Керівництво управління  
  Структурні підрозділи  
  Розклад роботи  
  Загальні правила роботи  
  Місія, функції, повноваження, основні завдання, напрями діяльності Головного управління юстиції  
  Основні функції структурних підрозділів  
  Організаційна структура Головного територіального управління юстиції  
  Правові засади  
  Прийом громадян  
  Гаряча лінія  
  Плани роботи та звіти про їх виконання  
  Пріоритети роботи  
  Доступ до публічної інформації  
  Перелік та умови отримання послуг, що надаються управлінням, форми і зразки документів, правила їх заповнення  
  Звернення громадян  
  Безоплатна правова допомога  
  Управління персоналу  
  Cтажування громадян з числа молоді  
  Державні закупівлі  
  Лінія довіри  
  Фінансові ресурси  
  Основні засади очищення влади  
  Новая страница  


 

 

 04.10.2018  День відкритих дверей у Барвінківському районному відділі державної реєстрації актів цивільного стану

День відкритих дверей у Барвінківському районному відділі державної реєстрації актів цивільного стану

Барвінківський районний відділ державної реєстрації актів цивільного стану провів день відкритих дверей та оглядову екскурсію для учнів 11 класу Барвінківської ЗОШ I-III ступенів № 2.

Під час заходу школярам розповіли про основні функції та завдання відділу, види державної реєстрації актів цивільного стану та порядк прийому громадян.

Детальніше...

04.10.2018  День відкритих дверей у Новобаварському районному у місті Харкові відділу державної реєстрації актів цивільного стану

День відкритих дверей у Новобаварському районному у місті Харкові відділу державної реєстрації актів цивільного стану

Спеціалістами Новобаварського районного у місті Харкові відділу державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Харківській області було проведено день відкритих дверей для школярів. Учнів було проінформовано про основні завдання та функції органів державної реєстрації актів цивільного стану.

Детальніше...

04.10.2018  День відкритих дверей в Ізюмському міськрайонному відділі державної реєстрації актів цивільного стану

День відкритих дверей в Ізюмському міськрайонному відділі державної реєстрації актів цивільного стану

Ізюмський міськрайонний відділ державної реєстрації актів цивільного стану гостинно відчинило свої двері для учнів Малокомишуваської ЗОШ.

Учні дізналися про систему безоплатної правової допомоги, структуру органів юстиції області, основні напрямки роботи, пілотні проекти Міністерства юстиції України, проект « Я МАЮ ПРАВО! ».

Детальніше...

04.10.2018  День відкритих дверей у Первомайському міськрайонному відділі державної виконавчої служби

День відкритих дверей у Первомайському міськрайонному  відділі державної виконавчої служби

2 жовтня 2018 року учні 9-11 класів Олексіївської та Біляївської загальноосвітніх шкіл завітали на День відкритих дверей та оглядову екскурсію до Первомайського міськрайонного  відділу державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції Харківської області.

Начальник відділу Олександр Пушкар та старший державний виконавець Яна Крестиліна розповіли учням про діяльність, основні завдання державної виконавчої служби, вимоги, що пред'являються до державних виконавців, їх повноваження при примусовому виконанні виконавчих документів з наведенням прикладів, які виникають у повсякденному житті. Також, школярам відповіли на запитання та провели оглядову екскурсію.

Детальніше...

04.10.2018  Дня відкритих дверей у Краснокутському районному відділі державної реєстрації актів цивільного стану

 Дня відкритих дверей у Краснокутському районному відділі державної реєстрації актів цивільного стану

2 жовтня 2018 року  у відділі відбувся День відкритих дверей у Краснокутський районний відділ державної реєстрації актів цивільного стану. Програма проведення Дня відкритих дверей  включала в себе відвідання адміністративної будівлі, в якій знаходиться відділ, огляд робочих кабінетів, інформаційних стендів, ознайомлення з роботою працівників, спілкування з керівником.

Детальніше...

04.10.2018  День відкритих дверей у Шевченківському відділі державної виконавчої служби міста Харків

День відкритих дверей у Шевченківському відділі державної виконавчої служби міста Харків

В приміщенні Шевченківського відділу державної виконавчої служби міста Харків відбувся День відкритих дверей для учнів 9-х класів ЗОШ №129. В ході проведення заходу дітям було розказано про професію державного виконавця, продемонстровано роботу державних реєстрів. Також начальником відділу розказано про заходи профілактики і протидії булінгу в межах реалізації проекту «Я МАЮ ПРАВО!».

Детальніше...

04.10.2018  День відкритих дверей у Зміївському районному відділі державної виконавчої служби Зміївському районному відділі державної реєстрації актів цивільного стану

День відкритих дверей у Зміївському районному відділі державної виконавчої служби Зміївському районному відділі державної реєстрації актів цивільного стану

2 жовтня 2018 року працівниками Зміївського районного відділу державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Харківської області та Зміївського районного відділу державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Харківської області було проведено День відкритих дверей

Детальніше...

04.10.2018  День відкритих дверей у Міжрайонному відділу державної виконавчої служби по Близнюківському, Лозівському районах та місту Лозова

День відкритих дверей у Міжрайонному відділу державної виконавчої служби по Близнюківському, Лозівському районах та місту Лозова

До Міжрайонного відділу державної виконавчої служби по Близнюківському, Лозівському районах та місту Лозова на День відкритих дверей завітали студенти Лозівського професійного ліцею.

Начальник відділу Віталій Бунякін розповів студентам про основні функції і завдання діяльності державної виконавчої служби. Познайомив з особливостями нелегкої, відповідальної, але цікавої роботи державного виконавця. Крім того для студентів проведено інформування про загальнонаціональний правопросвітницький проект “Я МАЮ ПРАВО!”.

Детальніше...

04.10.2018  День відкритих дверей у Сахновщинському районному відділі державної реєстрації актів цивільного стану

День відкритих дверей у Сахновщинському районному відділі державної реєстрації актів цивільного стану

2 жовтня 2018 року в Сахновщинському районному відділі державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Харківській області проведено день відкритих дверей  для старшокласників  Новоолександрівської  ЗОШ І-ІІІ ст.  Учні завітали до відділу , де для них було проведено оглядову екскурсію. В ході якої учнів ознайомили з роботою відділу, загальними засадами діяльності органів.

Детальніше...

04.10.2018  НОВИНИ ЗАКОНОДАВСТВА

НОВИНИ ЗАКОНОДАВСТВА

1 жовтня 2018 року  введено в дію Закон України від 21.12.2017 № 2258-VIII «Про аудит фінансової звітності та аудиторську діяльність», крім підпункту 1 пункту 9 розділу X "Прикінцеві та перехідні положення" цього Закону щодо внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення, який набере чинності з 1 січня 2019 року (опубліковано  в газеті «Голос України»  від 07.02.1018 № 25; в газеті «Урядовий кур’єр» від 14.02.2018 № 31; в бюлетені «Офіційний вісник України» від  16.02.2018 № 14; в бюлетені Відомості Верховної Ради України від 02.03.2018 № 9).

Детальніше...

04.10.2018  Інформування працівників Державного підприємства «Український державний головний науково-дослідний інститут інженерно-технічних екологічних вишукувань УКРНДІІНТВ» про проект «Я МАЮ ПРАВО!»

Інформування працівників Державного підприємства «Український державний головний науково-дослідний інститут інженерно-технічних екологічних вишукувань УКРНДІІНТВ» про проект «Я МАЮ ПРАВО!»

3 жовтня 2018 року для працівників Державного підприємства «Український державний головний науково-дослідний інститут інженерно-технічних екологічних вишукувань УКРНДІІНТВ» головними спеціалістами відділу взаємодії з суб`єктами державної реєстрації та підвищення кваліфікації державних реєстраторів Управління державної реєстрації Вербицькою Н.М. та Котляр Г.О. в межах реалізації правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» проведено лекцію на тему: «Не знаєш, як вирішити спір», «Отримуй аліменти!», «Законодавчі ініціативи Міністерства юстиції України з метою захисту права дитини на належне матеріальне утримання», «Забирають бізнес? Відбирають майно?».

Детальніше...

  Реалізації правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!»

Реалізації правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!»

Київський відділ державної виконавчої служби міста Харків повідомляє, що в рамках реалізації правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» головним державним виконавцем відділу Коник О.В. працівникам УФЗБО ГУНП в Харківській області було надано роз’яснення стосовно норм Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо створення економічних передумов для посилення захисту права дитини на належне утримання» від 03.07.2018 р. № 2475-VIII та у зв’язку з оновленням процедури перерахування стягнень.

Детальніше...

04.10.2018  Особистий прийом громадян

Особистий прийом громадян

В.о.начальника відділу державної реєстрації актів цивільного стану по місту Чугуєву, Чугуївському та Печенізькому Череповською М.В. під час проведення особистого прийому громадян були прийняті громадяни - ромської національної меншини з приводу державної реєстрації зміни імені. Була надана консультація та особи були проінформовані в повному обсязі, що потрібно для проведення державної реєстрації зміни імені відповідно до Закону України "Про державну реєстрацію актів цивільного стану" та "Правил державної реєстрації актів цивільного стану в Україні".

Детальніше...

04.10.2018  Обговорення проекту «Я МАЮ ПРАВО!»

Обговорення проекту «Я МАЮ ПРАВО!»

В рамках реалізації правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» головним державним виконавцем відділу Коник О.В.  працівникам бухгалтерії Квартирно-експлуатаційного відділу м. Харкова було надано роз’яснення стосовно норм Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо створення економічних передумов для посилення захисту права дитини на належне утримання» від 03.07.2018 р. № 2475-VIII та у зв’язку з оновленням процедури перерахування стягнень.

Детальніше...

04.10.2018  Обговорення напрямків реалізації правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!»

Обговорення напрямків реалізації правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!»

В рамках реалізації правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» головним державним виконавцем відділу Коник О.В., працівникам бухгалтерії Луганського національного аграрного університету було надано роз’яснення стосовно норм Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо створення економічних передумов для посилення захисту права дитини на належне утримання» від 03.07.2018 р. № 2475-VIII та у зв’язку з оновленням процедури перерахування стягнень.

Детальніше...

 

 

 

 

 

 

 

 

   

61002, м. Харків, вул. Ярослава Мудрого, 16

тел.: (057) 751-81-68

e-mail: info@kh.minjust.gov.ua

www.kharkivobljust.gov.ua

карта сайта