськрайонного відділу державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Харківській області Бовт Т.Г., було проведено вуличне інформування мешканців міста Ізюму про можливість користування електронним сервісом Веб-портал «Звернення у сфері державної реєстрації актів цивільного стану» (надалі – Веб-портал).
Детальніше...

29.05.2018  Державна реєстрація народження дитини

Державна реєстрація народження дитини
24 травня 2018 року головним спеціалістом Первомайського міськрайонного відділу державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Харківській області Коренько І.М. було проведено консультацію з громадянами, які звернулися з питання держаної реєстрації народження.
Детальніше...

29.05.2018  Повторна видача свідоцтв про державну реєстрацію актів цивільного стану

Повторна видача свідоцтв про державну реєстрацію актів цивільного стану

25 травня 2018 року головним спеціалістом відділу державної реєстрації актів цивільного стану по Слобідському та Основ'янському районах у місті Харкові Головного територіального управління юстиції у Харківській області

Детальніше...

29.05.2018  Консультація з питання державної реєстрації шлюбу

Консультація  з питання державної реєстрації шлюбу
25 травня 2018 року до відділу державної реєстрації актів цивільного стану по Дергачівському та Золочівському районах Головного територіального управління юстиції у Харківській області (надалі - Відділ) звернулася громадянка з питання державної реєстрації шлюбу.
Детальніше...

25.05.2018  Звернення Організаційного комітету з підготовки та проведення у 2018 році заходів з нагоди Дня охорони праці в Україні під левізом “Захищене і здорове покоління”

Звернення Організаційного комітету з підготовки та проведення у 2018 році заходів з нагоди Дня охорони праці в Україні під левізом “Захищене і здорове покоління”

Щороку у Всесвітній день охорони праці, 28 квітня, згідно з Указом Президента України від 18.08.2006 № 685/2006 в Україні відзначають День охорони праці.

Цього року девіз Всесвітнього дня охорони праці «Захищене і здорове покоління» збігається із завданнями й метою Всесвітнього дня боротьби із дитячою працею, який відзначають 12 червня.

Детальніше...

25.05.2018  Вуличне інформування громадян працівниками Харківської юстиції

Вуличне інформування громадян працівниками Харківської юстиції

Сьогодні працівники Харківської юстиції провели вуличне інформування мешканців міста про правопросвітницький проект «Я МАЮ ПРАВО!».

Під час спілкування, увага громадян зверталася на чинники, які перешкоджають захисту прав та свобод людини, обговорювалися механізми реалізації своїх прав, зміни до законодавства.

Дуже жваво обговорювались питання запобігання та протидії домашньому насильству та порядку стягнення заборгованості по аліментам.

Детальніше...

25.05.2018  Тематичний семінар

Тематичний семінар

Тетяна Єгорова разом із Директором департаменту державної реєстрації та нотаріату Віталієм Гайдуком взяли участь у другому дні семінару, який проходить з державними реєстраторами, державними і приватними нотаріусами та акредитованими суб'єктами Харківської, Сумської, Полтавської та Луганської областей.

Детальніше...

25.05.2018  НОВИНИ ЗАКОНОДАВСТВА

НОВИНИ ЗАКОНОДАВСТВА

22 травня 2018 року набрав чинності наказ Міністерства охорони здоров’я України від 18.04.2018 № 735 «Про внесення змін до наказу Міністерства охорони здоров’я України від 19.07.2005 № 360», зареєстрований в Міністерстві юстиції України 24.04.2018 за № 502/31954 (далі – Наказ) (опубліковано в «Офіційному віснику України» від 22.05.2018 № 39).

Детальніше...

25.05.2018  Інформування громадян про проект “Я МАЮ ПРАВО”

Інформування громадян про проект “Я МАЮ ПРАВО”

24 травня 2018 року провідним спеціалістом відділу з питань банкрутства Головного територіального управління юстиції у Харківській області Тімковським П.О. та провідним спеціалістом відділу з питань банкрутства Головного територіального управління юстиції у Харківській області Свиридовою Н.О. в межах реалізації правоосвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» було проведено вуличне інформування громадян про правопросвітницький проект “Я МАЮ ПРАВО!”

Детальніше...

24.05.2018  У Харкові проходить дводенний семінар

У Харкові проходить дводенний семінар

Тетяна Єгорова взяла участь у дводенному семінарі з начальниками та заступниками начальників Головних територіальних управлінь юстиції у Харківській, Сумській, Полтавській, Луганській областях, державними реєстраторами, державними та приватними нотаріусами та акредитованими суб'єктами.

Детальніше...

24.05.2018  Прийнято участь у зустрічі, в рамках висвітлення проекту «Я МАЮ ПРАВО!» з представниками ПЕРВИННОЇ ПРОФСПІЛКОВОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ ХАРКІВСЬКОГО НАЦІОНАЛЬНОГО УНІВЕРСИТЕТУ БУДІВНИЦТВА ТА АРХІТЕКТУРИ

Прийнято участь у зустрічі, в рамках висвітлення проекту «Я МАЮ ПРАВО!» з представниками ПЕРВИННОЇ ПРОФСПІЛКОВОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ ХАРКІВСЬКОГО НАЦІОНАЛЬНОГО УНІВЕРСИТЕТУ БУДІВНИЦТВА ТА АРХІТЕКТУРИ

Головним спеціалістом відділу державної реєстрації друкованих засобів масової інформації та громадських формувань Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Харківській області Грозою А.А. 24.05.2018 прийнято участь у зустрічі з представника профспілки в рамках висвітлення проекту «Я МАЮ ПРАВО!».

Детальніше...

24.05.2018  Впровадженя онлайн-сервісу Міністерства юстиції України “Онлайн будинок юстиції”

Впровадженя онлайн-сервісу Міністерства юстиції України “Онлайн будинок юстиції”

24 травня 2018 року спеціалістом Холодногірського районного у місті харкові відділу державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Харківській області (далі — Відділ) Погореловою О.М. та спеціалістом Відділу Жовновською О.А. проведено інформування працівників філії “Центр охорони здоров’я” Харківська клінічна лікарня на залізничному транспорті № 2 про впровадженя онлайн-сервісу Міністерства юстиції України “Онлайн будинок юстиції”.

Детальніше...

24.05.2018  Державна реєстрація зміни імені

Державна реєстрація зміни імені

23 травня 2018 року начальником Куп’янського міськрайонного відділу державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Харківській області (надалі – Відділ) Григоровою О.В. було проведено консультацію з громадянами, які звернулися з питанням зміни прізвища.

Детальніше...

24.05.2018  Державна реєстрація розірвання шлюбу на підставі рішення суду до набрання чинності Законом України «Про державну реєстрацію актів цивільного стану

Державна реєстрація розірвання шлюбу на підставі рішення суду до набрання чинності Законом України «Про державну реєстрацію актів цивільного стану

23 травня 2018 року головним спеціалістом Сахновщинського районного відділу державної  реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Харківській області (надалі – Відділ) Нестеренко О.П. проведено консультування громадянки з питання державної реєстрації розірвання шлюбу на підставі рішення суду, що було винесено судом в 1996 році.

Детальніше...

 

 

 

 

 

 

 

 

   

61002, м. Харків, вул. Ярослава Мудрого, 16

тел.: (057) 751-81-68

e-mail: info@kh.minjust.gov.ua

www.kharkivobljust.gov.ua

карта сайта