14.11.2017  Виїзд мобільної точки для жителів с. Липці Харківського району Харківської області

Виїзд мобільної точки для жителів с. Липці Харківського району Харківської області

14 листопада 2017 року в рамках Графіку роботи мобільних точок доступу до системи безоплатної правової допомоги з питань роз’яснення вимог чинного законодавства щодо захисту прав землевласників та землекористувачів у Харківській області відбувся виїзд мобільної точки.

Детальніше...

14.11.2017  Виїзд мобільної точки для жителів с. Циркуни Тишки Харківського району Харківської області

Виїзд мобільної точки для жителів с. Циркуни Тишки Харківського району Харківської області

14 листопада 2017 року в рамках Графіку роботи мобільних точок доступу до системи безоплатної правової допомоги з питань роз’яснення вимог чинного законодавства щодо захисту прав землевласників та землекористувачів у Харківській області відбувся виїзд мобільної точки.

Детальніше...

14.11.2017  Харківська юстиція презентувала проект «Я МАЮ ПРАВО!» у одному з найбільших в Україні центрів надання адміністративних послуг

Харківська юстиція презентувала проект «Я МАЮ ПРАВО!» у одному з найбільших в Україні центрів надання адміністративних послуг

14 листопада 2017 року представники Харківської юстиції провели правопроосвітню акцію в рамках реалізації загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!»  у Регіональному центрі надання адміністративних послуг, до якого кожен день звертаються більше двох тисяч клієнтів.

Детальніше...

14.11.2017  Офіційний вісник України

Офіційний вісник України

Вийшов друком черговий номер бюлетеня «Офіційний вісник України» від  14 листопада 2017 року № 89.

14.11.2017  Засідання постійно діючої робочої групи з надання методичної допомоги у сфері державної реєстрації!

Засідання постійно діючої робочої групи з надання методичної допомоги у сфері державної реєстрації!

14 листопада 2017 року відбулося засідання постійно діючої робочої групи з надання методичної допомоги у сфері державної реєстрації.

Під час засідання постійно діючої робочої групи розглянуто наступні питання:

Обговорення проблемних питань, що надійшли від суб’єктів державної реєстрації та нотаріусів;

Визначення питань стосовно яких будуть підготовлені методичні рекомендації у сфері державної реєстрації.

А також, вирішено розробити проект інформаційного листа на тему: Формування реєстраційної справи або долучення до неї документів у разі прийняття документів уповноваженою особою фронт-офісу.

14.11.2017  Нацрада реформ схвалила стратегію мін’юсту щодо інформування громадян про їхні права

Нацрада реформ схвалила стратегію мін’юсту щодо інформування громадян про їхні права

Національна рада реформ більшістю голосів схвалила Стратегію інформування громадян України про гарантовані їм Конституцією та законами України права на період до 2019 року. Документ реалізовуватиметься в рамках всеукраїнського правопросвітницького проекту Міністерства юстиції «Я МАЮ ПРАВО!».

«Понад 8 мільйонів громадян мають право на безоплатну правову допомогу, і сотні тисяч людей сьогодні звертаються по безоплатну правову допомогу і отримують її.  Але цього не достатньо», - зауважив Президент Петро Порошенко.

Детальніше...

14.11.2017  Інформування студентів Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого про реалізацію правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!»

Інформування студентів Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого про реалізацію правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!»

10 листопада 2017 року головним спеціалістом відділу систематизації законодавства, правової роботи та правової освіти управління реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Головного територіального управління юстиції у Харківській області Ночовкіною О.В. було прочитано лекцію для студентів Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого на тему: «Право на звернення до суду за захистом».

Детальніше...

13.11.2017  Виїзний прийом громадян у Первомайському місцевому центрі з надання безоплатної вторинної правової допомоги

Виїзний прийом громадян у Первомайському місцевому центрі з надання безоплатної вторинної правової допомоги

10 листопада 2017 року у Первомайському місцевому центрі з надання безоплатної вторинної правової допомоги, який розташований за адресою: м. Лозова, вул. Свято-Миколаївська, 4, був проведений спільний прийом громадян начальником Головного територіального управління юстиції у Харківській області Олександром Чурсіним та директором Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Луганській та Харківських областях Анатолієм Бородавкою.

Детальніше...

13.11.2017  Засідання Оперативного штабу

Засідання Оперативного штабу

10 листопада 2017 року відбулося чергове засідання оперативного штабу мобільного реагування на випадки порушень прав землевласників і землекористувачів, який було створено розпорядженням голови Харківської обласної державної адміністрації від 15 серпня 2017 року № 399.

Детальніше...

  Засідання по тестовому проведенню процедури примусового виконання аграрних розписок

Засідання по тестовому проведенню процедури примусового виконання аграрних розписок

9 листопада 2017 року заступником начальника міжрайонного відділу державної виконавчої служби по Печенізькому, Чугуївському районах та місту Чугуєву Головного територіального управління юстиції у Харківській області Ольгою Сидоренко прийнято участь у засіданні по тестовому проведенню процедури примусового виконання аграрних розписок разом з представниками IFC, Міністерства аграрної політики України, Міністерства юстиції України, нотаріусів, державних виконавців та компаній-партнерів.

Детальніше...

10.11.2017  Виїзний семінар для суб`єктів державної реєстрації Валківського району

Виїзний семінар для суб`єктів державної реєстрації Валківського району

9 листопада 2017 з метою забезпечення дієвої взаємодії з суб’єктами державної реєстрації Управлінням державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Харківської області здійснено виїзний семінар до сектору державної реєстрації Валківської районної державної адміністрації Харківської області та Валківської міської ради.

Детальніше...

10.11.2017  Робота громадської приймальні з надання безоплатної первинної правової допомоги, створеної при Головному територіальному управлінні юстиції у Харківській області

Робота громадської приймальні з надання безоплатної первинної правової допомоги, створеної при Головному територіальному управлінні юстиції у Харківській області

В межах роботи громадської приймальні з надання безоплатної первинної правової допомоги, створеної при Головному територіальному управлінні юстиції у Харківській області (далі - громадська приймальня), щовівторка та щочетверга з 10.00 до 16.00 здійснюється консультування громадян з правових питань.

Детальніше...

10.11.2017  Нарада за участю представників ХФ ДП «СЕТАМ» з відповідальними особами відділів державної виконавчої служби

Нарада за участю представників ХФ ДП «СЕТАМ» з  відповідальними особами відділів державної виконавчої служби

8 листопада 2017 року Управлінням державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Харківській області під керівництвом заступника начальника головного територіального управління юстиції з питань державної виконавчої служби – начальника Управління державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Харківській області Лактіна І.С. за участю представників спеціалістів Управління державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Харківській області та ХФ ДП «СЕТАМ» була проведена нарада з відповідальними особами  відділів державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Харківській області щодо покращення взаємодії та активізації роботи стосовно передачі арештованого майна на реалізацію та обговорено проблемні питання, які виникають при взаємодії з ХФ ДП «СЕТАМ».

Детальніше...

 

 

 

 

 

 

 

 

   

61002, м. Харків, вул. Ярослава Мудрого, 16

тел.: (057) 751-81-68

e-mail: info@kh.minjust.gov.ua

www.kharkivobljust.gov.ua

карта сайта