08.11.2017  Виїзд мобільної точки для жителів смт. Шевченкове Шевченківського району Харківської області

Виїзд мобільної точки для жителів смт. Шевченкове Шевченківського району Харківської області

7 листопада 2017 року в рамках Графіку роботи мобільних точок доступу до системи безоплатної правової допомоги з питань роз’яснення вимог чинного законодавства щодо захисту прав землевласників та землекористувачів у Харківській області відбувся виїзд мобільної точки.

Детальніше...

07.11.2017  Виїзд мобільної точки

Виїзд мобільної точки

14 листопада 2017 року о 16.00 в рамках Графіку роботи мобільних точок доступу до системи безоплатної правової допомоги з питань роз’яснення вимог чинного законодавства щодо захисту прав землевласників та землекористувачів планується виїзд мобільної точки доступу у складі представників Головного територіального управління юстиції в Харківської області та фахівців бюро правової допомоги з метою надання консультацій представникам агропромислового комплексу  с. Циркуни Харківського району Харківської області.

07.11.2017  Виїзд мобільної точки

 Виїзд мобільної точки

14 листопада 2017 року о 14.00 в рамках Графіку роботи мобільних точок доступу до системи безоплатної правової допомоги з питань роз’яснення вимог чинного законодавства щодо захисту прав землевласників та землекористувачів планується виїзд мобільної точки доступу у складі представників Головного територіального управління юстиції в Харківської області та фахівців бюро правової допомоги з метою надання консультацій представникам агропромислового комплексу  с. Черкаські Тишки Харківського району Харківської області.

07.11.2017  Виїзд мобільної точки

Виїзд мобільної точки

14 листопада 2017 року о 12.00 в рамках Графіку роботи мобільних точок доступу до системи безоплатної правової допомоги з питань роз’яснення вимог чинного законодавства щодо захисту прав землевласників та землекористувачів планується виїзд мобільної точки доступу у складі представників Головного територіального управління юстиції в Харківської області та фахівців бюро правової допомоги з метою надання консультацій представникам агропромислового комплексу с. Руські Тишки Харківського району Харківської області.

07.11.2017  Виїзд мобільної точки

Виїзд мобільної точки

14 листопада 2017 року о 10.00 в рамках Графіку роботи мобільних точок доступу до системи безоплатної правової допомоги з питань роз’яснення вимог чинного законодавства щодо захисту прав землевласників та землекористувачів планується виїзд мобільної точки доступу у складі представників Головного територіального управління юстиції в Харківської області та фахівців бюро правової допомоги з метою надання консультацій представникам агропромислового комплексу  с. Липці Харківського району Харківської області.

06.11.2017  Семінар-практикум з нотаріусами Харківськоі та Запорізької областей

Семінар-практикум з нотаріусами Харківськоі та Запорізької областей

4 листопада 2017 року перший заступник начальника Головного територіального управління юстиції у Харківській області Ірина Левченко взяла участь у роботі семінара-практикума з нотаріусами Харківськоі та Запорізької областей, організованого Нотаріальною Палатою України та проведеного за участю президента УНП Володимира Марченка.

Детальніше...

03.11.2017  Засідання Оперативного штабу

Засідання Оперативного штабу

2 листопада 2017 року відбулося чергове засідання оперативного штабу мобільного реагування на випадки порушень прав землевласників і землекористувачів, який було створено розпорядженням голови Харківської обласної державної адміністрації
від 15 серпня 2017 року № 399.

Детальніше...

03.11.2017  Офіційний вісник України

Офіційний вісник України

Вийшов друком черговий номер бюлетеня «Офіційний вісник України» від 03 листопада 2017 року № 86.

03.11.2017  Виїзд мобільної точки

Виїзд мобільної точки

7 листопада 2017 року о 16.00 в рамках Графіку роботи мобільних точок доступу до системи безоплатної правової допомоги з питань роз’яснення вимог чинного законодавства щодо захисту прав землевласників та землекористувачів планується виїзд мобільної точки доступу у складі представників Головного територіального управління юстиції в Харківської області та фахівців бюро правової допомоги з метою надання консультацій представникам агропромислового комплексу  с. Борівське Шевченківського району Харківської області.

03.11.2017  Виїзд мобільної точки

Виїзд мобільної точки

7 листопада 2017 року о 14.00 в рамках Графіку роботи мобільних точок доступу до системи безоплатної правової допомоги з питань роз’яснення вимог чинного законодавства щодо захисту прав землевласників та землекористувачів планується виїзд мобільної точки доступу у складі представників Головного територіального управління юстиції в Харківської області та фахівців бюро правової допомоги з метою надання консультацій представникам агропромислового комплексу  с. Гракове Чугуївського району Харківської області.

03.11.2017  Виїзд мобільної точки

Виїзд мобільної точки

7 листопада 2017 року о 12.00 в рамках Графіку роботи мобільних точок доступу до системи безоплатної правової допомоги з питань роз’яснення вимог чинного законодавства щодо захисту прав землевласників та землекористувачів планується виїзд мобільної точки доступу у складі представників Головного територіального управління юстиції в Харківської області та фахівців бюро правової допомоги з метою надання консультацій представникам агропромислового комплексу  смт. Чкаловське Чугуївського  району Харківської області.

  Виїзд мобільної точки

Виїзд мобільної точки

7 листопада 2017 року о 10.00 в рамках Графіку роботи мобільних точок доступу до системи безоплатної правової допомоги з питань роз’яснення вимог чинного законодавства щодо захисту прав землевласників та землекористувачів планується виїзд мобільної точки доступу у складі представників Головного територіального управління юстиції в Харківської області та фахівців бюро правової допомоги з метою надання консультацій представникам агропромислового комплексу  смт. Шевченкове Шевченківського району Харківської області.

02.11.2017  Виїзд мобільної точки для жителів міста Південне Харківського району Харківської області

Виїзд мобільної точки для жителів міста Південне Харківського району Харківської області

2 листопада 2017 року в рамках Графіку роботи мобільних точок доступу до системи безоплатної правової допомоги з питань роз’яснення вимог чинного законодавства щодо захисту прав землевласників та землекористувачів у Харківській області відбувся виїзд мобільної точки.

Детальніше...

 

 

 

 

 

 

 

 

   

61002, м. Харків, вул. Ярослава Мудрого, 16

тел.: (057) 751-81-68

e-mail: info@kh.minjust.gov.ua

www.kharkivobljust.gov.ua

карта сайта