Керівництво управління  
  Структурні підрозділи  
  Розклад роботи  
  Загальні правила роботи  
  Місія, функції, повноваження, основні завдання, напрями діяльності Головного управління юстиції  
  Основні функції структурних підрозділів  
  Організаційна структура Головного територіального управління юстиції  
  Правові засади  
  Прийом громадян  
  Гаряча лінія  
  Плани роботи та звіти про їх виконання  
  Пріоритети роботи  
  Доступ до публічної інформації  
  Перелік та умови отримання послуг, що надаються управлінням, форми і зразки документів, правила їх заповнення  
  Звернення громадян  
  Безоплатна правова допомога  
  Управління персоналу  
  Cтажування громадян з числа молоді  
  Державні закупівлі  
  Лінія довіри  
  Фінансові ресурси  
  Основні засади очищення влади  
  Правова робота - Методичні рекомендації - 2017 рік  


 


07.07.2017  Безоплатна передача майна

Безоплатна передача майна

6 липня Київським відділом державної виконавчої служби міста Харків Головного територіального управління юстиції у Харківській області спільно з Управлінням ДВС та ДП СЕТАМ відбулася безоплатна передача майна Богодухівському спеціальному навчально-виховному комплексу Харківської обласної ради та Харківській установі виконання покарань №27.

Детальніше...

07.07.2017  Шлюбний бум у Харківській області

Шлюбний бум у Харківській області 07.07.2017!

Сьогодні у місті Харкові та Харківській області шлюбний бум. Щаслива дата 07.07.2017, як коментують цю дату астрологи: “Три сімки у даті — щасливе число для молодят”.

Відділи державної реєстрації актів цивільного стану Харківської області прийняли на цю дату 239 заяв на державну реєстрацію шлюбу, тобто близько 500 осіб сьогодні одружаться.   


07.07.2017  Інформація за результатами засідання Комісії з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Харківській області № 8 від 06.07.2017

Інформація  за результатами засідання Комісії з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Харківській області № 8 від 06.07.2017

06 липня 2017 року о 16-00 год. відбулось засідання Комісії з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Харківській області.

За результатами засідання Комісією з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації прийняті наступні рішення:

Детальніше...

07.07.2017  Засідання Харківської обласної міжвідомчої координаційно-методичної ради з правової освіти населення

Засідання Харківської обласної міжвідомчої координаційно-методичної ради з правової освіти населення

29 червня 2017 року в Харківській обласній державній адміністрації відбулося засідання Харківської обласної міжвідомчої координаційно-методичної ради з правової освіти населення.

У заході прийняли участь начальник Головного територіального управління юстиції у Харківській області Чурсін Олександр Вікторович, начальник відділу систематизації законодавства, правової роботи та правової освіти управління реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Головного територіального управління юстиції у Харківській області Трояновський Станіслав Степанович, директор Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Луганській та Харківській областях Бородавка Анатолій Іванович, керівники структурних підрозділів Харківської обласної державної адміністрації та районних державних адміністрацій, а також представники громадськості.

Детальніше...

07.07.2017  Офіційний вісник України

Офіційний вісник України

Вийшов друком черговий номер бюлетеня «Офіційний вісник України» від 04 липня 2017 року № 52.

06.07.2017  Круглий стіл на тему «Етика публічної служби в Україні»

Круглий стіл  на тему «Етика публічної служби в Україні»

Для обговорення були запропоновані теми: «Проблеми реалізації стандартів етики публічної служби в Україні», «Мовна компетенція державного службовця, як етична складова». Тематика «Круглого столу» зацікавила представників вищих навчальних закладів, Харківської обласної державної адміністрації, районних державних адміністрацій, Головного управління Пенсійного фонду України в Харківській області, а також працівників структурних підрозділів Головного територіального управління юстиції у Харківській області.

Детальніше...

06.07.2017  Новини законодавства

Новини законодавства

30.06.2017 набрав чинності наказ Міністерства юстиції України «Про затвердження Правил ведення діловодства та архіву в органах державної виконавчої служби та приватними виконавцями» від 07.06.17. № 1829/5, зареєстрований в Міністерстві юстиції України 08.06.2017 р. за № 699/30567.

Детальніше...

05.07.2017  Стажування громадян з числа молоді

Стажування громадян з числа молоді

До уваги громадян з числа молоді, які мають на меті пройти стажування у Головному територіальному управлінні юстиції у Харківській області

Відтепер громадяни України віком до 35 років, які є студентами третього і вище курсів вищих навчальних закладів за спеціальностями галузі знань “Право” або отримали вищу освіту у даній галузі знань та не перебувають на посадах державної служби мають можливість пройти стажування строком до шести місяців у Головному територіальному управлінні юстиції у Харківській області.

Стажування молоді проводиться у вільний від навчання (роботи) час в межах робочого часу працівників управління.

Більш детально

05.07.2017  Інформація про порядок денний засідання Комісії з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Харківській області № 8 від 06.07.2017

Інформація про порядок денний засідання Комісії з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Харківській області № 8 від 06.07.2017

Головне територіальне управління юстиції у Харківській області повідомляє, що 07 липня 2017 року о 16-00 год. відбудеться засідання Комісії з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації.

Місце проведення засідання: м. Харків, вул. Ярослава Мудрого, 16, 1-й поверх, актова зала.

До порядку денного засідання Комісії з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації включені наступні питання:

Детальніше...

04.07.2017  «Шлюб за добу»

30.06.2017  Засідання постійно діючої робочої групи з надання методичної допомоги у сфері державної реєстрації

Засідання постійно діючої робочої групи з надання методичної допомоги у сфері державної реєстрації

29 червня 2017 року відбулося засідання постійно діючої робочої групи з надання методичної допомоги у сфері державної реєстрації.

Під час засідання постійно діючої робочої групи з надання методичної допомоги у сфері державної реєстрації були розглянуті проблемні питання, що надійшли від суб’єктів державної реєстрації.

Детальніше...

29.06.2017  Урочисті заходи з нагоди святкування Дня Конституції України

Урочисті заходи з нагоди святкування Дня Конституції України

28 червня заступник начальника Головного територіального управління юстиції з питань державної реєстрації – начальник Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Харківській області Єгорова Т.П. взяла участь в урочистому покладанні квітів до пам’ятника Незалежності на пл. Конституції в місті Харкові. У заході взяли участь керівництво області, представники громадськості, мешканці і гості міста, вперше взяли участь представники Конгресу місцевих і регіональних влад Ради Європи.

Детальніше...

29.06.2017  Шановні громадяни!

Шановні громадяни!

Нагадуємо, що 27 червня об 11.00 Комп’ютерний вірус WCry (WannaCry і WannaCryptor) атакував близько 200 тисяч пристроїв з операційною системою Windows по всьому світу, у тому числі комп'ютери державних органів управління та підприємств, мобільних операторів, тощо.

Дія цього вірусу полягала в шифруванні файлів на комп'ютері; при цьому розповсюджувачі вимагали від користувачів «викуп» за відновлення доступу до інформації на свої «Bitcoin» гаманці.

Детальніше...

 

 

 

 

 

 

   

61002, м. Харків, вул. Ярослава Мудрого, 16

тел.: (057) 751-81-68

e-mail: info@kh.minjust.gov.ua

www.kharkivobljust.gov.ua

карта сайта