Керівництво управління  
  Структурні підрозділи  
  Розклад роботи  
  Загальні правила роботи  
  Місія, функції, повноваження, основні завдання, напрями діяльності Головного управління юстиції  
  Основні функції структурних підрозділів  
  Організаційна структура Головного територіального управління юстиції  
  Правові засади  
  Прийом громадян  
  Гаряча лінія  
  Плани роботи та звіти про їх виконання  
  Пріоритети роботи  
  Доступ до публічної інформації  
  Перелік та умови отримання послуг, що надаються управлінням, форми і зразки документів, правила їх заповнення  
  Звернення громадян  
  Безоплатна правова допомога  
  Управління персоналу  
  Державні закупівлі  
  Лінія довіри  
  Фінансові ресурси  
  Запис на прийом до відділу ДРАЦС  
  Основні засади очищення влади  
  Правова робота - Методичні рекомендації - 2017 рік   15.05.2017  До відома представників громадських організацій, що здійснюють діяльність у сфері правосуддя для дітей

До відома представників громадських організацій, що здійснюють діяльність у сфері правосуддя для дітей

В результаті тривалої та активної співпраці між Міністерством юстиції та Дитячим фондом Організації Об'єднаних Націй (ЮНІСЕФ), через декілька тижнів розпочне свою роботу Міжвідомча координаційна рада з питань правосуддя щодо неповнолітніх.

Детальніше...

15.05.2017  Он-лайн будинок юстиції

Он-лайн будинок юстиції

Міністерство юстиції України презентувало проект Он-лайн будинок юстиції (https://online.minjust.gov.ua).

Скористатися послугами Он-лайн будинку юстиції зможе будь-хто, у будь-який час, у будь-якому місці, за умови наявності Інтернету.

Детальніше...

15.05.2017  Прийом громадян в Краснокутському бюро правової допомоги

Прийом громадян в Краснокутському бюро правової допомоги

12.05.2017 року головним спеціалістам відділу державної реєстрації друкованих засобів масової інформації та громадських формувань Агафоновою Оксаною Сергіївною був проведений прийом громадян в Краснокутському бюро правової допомоги.

 

Детальніше...

13.05.2017  Новини законодавства

Новини законодавства

Законом України від 13 квітня 2017 року № 2014-VIII “Про внесення змін до статті 15 Закону України “Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту” щодо надання членам сімей загиблих пільг без урахування середньомісячного сукупного доходу сім’ї” (“Голос України” від 06.05.2017 № 82) визначено, що пільги зазначеним категоріям осіб (безоплатне одержання ліків, безплатне першочергове зубопротезування, 50-процентна знижка плати за користування житлом, тощо) надаються без урахування розміру середньомісячного сукупного доходу сім'ї в розрахунку на одну особу за попередні шість місяців.

Детальніше...

13.05.2017  Повідомляємо про державну реєстрацію нормативно-правових актів

Повідомляємо про державну реєстрацію нормативно-правових актів

Головним територіальним управлінням юстиції у Харківській області були зареєстровані наступні нормативно-правові акти:

Детальніше...

13.05.2017  «Круглий стіл» з працівниками Головного територіального управління юстиції у Харківській області, які надають безоплатну первинну правову допомогу

«Круглий стіл» з працівниками Головного територіального управління юстиції у Харківській області, які надають безоплатну первинну правову допомогу

12 травня 2017 року в Головному територіальному управлінні юстиції у Харківській області проведено «Круглий стіл» з працівниками, які здійснюють консультування в громадській приймальні з надання безоплатної первинної правової допомоги при Головному територіальному управлінні юстиції у Харківській області, з метою підвищення їх кваліфікації.

Під час заходу працівниками були висвітлені наступні актуальні правові питання:

Детальніше...

12.05.2017  Консультування громадян в Дергачівському бюро правової допомоги

Консультування громадян в Дергачівському бюро правової допомоги

11 травня 2017 року начальник Головного територіального управління юстиції у Харківській області Чурсін О.В. спільно з директором Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Луганській та Харківській областях Бородавкою А.І. проведено консультування громадян в Дергачівському бюро правової допомоги.

Детальніше...

11.05.2017  Виступ на радіо щодо системи надання правової допомоги та роботи громадської приймальні при Головному територіальному управлінні Юстиції у Харківській області

Виступ на радіо щодо системи надання правової допомоги та роботи громадської приймальні при Головному територіальному управлінні Юстиції у Харківській області

11 травня 2017 року провідним спеціалістом відділу систематизації законодавства, правової роботи та правової освіти управління реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Головного територіального управління юстиції у Харківській області Кожуріною В.М. було здійснено виступ в програмі Творчого об'єднання «Обласне радіо» філії ПАТ «Національна суспільна телекомпанія України» «Харківська регіональна дирекція» на тему: «Система надання безоплатної правової допомоги. Громадська приймальня при Головному територіальному управлінні юстиції у Харківській області».

Детальніше...

10.05.2017  Консультування громадян у Дергачівському бюро правової допомоги

Консультування громадян у Дергачівському бюро правової допомоги

З метою активізації надання безоплатної первинної правової допомоги 11 травня 2017 року начальником Головного територіального управління юстиції у Харківській області Чурсіним О.В. спільно з директором Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Луганській та Харківській областях Бородавкою А.І. з 11:00 до 12:30 буде проведено консультування громадян у Дергачівському бюро правової допомоги за адресою: Харківська обл., м. Дергачі, вул.Сумський шлях 27.

10.05.2017  Новини законодавства

Новини законодавства

07.05.2017 набрав чинності Закон України “Про внесення змін до деяких законів України щодо підвищення рівня соціального захисту військовослужбовців та членів їх сімей” від 06.04.2017 № 2004-VIII, відповідно до якого підвищено розмір одноразової грошової допомоги (“Голос України” від 06.05.2017 № 82).

Детальніше...

10.05.2017  Урочисті заходи з нагоди Дня пам’яті та примирення і святкування 72-річниці з Дня перемоги у Другій світовій війні

Урочисті заходи з нагоди Дня пам’яті та примирення і святкування 72-річниці з Дня перемоги у Другій світовій війні

Керівництво та співробітники Головного територіального управління юстиції у Харківській області 8 травня взяли участь в урочисто-траурній церемонії покладання квітів до Меморіалу Слави у Лісопарку з нагоди Дня пам’яті та примирення. Тут гітлерівці розстріляли тисячі патріотів, підпільників, військовополонених і партизанів, які відмовилися підкоритися ворогові. Також тут проводилися розстріли мирних жителів Харкова, євреїв і червоногвардійців.
У роки Другої світової війни харків'яни в боях з німецькими загарбниками проявили непохитну хоробрість і героїзм, який дивував всіх. Д
есятки тисяч харків'ян були нагороджені медалями та орденами за доблесть, стійкість, мужність у боротьбі з фашистами. Про це нагадує напис на стіні Меморіалу, що в боях за місто смертю хоробрих загинули 186306 воїнів.

Детальніше...

10.05.2017  Ознайомчі засідання в Німеччині з питань медіації у випадках міжнародного викрадення дітей

Ознайомчі засідання в Німеччині з питань медіації у випадках міжнародного викрадення дітей

З 24 по 28 квітня 2017 року делегація Міністерства юстиції України (до складу якої включено Колотілову Н.В., начальника відділу судової роботи та міжнародного співробітництва Головного територіального управління юстиції у Харківській області), за запрошенням Німецького фонду міжнародного правового співробітництва (IRZ-Stiftung) провела в Німецькій академії суддів у Вустрау та в Берліні декілька ознайомчих засідань, на яких були обговорені питання медіації в контексті Конвенції про цивільно-правові аспекти міжнародного викрадення дітей (Гаагська Конвенція).

Детальніше...

10.05.2017  Прийом громадян у Первомайському місцевому центрі з надання безоплатної вторинної правової допомоги

Прийом громадян у Первомайському місцевому центрі з надання безоплатної вторинної правової допомоги

З метою належного виконання заходів з активізації надання безоплатної первинної правової допомоги 05.05.2017 спеціалістом відділу державної реєстрації друкованих засобів масової інформації та громадських формувань  Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Харківській області Чертковою А.І. проведено прийом громадян у Первомайському місцевому центрі з надання безоплатної вторинної правової допомоги.

Детальніше...

 

 

 

 

 

   

61002, м. Харків, вул. Ярослава Мудрого, 16

тел.: (057) 751-81-68

e-mail: info@kh.minjust.gov.ua

www.kharkivobljust.gov.ua

карта сайта