04.06.2018  ПРОВЕДЕНО НАВЧАННЯ

ПРОВЕДЕНО НАВЧАННЯ

Діючим законодавством про запобігання корупції визначено, що кожний державний службовець та посадова особа місцевого самоврядування зобов’язані бути ознайомлені та вміти використовувати положення відповідних нормативно-правових актів, зокрема антикорупційного законодавства.

Детальніше...

04.06.2018  Правоосвітні заходи з нагоди святкування Міжнародного дня захисту дітей

Правоосвітні заходи з нагоди святкування Міжнародного дня захисту дітей

1 червня 2018 року начальником Первомайського міськрайонного відділу державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Харківській області (надалі — Відділ) Кальченко Н.П. та головним спеціалістом Відділу Бабич Н.О. для вихованців гуртка “Співограй” Первомайського будинку дитячої та юнацької творчості Первомайської міської ради Харківської області та учнів початкових класів Первомайської ЗОШ І-ІІІ ступенів Первомайської міської ради Харківської області з нагоди святкування Міжнародного дня захисту дітей проведено вікторину-гру «Правова абетка» та літературно-правовий діалог «Великі права маленької дитини».

Детальніше...

04.06.2018  Інформування про проект “Я МАЮ ПРАВО!”

Інформування про проект “Я МАЮ ПРАВО!”

1 червня 2018 року працівниками Головного територіального управління юстиції у Харківській області в рамках Тижня права з нагоди відзначення Дня захисту дітей у Комунальних закладах дошкільної освіти (яслах-садочках) № 458 комбінованого типу та № 296 Харківської міської ради з вихованцями цих закладів проведено заняття на тему: «Права дитини», з використанням посібника та додаткових матеріалів «Права людини для дітей», та «Правову вікторину» на прикладах дій персонажів з різних казок. Захід приніс учасникам багато позитивних емоцій.

Детальніше...

04.06.2018  Інформування працівників Українського ордена «Знак пошани» науково-дослідного інституту лісового господарства та агролісомеліорації ім. Г. М. Висоцького про проведення Тижня права з нагоди відзначення Дня захисту дітей та про нові направлення проекту «Я МАЮ ПРАВО!»

Інформування працівників Українського ордена «Знак пошани» науково-дослідного інституту лісового господарства та агролісомеліорації ім. Г. М. Висоцького про проведення Тижня права з нагоди відзначення Дня захисту дітей та про нові направлення проекту «Я МАЮ ПРАВО!»

01 червня 2018 року для працівників Українського ордена «Знак пошани» науково-дослідного інституту лісового господарства та агролісомеліорації ім. Г. М. Висоцького головним спеціалістом відділу взаємодії з суб`єктами державної реєстрації та підвищення кваліфікації державних реєстраторів Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Харківській області Котляр Г.О. в межах проведення Тижня права з нагоди відзначення Дня захисту дітей та задля реалізації правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» були проведені лекції на теми: «Загальні положення міжнародних і національних норм права стосовно захисту прав неповнолітньої дитини», «Захист права дитини шляхом законодавчих змін порядку примусового стягнення заборгованості зі сплати аліментів», «Відповідальність посадових осіб підприємств, установ і організацій за несвоєчасну виплату заробітної плати працівникам», «На Харківщині поновлено роботу Антирейдерського аграрного штабу».

Детальніше...

04.06.2018   Робоча зустріч на базі Чугуївської районної державної адміністрації

 Робоча зустріч на базі Чугуївської  районної державної адміністрації

Керівництвом Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Харківській області у складі заступника начальника головного територіального управління юстиції з питань державної реєстрації - начальника Управління державної реєстрації Тимощук О.В., заступника начальника Управління - начальника відділу розгляду звернень та забезпечення діяльності комісії з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації Управління державної реєстрації Волика Д.С.,заступника начальника Управління - начальника відділу державної реєстрації друкованих засобів масової інформації та громадських формувань Управління державної реєстрації Гнатушка А.М., в.о.начальника відділу державної реєстрації актів цивільного стану Управління державної реєстрації Богдановою Є.В. заступника начальника відділу державної реєстрації актів цивільного стану по місту Чугуєву, Чугуївському та Печенізькому районах Головного територіального управління юстиції у Харківській області Чероповскої М.В. 31.05.2018 проведено робочу зустріч в якій взяли участь голова районної державної адміністрації Чугуївської районної державної адміністрації М. Шошин, голови сільських та селищних рад Чугуївського району та секретарі місцевих рад.

Детальніше...

04.06.2018  Міжнародний день захисту дітей

Міжнародний день захисту дітей

Щороку в перший день літа відзначається Міжнародний день захисту дітей - прекрасне свято радості та одвічної надії, адже саме в дітях ми хочемо бачити здійснення своїх мрій і сподівань, прагнемо, щоб вони росли здоровими та радісними, прославляли свою родину та країну!
З нагоди святкування міжнародного Дня захисту дітей та в рамках проекту Міністерства юстиції «Я МАЮ ПРАВО!», представники Московського ВДВС м.Харків Головного територіального управління юстиції у Харківській області організували для учнів Харківської загальноосвітньої школи № 138 масштабний інформаційний захід у вигляді флешмобу, приєднавши його до урочистого відкриття літнього шкільного табору

Детальніше...

01.06.2018  Засідання штабу мобільного реагування на випадки порушень прав землевласників

Засідання штабу мобільного реагування на випадки порушень прав землевласників

Члени штабу продовжують роботу по скаргам які знаходяться на розгляді. На жаль, більшість проблемних питань власників земельних ділянок виникають у наслідок відсутності знань та безвідповідального ставлення до своїх майнових прав. Нагадуємо! Ви можете звернутись на "Гарячу лінію" оперативного штабу мобільного реагування на випадки порушень прав землевласників і землекористувачів за телефонами: (057) 705-01-59,(066) 339-10-58.

Детальніше...

01.06.2018  Засідання Регіонального штабу

Засідання Регіонального штабу

Тетяна Єгорова спільно з Артуром Товмасяном провели засідання Регіонального штабу з координації, моніторингу та контролю за станом виконання відділами державної виконавчої служби рішень про стягнення заборгованості по заробітній платі та аліментам. Продовжуємо активно працювати щодо вирішення проблемних питань.

Детальніше...

31.05.2018  Стягувачам за зведеним виконавчим провадженням про стягнення коштів з Харківського державного авіаційного виробничого підприємства «ХДАВП»

Стягувачам за зведеним виконавчим провадженням про стягнення коштів з Харківського державного авіаційного виробничого підприємства «ХДАВП»

З метою виконання зведеного виконавчого провадження про стягнення коштів з Харківського державного авіаційного виробничого підприємства «ХДАВП», було звернуто стягнення на рухоме майно боржника, яке зареєстровано за ним, а саме: легкові, вантажні автомобілі та спец. автомобілі.

Детальніше...

31.05.2018  Інформування громадян про проект “Я МАЮ ПРАВО”

Інформування громадян про проект “Я МАЮ ПРАВО”

Провідним спеціалістом відділу з питань банкрутства Головного територіального управління юстиції Свиридовою Н.О. було проведено робочу зустріч з арбітражним керуючим (розпорядником майна, керуючим санацією, ліквідатором).

Під час спілкування надавалися друковані матеріали щодо зазначеного проекту, інформаційне видання Міністерства юстиції України “Юстиція відкрита для людей” та інформаційні буклети з логотипом та основними повідомленнями проекту.

Детальніше...

31.05.2018  Проведення лекції на тему “Європейський суд з прав людини”

Проведення лекції на тему “Європейський суд з прав людини”

30 травня 2018 року головним спеціалістом сектору з питань забезпечення діяльності Урядового уповноваженого у справах Європейського суду з прав людини Головного територіального управління юстиції Ковтуненко  О.В. для учнів Харківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 160 Харківської міської ради Харківської області було проведено лекцію на тему: “Європейський суд з прав людини”.

Детальніше...

31.05.2018  ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ ПРАЦІВНИКІВ

ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ ПРАЦІВНИКІВ

29.05.2018 року завідувачем сектору з питань запобігання і виявлення корупції Головного територіального управління юстиції у Харківській області на базі Харківського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління України в семінарів з питань запобігання корупції було проведено лекцію – роз’яснення основних вимог фінансового контролю відповідно до Закону України «Про запобігання корупції» для державних службовців органів державної влади Харківщини.

Серед слухачів лекції також були присутні працівники Головного територіального управління юстиції у Харківській області.

Детальніше...

31.05.2018  Наша благодійність

Наша благодійність

Працівники Головного територіального управління юстиції у Харківській області вже багато років надають благодійну допомогу вихованцям Харківського обласного центру соціально-психологічної реабілітації дітей “Надія”, який знаходиться в селищі Вільхуватка Великобурлуцького  району Харківської області.

Детальніше...

31.05.2018  ПРОВЕДЕНО ЗАНЯТТЯ З ПРАЦІВНИКАМИ

ПРОВЕДЕНО ЗАНЯТТЯ З ПРАЦІВНИКАМИ

З метою підтримання гідного рівня довіри до органів юстиції у Харківській області, управлінням персоналу та сектором з питань запобігання і виявлення корупції з працівниками апарату Головного територіального управління юстиції у Харківській області було проведено заняття, на якому ще раз обговорено засадничі норми етичної поведінки державного службовця, вимоги антикорупційного законодавства, розглянуто механізм запобігання та врегулювання конфлікту інтересів на державній службі.

Детальніше...

31.05.2018  Лекція на тему «Права дітей»

Лекція на тему «Права дітей»

30 травня 2018 року в приміщенні Дитячої бібліотеки Нововодолазької селищної ради, за участю заступника начальника відділу в рамках право просвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» проведено лекцію на тему: «Права дітей».

Детальніше...

 

 

 

 

 

 

 

 

   

61002, м. Харків, вул. Ярослава Мудрого, 16

тел.: (057) 751-81-68

e-mail: info@kh.minjust.gov.ua

www.kharkivobljust.gov.ua

карта сайта