06.02.2018  Вуличне інформування громадян про проект «Я МАЮ ПРАВО!»

Вуличне інформування громадян про проект «Я МАЮ ПРАВО!»

5 лютого 2018 року старшим державним виконавцем Міжрайонного відділу державної виконавчої служби по Куп’янському, Шевченківському районах та місту Куп’янськ Головного територіального управління юстиції у Харківській області Пахоменко А.В. у рамках загальнонаціонального правоосвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» було проведено вуличне інформування громадян селища Ківшарівка Куп’янського району стосовно порядку стягнення аліментів.

Детальніше...

06.02.2018  Вуличне інформування громадян про проект “Я МАЮ ПРАВО”

Вуличне інформування громадян про проект “Я МАЮ ПРАВО”

Головним спеціалістом відділу з питань банкрутства Головного територіального управління юстиції у Харківській області Матеко С.В. в межах реалізації правоосвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» було проведено вуличне інформування громадян міста Харкова з наступних питань: «Як вирішити спір?», «Забирають бізнес?», «Відбирають майно?».

Також, громадянам було доведено інформацію про правопросвітницький проект «Я МАЮ ПРАВО!», здійснено поширення інформаційних буклетів.

Детальніше...

  Офіційний вісник України

Офіційний вісник України

Вийшов друком черговий номер бюлетеня «Офіційний вісник України» від   06 лютого 2018 року № 11.

06.02.2018  Консультування громадян з питання державної реєстрації шлюбу

Консультування громадян з питання державної реєстрації шлюбу

2 лютого 2018 року начальником Борівського районного відділу державної реєстрації актів цивільного стану Гряник О.А. проведено консультування громадян з питання державної реєстрації шлюбу.

Під час консультування громадянам було роз’яснено, що заява про державну реєстрацію шлюбу подається чоловіком та жінкою до органу державної реєстрації актів цивільного стану за їх вибором. При поданні заяви про державну реєстрацію шлюбу жінка та чоловік пред'являють на посвідчення своєї особи паспорт або паспортний документ. Особи, які раніше перебували в шлюбі, можуть зареєструвати повторний шлюб за умови пред'явлення документів, що підтверджують припинення попереднього шлюбу або визнання шлюбу недійсним.

Детальніше...

06.02.2018  Семінар з працівниками Близнюківського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді

Семінар з працівниками Близнюківського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді

26 січня 2018 року в приміщенні Близнюківського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді начальником Близнюківського районного відділу державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Харківській області Закорко Я.В. з працівниками Близнюківського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді  проведено семінар на тему: «Зміни у законодавстві. Реформи в Україні».  

В ході семінару працівникам центру було роз’яснено порядок реєстрації місця проживання дитини, а саме: батьки або інші законні представники зобов’язані зареєструвати місце проживання новонародженої дитини протягом трьох місяців з дня державної реєстрації її народження.

Детальніше...

06.02.2018  Зустріч з працівниками служби у справах дітей по Основ'янському району Департаменту служб у справах дітей Харківської міської ради

Зустріч з працівниками служби у справах дітей по Основ'янському району Департаменту служб у справах дітей Харківської міської ради

2 лютого 2018 року головним спеціалістом відділу державної реєстрації актів цивільного стану по Слобідському та Основ'янському районах у місті Харкові Головного територіального управління юстиції у Харківській області (надалі – Відділ) Цяцькою Т.С. проведено зустріч з працівниками служби у справах дітей по Основ'янському району Департаменту служб у справах дітей Харківської міської ради.

Детальніше...

06.02.2018  Інформування працівників пологового будинку щодо переліку документів необхідних для реєстрації народження дитини безпосередньо у пологовому будинку та видачі відповідного свідоцтва

Інформування працівників пологового будинку щодо переліку документів необхідних для реєстрації народження дитини безпосередньо у пологовому будинку та видачі відповідного свідоцтва

2 лютого 2018 року спеціалістом Новобаварського районного у місті Харкові відділу державної  реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Харківській області Розумович Т.І. на базі Державного закладу «Український медичний центр акушерства, гінекології та репродуктології МОЗ України» було проведено інформування медичного персоналу щодо переліку документів необхідних для реєстрації народження дитини безпосередньо у пологовому будинку та видачі відповідного свідоцтва:

Детальніше...

06.02.2018  Поширення правових знань у рамках проекту "Я МАЮ ПРАВО"

Поширення правових знань у рамках проекту "Я МАЮ ПРАВО"

31 січня 2018 року в.о. начальника Барвінківського районного відділу державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Харківській області, Топал І.П. проведене інформування громадян міста Барвінкове щодо пілотного проекту Міністерства юстиції України “Отримання свідоцтва про народження дитини безпосередньо у пологовому будинку” надалі - “Пілотний проект”.

Детальніше...

05.02.2018  «КОХАННЯ ПОЗА ЧАСОМ»

 

14 лютого 2018 року, у День закоханих, Головним територіальним управлінням юстиції у Харківській області буде впроваджена ініціатива Міністерства юстиції України направлена на наближення до громадян послуг у сфері державної реєстрації актів цивільного стану під назвою «КОХАННЯ ПОЗА ЧАСОМ» - прийняття заяв про державну реєстрацію шлюбу та проведення державної реєстрації шлюбу у Харківському міському відділі державної реєстрації актів цивільного стану (м. Харків, вул. Сумська, 61).

 

Час проведення заходу з 08 год.00 хв. до 24 год. 00 хв.

 

Будемо раді привітати наречених та бажаючих подати заяви про державну реєстрацію шлюбу у Палаці одруження!

05.02.2018  Інформація про порядок денний засідання Комісії з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Харківській області, що відбудеться 06 лютого 2018 року

Інформація про порядок денний засідання Комісії з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Харківській області, що відбудеться 06 лютого 2018 року

Головне територіальне управління юстиції у Харківській області повідомляє, що 06 лютого 2018 року о 15-00 год. відбудеться засідання Комісії з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації.

Місце проведення засідання: м. Харків, вул. Ярослава Мудрого, 16, 1-й поверх, актова зала.

До порядку денного засідання включені наступні питання:

Детальніше...

05.02.2018  Ініційовано цикл правової освіти школярів

Ініційовано цикл правової освіти школярів

В зв’язку з тим, що Міністерство освіти і науки України є партнером Міністерства юстиції України в загальнонаціональному правопросвітницькому проекті «Я МАЮ ПРАВО!», Московський відділ державної виконавчої служби м. Харків разом з адміністрацією Харківської загальноосвітньої школи  І-ІІІ ступенів № 138 Харківської міської ради ініціювали виховний навчально-правовий цикл для учнів 9-11 класів, уклавши угоду про співпрацю.

Детальніше...

05.02.2018  Інформування громадян про проект “Я МАЮ ПРАВО!”

Інформування громадян про проект “Я МАЮ ПРАВО!”

5 лютого 2018 року приватним нотаріусом Харківського міського нотаріального округу Кєсян К.С. проведено роз’яснювальну роботу з директором  ТОВ “Земля-ресурс-2016” Посоховим А.В. на тему: “Відчуження земельних ділянок та порядок їх оподаткування”, “Як діяти у разі обшуку підприємства”, “Як виконати рішення суду”.  Крім того серед учасників заходу здійснювалося поширення інформаційної друкованої продукції проекту «Я МАЮ ПРАВО!» (буклетів, календарів, листівок) та інформаційне видання Міністерства юстиції “Юстиція відкрита для людей”.

Детальніше...

05.02.2018  Інформування громадян про проект “Я МАЮ ПРАВО!”

Інформування громадян про проект “Я МАЮ ПРАВО!”

2 лютого 2018 року державним нотаріусом Четвертої Харківської державної нотаріальної контори Козелько Т.М. проведено лекцію для працівників Комунального підприємства “Жилкомсервіс” дільниця № 48 на тему: “Реалізація та захист прав громадян”, крім того присутніх проінформовано про правоосвітницький проект  «Я МАЮ ПРАВО!»

Детальніше...

 

 

 

 

 

 

 

 

   

61002, м. Харків, вул. Ярослава Мудрого, 16

тел.: (057) 751-81-68

e-mail: info@kh.minjust.gov.ua

www.kharkivobljust.gov.ua

карта сайта