30.03.2018  Інформування про проект "Я МАЮ ПРАВО!"

Інформування про проект  "Я МАЮ ПРАВО!"

Завідувачем Восьмої Харківської державної нотаріальної контори Лакізою І.В., державним нотаріусом Восьмої Харківської державної нотаріальної контори Ворвуль Г.Г. у приміщенні КЗОЗ “Харківський міський пологовий будинок № 3” проінформовано громадян про  загальнонаціональний правопросвітницький проект "Я МАЮ ПРАВО!", який запроваджено з метою формування нової правової свідомості  шляхом інформування громадян про їхні права та механізми їх захисту, полегшення доступу до правосуддя, боротьби з корупцією та захисту прав власності.

Детальніше...

29.03.2018  Державна реєстрація народження дитини

Державна реєстрація народження дитини

29 березня 2018 року головним спеціалістом  Сахновщинського  районного відділу державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального  управління  юстиції  у  Харківській області (надалі – Відділ) Нестеренко О.П. ознайомлено молоде подружжя з порядком державної реєстрації народження дитини.

Детальніше...

29.03.2018  Консультування з питання отримання витягу з Державного реєстру актів цивільного стану громадян

Консультування з питання отримання витягу з Державного реєстру актів цивільного стану громадян

29 березня 2018 року начальником Нововодолазького районного відділу державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Харківській області Бондар І.М. було надано консультацію громадянці, яка звернулася з питанням щодо порядку отримання витягу з Державного реєстру актів цивільного стану громадян (надалі – Реєстр).

Детальніше...

29.03.2018  Семінар у Головному територіальному управлінні юстиції у Харківській області

Семінар у  Головному територіальному управлінні юстиції у Харківській області

28.03.2018 заступником начальника відділу судової роботи та міжнародного співробітництва Головного територіального управління юстиції у Харківській області Голуб В.В. для представників відділів державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Харківській області проведено семінар на тему: “Істотні новації до діючого процесуального законодавства України”.

Детальніше...

29.03.2018  Інформація про порядок денний засідання Комісії з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Харківській області, що відбудеться 30 березня 2018 року

Інформація  про порядок денний засідання Комісії з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Харківській області, що відбудеться 30 березня 2018 року

Головне територіальне управління юстиції у Харківській області повідомляє, що 30 березня 2018 року о 15-00 год. відбудеться засідання Комісії з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації.

Місце проведення засідання: м. Харків, вул. Ярослава Мудрого, 16, 1-й поверх, актова зала.

До порядку денного засідання включені наступні питання:

Детальніше...

29.03.2018  МІН’ЮСТ ПРЕЗЕНТУВАВ СТРАТЕГІЮ РОБОТИ НА НАСТУПНІ 3 РОКИ

МІН’ЮСТ ПРЕЗЕНТУВАВ СТРАТЕГІЮ РОБОТИ НА НАСТУПНІ 3 РОКИ

Сьогодні в рамках колегії Міністерства юстиції України було презентовано Стратегічний план діяльності Міністерства юстиції на 2018 рік та наступні 2 бюджетні періоди.

За словами Міністра юстиції Павла Петренка, відомство переходить до створення повного циклу стратегічного планування власної роботи, який включатиме розробку покрокових планів дій на всіх рівнях, починаючи від найвищого керівного складу, де формуватиметься політика за різними напрямками, і закінчуючи чіткими інструкціями для спеціалістів.

Детальніше...

29.03.2018  “Круглий стіл” для студентів Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого

“Круглий стіл” для студентів Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого

27.03.2018 “Круглий стіл” для студентів Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого на базі Головного територіального управління юстиції у Харківській області.

Детальніше...

29.03.2018  «Консультування з питання державної реєстрації шлюбу з громадянином іноземної держави»

«Консультування з питання державної реєстрації шлюбу з громадянином іноземної держави»

28.03.2018 року головним спеціалістом Краснокутського районного відділу державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Харківській області Божко Т.Г. надано консультацію громадянці, яка звернулася з питання державної реєстрації шлюбу з громадянином іноземної держави. 

Головним спеціалістом Відділу Божко Т.Г., роз’яснено, що державна реєстрація шлюбу з іноземцями має свої особливості.

Детальніше...

29.03.2018  Всеукраїнський правовий диктант

Всеукраїнський правовий диктант
25-26 квітня 2018 року Експертна юридична служба за підтримки Міністерства юстиції України запрошує прийняти участь у “Всеукраїнському правовому диктанті”, який одночасно буде проходити в 24-х областях України.
Детальніше...

29.03.2018  Семінар з суб’єктами державної реєстрації

Семінар з суб’єктами державної реєстрації

У зазначеному заході прийняли участь: працівники Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Харківській області, представник Харківської філії ДП «Національні інформаційні системи», державний кадастровий реєстратор міськрайонного управління у Харківському районі та м. Люботині Головного управління Держгеокадастру у Харківській області, суб’єкти державної реєстрації.

Детальніше...

29.03.2018  Інформування працівників Національного наукового центру «Інститут експериментальної та клінічної ветеринарної медицини» про проект «Я МАЮ ПРАВО!»

Інформування працівників Національного наукового центру «Інститут експериментальної та клінічної ветеринарної медицини» про проект «Я МАЮ ПРАВО!»

28 березня 2018 року для працівників Національного наукового центру «Інститут експериментальної та клінічної ветеринарної медицини» головним спеціалістом відділу взаємодії з суб`єктами державної реєстрації та підвищення кваліфікації державних реєстраторів Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Харківській області Котляр Г.О. в межах реалізації правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» були проведені лекції на теми: «Не знаєш, як вирішити спір?», «Як виконати рішення суду?», «Не отримуєш аліменти?», «Як протидіяти домашньому насильству?», «Як діяти у разі обшуку підприємства?», «Не знаєш, як оформити субсидію?», «Забирають бізнес? Відбирають майно?», «Державна реєстрація речових прав на підставі договору оренди землі», «Вимагають хабара за іспит чи навчання».

Детальніше...

29.03.2018  Виїзний семінар для працівників Печенізької районної державної адміністрації Харківської області

Виїзний семінар для працівників Печенізької районної державної адміністрації Харківської області

28.03.2017 працівниками управління реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Головного територіального управління юстиції у Харківській області Трофименко Д.С. та Перепелицею Л.В. було проведено семінар з керівниками структурних підрозділів Печенізької районної державної адміністрації Харківської області та посадовими особами, відповідальними за забезпечення додержання законодавства про державну реєстрацію нормативно-правових актів, у ході проведення якого були розглянуті питання підготовки нормативно-правових актів, які підлягають державній реєстрації; порядок подання нормативно-правових актів на державну реєстрацію; порядок проведення органами юстиції перевірок стану додержання законодавства про державну реєстрацію нормативно-правових актів.

Детальніше...

29.03.2018  Надання адресної безоплатної правової допомоги в Печенізькому районі

Надання адресної безоплатної правової допомоги в Печенізькому районі

28 березня 2018 року в рамках реалізації правопросвітницького проекту “Я МАЮ ПРАВО!” в.о. начальника відділу систематизації законодавства, правової роботи та правової освіти управління реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Головного територіального управління юстиції у Харківській області Трофименко Д.С. спільно з головним спеціалістом Печенізького бюро правової допомоги Чорномор Л.М. відповідно до затвердженого графіку здійснено виїзд до мешканців Печенізького району з метою надання адресної безоплатної правової допомоги.

Детальніше...

29.03.2018  Перше засідання Регіонального штабу щодо виконання органами державної виконавчої служби рішень про стягнення заборгованості по заробітній платі та інших виплат, пов’язаних з трудовими відносинами

Перше засідання Регіонального штабу щодо виконання органами державної виконавчої служби рішень про стягнення заборгованості по заробітній платі та інших виплат, пов’язаних з трудовими відносинами

Начальник Головного територіального управління юстиції у Харківській області Тетяна Єгорова разом з керівником робочої групи Міністерства юстиції України з проведення позапланової цільової перевірки Геннадієм Мазуром провели перше засідання Регіонального штабу з координації, моніторингу та контролю за станом виконання органами державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Харківській області рішень про стягнення заборгованості по заробітній платі та інших виплат, пов’язаних з трудовими відносинами. У Харківській області 26 підприємств-боржників, по яким на виконанні у відділах ДВС знаходиться 3202 виконавчих провадження з загальною сумою 113 млн.грн. Обговорили реальну ситуацію по кожному підприємству-боржнику.

Детальніше...

28.03.2018  Реалізація нового закону #ЧужихДітейНеБуває! потребує від державних служб України неабиякої скооперованості в роботі

Реалізація нового закону #ЧужихДітейНеБуває! потребує від державних служб України неабиякої скооперованості в роботі

Єдиний спосіб досягнення вищої мети - спільні дії всіх тих, хто прагне досягнути цю мету. Тож 28 березня 2018 року у Харкові відбувся захід "Проблемні питання виконання рішень про стягнення аліментів". За круглим столом зібралися Генадій Мазур - керівник робочої групи Міністерства юстиції України з проведення позапланової цільової перевірки, Тетяна Єгорова - начальник ГТУЮ у Харківській області, представники Харківського міського і обласного центрів зайнятості, керівники відділів ДВС у м. Харкові.

Детальніше...

 

 

 

 

 

 

 

 

   

61002, м. Харків, вул. Ярослава Мудрого, 16

тел.: (057) 751-81-68

e-mail: info@kh.minjust.gov.ua

www.kharkivobljust.gov.ua

карта сайта