Керівництво управління  
  Структурні підрозділи  
  Розклад роботи  
  Загальні правила роботи  
  Місія, функції, повноваження, основні завдання, напрями діяльності Головного управління юстиції  
  Основні функції структурних підрозділів  
  Організаційна структура Головного територіального управління юстиції  
  Правові засади  
  Прийом громадян  
  Гаряча лінія  
  Плани роботи та звіти про їх виконання  
  Пріоритети роботи  
  Доступ до публічної інформації  
  Перелік та умови отримання послуг, що надаються управлінням, форми і зразки документів, правила їх заповнення  
  Звернення громадян  
  Безоплатна правова допомога  
  Управління персоналу  
  Cтажування громадян з числа молоді  
  Державні закупівлі  
  Лінія довіри  
  Фінансові ресурси  
  Основні засади очищення влади  
  Новая страница  


 

 

 04.10.2018  Онлайн консультування за допомогою мережі Skype

Онлайн консультування за допомогою мережі Skype

3 вересня 2018 року на базі Харківської державної наукової бібліотеки ім. В.Г. Короленка спеціалістом відділу систематизації законодавства, правової роботи та правової освіти управління державної реєстрації нормативно - правових актів, правової роботи та правової освіти Терещенко Л.О. було здійснено консультування громадян за допомогою мережі Skype.

Детальніше...

04.10.2018  Ознайомлення з проектом «Я МАЮ ПРАВО!»

Ознайомлення з проектом «Я МАЮ ПРАВО!»

Діючим законодавством про запобігання корупції визначено, що кожний державний службовець та посадова особа місцевого самоврядування зобов’язані бути ознайомлені та вміти використовувати положення відповідних нормативно-правових актів, знати свої права та обов’язки.

Детальніше...

04.10.2018  Інформування про проект «Я МАЮ ПРАВО!»

Інформування про проект «Я МАЮ ПРАВО!»

Заступник начальника Куп’янського міськрайонного відділу державної реєстрації актів цивільного стану Донцова І.М. під час проведення державної реєстрації шлюбу громадян України проінформувала про правопросвітницький проект «Я МАЮ ПРАВО!», який покликаний сформувати нову правову свідомість шляхом інформування громадян про їхні права та механізми їх захисту, підвищення рівня знань громадян щодо своїх прав у різних сферах життя, правової свідомості та спроможності громад захищати свої права. 

Детальніше...

04.10.2018  Робоча зустріч

Робоча зустріч

Нововодолазьким районним відділом ДВС спільно з працівниками Нововодолазького районного відділу з питань пробації Північно-Східного межрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції України проведено робочу зустріч у ході якої, обговорено основні напрямки реалізації проекту «Я МАЮ ПРАВО!», а також, формування практики щодо притягнення правопорушника до адміністративної відповідальності у виді суспільно-корисних робіт за несплату аліментів, притягнення таких правопорушників до відповідальності за злісне ухилення від відбування адміністративного стягнення та подальше налагодження співпраці для якісного та ефективного захисту прав дитини.

Детальніше...

04.10.2018  День відкритих дверей у Балаклійському районному відділі державної реєстрації актів цивільного стану

День відкритих дверей у Балаклійському районному відділі державної реєстрації актів цивільного стану

2 жовтня 2018 року Балаклійський районний відділ державної реєстрації актів цивільного стану провів «День відкритих дверей» для учнів 9 класу загальоосвітньої школи № 5 м. Балаклія Харківської області.

Школярам розповіли про історію створення органів державної реєстрації актів цивільного стану, напрямки діяльності та новації у сфері державної реєстрації.

Детальніше...

04.10.2018  День відкритих дверей у Вовчанському районному відділі державної виконавчої служби

День відкритих дверей у Вовчанському районному відділі державної виконавчої служби

На День відкритих дверей та оглядову екскурсію до Вовчанського районного відділу державної виконавчої служби завітали студенти першого курсу Вовчанського технікуму Харківського національного технічного університету сільського господарства.

Студентам розповіли про діяльність та повноваження виконавчої служби, навели приклади життєвих ситуацій пов’язаних зі службовими обов’язками державних виконавців.

Детальніше...

04.10.2018  День відкритих дверей у відділі державної реєстрації актів цивільного стану по Дергачівському та Золочівському районах

День відкритих дверей у відділі державної реєстрації актів цивільного стану по Дергачівському та Золочівському районах

2 жовтня 2018 року у Відділі державної реєстрації актів цивільного стану по Дергачівському та Золочівському районах Головного територіального управління юстиції у Харківській області було проведено День відкритих дверей та оглядову екскурсію для школярів. Під час даного заходу учням було роз’яснено основні функції і завдання відділу, порядок державної реєстрації актів цивільного стану. А також, відвідувачам розповіли про впровадження Міністерством юстиції України нових сучасних сервісів у сфері державної реєстрації актів цивільного стану.

Детальніше...

04.10.2018  День відкритих дверей у Балаклійському районному відділі державної виконавчої служби

День відкритих дверей у Балаклійському районному відділі державної виконавчої служби

2 жовтня 2018 року до Балаклійського районного відділу державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Харківській області на День відкритих дверей завітали учні 11 класу Балаклійської ЗОШ І-ІІІ ступенів.

Детальніше...

04.10.2018  День відкритих дверей у Богодухівському районному відділі державної виконавчої служби

День відкритих дверей у Богодухівському районному відділі державної виконавчої служби

Богодухівський районний відділ державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Харківській області провів День відкритих дверей у якому взяли участь учні 9-10-х класів Богодухівського ліцею № 3 та ЗОШ № 2 Богодухівської районної ради.

Школярів проінформовано про основні функції і завдання відділу та проведено оглядову екскурсію виконавчої служби.

Детальніше...

03.10.2018  День відкритих дверей у відділі примусового виконання рішень Управління державної виконавчої служби

День відкритих дверей у відділі примусового виконання рішень Управління державної виконавчої служби

Відділом примусового виконання рішень Управління державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Харківській області було проведено «День відкритих дверей» для студентів другого курсу факультету «Юстиція» Національної юридичної академії імені Ярослава Мудрого.

Детальніше...

03.10.2018  День відкритих дверей у Міжрайонному відділі державної виконавчої служби по Дергачівському та Золочівському районах ГТУЮ у Харківській області

День відкритих дверей у Міжрайонному відділі державної виконавчої служби по Дергачівському та Золочівському районах ГТУЮ у Харківській області

2 жовтня 2018 року у Міжрайонному відділі державної виконавчої служби по Дергачівському та Золочівському районах ГТУЮ у Харківській області проведено День відкритих дверей та оглядову екскурсію для для учнів 1-ї Дергачівської школи.

У ході зустрічі було висвітлено роботу та задачі виконавчої служби. Всіх відвідувачів проінформовано про проект «Я МАЮ ПРАВО!», а окрему увагу приділили обговоренню проблеми булінгу в учнівському середовищі.

Детальніше...

03.10.2018  День відкритих дверей у Міжрайонному відділі державної виконавчої служби по Основ’янському та Слобідському районах міста Харків

День відкритих дверей у Міжрайонному відділі державної виконавчої служби по Основ’янському та Слобідському районах міста Харків

У Міжрайонному відділі державної виконавчої служби по Основ’янському та Слобідському районах міста Харків Головного територіального управління юстиції у Харківській області напередодні святкування Дня юриста пройшов «День відкритих дверей».

Детальніше...

03.10.2018  День відкритих дверей у Міжрайонному відділі державної виконавчої служби по Кегичівському та Сахновщинському районах

День відкритих дверей у Міжрайонному відділі державної виконавчої служби по Кегичівському та Сахновщинському районах

Начальник Міжрайонного відділу державної виконавчої служби по Кегичівському та Сахновщинському районах Віталія Парамонова розповіла учням 10- Б класу Кегичівського ліцею, що органи юстиції – це органи виконавчої влади, які забезпечують здійснення правової політики в державі, захист прав та законних інтересів громадян, ознайомила з діяльністю служби, працівниками, які працюють у відділі та наголосила якими якостями повинні володіти державні службовці, а саме:

Детальніше...

03.10.2018  День відкритих дверей у Зачепилівському районному відділі державної виконавчої служби

День відкритих дверей у Зачепилівському районному відділі державної виконавчої служби

В Зачепилівському районному відділі державної виконавчої служби ГТУЮ у Харківській області проведено день відкритих дверей для учнів 11 класу Зачепилівської ЗОШ I-III ступенів Зачепилівського району Харківської області. В ході заходу школярам розповіли про основні функції і завдання державної виконавчої служби.

Детальніше...

03.10.2018  День відкритих дверей у Куп’янському міськрайонному відділі державної реєстрації актів цивільного стану

День відкритих дверей у Куп’янському міськрайонному відділі державної реєстрації актів цивільного стану

Куп’янським міськрайонним відділом державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Харківській області  було проведено «День відкритих дверей та оглядову екскурсію» для вихованців секції “бокс” ДЮСШ Куп’янської міської ради Харківської області.

Детальніше...

 

 

 

 

 

 

 

 

   

61002, м. Харків, вул. Ярослава Мудрого, 16

тел.: (057) 751-81-68

e-mail: info@kh.minjust.gov.ua

www.kharkivobljust.gov.ua

карта сайта