05.04.2018  Реєстрації місця проживання новонароджених дітей

Реєстрації місця проживання новонароджених дітей

4 квітня 2018 року начальником Борівського районного відділу державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Харківській області (надалі – Відділ) Гряник О.А. проведено нараду з представником Борівської  селищної ради  з питання реєстрації місця проживання новонароджених дітей.

Детальніше...

04.04.2018  Лекція на тему: «Державна реєстрація зміни імені»

Лекція на тему: «Державна реєстрація зміни імені»

4 квітня 2018 року спеціалістами Новобаварського районного у місті Харкові відділу державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Харківській області було проведено лекцію з працівниками Новобоварського районного відділу у м. Харкові ГУ ДСНС у Харківській області щодо державної реєстрації зміни імені.

Детальніше...

04.04.2018  Зустріч із працівниками Виробничого підрозділу “Локомотивне депо Основа”

Зустріч із працівниками Виробничого підрозділу “Локомотивне депо Основа”

4 квітня 2018 року головним спеціалістом відділу розгляду звернень та забезпечення комісії з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Харківській області Дудкіним Д.В. в межах реалізації правопросвітницького проекту “Я МАЮ ПРАВО!” взяв участь у зустрічі із працівниками Виробничого підрозділу “Локомотивне депо Основа” підрозділу локомотивного господарства філії “Південна залізниця” Публічного акціонерного товариства “Українська залізниця” в ході якої слухачам висвітлено інформацію про проект “Я МАЮ ПРАВО!”.

Детальніше...

04.04.2018  Круглий стіл «Щодо роботи електронного сервісу Міністерства юстиції України Веб-портал «Звернення у сфері державної реєстрації актів цивільного стану»

Круглий стіл «Щодо роботи електронного сервісу Міністерства юстиції України Веб-портал «Звернення у сфері державної реєстрації актів цивільного стану»

4 квітня 2018 року на базі Зміївської державної нотаріальної контори Харківської області разом з працівниками Зміївського районного відділу державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Харківської області проведено круглий стіл щодо роботи електронного сервісу Міністерства юстиції України Веб-портал «Звернення у сфері державної реєстрації актів цивільного стану».

Детальніше...

04.04.2018  Інформування жителів Кегичівки

Інформування жителів Кегичівки

У рамках загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!», 4 квітня 2018 року працівниками Міжрайонного відділу державної виконавчої служби по Кегичівському та Сахновщинському районах Головного територіального управління юстиції у Харківській області проведено інформування жителів Кегичівки про основні аспекти проекту, можливі шляхи захисту прав людини в різних сферах суспільного життя.  Особливу увагу звернено на Закон, який розпочав діяти з 6 лютого 2018 року та посилив відповідальність боржників зі сплати аліментів.

Детальніше...

04.04.2018  Виїзд на підприємство - боржник

Виїзд на підприємство - боржник

На виконання зведеного виконавчого провадження про стягнення з Державного підприємства «Ізюмський державний завод офтальмологічної лінзи» заборгованості по виплаті заробітної плати, було здійснено виїзд старшого державного виконавця відділу примусового виконання рішень Управління державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Харківській області Єрьоменко С.В. на підприємство - боржник, з метою перевірки умов зберігання та цілісності арештованого майна, яке готується для реалізації. Кошти від реалізації арештованого майна підприємства підуть на погашення боргів з виплати заробітної плати.

Детальніше...

04.04.2018  Мобільна група з ліквідації заборгованості по зарплаті

Мобільна група з ліквідації заборгованості по зарплаті

У місті Харкові з 2 квітня почала працювати мобільна група з ліквідації заборгованості по зарплаті. На даний час групою активізована робота, щодо виявлення майна проблемних боржників та притягнення до відповідальності керівників підприємств-боржників. Так, з метою проведення виконавчих дій, здійснено  виїзд за адресою одного з найбільших боржників - Публічне акціонерного товариства «Футбольний клуб «Металіст». Станом на 02.04.2018, у  ПАТ «ФК «МЕТАЛІСТ», заборгованість із заробітної плати становить більше ніж 28 мільйонів гривень.

Детальніше...

04.04.2018  Пілотний проект Міністерства юстиції України «Видача свідоцтва про народження дитини безпосередньо у закладі охорони здоров’я»

Пілотний проект Міністерства юстиції України «Видача свідоцтва про народження дитини безпосередньо у закладі охорони здоров’я»

3 квітня 2018 року в приміщенні Управління Державної казначейської служби у Близнюківському районі Харківської області Близнюківським районним відділом державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Харківській області (надалі-Відділ) та Близнюківським Бюро правової допомоги проведено семінар із працівниками Управління  на тему: «Пілотний проект Міністерства юстиції України «Видача свідоцтва про народження дитини безпосередньо у закладі охорони здоров’я».

Детальніше...

04.04.2018  Молодь крокує з проектом “ЯПМ!” теренами правових знань

Молодь крокує з проектом “ЯПМ!” теренами правових знань

Тематичну виставку “Я МАЮ ПРАВО!” було організовано працівниками відділу організаційної роботи, документування та контролю Головного територіального управління юстиції в Харківській обласній бібліотеці для юнацтва.

Детальніше...

03.04.2018  Інформування громадян про загальнонаціональний правопросвітницький проект “Я МАЮ ПРАВО!”

Інформування громадян про загальнонаціональний правопросвітницький проект “Я МАЮ ПРАВО!”

3 квітня  2018 року заступником начальника Міжрайонного відділу державної виконавчої служби по Близнюківському, Лозівському районах та місту Лозова Головного територіального управління юстиції у Харківській області Ярошенко Н.А.  прочитана лекція працівникам Районного центру телекомунікацій № 327 СЛД № 1 ХФ ПАТ "Укртелеком"про нові засоби примусового стягнення боргів  за аліментами з недобросовісних батьків. 

Детальніше...

03.04.2018  Засідання круглого столу "Повага до прав - захист людей"

Засідання круглого столу "Повага до прав - захист людей"

Завідувачем Первомайської державної нотаріальної контори Харківської області Мірошниченко О.М. в приміщенні ХАБу "КОМОРА", за активного сприяння Первомайської центральної міської бібліотеки, Первомайського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги, Первомайського міськрайонного відділу державної виконавчої служби ГТУЮ у Харківській області та управління соціальногозахисту Первомайської міської ради проведено засідання круглого столу "Повага до прав - захист людей".

Детальніше...

  Світлана Глущенко: В УКРАЇНІ РОЗПОЧАЛИ РОБОТУ МОБІЛЬНІ ГРУПИ ЗІ СТЯГНЕННЯ ЗАБОРГОВАНОСТІ З ВИПЛАТИ ЗАРОБІТНОЇ ПЛАТИ

Світлана Глущенко: В УКРАЇНІ РОЗПОЧАЛИ РОБОТУ МОБІЛЬНІ ГРУПИ ЗІ СТЯГНЕННЯ ЗАБОРГОВАНОСТІ З ВИПЛАТИ ЗАРОБІТНОЇ ПЛАТИ

У найбільш проблемних регіонах України розпочали свою роботу мобільні групи з ліквідації заборгованості з виплати заробітної плати. Про це заявила заступник Міністра юстиції Світлана Глущенко.

«З 2 квітня почали працювати мобільні групи з ліквідації заборгованості по зарплаті у шести містах України, а саме у Харкові, Дніпрі, Кривому Розі, Маріуполі, Торецьку та Сєвєродонецьку. До кінця квітня аналогічні мобільні групи запрацюють у Рівному, Запоріжжі, Миколаєві, Києві, Хмельницькому та Херсоні. Мобільні групи проводитимуть регулярну перевірку стану виконання судових рішень щодо оплати праці підприємствами», - зазначила Світлана Глущенко.

Детальніше...

03.04.2018  АНТИРЕЙТИНГ НАЙБІЛЬШИХ ПІДПРИЄМСТВ-БОРЖНИКІВ ХАРКІВЩИНИ З ВИПЛАТИ ЗАРОБІТНОЇ ПЛАТИ

 

В рамках проведення кампанії з примусового стягнення заборгованості з виплати заробітної плати, яка стартувала 2 квітня, Харківська юстиція створила антирейтинг найбільших по Харківщині підприємств-боржників по заробітній платі та інших виплатах, пов’язаних з трудовими правовідносинами.

03.04.2018  Мобільні групи з ліквідації заборгованості по зарплаті

Мобільні групи з ліквідації заборгованості по зарплаті

З 2 квітня почали працювати мобільні групи з ліквідації заборгованості по зарплаті у шести містах України. Створення мобільних груп є послідовним та логічним продовженням роботи Міністерства юстиції у напрямку суттєвого покращення в Україні ситуації з виконанням судових рішень. Така мобільна група була утворена і у місті Харків. На даний час групою активізована робота, щодо виявлення майна проблемних боржників та притягнення до відповідальності керівників підприємств-боржників. А також проводиться аналіз причин формування заборгованості та шляхи вирішення існуючих проблемних питань.

Детальніше...

02.04.2018  Інформування громадян про проект «Я МАЮ ПРАВО!»

Інформування громадян про проект «Я МАЮ ПРАВО!»

2 квітня 2018 року головним спеціалістом відділу взаємодії з суб`єктами державної реєстрації та підвищення кваліфікації державних реєстраторів Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Харківській області Вербицькою Н.М. в межах реалізації правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» було проведено вуличне інформування громадян міста Харкова з наступного питання: «Забирають бізнес? Відбирають майно?».

Детальніше...

 

 

 

 

 

 

 

 

   

61002, м. Харків, вул. Ярослава Мудрого, 16

тел.: (057) 751-81-68

e-mail: info@kh.minjust.gov.ua

www.kharkivobljust.gov.ua

карта сайта