06.04.2018  Інформування про проект “Я МАЮ ПРАВО!”

Інформування про проект “Я МАЮ ПРАВО!”

Державним нотаріусом Другої Харківської державної нотаріальної контори Гуркаленко І.В. в рамках проекту «Я маю право!» було проведено лекцію для колективу АН “Харьков-Риэлтор» на тему: «Ти маєш право вирішити спір самостійно».

Детальніше...

06.04.2018  Бесіда з громадянином з питань оформлення спадщини

Бесіда з громадянином з питань оформлення спадщини

Завідувачем Одинадцятої Харківської державної нотаріальної  контори  Зімніцькою В.П. було проведено бесіду з громадянином, який звернувся до нотаріальної контори з питань оформлення спадщини. Одночасно  громадянина було проінформовано щодо загальнонаціональний просвітницький проект «Я МАЮ ПРАВО»,  який запроваджено з метою формування нової правової свідомості шляхом інформування громадян про їхні права та механізми їх захисту, полегшення доступу до правосуддя, боротьби з корупцією та захисту прав власників.

Детальніше...

06.04.2018  Інформування про проект “Я МАЮ ПРАВО!”

Інформування про проект “Я МАЮ ПРАВО!”

Державним нотаріусом Одинадцятої Харківської державної нотаріальної  контори  Аль Бієк Н.Є. проведено бесіду з працівниками ТОВ «Графіка-Харків», в ході якої присутніх проінформовано про загальнонаціональний просвітницький проект «Я МАЮ ПРАВО», який запроваджено з метою формування нової правової свідомості шляхом інформування громадян про їхні права та механізми їх захисту, полегшення доступу до правосуддя, боротьби з корупцією та захисту прав власників.

Детальніше...

06.04.2018  Семінар для студентів школи англійської мови «Green Forest»

Семінар для студентів школи англійської мови «Green Forest»

06.04.2018 провідним спеціалістом відділу судової роботи та міжнародного співробітництва Головного територіального управління юстиції у Харківській області Парамоновою Л.В. для студентів школи англійської мови «Green Forest» було проведено семінар на якому були висвітлені питання щодо діяльності Головного територіального управління юстиції у Харківській області у сфері міжнародної правової допомоги у цивільних, сімейних та кримінальних справах. Зокрема, відповідно до ст. 14 Конвенції про правову допомогу та правові відносини у цивільних, сімейних та кримінальних справах, надано роз’яснення щодо порядку отримання документів про освіту, трудовий стаж, періодів отримання заробітної плати, розміру доходів, та інших документів, що стосуються особистих або майнових прав громадян з території іноземних держав.

Детальніше...

06.04.2018  Участь у засіданні регіональних штабів з координації, моніторингу та контролю за виконанням рішень про стягнення заборгованості по заробітній платі та інших виплат, пов`язаних із трудовими правовідносинами

Участь у засіданні регіональних штабів з координації, моніторингу та контролю за виконанням рішень про стягнення заборгованості по заробітній платі та інших виплат, пов`язаних із трудовими правовідносинами

5 квітня 2018 року заступник Міністра юстиції Глущенко С.В. у режимі відео конференції провела засідання регіональних штабів з координації, моніторингу та контролю за виконанням рішень про стягнення заборгованості по заробітній платі та інших виплат, пов`язаних із трудовими правовідносинами у якому взяло участь Управління державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Харківській області.

Детальніше...

06.04.2018  Новини законодавства

Новини законодавства

Спільним наказом Міністерства юстиції України та Міністерства фінансів України від 23.03.2018 № 892/5/379, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 26.03.2018 за № 362/31814, затверджено Порядок взаємодії органів державної виконавчої служби та митниць Державної фіскальної служби під час передавання майна, конфіскованого за рішеннями судів, та розпорядження ним.

Детальніше...

06.04.2018  Нарада з представниками профспілкового активу Державної кримінально-виконавчої служби

Нарада з представниками профспілкового активу Державної кримінально-виконавчої служби

В «Палаці Праці» (місто Харків) відбулась інформаційно-методична нарада з представниками профспілкового активу Державної кримінально-виконавчої служби України, метою якої було ознайомлення з досвідом діяльності Регіональної профспілкової організації Північно-Східного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції та напрацювання єдиних підходів до організації профспілкового руху в умовах реорганізації структури Державної кримінально-виконавчої служби України.

Детальніше...

05.04.2018  СЕРГІЙ ШКЛЯР: МІН’ЮСТ ВІДСТОЮЄ ІНТЕРЕСИ УКРАЇНИ ЗА ПОЗОВОМ ДО ПРАТ «ЛИСИЧАНСЬКА НАФТОВА ІНВЕСТИЦІЙНА КОМПАНІЯ»

СЕРГІЙ ШКЛЯР: МІН’ЮСТ ВІДСТОЮЄ ІНТЕРЕСИ УКРАЇНИ ЗА ПОЗОВОМ ДО ПРАТ «ЛИСИЧАНСЬКА НАФТОВА ІНВЕСТИЦІЙНА КОМПАНІЯ»

Заступник Міністра Сергій Шкляр взяв участь у першому судовому засіданні щодо розгляду справи по суті за позовом Міністерства юстиції України до Приватного акціонерного товариства «Лисичанська нафтова інвестиційна компанія»

Міністерство юстиції відстоює інтереси України у першому судовому засіданні щодо розгляду справи по суті за позовом Міністерства юстиції України до Приватного акціонерного товариства «Лисичанська нафтова інвестиційна компанія» про відшкодування збитків, завданих Державному бюджету України внаслідок виконання рішення Європейського суду з прав людини «Агрокомплекс проти України» у розмірі  27 млн. євро.

Детальніше...

05.04.2018  Онлайн – семінар для державних реєстраторів Вовчанської районної державної адміністрації Харківської області та адміністраторів Центру надання адміністративних послуг при Вовчанській районній державній адміністрації Харківської області

Онлайн – семінар для державних реєстраторів Вовчанської районної державної адміністрації Харківської області та адміністраторів Центру надання адміністративних послуг при Вовчанській районній державній адміністрації Харківської області

5 квітня 2018 року проведено онлайн – семінар для державних реєстраторів Вовчанської районної державної адміністрації Харківської області та адміністраторів Центру надання адміністративних послуг при Вовчанській районній державній адміністрації Харківської області.

Детальніше...

05.04.2018  Робоча зустріч з членами комітету ПЕРВИННОЇ ПРОФСПІЛКОВОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ СТУДЕНТІВ НАЦІОНАЛЬНОГО ТЕХНІЧНОГО УНІВЕРСИТЕТУ «ХАРКІВСЬКИЙ ПОЛІТЕХНІЧНИЙ ІНСТИТУТ»

Робоча зустріч з членами комітету ПЕРВИННОЇ ПРОФСПІЛКОВОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ СТУДЕНТІВ НАЦІОНАЛЬНОГО ТЕХНІЧНОГО УНІВЕРСИТЕТУ «ХАРКІВСЬКИЙ ПОЛІТЕХНІЧНИЙ ІНСТИТУТ»

Заступником начальника відділу державної реєстрації друкованих засобів масової інформації та громадських формувань Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Харківській області  Бєловою Н.О. та головним спеціалістом відділу державної реєстрації друкованих засобів масової інформації та громадських формувань Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Харківській області Грозою А.А. 04.04.2018 проведена робоча зустріч з членами комітету ПЕРВИННОЇ ПРОФСПІЛКОВОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ СТУДЕНТІВ НАЦІОНАЛЬНОГО ТЕХНІЧНОГО УНІВЕРСИТЕТУ «ХАРКІВСЬКИЙ ПОЛІТЕХНІЧНИЙ ІНСТИТУТ».

Детальніше...

05.04.2018  З 2 квітня почали працювати мобільні групи з ліквідації заборгованості по виплаті заробітної плати та інших виплат, пов’язаних з трудовими правовідносинами

З 2 квітня почали працювати мобільні групи з ліквідації заборгованості по виплаті заробітної плати та інших виплат, пов’язаних з трудовими правовідносинами

Так виконавчою групою у складі державного виконавця Департаменту державної виконавчої служби Міністерства юстиції України та державних виконавців Головного територіального управління юстиції у Харківській області,  здійснено виїзд за адресою підприємства-боржника - Харківського державного авіаційного виробничого підприємства. Складено постанову про опис та арешт майна боржника та описано 34 одиниці вантажного та спеціального транспорту

 

Детальніше...

05.04.2018  Інформування студентів про проект “Я МАЮ ПРАВО!”

Інформування студентів про проект “Я МАЮ ПРАВО!”

04.04.2018 року провідним спеціалістом відділу з питань банкрутства Головного територіального управління юстиції Свиридовою Н.О. було проведено інформування студентів Харківського національного автомобільно-дорожнього університету про проект “Я МАЮ ПРАВО!”.

До відома студентів було доведено інформацію про правопросвітницький проект «Я МАЮ ПРАВО!» та його основні повідомлення, що стосуються  захисту прав власності та бізнесу та протидії корупції у вищих навчальних закладах.

Детальніше...

05.04.2018  Інформування працівників Комунальної установи культури «Центральна бібліотека ім. С.М. Кірова» Централізованої бібліотечної системи Червонозаводського району м. Харкова про проект «Я МАЮ ПРАВО!»

Інформування працівників Комунальної установи культури «Центральна бібліотека ім. С.М. Кірова» Централізованої бібліотечної системи Червонозаводського району м. Харкова про проект «Я МАЮ ПРАВО!»

4 квітня 2018 року для працівників Комунальної установи культури «Центральна бібліотека ім. С.М. Кірова» Централізованої бібліотечної системи Червонозаводського району м. Харкова головними спеціалістами відділу взаємодії з суб`єктами державної реєстрації та підвищення кваліфікації державних реєстраторів Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Харківській області Вербицькою Н.М. та Котляр Г.О. в межах реалізації правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» були проведені лекції на теми: «Не знаєш, як вирішити спір?», «Як виконати рішення суду?», «Не отримуєш аліменти?», «Як протидіяти домашньому насильству?».

Детальніше...

05.04.2018  Виїзд за місцем знаходження підприємства-боржника

Виїзд за місцем знаходження підприємства-боржника

4 квітня 2018 року в ході примусового виконання судових рішень про стягнення заборгованості по заробітній платі та інших виплат, пов'язаних трудовими правовідносинами з ДП "Івашківський  спиртзавод", державним виконавцем було здійснено виїзд за місцем знаходження підприємства-боржника. В ході виїзду було перевірено касову книгу боржника ДП "Івашківський спиртзавод" та отримано інвентаризаційний опис основних засобів.

Детальніше...

05.04.2018  Інформування громадян про правопросвітницький проект “Я МАЮ ПРАВО!”

Інформування громадян про правопросвітницький проект “Я МАЮ ПРАВО!”

Спеціалістами відділу судової роботи та міжнародного співробітництва Головного територіального управління юстиції у Харківській області  проведено інформування громадян про правопросвітницький проект “Я МАЮ ПРАВО!”. Під час вказаного заходу здійснювалось поширення друкованих видань Міністерства юстиції України та надавалася інформація  щодо роботи онлайн-платформи “Я МАЮ ПРАВО!”.

Детальніше...

 

 

 

 

 

 

 

 

   

61002, м. Харків, вул. Ярослава Мудрого, 16

тел.: (057) 751-81-68

e-mail: info@kh.minjust.gov.ua

www.kharkivobljust.gov.ua

карта сайта