07.02.2018  Інформування працівників КП “Харківводоканал” про правопросвітницький проект “Я МАЮ ПРАВО!”

Інформування працівників КП “Харківводоканал” про правопросвітницький проект “Я МАЮ ПРАВО!”

6 лютого 2018 року спеціалістом відділу державної реєстрації нормативно - правових актів  управління реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Головного територіального управління юстиції у Харківській області Кас'ян А.В. було ознайомлено працівників участку Основ'янського району КП “Харківводоканал” з  правопросвітницьким проектом “Я МАЮ ПРАВО!”. В ході зустрічі обговорювались ціль, мета та основні повідомлення проекту, особлива увага приділялась актуальним питанням про захист прав дітей та жінок та протидія насильству, а також здійснювалось поширення інформаційних матеріалів: інформаційне видання Міністерства юстиції України «Юстиція відкрита для людей», інформаційні буклети з логотипом та основними повідомленнями проекту, листівки, плакати тощо.

Детальніше...

07.02.2018  Інформування громадян про проект “Я МАЮ ПРАВО!”

Інформування громадян про проект “Я МАЮ ПРАВО!”

5 лютого 2018 року завідувачем П'ятої харківської державної нотаріальної контори Абеленцевою Г.В. було надано консультацію учаснику бойових дій Попову М.І. та його сину Попову О.М. на теми: ”Як оформити субсидію”, “Оформлення договору дарування”.

Детальніше...

07.02.2018  Інформування населення про правопросвітницький проект “Я МАЮ ПРАВО!”

Інформування населення про правопросвітницький проект “Я МАЮ ПРАВО!”

Начальником відділу судової роботи та міжнародного співробітництва Головного територіального управління юстиції у Харківській області проведено інформування колективу Державного проектного інституту "Укрміськбудпроект" про правопросвітницький проект Міністерства юстиції України “Я МАЮ ПРАВО!”.

Детальніше...

07.02.2018  Інформування громадян про проект "Я МАЮ ПРАВО!"

Інформування громадян про проект "Я МАЮ ПРАВО!"

Працівниками Міськрайонного відділу державної виконавчої служби по Харківському району та місту Люботину Головного територіального управління юстиції у Харківській області в межах загальнонаціонального правопросвітницького проекту "Я МАЮ ПРАВО!" 06.02.2018 було проведено інформування громадян на тему «Не знаєш, як вирішити спір?». Одночасно державними виконавцями були вручені відповідні буклети загальнонаціонального правопросвітницького проекту "Я МАЮ ПРАВО!".

Детальніше...

07.02.2018  Інформування громадян про законодавчі новели щодо стягнення аліментів

Інформування громадян про законодавчі новели щодо стягнення аліментів

Працівниками Міськрайонного відділу державної виконавчої служби по Харківському району та місту Люботину Головного територіального управління юстиції у Харківській області в межах загальнонаціонального правопросвітницького проекту "Я МАЮ ПРАВО!" 06.02.2018 було проведено інформування громадян про законодавчі новели щодо стягнення аліментів. Одночасно державними виконавцями були вручені буклети з основними змінами порядку стягнення аліментів.

Детальніше...

07.02.2018  Інформування громадян

Інформування громадян

Головними спеціалістами відділу державної реєстрації друкованих засобів масової інформації та громадських формувань Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Харківській області  Вінник І.М. та Грозою А.А. 06.02.2018 в рамках реалізації загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» та з метою підвищення юридичної обізнаності українців та формування правової культури в суспільстві на належному рівні було проведено роз’яснювальну роботу з громадянами.

Детальніше...

07.02.2018  Вуличне інформування громадян про проект «Я МАЮ ПРАВО!»

Вуличне інформування громадян про проект «Я МАЮ ПРАВО!»

В рамках реалізації загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» та з метою підвищення юридичної обізнаності українців та формування правової культури в суспільстві на належному рівні головним спеціалістом відділу державної реєстрації друкованих засобів масової інформації та громадських формувань  Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Харківській області Михалко І.С. та спеціалістом відділу державної реєстрації друкованих засобів масової інформації та громадських формувань  Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Харківській області Тиграняном В.А. 06.02.2018 було проведено роз’яснювальну роботу з громадянами щодо виконання рішення суду.

Детальніше...

07.02.2018  Лекція в Приміському об'єднаному управлінні Пенсійного фонду України Харківської області

Лекція в Приміському об'єднаному управлінні Пенсійного фонду України Харківської області

Працівниками Міськрайонного відділу державної виконавчої служби по Харківському району та місту Люботину Головного територіального управління юстиції у Харківській області в Приміському об'єднаному управлінні Пенсійного фонду України Харківської області була проведена лекція, в межах загальнонаціонального правопросвітницького проекту " Я МАЮ ПРАВО!" (більш детальна інформація про проект розміщена на офіційному сайті http://pravo.minjust.gov.ua/pro-nash-proekt/), на тему "Права та обов'язки сторін у виконавчому провадженні". Разом із цим державними виконавцями були вручені тематичні буклети "Я маю право!".

Детальніше...

07.02.2018  Вуличне інформування громадян

Вуличне інформування громадян

6 лютого 2018 року провідним спеціалістом відділу з питань нотаріату Головного територіального управління юстиції у Харківській області Котляр О.Ю., в рамках реалізації загальнонаціонального правопросвітницького проекту “Я МАЮ ПРАВО!” та з метою підвищення юридичної обізнаності українців, проведено вуличне інформування громадян за напрямком #ХабарЗаНавчанняСтоп: захист прав студентів - боротьба з корупцією у вищих навчальних закладах.

Детальніше...

07.02.2018  В межах реалізації правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» обговорено питання захисту дітей

В межах реалізації  правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!»  обговорено питання захисту дітей

5 лютого 2018 року спеціалістами відділу систематизації законодавства, правової роботи та правової освіти управління реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти управління реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Головного територіального управління юстиції у Харківській області спільно з к.ю.н., доцентом кафедри філософії Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого Володимиром Трофименко було проведено навчальний семінар на базі Громадської організації «Асоціація багатодітних сімей «АММА».

Детальніше...

07.02.2018  Інформування громадян про проект «Я МАЮ ПРАВО!»

Інформування громадян про проект «Я МАЮ ПРАВО!»

6 лютого 2018 року у Харківському обласному центрі по нарахуванню та здійсненню соціальних виплат головними спеціалістами відділу взаємодії з суб`єктами державної реєстрації та підвищення кваліфікації державних реєстраторів Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Харківській області Котляр Г.О. та Вербицькою Н.М. в межах реалізації правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» були проведені лекції на теми: «Як діяти у разі обшуку підприємства?», «Як протидіяти домашньому насильству?», «Як виконати рішення суду», «Не отримуєш аліменти».

Детальніше...

07.02.2018  Інформування населення про правопросвітницький проект «Я МАЮ ПРАВО!»

Інформування населення про правопросвітницький проект «Я МАЮ ПРАВО!»

Головним спеціалістом відділу по роботі з персоналом управління персоналу Головного територіального управління юстиції у Харківській області Тищенко Я.А. проведено вуличне інформування мешканців селища Бабаї Харківського району Харківської області про правопросвітницький проект “Я МАЮ ПРАВО!”. Під час інформування здійснювалося поширення буклетів та інформаційного видання Міністерства юстиції «Юстиція відкрита для людей». Громадян найбільш зацікавили питання про те, як оформити онлайн допомогу при народженні дитини  та щодо оформлення субсидії.

Детальніше...

06.02.2018  Чергове засідання Оперативного штабу

Чергове засідання Оперативного штабу

6 лютого 2018 року начальник Головного територіального управління юстиції у Харківській області Тетяна Єгорова взяла участь у черговому засіданні оперативного штабу мобільного реагування на випадки порушень прав землевласників і землекористувачів, який було створено розпорядженням голови Харківської обласної державної адміністрації від 15 серпня 2017 року № 399, з метою посилення захисту майнових прав власників та орендарів земельних ділянок, запобігання протиправному поглинанню та захопленню підприємств в аграрному секторі економіки.

Детальніше...

 

 

 

 

 

 

 

 

   

61002, м. Харків, вул. Ярослава Мудрого, 16

тел.: (057) 751-81-68

e-mail: info@kh.minjust.gov.ua

www.kharkivobljust.gov.ua

карта сайта