Керівництво управління  
  Структурні підрозділи  
  Розклад роботи  
  Загальні правила роботи  
  Місія, функції, повноваження, основні завдання, напрями діяльності Головного управління юстиції  
  Основні функції структурних підрозділів  
  Організаційна структура Головного територіального управління юстиції  
  Правові засади  
  Прийом громадян  
  Гаряча лінія  
  Плани роботи та звіти про їх виконання  
  Пріоритети роботи  
  Доступ до публічної інформації  
  Перелік та умови отримання послуг, що надаються управлінням, форми і зразки документів, правила їх заповнення  
  Звернення громадян  
  Безоплатна правова допомога  
  Управління персоналу  
  Cтажування громадян з числа молоді  
  Державні закупівлі  
  Лінія довіри  
  Фінансові ресурси  
  Основні засади очищення влади  
  Правова робота - Методичні рекомендації - 2017 рік  


 

 27.09.2017  Безоплатна передача майна Донецькому юридичному інституту Міністерства внутрішніх справ України

Безоплатна передача майна Донецькому юридичному інституту Міністерства внутрішніх справ України

Донецький юридичний інститут Міністерства внутрішніх справ України звернувся до Головного територіального управління юстиції у Харківській області із заявами про безоплатну передачу конфіскованого майна для забезпечення соціального захисту, праці, побуту та інтересів осіб які навчаються і працюють у вищі.

Через напружену суспільно-політичну ситуацію, що склалася у Донецькій області, в 2014 році Донецький юридичний інститут переживає не легкі часи. З жовтня 2014 року інститут був передислокований до м. Кривий Ріг.

Детальніше...

27.09.2017  Офіційний вісник України

Офіційний вісник України

Вийшов друком черговий номер бюлетеня «Офіційний вісник України» від 26 вересня 2017 року № 75.

27.09.2017  Семінар для слухачів факультету підготовки магістрів державного управління Харківського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України

Семінар для слухачів факультету підготовки магістрів державного управління Харківського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України

26 вересня 2017 року працівниками сектору з питань забезпечення Урядового уповноваженого у справах Європейського суду з прав людини для слухачів факультету підготовки магістрів державного управління Харківського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України  проведено семінар на тему: «Конвенція про захист прав людини та основоположних свобод та порядок звернення до Європейського суду з прав людини».

Детальніше...

27.09.2017  Виїзд мобільної точки до міста Люботин

Виїзд мобільної точки до міста Люботин

26 вересня 2017 року в рамках Графіку роботи мобільних точок доступу до системи безоплатної правової допомоги з питань роз’яснення вимог чинного законодавства щодо захисту прав землевласників та землекористувачів здійснено виїзд мобільної точки доступу у складі представників Головного територіального управління юстиції в Харківської області та фахівця  Третього Харківського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги з метою надання консультацій представникам агропромислового комплексу міста Люботин Харківського району Харківської області.

Детальніше...

27.09.2017  Виїзд мобільної точки до села Гонтів Валківського району Харківської області

Виїзд мобільної точки до села Гонтів Валківського району Харківської області

26 вересня  2017 року в рамках Графіку роботи мобільних точок доступу до системи безоплатної правової допомоги з питань роз’яснення вимог чинного законодавства щодо захисту прав землевласників та землекористувачів здійснено виїзд мобільної точки доступу у складі представників Головного територіального управління юстиції в Харківської області та фахівця Валківського бюро правової допомоги  Богодухівського   місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги з метою надання консультацій представникам агропромислового комплексу села Гонтів Яр Валківського району Харківської області.

Детальніше...

26.09.2017  Інформування мешканців Кегичівки та Сахновщини щодо проекту “Я МАЮ ПРАВО!”

Інформування мешканців Кегичівки та Сахновщини щодо проекту “Я МАЮ ПРАВО!”

26 вересня 2017 року Міжрайонним відділом державної виконавчої служби по Кегичівському та Сахновщинському районах Головного територіального управління юстиції у Харківській області проведено вуличне інформування мешканців Кегичівки та Сахновщини щодо функціонування загальнонаціонального правопросвітницького проекту “Я МАЮ ПРАВО!” який підвищить рівень правової культури та правової свідомості громадян.

Детальніше...

26.09.2017  Виступ на радіо про загальнонаціональний правопросвітницький проект «Я МАЮ ПРАВО!»

Виступ на радіо про загальнонаціональний правопросвітницький проект «Я МАЮ ПРАВО!»

26 вересня 2017 року головним спеціалістом відділу систематизації законодавства, правової роботи та правової освіти управління реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Головного територіального управління юстиції у Харківській області Ночовкіною О.В. в ефірі Творчого об'єднання “Обласне радіо” філії Національної суспільної телерадіокомпанії України “Харківська регіональна дирекція” було здійснено інформування про загальнонаціональний правопросвітницький проект «Я МАЮ ПРАВО!».

Детальніше...

  Семінар з представниками Валківської та Коломацької районних державних адміністрацій, під час якого було проінформовано про загальнонаціональний правопросвітницький проект “Я МАЮ ПРАВО!”

Семінар з представниками Валківської та Коломакської районних державних адміністрацій, під час якого було проінформовано про загальнонаціональний правопросвітницький проект “Я МАЮ ПРАВО!”

25 вересня 2017 року працівниками управління реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Головного територіального управління юстиції у Харківській області було проведено семінар з представниками Валківської та Коломацької районних державних адміністрацій на тему: «Державна реєстрація нормативно-правових актів місцевих державних адміністрацій та їх структурних підрозділів. Організація правової роботи та систематизація законодавства в місцевій державній адміністрації. Діяльність РМКМР з правової освіти населення».

Детальніше...

26.09.2017  Інформування про загальнонаціональний правопросвітницький проект “Я МАЮ ПРАВО!” в Районному комунальному закладі “Валківський краєзнавчий музей”

Інформування про загальнонаціональний правопросвітницький проект “Я МАЮ ПРАВО!” в Районному комунальному закладі “Валківський краєзнавчий музей”

25.09.2017 працівниками управління реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Головного територіального управління юстиції у Харківській області було проведено інформування про загальнонаціональний правопросвітницький проект “Я МАЮ ПРАВО!” (далі - проект) в Районному комунальному закладі "Валківський краєзнавчий музей".

Детальніше...

28.09.2017  Інформація про порядок денний засідання Комісії з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Харківській області № 11 від 29.09.2017

Інформація про порядок денний засідання Комісії з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Харківській області № 11 від 28.09.2017

Головне територіальне управління юстиції у Харківській області повідомляє, що 29 вересня 2017 року о 15-00 год. відбудеться засідання Комісії з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації.
Місце проведення засідання: м. Харків, вул. Ярослава Мудрого, 16, 1-й поверх, актова зала.
До порядку денного засідання включені наступні питання:

Детальніше...

25.09.2017  Лише за перший місяць роботи антирейдерські аграрні штаби запобігли десяткам рейдерських захоплень і силовим зіткненням, - Павло Петренко

Лише за перший місяць роботи антирейдерські аграрні штаби запобігли десяткам рейдерських захоплень і силовим зіткненням, - Павло Петренко

Завдяки партнерським відносинам та постійній співпраці між Міністерством юстиції, бізнесом та громадянським сектором вдалося розробити та запровадити якісні зміни у сфері юстиції. Про це сьогодні під час зустрічі з представниками Американської торговельної палати в Україні повідомив Міністр юстиції Павло Петренко.

За його словами, запроваджені новації дали можливість покращити бізнес клімат в країні та забезпечити більшу прозорість у стосунках держави та бізнесу. Зокрема, було відкрито всі реєстри Міністерства юстиції та запроваджено онлайн сервіси, які дають можливість як представникам бізнесу, так і громадянам отримувати послуги без  необхідності спілкування з чиновниками.

Детальніше...

25.09.2017  Запуск онлайн платформи «Я МАЮ ПРАВО!» спростить доступ громадян до інформації щодо захисту їхніх прав

Запуск онлайн платформи «Я МАЮ ПРАВО!» спростить доступ громадян до інформації щодо захисту їхніх прав

Запуск офіційного веб-сайту загальнонаціонального правопросвітницького проекту Мін’юсту «Я МАЮ ПРАВО!» розширить коло громадян, які зможуть отримати інформацію про свої права та інструкції для захисту цих прав.

Детальніше...

25.09.2017  Загальнонаціональний правопросвітницький проект "Я МАЮ ПРАВО!"

Загальнонаціональний правопросвітницький проект "Я МАЮ ПРАВО!"

21.09.2017 під час стажування з питань правової роботи та систематизації законодавства співробітника Національного наукового центру “Інститут метрології” у відділі систематизації законодавства, правової роботи та правової освіти управління реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Головного територіального управління юстиції у Харківській області було проведено інформування про Загальнонаціональний правопросвітницький проект "Я МАЮ ПРАВО!" та зазначено, що метою даного проекту є формування нової правової свідомості шляхом інформування громадян про їхні права та механізми їх захисту.

Детальніше...

 

 

 

 

 

 

 

 

   

61002, м. Харків, вул. Ярослава Мудрого, 16

тел.: (057) 751-81-68

e-mail: info@kh.minjust.gov.ua

www.kharkivobljust.gov.ua

карта сайта