02.08.2018  Зустріч з колективом відділу реєстраційних послуг Зміївської міської ради

Зустріч з колективом відділу реєстраційних послуг Зміївської міської ради

Консультантом Зміївської державної нотаріальної контори Бовтрук Н.В.  проведено зустріч з колективом відділу реєстраційних послуг Зміївської міської ради. Під час заходу обговорювалися актуальні питання захисту прав громадян, подальша співпраця нотаріальної контори та відділу реєстраційних послуг щодо підвищення рівня правової свідомості громадян, а також хід реалізації правопросвітницького проекту “Я МАЮ ПРАВО”, який запроваджено з метою формування нової правової свідомості шляхом інформування громадян про їхні права та механізми їх захисту, полегшення доступу до правосуддя, боротьби з корупцією та захисту прав власників.

Детальніше...

02.08.2018  Інформування про проект «Я маю право»

Інформування про проект «Я маю право»

2 серпня 2018 року головним державним виконавцем Міжрайонного відділу державної виконавчої служби по Куп’янському, Шевченківському районах та місту Куп’янськ Головного територіального управління юстиції у Харківській області Рудим С.О. проведено інформування працівників АТ КБ «Приватбанк» про основні напрямки загальнонаціонального правоосвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!», що стосуються способів вирішення спору, захисту прав власності та бізнесу, примусового стягнення аліментів, захисту прав дітей та жінок, протидії насильству.

Детальніше...

02.08.2018  Інформування мешканців міста Харків про проект «Я МАЮ ПРАВО»

Інформування мешканців міста Харків про проект «Я МАЮ ПРАВО»

Головним спеціалістом відділу по роботі з персоналом управління персоналу Головного територіального управління юстиції у Харківській області Єремєєвою Оленою Вікторівною, в рамках реалізації загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!», було проведено вуличне інформування мешканців міста Харків.

Детальніше...

01.08.2018  Інформування громадян про проект “Я МАЮ ПРАВО”

Інформування громадян про проект “Я МАЮ ПРАВО”

1 серпня 2018 року в рамках реалізації правопросвітницького проекту “Я МАЮ ПРАВО” головним спеціалістом відділу з питань банкрутства Матеко С.В. взято участь в роботі мобільного центру Харківського обласного центру зайнятості за участю співробітників Головного управління національної поліції.

Детальніше...

01.08.2018  НОВИНИ ЗАКОНОДАВСТВА

НОВИНИ ЗАКОНОДАВСТВА

31 липня 2018 року набрав чинності наказ Міністерства внутрішніх справ України від 14.06.2018 № 503 «Про  затвердження Положення  про пункти тимчасового розміщення біженців», зареєстрований в Міністерстві юстиції України 06.07.2018 за №788/32240 (опубліковано в бюлетені «Офіційний вісник України» від 31.07.2018 № 58).

Детальніше...

01.08.2018  Вуличне інформування громадян про загальнонаціональний правопросвітницький проект “Я МАЮ ПРАВО!”

Вуличне інформування громадян про загальнонаціональний правопросвітницький проект “Я МАЮ ПРАВО!”

З метою підвищення юридичної обізнаності українців та формування правової культури в суспільстві на належному рівні, в рамках реалізації загальнонаціонального правопросвітницького проекту “Я МАЮ ПРАВО!”  1 серпня  2018 року головним державним виконавцем Міжрайонного відділу державної виконавчої служби по Близнюківському, Лозівському районах та місту Лозова Головного територіального управління юстиції у Харківській області Ковтун А.М. проведено вуличне інформування для мешканців м. Лозова: «Як захистити свої права, якщо продали неякісний товар», «Як протидіяти домашньому насильству?», «Як вирішити спір?», «Забирають бізнес?», «Відбирають майно?».

#СКАЗАНО_ЗРОБЛЕНО
#MinJust4U
#ЯМП!

Детальніше...

01.08.2018  Працівники Харківської юстиції завітали до військового шпиталю

Працівники Харківської юстиції завітали до військового шпиталю

1 серпня 2018 року працівники відділу систематизації законодавства, правової роботи та правової освіти управління державної реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Головного територіального управління юстиції у Харківській області відвідали Харківський військовий шпиталь.

Детальніше...

31.07.2018  Інформування працівників Національного наукового центру «Інститут метрології» про проект «Я МАЮ ПРАВО!»

Інформування працівників Національного наукового центру «Інститут метрології» про проект «Я МАЮ ПРАВО!»

31 липня 2018 року для працівників Національного наукового центру «Інститут метрології» головним спеціалістом відділу взаємодії з суб`єктами державної реєстрації та підвищення кваліфікації державних реєстраторів Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Харківській області Котляр Г.О. в межах реалізації правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» були проведені лекції на теми:

Детальніше...

31.07.2018  Проведено семінар з суб’єктами державної реєстрації

Проведено семінар з суб’єктами державної реєстрації

31 липня 2018 року проведено семінар з суб’єктами державної реєстрації за адресою: м. Харків, вул. Ярослава Мудрого, 16, актовий зал.

У зазначеному заході прийняли участь: працівники Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Харківській області, представник Харківської філії ДП «Національні інформаційні системи», суб’єкти державної реєстрації.

Детальніше...

31.07.2018  Квест-лабіринт до Всесвітнього дня боротьби з торгівлею людьми

Квест-лабіринт до Всесвітнього дня боротьби з торгівлею людьми

30 липня 2018 року працівники Харківської юстиції долучилися до участі у інтерактивній інформаційно-просвітницькій акції, присвяченій Всесвітньому дні боротьби з торгівлею людьми, який цього дня щороку відзначається в Україні.

Акція була організована Харківською міською організацією «Жіноча громада», Всеукраїнською коаліцією громадських організацій з питань протидії торгівлі людьми за підтримки Департаменту соціального захисту населення Харківської обласної державної адміністрації та проведена у форматі квест-лабіринту для підвищення обізнаності населення щодо проблем сучасного рабства.

Детальніше...

30.07.2018  Правоосвітні заходи в смт. Дворічна Харківської області

Правоосвітні заходи в смт. Дворічна Харківської області

27 липня 2018 року провідний спеціаліст відділу систематизації законодавства, правової роботи та правової освіти управління реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Головного територіального управління юстиції у Харківській області Калашнікова В.М. провела правоосвітні заходи в смт. Дворічна Харківської області.

Детальніше...

30.07.2018  Надання адресної безоплатної правової допомоги в Дворічанському районі Харківської області

Надання адресної безоплатної правової допомоги в Дворічанському  районі Харківської області

Провідний спеціаліст відділу систематизації законодавства, правової роботи та правової освіти управління державної реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Головного територіального управління юстиції у Харківській області Калашнікова В.М. відповідно до затвердженого графіку здійснила виїзд до Дворічанського району Харківської області з метою надання адресної безоплатної правової допомоги.

Детальніше...

30.07.2018  Інформування працівників Старовірівської сільської ради Шевченківського району Харківської області про проект «Я МАЮ ПРАВО!»

Інформування працівників Старовірівської сільської ради Шевченківського району Харківської області про проект «Я МАЮ ПРАВО!»

З метою підвищення правової обізнаності населення та ознайомлення з новаціями у системі юстиції, головним спеціалістом відділу судової роботи та міжнародного співробітництва Головного територіального управління юстиції у Харківській області Литовченко Ю.С. було проведено інформування працівників Старовірівської сільської ради Шевченківського району Харківської області та жителів села про правоосвітницький проект «Я МАЮ ПРАВО!» та висвітлено низку питань щодо правового захисту громадян за найбільш актуальними напрямами.

Детальніше...

27.07.2018  ПРОВЕДЕНО БРЕЙНШТОРМІНГ

ПРОВЕДЕНО БРЕЙНШТОРМІНГ

Працівниками сектору з питань запобігання і виявлення корупції у співпраці з працівниками Управління державної реєстрації проведено брейнштормінг, під час якого було обговорено можливі  корупційні ризики в роботі Управління державної реєстрації.

Під час обговорення було розглянуто типові ситуації виникнення конфлікту інтересів на державній службі, алгоритм дій та шляхи врегулювання конфлікту інтересів на державній службі.

Детальніше...

27.07.2018  Засідання постійно діючої робочої групи з надання методичної допомоги у сфері державної реєстрації!

Засідання постійно діючої робочої групи з надання методичної допомоги у сфері державної реєстрації!

27 липня 2018 року відбулося засідання постійно діючої робочої групи з надання методичної допомоги у сфері державної реєстрації.

Під час засідання постійно діючої робочої групи розглянуті наступні питання:

Обговорення Закону України «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законів України щодо стимулювання утворення та діяльності сімейних фермерських господарств».

Обговорення Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо відновлення кредитування».

Розгляд проекту методичних рекомендацій зі справляння адміністративного збору за проведення державної реєстрації.


 

 

 

 

 

 

 

 

   

61002, м. Харків, вул. Ярослава Мудрого, 16

тел.: (057) 751-81-68

e-mail: info@kh.minjust.gov.ua

www.kharkivobljust.gov.ua

карта сайта