10.11.2017  Інформування про реалізацію правопросвітницького проекту “Я МАЮ ПРАВО!” адвокатів, які надають безоплатну правову допомогу

Інформування про реалізацію правопросвітницького проекту “Я МАЮ ПРАВО!” адвокатів, які надають безоплатну правову допомогу

08 листопада 2017 року під час час семінару з підвищення кваліфікації, організованого Регіональним центром з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Луганській та Харківській областях спільно з Радою адвокатів Харківської області та ГО “Всеукраїнське об’єднання адвокатів, які надають безоплатну правову допомогу”, проведено інформування про  правопросвітницький проект “Я МАЮ ПРАВО!”(далі - проект).

Детальніше...

09.11.2017  Семінарське заняття з працівниками Золочівського районного центру зайнятості

Семінарське заняття з працівниками Золочівського районного центру зайнятості

7 листопада 2017 року заступником начальника відділу державної реєстрації актів цивільного стану по Дергачівському та Золочівському районах Головного територіального управління юстицїі у Харкіськівй області Вікторією Слинько спільно з заступником начальника Золочівського бюро правової допомоги Оксаною Дзьонь в рамках загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» було організовано та проведено семінарське заняття з працівниками Золочівського районного центру зайнятості.

Детальніше...

09.11.2017  Прийом громадян у м. Зміїв

Прийом громадян у м. Зміїв

8 листопада 2017 року на базі Зміївського районного відділу державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Харківської області керівником відділу Рибак Г.О. разом зі спеціалістом  Зміївського бюро правової допомоги Першого Харківського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Десятник О.Є. проведено прийом громадян.

Детальніше...

09.11.2017  Інформація про порядок денний засідання Комісії з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Харківській області № 12 від 10.11.2017

Інформація про порядок денний засідання Комісії з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Харківській області № 12 від 10.11.2017

Головне територіальне управління юстиції у Харківській області повідомляє, що 10 листопада 2017 року о 16-00 год. відбудеться засідання Комісії з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації.

Місце проведення засідання: м. Харків, вул. Ярослава Мудрого, 16, 1-й поверх, актова зала.

До порядку денного засідання включені наступні питання:

Детальніше...

08.11.2017  Семінар з особами, відповідальними за систему електронних торгів арештованим майном (СЕТАМ)

Семінар з особами, відповідальними за систему електронних торгів арештованим майном (СЕТАМ)

8 листопада 2017 року під час наради з особами, відповідальними за систему електронних торгів арештованим майном (СЕТАМ), головним спеціалістом відділу систематизації законодавства, правової роботи та правової освіти управління реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Головного територіального управління юстиції у Харківській області Ночовкіною О.В. були висвітлені наступні питання: "Систематизація законодавства для структурних підрозділів Головного територіального управління юстиції у Харківській області" та "Реалізація правопросвітницького проекту "Я МАЮ ПРАВО!".

Детальніше...

  Новини законодавства

Новини законодавства

7 листопада 2017 року набрали чинності з дня їх офіційного опублікування наступні нормативно-правові акти центральних органів виконавчої влади:

            1) Наказ Міністерства соціальної політики України, Міністерства економічного розвитку і торгівлі України, Міністерства фінансів України, Державної служби статистики України, Національної академії наук України від 01.09.2017 № 1396/1272/730/243/528 "Про затвердження Методики проведення моніторингу та оцінювання ефективності програм соціальної підтримки населення", зареєстрований в Міністерстві юстиції України 26.09.2017  за № 1191/31059, який розроблено на виконання Плану заходів на 2016 - 2017 роки з реалізації Стратегії подолання бідності, затвердженого розпорядженням Кабінету Міністрів України від 08 серпня 2016 року № 573-р.

Детальніше...

08.11.2017  Робочий візит до смт. Дворічна

Робочий візит до смт. Дворічна

6 листопада 2017 року у приміщенні Дворічанської районної державної адміністрації Харківської області першим заступником начальника Головного територіального управління юстиції у Харківській області Левченко І.В. було проведено зустріч з представниками структурних підрозділів Дворічанської районної державної адміністрації та аграріями району, за участю голови Дворічанської районної державної адміністрації Григоренко І.В., заступника голови Дворічанської районної державної адміністрації Бондаренко В.В. та представників органів юстиції району.

Детальніше...

08.11.2017  Робочий візит до м. Куп’янськ

Робочий візит до м. Куп’янськ

6 листопада 2017 року у приміщенні Куп’янської районної державної адміністрації Харківської області першим заступником начальника Головного територіального управління юстиції у Харківській області Левченко І.В. було проведено зустріч з представниками структурних підрозділів Куп’янської районної державної адміністрації та аграріями району, за участю начальника управління агропромислового розвитку Куп’янської районної державної адміністрації Водолазської С.А. та представників органів юстиції району.

Детальніше...

08.11.2017  Зустріч з жителями с. Єлизаветівка Лозівського району

Зустріч з жителями с. Єлизаветівка Лозівського району

3 листопада 2017 року в с. Єлизаветівка Лозівського району в рамках роботи оперативного штабу мобільного реагування на випадки порушень прав землевласників та землекористувачів заступник начальника Головного територіального управління юстиції у Харківській області з питань державної реєстрації - начальник Управління державної реєстрації у Харківській області Єгорова Т.П. провела робочу зустріч з жителями с. Єлизаветівка по вирішенню питань, пов’язаних з ознаками незаконного «рейдерського» захоплення земельних ділянок, а також надала правову консультацію присутнім.

Детальніше...

08.11.2017  «Потенційний та реальний конфлікт інтересів»

«Потенційний та реальний конфлікт інтересів»

7 листопада 2017 року  в.о. завідувача сектору з питань запобігання і виявлення корупції Федоренко А.В. було проведено семінар для працівників департаменту Державної будівельно-архітектурної інспекції у Харківській області,  на якому було роз’яснено основні новели антикорупційного законодавства, серед яких головну увагу приділено поняттю конфлікт інтересів та шляхам врегулювання  потенційного та реального конфлікту інтересів.

Детальніше...

08.11.2017  Виїзд мобільної точки для жителів с. Гракове Чугуївського району Харківської області

Виїзд мобільної точки для жителів с. Гракове Чугуївського району Харківської області

7 листопада 2017 року в рамках Графіку роботи мобільних точок доступу до системи безоплатної правової допомоги з питань роз’яснення вимог чинного законодавства щодо захисту прав землевласників та землекористувачів у Харківській області відбувся виїзд мобільної точки.

Детальніше...

08.11.2017  Виїзд мобільної точки для жителів смт. Чкаловське Чугуївського району Харківської області

Виїзд мобільної точки для жителів смт. Чкаловське Чугуївського району Харківської області

7 листопада 2017 року в рамках Графіку роботи мобільних точок доступу до системи безоплатної правової допомоги з питань роз’яснення вимог чинного законодавства щодо захисту прав землевласників та землекористувачів у Харківській області відбувся виїзд мобільної точки.

Детальніше...

08.11.2017  Виїзд мобільної точки для жителів с. Борівське Шевченківського району Харківської області

Виїзд мобільної точки для жителів с. Борівське Шевченківського району Харківської області

7 листопада 2017 року в рамках Графіку роботи мобільних точок доступу до системи безоплатної правової допомоги з питань роз’яснення вимог чинного законодавства щодо захисту прав землевласників та землекористувачів у Харківській області відбувся виїзд мобільної точки.

Детальніше...

 

 

 

 

 

 

 

 

   

61002, м. Харків, вул. Ярослава Мудрого, 16

тел.: (057) 751-81-68

e-mail: info@kh.minjust.gov.ua

www.kharkivobljust.gov.ua

карта сайта