30.05.2018  Інформування студентів Державного вищого навчального закладу «Харківський коледж будівництва, архітектури та дизайну» про проведення Тижня права з нагоди відзначення Дня захисту дітей та про проект «Я МАЮ ПРАВО!»

Інформування студентів Державного вищого навчального закладу «Харківський коледж будівництва, архітектури та дизайну» про проведення Тижня права з нагоди відзначення Дня захисту дітей та про проект «Я МАЮ ПРАВО!»

Зараз проблема дитинства одна з найважливіших проблем нашої країни. Для того, щоб діти вміли збудувати в дорослому житті щасливе майбутнє, вони повинні знати свої права, реалізовувати свої обов’язки та захищати свої свободи. Права дитини - це певні спеціальні можливості, які необхідні людині віком до 18 років для існування і досягнення зрілості. Знаючи свої права з дитинства, людина зможе плідно й ефективно брати участь у розбудові правового суспільства нашої держави. Через 15 років саме сьогоднішні діти будуть навчати, лікувати, забезпечувати правопорядок, видобувати вугілля, видавати книжки… будуть ухвалювати рішення… Але сьогодні їм ще так потрібен наш захист та опіка!

Детальніше...

30.05.2018  Консультування громадян на тему: «Державна реєстрація зміни імені»

Консультування громадян на тему: «Державна реєстрація зміни імені»

29 травня 2018 року начальником відділу державної реєстрації актів цивільного стану по Валківському та Коломацькому районах Головного територіального управління юстиції у Харківській області (надалі – Відділ) Губським І.О.  проведено консультування громадян на тему: «Державна реєстрація зміни імені».

Детальніше...

30.05.2018  Проведено правоосвітній захід для студентської молоді

Проведено правоосвітній захід для студентської молоді

В наш час кожна категорія громадян має бути обізнаною у своїх правах, розуміти їх зміст та знати способи їх реалізації, і студенти не є виключенням.

Тому, саме з цією метою, напередодні Дня захисту дітей, в рамках реалізації загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» головний спеціаліст відділу судової роботи та міжнародного співробітництва Головного територіального управління юстиції у Харківській області Горбунова К.Ю. завітала до студентів Харківської державної академії фізичної культури з правоосвітнім заходом на тему: «Право та методи його захисту».

Детальніше...

30.05.2018  Круглий стіл на тему: “Захист прав дитини” з працівниками Департаменту науки і освіти Харківської обласної державної адміністрації

Круглий стіл на тему: “Захист прав дитини” з працівниками Департаменту науки і освіти Харківської обласної державної адміністрації

29 травня 2018 року начальником відділу державної реєстрації нормативно-правових актів управління державної реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Головного територіального управління юстиції у Харківській області Кадашевою І.О. було проведено “круглий стіл” з працівниками Департаменту науки і освіти Харківської обласної державної адміністрації на тему: “Захист прав дитини”. Захист прав дитини є одним із найважливіших в Україні, адже ставлення до дітей, рівень їхньої безпеки та захищеності у державі, стан їхнього всебічного розвитку є одним із показників цивілізованості та гуманності суспільства. Під час проведення заходу в рамках правопросвітницького проекту Я МАЮ ПРАВО!розповсюджувались буклети та інші інформаційні матеріали.

Детальніше...

30.05.2018  Інформування громадян про загальнонаціональний правопросвітницький проект “Я МАЮ ПРАВО!”

Інформування громадян про загальнонаціональний правопросвітницький проект “Я МАЮ ПРАВО!”

З метою підвищення юридичної обізнаності українців та формування правової культури в суспільстві на належному рівні, в рамках реалізації загальнонаціонального правопросвітницького проекту “Я МАЮ ПРАВО!” 30 травня 2018 року старшим державним виконавцем Міжрайонного відділу державної виконавчої служби по Близнюківському, Лозівському районах та місту Лозова Головного територіального управління юстиції у Харківській області Розиган О.В. проведено інформування працівників Лозівського відділу міграційної служби щодо способів вирішення спору та що треба робити коли вимагають хабар? А також, повідомлено про веб-портал pravo.minjust.gov.ua, за допомогою якого можна отримати необхідну інформацію щодо захисту своїх прав у різних життєвих ситуаціях.

Детальніше...

30.05.2018  Роз’яснювальна бесіда з учнями школи на тему «Мої права»

Роз’яснювальна бесіда з учнями школи на тему «Мої права»

Одним із пріоритетних напрямків загальнонаціонального проекту «Я МАЮ ПРАВО!» є захист прав жінок і дітей! Для нас, представників державних органів, важливо долучатись до формування дитячого світогляду, дбати про належний рівень правової культури підростаючого покоління, захищати їх права, даючи дітям чіткі та зрозумілі поради, а також запобігати будь якому з проявів домашнього насильства.Так, в рамках правопросвітницького заходу, для дітей літнього табору 138-ої Харківської загальноосвтньої школи, заступник начальника Московського відділу державної виконавчої служби м.Харків Трофімова Т.М. разом з інспекторами Управління патрульної поліції в Харківській області Синєгібським М.Ю. та Удовіченко К.І. провели роз'яснювальну бесіду на тему "Мої права".

Детальніше...

29.05.2018  ЗНАЮ! ДІЮ! ЗАХИЩАЮ!

ЗНАЮ! ДІЮ! ЗАХИЩАЮ!

Під такою назвою, напередодні Дня захисту дітей, з метою реалізації загальнонаціонального правопросвітницького проекту “Я МАЮ ПРАВО!” Міжрайонний відділ державної виконавчої служби по Близнюківському, Лозівському районах та місту Лозова Головного територіального управління юстиції у Харківській області прийняв участь у правовому квесті серед команд учнів 9-10 класів Лозівських загальноосвітніх навчальних закладів. Організував проведення квесту Первомайський місцевий центр з надання безоплатної правової допомоги.

Детальніше...

29.05.2018  Проведено круглий стіл у Національному юридичному університеті імені Ярослава Мудрого

Проведено круглий стіл у Національному юридичному університеті імені Ярослава Мудрого

Відділом судової роботи та міжнародного співробітництва Головного територіального управління юстиції у Харківській області спільно з кафедрою цивільного процесу Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого проведено круглий стіл на тему: «Міжнародно-правове співробітництво України у цивільних справах, що розглядаються судами».

Детальніше...

29.05.2018  Інформація про порядок денний засідання Комісії з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Харківській області, що відбудеться 30 травня 2018 року

Інформація про порядок денний засідання Комісії з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Харківській області, що відбудеться 30 травня 2018 року

Головне територіальне управління юстиції у Харківській області повідомляє, що 30 травня 2018 року о 16-00 год. відбудеться засідання Комісії з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації.

Місце проведення засідання: м. Харків, вул. Ярослава Мудрого, буд. 16, 1-й поверх, актова зала.

Детальніше...

29.05.2018  Інформування працівників Інституту іоносфери Національної академії наук України та Міністерства освіти і науки України про проект «Я МАЮ ПРАВО!».

Інформування працівників Інституту іоносфери Національної академії наук України та Міністерства освіти і науки України про проект «Я МАЮ ПРАВО!».

29 травня 2018 року для працівників Інституту іоносфери Національної академії наук України та Міністерства освіти і науки України головним спеціалістом відділу взаємодії з суб`єктами державної реєстрації та підвищення кваліфікації державних реєстраторів Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Харківській області Котляр Г.О. в межах реалізації правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» були проведені лекції на теми: «Не знаєш, як вирішити спір?», «Як виконати рішення суду?», «Не отримуєш аліменти?», «Як протидіяти домашньому насильству?», «Як діяти у разі обшуку підприємства?», «Не знаєш, як оформити субсидію?», «Забирають бізнес? Відбирають майно?», «Вимагають хабара за іспит чи навчання?».

Детальніше...

29.05.2018  Виставка шкільних малюнків “Я маю право!”

Виставка шкільних малюнків “Я маю право!”

В рамках Тижня права з нагоди Дня захисту дітей 29 травня 2018 року відділом систематизації законодавства, правової роботи та правової освіти управління реєстрації державної нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Головного територіального управління юстиції у Харківській області оформлено виставку шкільних малюнків на тему: “Я маю право!” в Харківській обласній бібліотеці для дітей.

Окрім робіт школярів, які ілюструють права дитини, на виставці представлені друковані матеріали щодо реалізації правопросвітницького проекту “Я маю право!”: інформаційне видання Міністерства юстиції України “Юстиція відкрита для людей” та інформаційні буклети з логотипом та основними повідомленнями проекту.

Детальніше...

29.05.2018  Семінар з суб’єктами державної реєстрації

Семінар з суб’єктами державної реєстрації

29 травня 2018 року проведено семінар з суб’єктами державної реєстрації за адресою: м. Харків, вул. Ярослава Мудрого, 16, актовий зал.

У зазначеному заході прийняли участь: працівники Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Харківській області, представник Департаменту реєстрації Харківської міської ради, суб’єкти державної реєстрації.

Детальніше...

29.05.2018  Проведено бесіду на тему: «Права та обов’язки дітей»

Проведено бесіду  на тему: «Права та обов’язки дітей»

В рамках реалізації загальнонаціонального правопросвітницького проекту “Я МАЮ ПРАВО!” та з метою підвищення юридичної обізнаності українців та формування правової культури в суспільстві на належному рівні 29 травня 2018 року в приміщенні Кегичівської районної бібліотеки заступником начальника Міжрайонного відділу державної виконавчої служби по Кегичівському та Сахновщинському районах Головного територіального управління юстиції у Харківській області Сліпаком О.О. проведено бесіду на тему: «Права та обов’язки дітей».

Детальніше...

29.05.2018  ПРОВЕДЕНО БРЕЙНШТОРМІНГ

ПРОВЕДЕНО БРЕЙНШТОРМІНГ

Завідувачем сектору з питань запобігання і виявлення корупції у співпраці з працівниками Міжрайонного відділу державної виконавчої служби по Дергачівському та Золочівському районах проведено брейнштормінг, під час якого було виокремлено корупційні ризики в роботі державної виконавчої служби, розглянуто всі висунуті пропозиції щодо запобігання виникненню порушень антикорупційного законодавства під час виконання службових повноважень та визначено основні напрямки реалізації обраних підходів у попередженні будь-яких корупційних та пов’язаних з корупцією правопорушень.

Детальніше...

29.05.2018  Обговорення проекту «Я МАЮ ПРАВО!»

Обговорення проекту «Я МАЮ ПРАВО!»

Сьогодні у співпраці з Дергачівським бюро правової допомоги Третього харківського місцевого центру з надання БВПД завідувач сектору з питань запобігання і виявлення корупції Анна Федоренко разом з головним спеціалістом відділу систематизації законодавства, правової роботи та правової освіти управління державної реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Дар’єю Трофименко відвідали управління праці і соціального захисту населення Дергачівськрі районної державної адміністрації.

Детальніше...

 

 

 

 

 

 

 

 

   

61002, м. Харків, вул. Ярослава Мудрого, 16

тел.: (057) 751-81-68

e-mail: info@kh.minjust.gov.ua

www.kharkivobljust.gov.ua

карта сайта