02.04.2018  В Центральній районній бібліотеці для дітей ім. М.О. Островського проведено круглий стіл на тему: “Реалізація міжнародно-правових норм у сфері захисту прав дитини”

В Центральній районній бібліотеці для дітей ім. М.О. Островського проведено круглий стіл на тему: “Реалізація міжнародно-правових норм у сфері захисту прав дитини”

02.04.2018 головним спеціалістом відділу систематизації законодавства, правової роботи та правової освіти управління реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Головного територіального управління юстиції у Харківській області Ночовкіною О.В. на базі Центральної районної бібліотеки для дітей ім. М.О. Островського було проведено круглий стіл на тему: “Реалізація міжнародно-правових норм у сфері захисту прав дитини”.

Детальніше...

02.04.2018  Інформування працівників Комунальної установи культури «Центральна бібліотека ім. С.М. Кірова» Централізованої бібліотечної системи Червонозаводського району м. Харкова про проект «Я МАЮ ПРАВО!»

Інформування працівників Комунальної установи культури «Центральна бібліотека ім. С.М. Кірова» Централізованої бібліотечної системи Червонозаводського району м. Харкова про проект «Я МАЮ ПРАВО!»

2 квітня 2018 року для працівників Комунальної установи культури «Центральна бібліотека ім. С.М. Кірова» Централізованої бібліотечної системи Червонозаводського району м. Харкова головними спеціалістами відділу взаємодії з суб`єктами державної реєстрації та підвищення кваліфікації державних реєстраторів Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Харківській області Вербицькою Н.М. та Котляр Г.О. в межах реалізації правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» були проведені лекції на теми:

Детальніше...

02.04.2018  Лекція для колективу КЗОЗ «Харківська міська стоматологічна поліклініка № 4»

Лекція для колективу КЗОЗ «Харківська міська стоматологічна поліклініка № 4»

Завідувачем Другої Харківської державної нотаріальної контори Гончаренко Л.А. в рамках проекту «Я МАЮ ПРАВО!» було проведено лекцію для колективу КЗОЗ «Харківська міська стоматологічна поліклініка № 4» на тему: «Захист прав підприємців — прийняття Закону щодо запобігання тиску правоохоронних органів на бізнес».

Детальніше...

02.04.2018  Інформування про проект «Я МАЮ ПРАВО!»

Інформування про проект «Я МАЮ ПРАВО!»

З метою реалізації проекту « Я маю право!» працівниками Десятої Харківської державної нотаріальної контори спільно з керівником Київського відділу поліції ГУНП в Харківській області Коцар О.М. проведено засідання круглого столу на теми: «Попередження корупції», «Позбавлення батьківських прав, порядок та підстави розгляду».

Детальніше...

02.04.2018  Інформування громадян про проект “Я МАЮ ПРАВО!”

Інформування громадян про проект “Я МАЮ ПРАВО!”

Приватним нотаріусом Сахновщинського районного нотаріального округу Харківської області Давиденко О.В., завідувачем Сахновщинської державної нотаріальної контори Харківської області Серьогіною О.М. на базі Сахновщинської районної бібліотеки проведено круглий стіл на тему: «Правове регулювання протидії домашньому насильству в Україні». Крім того серед учасників заходу здійснювалося поширення інформаційної друкованої продукції (буклетів, календарів, листівок) та інформаційний вісник Міністерства юстиції «Юстиція відкрита для людей».

Детальніше...

02.04.2018  Інформування про проект «Я МАЮ ПРАВО!»

Інформування про проект «Я МАЮ ПРАВО!»

Завідувачем Восьмої Харківської державної нотаріальної контори Лакізою І.В. у приміщенні Харківського відділення Всеукраїнської громадської організації «Союз організацій інвалідів України» Київського району проінформовано громадян про  загальнонаціональний правопросвітницький проект «Я МАЮ ПРАВО!», який запроваджено з метою формування нової правової свідомості  шляхом інформування громадян про їхні права та механізми їх захисту, полегшення доступу до правосуддя, боротьби з корупцією та захисту прав власності.

Детальніше...

30.03.2018  Обмін досвідом — запорука вдосконалення набутих знань та навичок!

Обмін досвідом — запорука вдосконалення набутих знань та навичок!

В межах проведення семінару з підвищення кваліфікації працівників місцевих архівних установ з метою реалізації проекту “Я МАЮ ПРАВО!” поговорили про реалізацію нового закону #ЧужихДітейНеБуває! Головним територіальним управлінням юстиції у Харківській області.

В свою чергу, працівниками Державного архіву у Харківській області було проведено обговорення з працівниками відділу організаційної роботи, документування та контролю Головного територіального управління юстиції у Харківській області питань роботи з науково-технічного упорядкування документів. Наразі, в Головному територіальному управлінні юстиції у Харківській області здійснюється впорядкування архіву за 2013-2015 роки.

Детальніше...

30.03.2018  Інформування громадян про проект “Я МАЮ ПРАВО!”

Інформування громадян про проект “Я МАЮ ПРАВО!”

Державним нотаріусом Четвертої Харківської державної нотаріальної контори Козелько Т.М. на базі Центру інтегрованої допомоги “Візит”, з метою підвищення правової свідомості українців та інформування громадян щодо механізму захисту їхніх прав у повсякденному житті у правових спосіб, відповідно до  правопросвітницького проекту "Я МАЮ ПРАВО!" проведено лекцію для працівників та клієнтів проекту “Профілактика ТБ, ВІЛ-інфекції СНІДу, вірусних гепатитів та ІПСШ серед груп ризику у Харківському регіоні у 2018 році” на тему:”Реалізація та захист прав громадян. Особливості оформлення спадщини. Реєстрація права власності на нерухоме майно на спадкоємця в Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно”.

Детальніше...

30.03.2018  Інформування громадян про проект “Я МАЮ ПРАВО!”

Інформування громадян про проект “Я МАЮ ПРАВО!”

В Близнюківському територіальному центрі соціального обслуговування приватним нотаріусом Близнюківського районного нотаріального округу Харківської області Яременко Г.В., завідувачем Близнюківської державної нотаріальної контори Харківської області Щербиною В.В. спільно з начальником Близнюківського Бюро правової допомоги проведено семінар на теми: ”Правові реалії сьогодення”, “Особливості посвідчення заповітів та спадкових договорів”. Крім того серед учасників заходу здійснювалося поширення інформаційної друкованої продукції з логотипом проекту (буклетів, календарів, листівок) та інформаційний вісник Міністерства юстиції “Юстиція відкрита для людей”.

Детальніше...

30.03.2018  «Державна реєстрація шлюбу у Темнівській виправній колонії № 100 Харківської області»

«Державна реєстрація шлюбу у Темнівській виправній колонії   № 100 Харківської області»

30 березня 2018 року Відділом державної реєстрації актів цивільного стану по Харківському району та місту Люботину Головного територіального управління юстиції у Харківській області проведено державну реєстрацію шлюбу із засудженим на довічне ув’язнення, у якій прийняла участь начальник відділу державної реєстрації актів цивільного стану Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Харківській області Тимощук О.В.

Детальніше...

30.03.2018  Інформування громадян про проект “Я МАЮ ПРАВО!”

Інформування громадян про проект “Я МАЮ ПРАВО!”

З метою реалізації проекту Міністерства юстиції України « Я маю право» державним нотаріусом Другої Харківської державної нотаріальної контори Гуркаленко І.В. було проведено  лекцію для колективу ТОВ “Сільпо-фуд” на тему: «Ти маєш право вирішити спір самостійно». Крім того серед учасників заходу здійснювалося поширення інформаційної друкованої продукції з логотипом проекту (буклетів, календарів, листівок) та інформаційний вісник Міністерства юстиції “Юстиція відкрита для людей”.

Детальніше...

30.03.2018  Інформування громадян про проект “Я МАЮ ПРАВО!”

Інформування громадян про проект “Я МАЮ ПРАВО!”

В.о. завідувача Другої державної нотаріальної контори Харківського району Харківської області Радіоновою Т.І., державним нотаріусом держнотконтори Соловйовою Н.Є., консультантом Рябовол К.О. з метою інформування про загальнонаціональний правопросвітницький проект Міністерства юстиції України “Я маю право!” для працівників та відвідувачів Люботинського відділення УДППЗ “Укрпошта” надані консультації з наступних питань:

Детальніше...

30.03.2018  Проекту “Я МАЮ ПРАВО!” для громадян смт. Сахновщина

Проекту “Я МАЮ ПРАВО!” для громадян смт. Сахновщина

В рамках реалізації загальнонаціонального правопросвітницького проекту “Я МАЮ ПРАВО!” спеціалістом відділу з питань банкрутства Головного територіального управління юстиції у Харківській області Губською О.М. було проведено інформування громадян смт. Сахновщина стосовно питань щодо правил отримання житлової субсидії у 2018 році та як оформити договір оренди землі та здійснено поширення інформаційних матеріалів та буклетів з основними повідомленнями проекту та інформаційного видання Міністерства юстиції України «Юстиція відкрита для людей».

Детальніше...

30.03.2018  Інформування громадян про проект “Я МАЮ ПРАВО!”

Інформування громадян про проект “Я МАЮ ПРАВО!”

Працівника Шостої Харківської державної нотаріальної контори в рамках проекту "Я МАЮ ПРАВО!" проведено роз'яснювальну роботу з активом Харківської обласної профспілки працівників і підприємців торгівлі, громадського харчування та послуг, який запроваджено з метою формування нової правової свідомості  шляхом інформування громадян про їхні права та механізми їх захисту, полегшення доступу до правосуддя, боротьби з корупцією та захисту прав власності. Крім того серед учасників заходу здійснювалося поширення інформаційної друкованої продукції з логотипом проекту (буклетів, календарів, листівок) та інформаційний вісник Міністерства юстиції “Юстиція відкрита для людей”.

Детальніше...

30.03.2018  Інформування про проект "Я МАЮ ПРАВО!"

Інформування про проект "Я МАЮ ПРАВО!"

Завідувачем Четвертої Харківської державної нотаріальної контори Козелько Т.М., державним нотаріусом Четвертої Харківської державної нотаріальної контори Нікуліною О.М., завідувачем Дванадцятої Харківської державної нотаріальної контори Хлистун О.В. в приміщенні залу засідань підприємства “Палац праці” об'єднаних профспілок Харківської області для працівників підприємств ПП “Міський центр нерухомості”, ПП “Тайгер ПРО” та інші проведено бесіду з метою підвищення правової свідомості українців та інформування громадян щодо механізму захисту їхніх прав у повсякденному житті у правовий спосіб, відповідно до правопросвітницького проекту "Я МАЮ ПРАВО!"з питання проведення державної реєстрації речових прав на нерухоме майно, в тому числі земельних ділянок, зокрема особливості здійснення поділу та виділу об'єктів нерухомого майна.

Детальніше...

 

 

 

 

 

 

 

 

   

61002, м. Харків, вул. Ярослава Мудрого, 16

тел.: (057) 751-81-68

e-mail: info@kh.minjust.gov.ua

www.kharkivobljust.gov.ua

карта сайта