Керівництво управління  
  Структурні підрозділи  
  Розклад роботи  
  Загальні правила роботи  
  Місія, функції, повноваження, основні завдання, напрями діяльності Головного управління юстиції  
  Основні функції структурних підрозділів  
  Організаційна структура Головного територіального управління юстиції  
  Правові засади  
  Прийом громадян  
  Гаряча лінія  
  Плани роботи та звіти про їх виконання  
  Пріоритети роботи  
  Доступ до публічної інформації  
  Перелік та умови отримання послуг, що надаються управлінням, форми і зразки документів, правила їх заповнення  
  Звернення громадян  
  Безоплатна правова допомога  
  Управління персоналу  
  Cтажування громадян з числа молоді  
  Державні закупівлі  
  Лінія довіри  
  Фінансові ресурси  
  Основні засади очищення влади  
  Правова робота - Методичні рекомендації - 2017 рік  


 


29.06.2017  Семінар з суб’єктами державної реєстрації

Семінар з суб’єктами державної реєстрації

26 червня 2017 року в приміщенні Головного територіального управління юстиції у Харківській області проведено семінар з суб’єктами державної реєстрації.

У зазначеному заході прийняли участь: Часовськой І.В.- начальник відділу взаємодії з суб`єктами державної реєстрації та підвищення кваліфікації державних реєстраторів Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Харківській області, Юдіна О.М. - заступник начальника відділу взаємодії з суб`єктами державної реєстрації та підвищення кваліфікації державних реєстраторів Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Харківській області, представник Харківської філії державного підприємства «Національні інформаційні системи» Міністерства юстиції України, представники Державно архітектурно – будівельної інспекції у Харківській області та суб’єкти державної реєстрації.

Під час семінару розглянуто наступні питання:

Детальніше...

27.06.2017 

27.06.2017  Семінар для студентів Харківського національного економічного університету імені Семена Кузнеця

Семінар для студентів Харківського національного економічного університету імені Семена Кузнеця

26.06.2017 з нагоди святкування 21-ї річниці Конституції України провідним спеціалістом відділу судової роботи та міжнародного співробітництва Головного територіального управління юстиції у Харківській області Парамоновою Л.В. для студентів Харківського національного економічного університету імені Семена Кузнеця було проведено семінар на тему: «Як захистити свої права у судовому порядку?».

В ході семінару було висвітлено основні положення Конституції України, наголошено на правах, свободах та обов’язках людини і громадянина, роз’яснено механізми захисту своїх прав в судовому порядку.

Детальніше...

26.06.2017  21- річниця святкування Конституції України

21- річниця святкування Конституції України

В рамках проведення тижня права, присвяченого святкуванню Дня Конституції України 26 червня 2017 року спеціалістом відділу систематизації законодавства правової роботи та правової освіти управління реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Головного територіального управління юстиції у Харківській області Терещенко Л.О. було здійснено виступ в програмі Творчого об'єднання «Обласне радіо» філії ПАТ «Національна суспільна телекомпанія України» «Харківська регіональна дирекція» на тему: «21- річниця святкування Конституції України».

Детальніше...

26.06.2017  Семінар для працівників юридичних служб підприємств, установ, організацій

Семінар для працівників юридичних служб підприємств, установ, організацій

Семінар для працівників юридичних служб підприємств, установ, організацій на тему «Перевірки у 2017 році», «Типові помилки, що виявляються у ході перевірок стану правової роботи»

Головним територіальним управлінням юстиції у Харківській області було проведено семінар для юрисконсультів, працівників юридичних служб.

Детальніше...

26.06.2017  Виступ в програмі Творчого об'єднання «Обласне радіо» на тему: «День державної служби в Україні»

Виступ в програмі Творчого об'єднання «Обласне радіо» на тему: «День державної служби в Україні»

23 червня 2017 року провідним спеціалістом відділу систематизації законодавства правової роботи та правової освіти управління реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Головного територіального управління юстиції у Харківській області Кожуріною В.М. було здійснено виступ в програмі Творчого об'єднання «Обласне радіо» філії ПАТ «Національна суспільна телекомпанія України» «Харківська регіональна дирекція» на тему: «День державної служби в Україні».

Детальніше...

26.06.2017  Надано безоплатну первинну правову допомогу представникам ромської спільноти на базі Харківського національно-культурного товариства циган «Ромен»

Надано безоплатну первинну правову допомогу представникам ромської спільноти на базі Харківського національно-культурного товариства циган «Ромен»

23 червня 2017 року головним спеціалістом відділу розгляду звернень та забезпечення діяльності комісії з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Харківській області Манукян М.А., головним спеціалістом відділу систематизації законодавства правової роботи та правової освіти управління реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Головного територіального управління юстиції у Харківській області Трофименко Д.С. та провідним спеціалістом відділу систематизації законодавства правової роботи та правової освіти управління реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Головного територіального управління юстиції у Харківській області Кожуріною В.М. надано представникам ромської спільноти безоплатну первинну правову допомогу на базі Харківського національно-культурного товариства циган «Ромен».

Детальніше...

23.06.2017  День державної служби

23.06.2017  Інформація за результатами засідання Комісії з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Харківській області № 7 від 22.06.2017

Інформація за результатами засідання Комісії з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Харківській області № 7 від 22.06.2017

22 червня 2017 року о 16 год. 00 хв. відбулось засідання Комісії з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Харківській області.

За результатами засідання Комісією з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації прийняті наступні рішення:

Детальніше...

23.06.2017  Колегія в Міністерстві юстиції за участю представників всіх структурних підрозділів відомства з усіх регіонів України

Колегія в Міністерстві юстиції за участю представників всіх структурних підрозділів відомства з усіх регіонів України

Сьогодні в Міністерстві юстиції пройшла колегія за участю представників всіх структурних підрозділів відомства з усіх регіонів України. Обговорили як наші результати у цьому році, так і плани та можливості для подальшого розвитку на друге півріччя.

Детальніше...

22.06.2017  Лекція для студентів юридичного факультету Харківського національного педагогічного університету ім. Г.С. Сковороди

Лекція для студентів юридичного факультету Харківського національного педагогічного університету ім. Г.С. Сковороди

20 червня 2017 року головним спеціалістом відділу організації та контролю за виконанням рішень Управління державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Харківській області Коник О.В. та заступником начальника управління персоналу Головного територіального управління юстиції у Харківській області – начальник відділу по роботі з персоналом Супруненко Т.І. проведено лекцію зі студентами 4 курсу юридичного факультету Харківського національного педагогічного університету ім. Г.С. Сковороди на тему

Детальніше...

22.06.2017  День скорботи і вшанування пам’яті жертв Війни в Україні

День скорботи і вшанування пам’яті жертв Війни в Україні

Задля всенародного вшанування пам’яті українців, загиблих під час Другої світової війни, їх подвигу та жертовності, щорічно 22 червня в нашій державі відзначається День скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні.

Детальніше...

22.06.2017  Інформація про порядок денний засідання Комісії з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Харківській області № 7 від 22.06.2017

Інформація  про порядок денний засідання Комісії з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Харківській області № 7 від 22.06.2017

Головне територіальне управління юстиції у Харківській області повідомляє, що 22 червня 2017 року об 16-00 год. відбудеться засідання Комісії з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації.

Місце проведення засідання: м. Харків, вул. Ярослава Мудрого, 16, 1-й поверх, актова зала.

До порядку денного засідання Комісії з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації включені наступні питання:

Детальніше...

 

 

 

 

 

 

   

61002, м. Харків, вул. Ярослава Мудрого, 16

тел.: (057) 751-81-68

e-mail: info@kh.minjust.gov.ua

www.kharkivobljust.gov.ua

карта сайта