23.07.2018  Інформування на тему: «Право дружини та чоловіка на зміну прізвища»

Інформування на тему: «Право дружини та чоловіка на зміну прізвища»

Начальником Новобаварського районного у місті Харкові відділу державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Харківській області (надалі-Відділ) Городиською Н.М. проведено інформування наречених щодо особливостей зміни прізвища чоловіком та дружиною відповідно до ст. 53 Сімейного кодексу України (надалі - СК України).

Детальніше...

23.07.2018  Студреспубліка – плануємо майбутнє Харківщини разом!

Студреспубліка – плануємо майбутнє Харківщини разом!

21-22 липня у Зміївському районі Харківської області було проведено Студреспубліку– 2018, темою якої у цьому році стало:«Як досягти прогресу і миру в Україні та на планеті». Харківську юстицію до даного заходу було запрошено в якості експертів, на яких покладалися функції оцінювання виконання завдань,  які визначались у ході інформаційно-організаційної гри.

Детальніше...

20.07.2018  Робочі зустрічі

Робочі зустрічі

13.07.2018 року та 20.07.2018 року на базі Вовчанської та Краснокутської районних державних адміністрацій під керівництвом Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Харківській області у складі: заступника начальника головного територіального управління юстиції з питань державної реєстрації - начальника Управління державної реєстрації Тимощук О.В., заступника начальника Управління - начальника відділу розгляду звернень та забезпечення діяльності комісії з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації Управління державної реєстрації Волика Д.С., заступника начальника відділу державної реєстрації друкованих засобів масової інформації та громадських формувань Управління державної реєстрації Бєлової Н.О. проведено робочу зустріч, в якій взяли участь голова Вовчанської районної державної адміністрації Мірошник В.М., керівники органів місцевого самоврядування, уповноважені особи органів місцевого самоврядування, державні реєстратори та відповідальні працівники Вовчанської районної державної адміністрації.

Детальніше...

20.07.2018  Офіційний вісник України

Офіційний вісник України

Вийшов друком черговий номер бюлетеня "Офіційний вісник України" від 20 липня 2018 року № 055.

20.07.2018  НОВИНИ ЗАКОНОДАВСТВА

НОВИНИ ЗАКОНОДАВСТВА

17 липня 2018 року   набув чинності наказ  Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України  від  05.06.2018 № 130 «Про затвердження Порядку інформування споживачів про намір зміни цін/тарифів на комунальні послуги з обґрунтуванням такої необхідності»,  зареєстрований в Міністерстві юстиції України  26.06.2018 за  № 753/32205 (опубліковано  в бюлетені «Офіційний вісник України» від 17.07.2018 № 54).

Детальніше...

20.07.2018  Інформування працівників Регіональної філії «Південна залізниця» про проект «Я МАЮ ПРАВО!»

Інформування працівників Регіональної філії «Південна залізниця» про проект «Я МАЮ ПРАВО!»

19 липня 2018 року для працівників Регіональної філії «Південна залізниця» ПАТ «Українська залізниця» головними спеціалістами відділу судової роботи та міжнародного співробітництва Головного територіального управління юстиції у Харківській області Богуцькою В.В. та Литовченко Ю.С. в межах реалізації правоосвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» була проведена лекція, в ході якої висвітлювались питання «Як діяти у разі обшуку підприємства», «Як виконати рішення суду», «Забирають бізнес? Відбирають майно?» та надані відповіді на поставлені питання.

Детальніше...

20.07.2018  Надання адресної безоплатної правової допомоги в Кегичівському районі Харківської області

В Кегичівській центральній районній бібліотеці проведено семінар на тему: “Право на виконання рішення суду”

18 липня 2018 року головним спеціалістом відділу систематизації законодавства, правової роботи та правової освіти управління державної реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Головного територіального управління юстиції у Харківській області Ночовкіною О.В. відповідно до затвердженого графіку здійснено виїзд до Кегичівського району Харківської області з метою надання адресної безоплатної правової допомоги.

Детальніше...

20.07.2018  В Кегичівській центральній районній бібліотеці проведено семінар на тему: “Право на виконання рішення суду”

В Кегичівській центральній районній бібліотеці проведено семінар на тему: “Право на виконання рішення суду”

Головний спеціаліст відділу систематизації законодавства, правової роботи та правової освіти управління реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Головного територіального управління юстиції у Харківській області Ночовкіна О.В. та провідний спеціаліст відділу розгляду звернень та забезпечення діяльності комісії з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Харківській області Мельник В.В. провели семінар на базі Кегичівської центральної районної бібліотеки на тему: “Право на виконання рішення суду”.

Детальніше...

20.07.2018  Бесіда на тему: «Повторна видача свідоцтв про державну реєстрацію актів цивільного стану»

Бесіда на тему: «Повторна видача свідоцтв про державну реєстрацію актів цивільного стану»

19 липня 2018 року начальником Лозівського міськрайнного відділу державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Харківській області (надалі-Відділу) Заварзою С. А. проведено бесіду із спеціалістами Служби у справах дітей Лозівської  міської ради Харківської області стосовно повторної видачі свідоцтв про державну реєстрацію актів цивільного стану.

Детальніше...

19.07.2018  Інформування студентів Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого про проект «Я МАЮ ПРАВО»

Інформування студентів Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого про проект «Я МАЮ ПРАВО»

Заступником начальника управління - начальником відділу по роботі з персоналом управління персоналу Головного територіального управління юстиції у Харківській області Супруненко Т.І, головними спеціалістами відділу по роботі з персоналом управління персоналу Лесюк І.О., Чекаліною Г.М. та Єремєєвою О.В. в рамках реалізації загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» було обговорене питання зі студентами Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого, як протидіяти домашньому насильству і що робити у випадках, коли відбирають майно або забирають бізнес, та проведено бесіду на тему:

Детальніше...

19.07.2018  Інформування громадян про проект “Я МАЮ ПРАВО”

Інформування громадян про проект “Я МАЮ ПРАВО”

Провідним спеціалістом відділу з питань банкрутства Головного територіального управління юстиції у Харківській області Тімковським П.О. в межах реалізації правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» було проведено вуличне інформування громадян про правопросвітницький проект “Я МАЮ ПРАВО!”

Детальніше...

17.07.2018  Інформування працівників Харківського обласного управління лісового та мисливського господарства про проект «Я МАЮ ПРАВО!»

 Інформування працівників Харківського обласного управління лісового та мисливського господарства про проект «Я МАЮ ПРАВО!»

16 липня 2018 року для працівників Харківського обласного управління лісового та мисливського господарства в.о. начальника відділу взаємодії з суб`єктами державної реєстрації та підвищення кваліфікації державних реєстраторів Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Харківській області Огурцовою Л.О. та головним спеціалістом відділу взаємодії з суб`єктами державної реєстрації та підвищення кваліфікації державних реєстраторів Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Харківській області Вербицькою Н.М. в межах реалізації правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» були проведені лекції на теми: «Не знаєш, як вирішити спір?», «Отримуй аліменти», «Як протидіяти домашньому насильству?», «Не знаєш, як оформити субсидію?», «Захист прав дитини шляхом законодавчих змін порядку примусового стягнення заборгованості зі сплати аліментів», «Вимагають хабара за іспит чи навчання».

Детальніше...

16.07.2018  100 років юстиції: від створення до впровадження реформ

100 років юстиції: від створення до впровадження реформ

Становлення органів юстиції було довготривалим. Так, 100 років тому основними завданнями тогочасного Міністерства юстиції були кодифікація законодавства, підготовка проектів кримінальних, кримінально-процесуальних та інших нормативних актів, управління судовими органами та пенітенціарною системою, вдосконалення судочинства тощо.

Нині Міністерство юстиції України стало міністерством справедливості, пріоритетом роботи якого є захист прав громадян.

Детальніше...

16.07.2018  Вуличне інформування громадян про правопросвітницький проект “Я МАЮ ПРАВО!”

Вуличне інформування громадян про правопросвітницький проект “Я МАЮ ПРАВО!”

Головним спеціалістом відділу судової роботи та міжнародного співробітництва Головного територіального управління юстиції у Харківській області Богуцькою В.В. було проведено вуличне інформування громадян про правопросвітницький проект “Я МАЮ ПРАВО!”. Під час інформування здійснювалось поширення буклетів “Я МАЮ ПРАВО!”: “Стоп насильство”, “Отримай аліменти”, “Як протидіяти домашньому насильству”, «Не знаєшь, як вирішити спір?», надавалася інформація щодо роботи онлайн-платформи “Я МАЮ ПРАВО!”. А також щодо контактних телефонів, зателефонувавши на які, можливо отримати відповіді на цікавлячі питання.

Детальніше...

16.07.2018  Інформація про порядок денний засідання Комісії з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Харківській області, що відбудеться 11 липня 2018 року

Інформація про порядок денний засідання Комісії з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Харківській області, що відбудеться 11 липня 2018 року

16.07.2018 о 16-00 за адресою: 61002, м. Харків, вул. Ярослава Мудрого 16 (актова зала) відбудеться засідання Комісії з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Харківській області.

Порядок денний:

Детальніше...

 

 

 

 

 

 

 

 

   

61002, м. Харків, вул. Ярослава Мудрого, 16

тел.: (057) 751-81-68

e-mail: info@kh.minjust.gov.ua

www.kharkivobljust.gov.ua

карта сайта