Керівництво управління  
  Структурні підрозділи  
  Розклад роботи  
  Загальні правила роботи  
  Місія, функції, повноваження, основні завдання, напрями діяльності Головного управління юстиції  
  Основні функції структурних підрозділів  
  Організаційна структура Головного територіального управління юстиції  
  Правові засади  
  Прийом громадян  
  Гаряча лінія  
  Плани роботи та звіти про їх виконання  
  Пріоритети роботи  
  Доступ до публічної інформації  
  Перелік та умови отримання послуг, що надаються управлінням, форми і зразки документів, правила їх заповнення  
  Звернення громадян  
  Безоплатна правова допомога  
  Управління персоналу  
  Cтажування громадян з числа молоді  
  Державні закупівлі  
  Лінія довіри  
  Фінансові ресурси  
  Основні засади очищення влади  
  Новая страница  


 

 

 28.09.2018  MEETUP зі школярами на на тему: «STOP БУЛІНГ»

MEETUP зі школярами на на тему: «STOP БУЛІНГ»

У Харківському ліцеї № 107 Харківської міської ради Харківської області працівником управління державної реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Головного територіального управління юстиції у Харківській області Кас’ян А.В. спільно з начальником відділу “Люботинського бюро правової допомоги” представництва Третього Харківського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Йолкіною Л.П. та практикуючим психологом Букіною Ю. в межах правопросвітницького проекту Я МАЮ ПРАВО! було проведено зустріч з учнями 7-8 класів на тему «STOP Булінг».

Детальніше...

28.09.2018  Правовий урок учням 10-11 класів

Правовий урок учням 10-11 класів

Спеціалістом Московського районного у місті Харкові відділ державної реєстрації актів цивільного стану Чумаковою Н.К. було проведено правовий урок з учнями 10-11 класах Загально-освітньої школи № 140. Спеціалістом було роз’яснено учням щодо їх прав та зобов’язань, а також що робити якщо вимагають хабар при вступу до Вищого навчального закладу.

Детальніше...

28.09.2018  Урок: «Стоп булінг, бо #булитинекруто»

Урок: «Стоп булінг, бо #булитинекруто»

Працівники управління персоналу: Козелько К.А., Чекаліна Г.М та Фоменко Т.В. разом із завідувачем Четвертої Харківської державної нотаріальної контори Козелько Т.М.– завітали до Харківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 40 із проведенням тематичних уроків: «Стоп булінг, бо #булитинекруто» для учнів 6 та 8 класів.

Детальніше...

27.09.2018  Співпраця з Харківським обласним центром зайнятості

Співпраця з Харківським обласним центром зайнятості

27 вересня 2018 року в рамках реалізації правопросвітницького проекту “Я МАЮ ПРАВО!” працівники Головного територіального управління юстиції у Харківській області спільно з Харківським обласним центром зайнятості провели комунікативну кампанію “Захищай свої права разом з МінЮстом”.

Детальніше...

27.09.2018  Проведено бесіду з дітьми про проект “Я МАЮ ПРАВО!”

Проведено бесіду з дітьми про проект “Я МАЮ ПРАВО!”

Завідувачем Первомайської державної нотаріальної контори Харківської області Мірошниченко О.М. в рамках загальнонаціонального правопросвітницького проекту "Я МАЮ ПРАВО!" проведено бесіду з дітьми ДЮСШ Первомайської міської ради секції пауерліфтинга на тему:”Стоп буллінг. Захист прав дітей та жінок”.

Детальніше...

27.09.2018  Проведено круглий стіл в рамках проекту “Я МАЮ ПРАВО!”

Проведено круглий стіл в рамках проекту “Я МАЮ ПРАВО!”

Завідувачем Первомайської державної нотаріальної контори Харківської області Мірошниченко О.М. в рамках загальнонаціонального правопросвітницького проекту "Я МАЮ ПРАВО" проведено круглий стіл з представниками центру сім’ї та молоді Первомайської міської ради Харківської області на тему: «Захист житлових прав дітей сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування».

Детальніше...

27.09.2018  Інформування громадян про проект “Я МАЮ ПРАВО!”

Інформування громадян про проект “Я МАЮ ПРАВО!”

Державними нотаріусами Одинадцятої Харківської державної нотаріальної контори проведено роз'яснювальну роботу серед відвідувачів держнотконтори про загальнонаціональний правопросвітницький проект “Я МАЮ ПРАВО!”, який запроваджено з метою формування нової правової свідомості, підвищення юридичної обізнаності українців, формування правової культури шляхом інформування громадян про їх права та механізми їх захисту, полегшення доступу до правосуддя, боротьби з корупцією та захисту прав власності.

Детальніше...

27.09.2018  Інформування працівників Харківського обласного управління лісового та мисливського господарства про проект «Я МАЮ ПРАВО!»

Інформування працівників Харківського обласного управління лісового та мисливського господарства про проект «Я МАЮ ПРАВО!»

27 вересня 2018 року для працівників Харківського обласного управління лісового та мисливського господарства головним спеціалістом відділу взаємодії з суб`єктами державної реєстрації та підвищення кваліфікації державних реєстраторів Управління державної реєстрації Вербицькою Н.М. в межах реалізації правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» була проведена лекція на тему: «Нові напрямки правопросвітницького проекту «Я маю право!».

Детальніше...

27.09.2018  Проведено семінар з суб’єктами державної реєстрації

Проведено семінар з суб’єктами державної реєстрації

27 вересня 2018 року проведено семінар з суб’єктами державної реєстрації за адресою: м. Харків, вул. Ярослава Мудрого, 16, актовий зал.

У зазначеному заході прийняли участь: працівники Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Харківській області, представник Харківської філії ДП «Національні інформаційні системи», суб’єкти державної реєстрації.

Детальніше...

27.09.2018  Лекція у Харківському національному університеті Повітряних Сил імені Івана Кожедуба

Лекція у Харківському національному університеті Повітряних Сил імені Івана Кожедуба

Начальником відділу судової роботи та міжнародного співробітництва Колотіловою Н.В. та головним спеціалістом цього ж відділу Литовченко Ю.С. для курсантів Харківського національного університету Повітряних Сил імені Івана Кожедуба проведено лекцію на тему: “Знай свої права!”.

Детальніше...

  Обговорення актуальних питань в рамках проекту “Я МАЮ ПРАВО!”

Обговорення актуальних питань в рамках проекту “Я МАЮ ПРАВО!”

27 вересня 2018 року головним спеціалістом Холодногірського районного у місті Харкові відділу державної реєстрації актів цивільного стану (надалі – Відділ) Харіною О.І. для працівників комунального закладу “Дошкільний навчальний заклад  (ясла — садок) № 181 Харківської міської ради” проведено лекцію на тему: “Видача повторних документів про державну реєстрацію актів цивільного стану, обговорення актуальних питань в рамках проекту “Я маю право”.

Детальніше...

27.09.2018  Конституційні права дитини

Конституційні права дитини

27 вересня 2018 року головним спеціалістом Холодногірського районного у місті Харкові відділу державної реєстрації актів цивільного стану Харіною О.І. для дітей комунального закладу “Дошкільний навчальний заклад  (ясла — садок) № 181 Харківської міської ради” проведено тренінг на тему: “Конституційні права дитини”.

Детальніше...

27.09.2018  Семінар для учнів Курилівського ліцею Куп’янської районної ради

Семінар для учнів Курилівського ліцею Куп’янської районної ради

27 вересня 2018 року старшим державним виконавцем  Міжрайонного відділу державної виконавчої служби по Куп’янському, Шевченківському районах та місту Куп’янськ Радченко М.С. для учнів 8-10 класів та викладачів Курилівського ліцею Куп’янської районної ради  проведено семінар на тему « Реалізація право просвітницького  проекту «Я МАЮ ПРАВО!», в ході якого висвітлено основні напрямки реалізації проекту, порядок доступу до діючої системи безоплатної правової допомоги, механізм виконання рішення суду.

Детальніше...

27.09.2018  НОВИНИ ЗАКОНОДАВСТВА

НОВИНИ ЗАКОНОДАВСТВА

27 вересня 2018 року набрав чинності Закон України від 21.12.2017 № 2262-VIII «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо реформування сфери паркування транспортних засобів» (опубліковано в газеті “Голос України  від 31.03.2018 № 61; в бюлетені “Офіційний вісник України” від 10.04.2018 № 28; в бюлетені “Відомості  Верховної Ради України від 13.04.2018 № 15; в газеті “Урядовий кур'єр  від 18.04.2018 № 74).

Детальніше...

  2018 рік оголошено Роком реалізації правопросвітницького проекту "Я МАЮ ПРАВО!"

2018 рік оголошено Роком реалізації правопросвітницького проекту "Я МАЮ ПРАВО!"

Державним нотаріусом Другої Харківської державної нотаріальної контори Гуркаленко  І.В. колективу та відвідувачам Бібліотеки № 11 Холодногірського району було доведено до відома про наявність проекту Міністерства юстиції України “Я МАЮ ПРАВО!” та прочитано лекцію на тему: “Сплата аліментів. Посвідчення аліментного договору”.

Детальніше...

 

 

 

 

 

 

 

 

   

61002, м. Харків, вул. Ярослава Мудрого, 16

тел.: (057) 751-81-68

e-mail: info@kh.minjust.gov.ua

www.kharkivobljust.gov.ua

карта сайта