05.02.2018  Інформування громадян про проект “Я МАЮ ПРАВО!”

Інформування громадян про проект “Я МАЮ ПРАВО!”

1 лютого 2018 року державним нотаріусом шостої Харківської державної нотаріальної контори Вовкожа О.М. та консультантом Маслій А.О. було проведено роз’яснювальну роботу з відвідувачами держнотконтори про загальнонаціональний правопросвітницький проект  «Я МАЮ ПРАВО!», який запроваджено з метою формування нової правової свідомості шляхом інформування громадян про їхні права та механізми їх захисту, полегшення доступу до правосуддя, боротьби з корупцією та захисту прав власників.

Детальніше...

05.02.2018  Електронний сервіс Міністерства юстиції України «Он-лайн будинок юстиції

Електронний сервіс Міністерства юстиції України «Он-лайн будинок юстиції

1 лютого 2018 року працівниками відділу державної реєстрації актів цивільного стану по Дергачівському та Золочівському районах Головного територіального управління юстиції у Харківській області Слинько проведено зустріч з працівниками Золочівської районної Центральної бібліотеки на тему: «Електронний сервіс Міністерства юстиції України «Он-лайн будинок юстиції».

Детальніше...

05.02.2018  Інформування громадян про проект «Я МАЮ ПРАВО!»

Інформування громадян про проект «Я МАЮ ПРАВО!»

1 лютого 2018 року завідувачем Другої Харківської державної нотаріальної контори Гончаренко Л.А. проінформовано відвідувачів держнотконтори про загальнонаціональний правопросвітницький проект “Я МАЮ ПРАВО”, який запроваджено з метою формування нової правової свідомості шляхом інформування громадян про їхні права та механізми їх захисту, полегшення доступу до правосуддя, боротьби з корупцією та захисту прав власників.

Детальніше...

05.02.2018  Веб-портал «Звернення у сфері державної реєстрації актів цивільного стану»

Веб-портал «Звернення у сфері державної реєстрації актів цивільного стану»

31 січня 2018 року на базі Зміївського районного відділу державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Харківської області проведено розширену нараду-семінар з посадовими особами виконавчих комітетів сільських, селищних рад Зміївського району Харківської області по підведенню підсумків роботи за 2017 рік.

Детальніше...

02.02.2018  «Круглий стіл» на тему: «Знай свої права. Формування правової культури громадян. Пілотні проекти Міністерства юстиції України в сфері державної реєстрації актів цивільного стану»

«Круглий стіл» на тему: «Знай свої права. Формування правової культури громадян. Пілотні проекти Міністерства юстиції України в сфері державної реєстрації актів цивільного стану»

31 січня 2018 року начальником Красноградського районного відділу державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Харківській області разом з Красноградським районним відділом державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції в Харківській області у приміщенні Управлінні праці та соціального захисту населення Красноградської районної державної адміністрації Харківської області був проведений «круглий стіл» на тему: «Знай свої права. Формування правової культури громадян. Пілотні проекти Міністерства юстиції України в сфері державної реєстрації актів цивільного стану». 

Детальніше...

02.02.2018  Інформування населення про правопросвітницький проект “Я МАЮ ПРАВО!”

Інформування населення про правопросвітницький проект “Я МАЮ ПРАВО!”

Головним спеціалістом відділу судової роботи та міжнародного співробітництва Головного територіального управління юстиції у Харківській області Смородською М.С. проведено вуличне інформування мешканців селища Покотилівка Харківського району Харківської області про правопросвітницький проект “Я МАЮ ПРАВО!”. Під час інформування здійснювалося поширення буклетів та інформаційного видання “Юстиція відкрита для людей”. Також, до відома громадян доведено інформацію про можливість отримання безоплатної правової допомоги та про роботу веб-порталу pravo.minjust.gov.ua.   

Детальніше...

02.02.2018  Інформування громадян про проект “Я МАЮ ПРАВО!”

Інформування громадян про проект “Я МАЮ ПРАВО!”

В рамках реалізації загальнонаціонального правопросвітницького проекту “Я МАЮ ПРАВО!” та з метою підвищення юридичної обізнаності українців та формування правової культури в суспільстві на належному рівні 2 січня 2018 року заступником начальника відділу розгляду звернень та забезпечення діяльності комісії з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Харківській області Назарян А.А. було проведено роз’яснювальну роботу з громадянами щодо порядку та умов зміни, а також розірвання договору оренди земельної ділянки.

Детальніше...

02.02.2018  Лекція для працівників Центральної об'єднаної державної податкової інспекції м. Харкова

Лекція для працівників Центральної об'єднаної державної податкової інспекції м. Харкова

З метою підвищення юридичної обізнаності українців та формування правової культури в суспільстві на належному рівні в рамках реалізації загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» 2 січня 2018 року заступником начальника відділу державної реєстрації друкованих засобів масової інформації та громадських формувань  Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Харківській області Бєловою Н.О. та заступником начальника відділу розгляду звернень та забезпечення діяльності комісії з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Харківській області Назарян А.А. проведено лекцію для працівників Центральної об'єднаної державної податкової інспекції м. Харкова Головного управління Державної фіскальної служби у Харківській області щодо актуальних питань у сфері державної реєстрації.

Детальніше...

  Лекція для працівників Харківського окружного адміністративного суду

Лекція для працівників Харківського окружного адміністративного суду

Заступником начальника відділу державної реєстрації друкованих засобів масової інформації та громадських формувань  Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Харківській області  Бєловою Н.О. та заступником начальника відділу розгляду звернень та забезпечення діяльності комісії з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Харківській області Назарян А.А., в рамках реалізації загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» та з метою підвищення юридичної обізнаності українців та формування правової культури в суспільстві на належному рівні 2 січня 2018 року проведено лекцію для працівників Харківського окружного адміністративного суду щодо актуальних питань у сфері державної реєстрації речових прав на нерухоме майно. Окрім цього, під час лекції працівникам та відвідувачам суду надано консультацію щодо порядку оскарження дій державного реєстратора у сфері держаної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх прав.

Детальніше...

02.02.2018  Нарада «Шляхи підвищення ефективності реалізації гарантій безпеки дітей в умовах змін сучасності»

Нарада «Шляхи підвищення ефективності реалізації гарантій безпеки дітей в умовах змін сучасності»

1 лютого 2018 року була проведена нарада під головуванням заступника міського голови Світлани Горбунова-Рубан, у якій взяла участь начальник Головного територіального управління юстиції у Харківській області Тетяна Єгорова.

У ході проведення наради присутні обговорили проблемні питання у сфері захисту прав та інтересів дітей та актуальні завдання щодо захисту та реалізації прав дітей у місті Харкові.

Детальніше...

02.02.2018  Нарада з начальниками відділів державної виконавчої служби

Нарада з начальниками відділів державної виконавчої служби

31 січня 2018 року проведена нарада під керівництвом начальника Головного територіального Управління юстиції у Харківській області Тетяни Єгорової та заступника начальника головного територіального управління юстиції з питань державної виконавчої служби – начальника Управління державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Харківській області Іллі Лактіна з начальниками  відділів державної виконавчої служби, підпорядкованих Головному територіальному управлінню юстиції у Харківській області, стосовно підведення підсумків роботи за 2017 рік та обговорення пріоритетних напрямків  роботи на І півріччя 2018 року.

Детальніше...

02.02.2018  Проведено семінар для працівників Державної установи “Територіальне медичне об'єднання МВС України по Харківській області”

Проведено семінар для працівників Державної установи “Територіальне медичне об'єднання МВС України по Харківській області”

1 лютого 2018 року працівниками Головного територіального управління юстиції у Харківській області, Третьої та Одинадцятої Харківських державних нотаріальних контор проведено семінар на тему: “Реалізація права громадян на захист. Безоплатна правова допомога. Актуальні питання в сфері вчинення нотаріальних дій” в Державній установі “Територіальне медичне об'єднання МВС України по Харківській області”.

В заході взяли участь головний спеціаліст відділу систематизації законодавства, правової роботи та правової освіти управління реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Ночовкіна О.В., заступник начальника відділу з питань нотаріату Клемпарська В.М., завідувач Третьої Харківської державної нотаріальної контори Лученко Л.А. та державний нотаріус Одинадцятої Харківської державної нотаріальної контори Аль Бієк Н.Є.

Детальніше...

02.02.2018  Повідомляємо про державну реєстрацію нормативно-правового акту

Повідомляємо про державну реєстрацію нормативно-правового акту

Головним територіальним управлінням юстиції у Харківській області на прохання суб'єкта нормотворення прийнято рішення повернути без державної реєстрації для доопрацювання розпорядження Краснокутської районної державної адміністрації Харківської області від 11 січня 2018 року № 11 “Про встановлення вартості харчування вихованців Каплунівського навчально-виховного комплексу та учнів закладів загальної середньої освіти Краснокутського району Харківської області”.


 

 

 

 

 

 

 

 

   

61002, м. Харків, вул. Ярослава Мудрого, 16

тел.: (057) 751-81-68

e-mail: info@kh.minjust.gov.ua

www.kharkivobljust.gov.ua

карта сайта