13.07.2018  Офіційний вісник України

Офіційний вісник України

Вийшов друком черговий номер бюлетеня «Офіційний вісник України» від 13 липня 2018 року № 053.

13.07.2018  Круглий стіл

Круглий стіл

Провідним спеціалістом Міжрайонного відділу державної виконавчої служби по Основ'янському та Слобідському районах міста Харків Головного територіального управління юстиції у Харківській області Близнюк Катериною проведено круглий стіл за участю юридичного відділу Харківського міського центру зайнятості.

Детальніше...

13.07.2018  Онлайн семінар для суб’єктів державної реєстрації

Онлайн семінар для суб’єктів державної реєстрації

13 липня 2018 року проведено онлайн семінар через мережу Skype з завідувачем сектору з питань державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень, державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань Валківської районної державної адміністрації Харківської області.

Детальніше...

13.07.2018  Консультація щодо видачі повторного свідоцтва про народження

Консультація щодо видачі повторного свідоцтва про народження

12 травня 2018 року до відділу державної реєстрації актів цивільного стану по Дергачівському та Золочівському районах Головного територіального управління юстиції у Харківській області (надалі-Відділ) звернулася громадянка з питання отримання повторного свідоцтва про народження.

Детальніше...

12.07.2018  НОВИНИ ЗАКОНОДАВСТВА

НОВИНИ ЗАКОНОДАВСТВА

    11 липня 2018 року набрав чинності Закон України  від 18.01.2018 № 2269-VIII «Про  приватизацію державного і комунального майна» (опубліковано в газеті «Урядовий кур’єр» від 11.07.2018 № 127).

Цей Закон регулює правові, економічні та організаційні основи приватизації державного і комунального майна та майна, що належить Автономній Республіці Крим. Спрощується класифікація об'єктів приватизації поділом на об'єкти малої та великої приватизації. До групи малої приватизації потрапляють об'єкти нерухомості, невеликі підприємства, а до групи великої приватизації входять об'єкти, активи яких перевищують 250 млн грн.

Детальніше...

12.07.2018  На Харківщині розпочалася вступна кампанія

На Харківщині розпочалася вступна кампанія

12 липня 2018 року в Україні стартувала вступна кампанія для здобуття освітнього ступеня бакалавра. Саме сьогодні вчорашні випускники шкіл мають змогу через е-кабінети подавати заяви до обраних закладах вищої освіти.

Харків – місто-осередок студентської молоді. Саме тому Харківська юстиції в межах реалізації правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» провела масовий флеш-моб у більшості закладах вищої освіти, спрямований на поширення інформації стосовно протидії корупції в Україні.

Детальніше...

12.07.2018  Впровадженя онлайн-сервісу Міністерства юстиції України “Онлайн будинок юстиції”

 Впровадженя онлайн-сервісу Міністерства юстиції України “Онлайн будинок юстиції”

12 липня 2018 року головним спеціалістом Холодногірського районного у місті Харкові відділу державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Харківській області (далі — Відділ)           Харіною О.І. проведено інформування працівників філії “Центр охорони здоров’я” Харківська клінічна лікарня на залізничному транспорті № 2 про впровадженя онлайн-сервісу Міністерства юстиції України “Онлайн будинок юстиції”.

Детальніше...

12.07.2018  Бесіда на тему: «Надання правової допомоги по витребуванню документів про реєстрацію актів цивільного стану з іноземних держав»

Бесіда на тему: «Надання правової допомоги по витребуванню документів про реєстрацію актів цивільного стану  з іноземних держав»

12 липня 2018 року начальником Сахновщинського районного відділу державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Харківській області Пожаровою Н.В. проведено правову бесіду з працівниками «Сахновщинське бюро правової допомоги» Первомайського місцевого центру з надання безоплатної вторинної допомоги Харківської області та представниками сільських рад на тему: «Надання правової допомоги по витребуванню документів про реєстрацію актів цивільного стану  з іноземних держав».

Детальніше...

12.07.2018  Позбавлення батьківських прав

Позбавлення батьківських прав

12 липня 2018 року начальником  Первомайського міськрайонного відділу державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Харківської області (надалі - Відділ) Кальченко Н.П. було проведено вуличне інформування громадян з питання щодо позбавлення батьківських прав.

Детальніше...

12.07.2018  Інформування громадян про проект “Я МАЮ ПРАВО”

Інформування громадян про проект “Я МАЮ ПРАВО”

12 липня 2018 року  провідним спеціалістом відділу з питань банкрутства Головного територіального управління юстиції у Харківській області Свиридовою Н.О. в межах реалізації правоосвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» було проведено вуличне інформування громадян про правопросвітницький проект “Я МАЮ ПРАВО!”.

Детальніше...

12.07.2018  Проведено правоосвітній захід в Валківській центральній районній лікарні

Проведено правоосвітній захід в Валківській центральній районній лікарні

Спеціалістом відділу систематизації законодавства, правової роботи та правової освіти управління державної реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Головного територіального управління юстиції у Харківській області Терещенко Л.О. було проведено правоосвітній захід для працівників та відвідувачів Комунального закладу охорони здоров`я Валківської центральної районної лікарні. Під час заходу було висвітлено наступні тематики: як протидіяти домашньому насильству, порядок стягнення аліментів, а також заборгованості з заробітної плати.

Детальніше...

12.07.2018  Інформування працівників Інституту сцинтиляційних матеріалів Національної академії наук України про проект «Я МАЮ ПРАВО!»

Інформування працівників Інституту сцинтиляційних матеріалів Національної академії наук України про проект «Я МАЮ ПРАВО!»

Для працівників Інституту сцинтиляційних матеріалів Національної академії наук України головними спеціалістами відділу взаємодії з суб`єктами державної реєстрації та підвищення кваліфікації державних реєстраторів Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Харківській області Котляр Г.О. та Вербицькою Н.М. в межах реалізації правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» були проведені лекції на теми: «Не знаєш, як вирішити спір?», «Отримуй аліменти», «Як протидіяти домашньому насильству?», «Не знаєш, як оформити субсидію?», «Захист прав дитини шляхом законодавчих змін порядку примусового стягнення заборгованості зі сплати аліментів», «Вимагають хабара за іспит чи навчання».

Детальніше...

12.07.2018  Харківська юстиція відзначає Всесвітній день шоколаду

Харківська юстиція відзначає Всесвітній день шоколаду

11 липня 2018 року відзначається Всесвітній день шоколаду— свято всіх любителів шоколадних смаколиків, який започаткували ще у 1995 році французи. Це солодке свято дуже швидко набуло популярності у всьому світі. Так, нині його святкують у Німеччині, Італії, Швейцарії та інших країнах як всередині Європейського союзу, так і за його межами.

Детальніше...

12.07.2018  Проведено нараду

Проведено нараду

11 липня 2018 року було проведено нараду між Начальником Московського районного у місті Харкові відділу державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Харківській області К. В. Нестеренко її заступником А. С. Новиковою, приватним нотаріусом Харківського міського управління юстиції Харченко Л.Л. та заступником начальника Державної міграційної служби Н. О. Левицькою на тему:

Детальніше...

11.07.2018  Порядок отримання витягів з Державного реєстру актів цивільного стану громадян

Порядок отримання витягів з Державного реєстру актів цивільного стану громадян

11 липня 2018 року на базі Зміївського районного відділу державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Харківської області (надалі-Відділ) начальником Відділу  Рибак Г.О. спільно з начальником Зміївського бюро правової допомоги Першого харківського місцевого центру з надання БВПД Десятник О.Є. здійснено прийом громадян .

Детальніше...

 

 

 

 

 

 

 

 

   

61002, м. Харків, вул. Ярослава Мудрого, 16

тел.: (057) 751-81-68

e-mail: info@kh.minjust.gov.ua

www.kharkivobljust.gov.ua

карта сайта