НОВИНИ ЗАКОНОДАВСТВА

НОВИНИ ЗАКОНОДАВСТВА

20 липня 2018 року набрав чинності спільний наказ Міністерства освіти і науки України та Міністерства юстиції України  від  12.06.2018 № 631/1824/5 «Про затвердження Положення про професійно-технічне училище при спеціальній виховній установі», зареєстроване в Міністерстві юстиції України  02.07.2018 за № 770/32222 (опубліковано в бюлетені «Офіційний вісник України» від 20.07.2018 № 55).

Детальніше...

26.07.2018  Інформація про порядок денний засідання Комісії з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Харківській області, що відбудеться 11 липня 2018 року

Інформація про порядок денний засідання Комісії з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Харківській області, що відбудеться 11 липня 2018 року

27.07.2018 о 14 годині 00 хвилин за адресою м. Харків, вул. Ярослава Мудрого 16, в Актовому залі відбудеться засідання постійно діючої Комісії з питань розгляду скарг у сфері  державної реєстрації.

До порядку денного засідання включено наступні питання:

скарга Давидовської Тетяни Олексіївни;

скарга Носовського Михайла Сергійовича директора ТОВ «НСБУД».

26.07.2018  Консультування громадян щодо порядку отримання витягів з Державного реєстру актів цивільного стану громадян

Консультування громадян щодо порядку отримання витягів з Державного реєстру актів цивільного стану громадян

26 липня 2018 року спеціалістом Холодногірського районного у місті Харкові відділу державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Харківській області (далі — Відділ) Погореловою О.М.та спеціалістом Відділу Жовновською О.А. громадянам було надано консультацію щодо порядку отримання витягів з Державного реєстру актів цивільного стану громадян (надалі - Реєстр).

Детальніше...

26.07.2018  Інформування працівників Державної наукової установи «Науково-технологічний комплекс «Інститут монокристалів» Національної академії наук України про проект «Я МАЮ ПРАВО!»

Інформування працівників Державної наукової установи «Науково-технологічний комплекс «Інститут монокристалів» Національної академії наук України про проект «Я МАЮ ПРАВО!»

26 липня 2018 року для працівників Державної наукової установи «Науково-технологічний комплекс «Інститут монокристалів» Національної академії наук України головним спеціалістом відділу взаємодії з суб`єктами державної реєстрації та підвищення кваліфікації державних реєстраторів Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Харківській області Котляр Г.О. в межах реалізації правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» були проведені лекції на теми: «Не знаєш, як вирішити спір?», «Отримуй аліменти!», «Як протидіяти домашньому насильству?», «Не знаєш, як оформити субсидію?», «Як виконати рішення суду?», «Захист прав дитини шляхом законодавчих змін порядку примусового стягнення заборгованості зі сплати аліментів», «Забирають бізнес? Відбирають майно?».

Детальніше...

26.07.2018  Круглий стіл на базі Сахновщинського бюро правової допомоги Первомайського МЦ Харківської області

 Круглий стіл на базі Сахновщинського бюро правової допомоги Первомайського МЦ Харківської області

Головний спеціаліст Сахновщинського районного відділу державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Харківській області (надалі – Відділ) Нестеренко О.П. взяла участь у засіданні круглого столу на тему: «Насильство у сім'ї», який проведено на базі «Сахновщинського бюро правової допомоги» Первомайського МЦ Харківської області з надання безоплатної вторинної правової допомоги.

Детальніше...

26.07.2018  Співпраця з Харківським обласним центром зайнятості

Співпраця з Харківським обласним центром зайнятості

26 липня 2018 року в рамках реалізації правопросвітницького проекту “Я маю право!” працівники Головного територіального управління юстиції у Харківській області провели інформаційну кампанію “Я маю право на виконання рішення суду” спільно з Харківським обласним центром зайнятості. Головний спеціаліст відділу систематизації законодавства, правової роботи та правової освіти управління державної реєстрації нормативно-правових актів Ночовкіна О.В., головний спеціаліст відділу судової роботи та міжнародного співробітництва Литовченко Ю.С. та головний спеціаліст сектору з питань забезпечення діяльності Уповноваженого у справах Європейського суду з прав людини Мельник М.О. взяли участь в роботі мобільного центру зайнятості Харківського обласного центру зайнятості.

Детальніше...

26.07.2018  Інформування студентів Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого про проект «Я МАЮ ПРАВО»

Інформування студентів Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого про проект «Я МАЮ ПРАВО»
Завідувачем Четвертої Харківської державної нотаріальної контори Козелько Т.М. та головним спеціалістом відділу по роботі з персоналом управління персоналу Головного територіального управління юстиції у Харківській області Чекаліною Г.М. було проведено інформування студентів Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого про загальнонаціональний правопросвітницький проект «Я МАЮ ПРАВО!».
Детальніше...

26.07.2018  Семінар для начальників відділів державної реєстрації актів цивільного стану

Семінар для начальників відділів державної реєстрації актів цивільного стану

У місті Ужгороді розпочався триденний семінар з начальниками відділів державної реєстрації актів цивільного стану управлінь державної реєстрації головних територіальних управлінь юстиції в областях та місті Києві, у якому бере участь Євгенія Богданова. 

Детальніше...

25.07.2018  Панельна дискусія, присвячена обговоренню питань стосовно проблематики подолання домашнього насильства в Україні у правовому клубі PRAVOKATOR

Панельна дискусія, присвячена обговоренню питань стосовно проблематики подолання домашнього насильства в Україні у правовому клубі PRAVOKATOR

У Харківському правовому клубі PRAVOKATOR відбулася панельна дискусія, присвячена обговоренню питань стосовно проблематики подолання домашнього насильства в Україні та необхідності взаємодії суб’єктів державної влади, громадськості та свідомих громадян на шляху протидії та подолання даного явища у сучасному суспільстві. У даному заході взяла участь Юлія Сергеєва, радник Міністра юстиції України, яка у ході обговорення акцентувала увагу на необхідності здійснення роботи, спрямованої на підвищення рівня правових знань звичайних громадян, а також на консолідації зусиль всіх правових та політичних інституцій з метою подолання домашнього насильства в нашій країні та збереженні сімейних цінностей.

Детальніше...

24.07.2018  Інформування громадян про загальнонаціональний правопросвітницький проект “Я МАЮ ПРАВО!”

Інформування громадян про загальнонаціональний правопросвітницький проект “Я МАЮ ПРАВО!”

24 липня  2018 року головним державним виконавцем Міжрайонного відділу державної виконавчої служби по Близнюківському, Лозівському районах та місту Лозова Головного територіального управління юстиції у Харківській області Ковтун А.М.  проведено інформування громадян щодо порядку вирішення спору, отримання субсидії, оформлення договору оренди земельної ділянки.

Детальніше...

24.07.2018  Тестове проведення процедури примусового виконання аграрних розписок

Тестове проведення процедури примусового виконання аграрних розписок

Сьогодні фахівці Управління державної виконавчої служби ГТУЮ у Харківській області, приватні виконавці, нотаріуси,представники компаній-кредиторів взяли участь у засіданні по тестовому проведенню процедури примусового виконання аграрних розписок.

З вступним словом на заході виступили перший заступник начальника управління юстиції Ірина Левченко, заступник начальника Управління державної виконавчої служби - начальник відділу організації та контролю за виконанням рішень Денис Мартишко , менеджер проекту "Аграрні розписки в Україні" (IFC) Хелен Фейрлемб.

Детальніше...

24.07.2018  Проведено онлайн – семінар через мережу Skype для державних реєстраторів Лозівської міської ради

Проведено онлайн – семінар через мережу Skype для державних реєстраторів Лозівської міської ради

У зазначеному заході прийняли участь: Часовськой І.В. - начальник відділу взаємодії з суб`єктами державної реєстрації та підвищення кваліфікації державних реєстраторів Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Харківській області, Вербицька Н.М. – головний спеціаліст відділу взаємодії з суб`єктами державної реєстрації та підвищення кваліфікації державних реєстраторів Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Харківській області, Юдіна Маргарита Григорівна – начальник відділу державної реєстрації Лозівської міської ради, Мальцева Анна Миколаївна – державний реєстратор Лозівської міської ради, Калинченко Вікторія Вікторівна - державний реєстратор Лозівської міської ради.

Детальніше...

24.07.2018  Державна реєстрація шлюбу

Державна реєстрація шлюбу

24 липня 2018 року головним спеціалістом Первомайського міськрайонного відділу державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Харківській області Магась О.В. було надано консультацію громадянам, які звернулися з питання держаної реєстрації шлюбу за скороченою процедурою.

Згідно законодавства, кожна особа, яка досягла 18 років та на момент подачі документів офіційно не перебуває у зареєстрованому шлюбі має можливість створити сім’ю.

Детальніше...

23.07.2018  Тренінг для працівників Харківської юстиції

Тренінг для працівників Харківської юстиції

Представники Консультативної Місії Європейського Союзу (EUAM) розпочали дводенний тренінг для працівників Харківської юстиції на тему: "Права людини та питання гендеру (фокус на права дітей)". Перший день тренінгу відкрила перший заступник начальника управління юстиції Ірина Левченко.

Детальніше...

23.07.2018  Проведена інформаційна компанія для харків’ян «На питання відповідає юстиція»

Проведена інформаційна компанія для харків’ян «На питання відповідає юстиція»

В рамках проекту «Я маю право» на базі антікафе «7/9», головним спеціалістом відділу судової роботи та міжнародного співробітництва Головного територіального управління юстиції у Харківській області Смородською М.С. та провідним спеціалістом цього ж відділу Парамонової Л.В., було проведено інформаційну компанію для харків’ян «На питання відповідає юстиція».

Детальніше...

 

 

 

 

 

 

 

 

   

61002, м. Харків, вул. Ярослава Мудрого, 16

тел.: (057) 751-81-68

e-mail: info@kh.minjust.gov.ua

www.kharkivobljust.gov.ua

карта сайта