05.06.2018  «Зірковий» рівень проекту «Я МАЮ ПРАВО!»

«Зірковий» рівень проекту «Я МАЮ ПРАВО!»

Одинадцяту Харківську державну нотаріальну контору відвідав відомий всій Україні харків’янин – вокаліст групи «ТНМК» Олег Михайлюта («Фагот»).

У невимушеній бесіді з працівниками юстиції «Фагот» дізнався про проект «Я МАЮ ПРАВО!» та його основні напрямки, бо естрадні зірки також мають бути обізнані у своїх правах та вміти їх захищати.

Детальніше...

05.06.2018  Інформування працівників Харківського обласного центру по нарахуванню та здійсненню соціальних виплат про проведення Тижня права з нагоди відзначення Дня захисту дітей та про нові направлення проекту «Я МАЮ ПРАВО!»

Інформування працівників Харківського обласного центру по нарахуванню та здійсненню соціальних виплат про проведення Тижня права з нагоди відзначення Дня захисту дітей та про нові направлення проекту «Я МАЮ ПРАВО!»

Для працівників Харківського обласного центру по нарахуванню та здійсненню соціальних виплат головним спеціалістом відділу взаємодії з суб`єктами державної реєстрації та підвищення кваліфікації державних реєстраторів Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Харківській області Котляр Г.О. в межах проведення Тижня права з нагоди відзначення Дня захисту дітей та задля реалізації правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» були проведені лекції на теми: «Право неповнолітньої дитини на захист і піклування, що здійснюються її батьками, піклувальниками чи іншими особами», «Захист права дитини шляхом законодавчих змін порядку примусового стягнення заборгованості зі сплати аліментів», «Відповідальність посадових осіб підприємств, установ і організацій за несвоєчасну виплату заробітної плати працівникам», «На Харківщині поновлено роботу Антирейдерського аграрного штабу».

Детальніше...

05.06.2018  Інформація про порядок денний засідання Комісії з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Харківській області, що відбудеться 05 червня 2018 року

Інформація про порядок денний засідання Комісії з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Харківській області, що відбудеться 05 червня 2018 року

Головне територіальне управління юстиції у Харківській області повідомляє, що 05 червня 2018 року о 15-00 год. відбудеться засідання Комісії з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації.

Місце проведення засідання: м. Харків, вул. Ярослава Мудрого, буд. 16, 1-й поверх, актова зала.

Детальніше...

05.06.2018  Вуличне інформування громадян про загальнонаціональний правопросвітницький проект “Я МАЮ ПРАВО!”

Вуличне інформування громадян про загальнонаціональний правопросвітницький проект “Я МАЮ ПРАВО!”

5 червня 2018 року головним державним виконавцем Міжрайонного відділу державної виконавчої служби по Близнюківському, Лозівському районах та місту Лозова Головного територіального управління юстиції у Харківській області Кучеренко С.В. проведено вуличне інформування з наступних питань: «Як вирішити спір?», «Забирають бізнес? Відбирають майно?», «Як протидіяти домашньому насильству?», «Вимагають хабара за іспит чи навчання».

Детальніше...

04.06.2018  В Центральній бібліотеці ім. В.В. Маяковського ЦБС Київського району м. Харкова проведено семінар на тему: “Запобігання насильству в сім'ї: законодавчий аспект”

В Центральній бібліотеці ім. В.В. Маяковського ЦБС Київського району м. Харкова проведено семінар на тему: “Запобігання насильству в сім'ї: законодавчий аспект”
4 червня 2018 в рамках тижня права з нагоди Дня захисту дітей головним спеціалістом відділу систематизації законодавства, правової роботи та правової освіти управління державної реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Головного територіального управління юстиції у Харківській області Ночовкіною О.В. в КЗК “Центральна бібліотека ім. В.В. Маяковського ЦБС Київського району м. Харкова” було проведено семінар на тему: “Запобігання насильству в сім'ї: законодавчий аспект”. Під час заходу обговорювалися актуальні питання запобігання та протидії домашньому насильству.
Детальніше...

04.06.2018  В Центральній міській бібліотеці ім. В.Г. Бєлінського проведено практичне заняття на тему: “Права дитини”

В Центральній міській бібліотеці ім. В.Г. Бєлінського проведено практичне заняття на тему: “Права дитини”

4 червня 2018 в рамках “Тижня права” з нагоди Дня захисту дітей головним спеціалістом відділу систематизації законодавства, правової роботи та правової освіти управління державної реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Головного територіального управління юстиції у Харківській області Ночовкіною О.В. в Центральній міській бібліотеці ім. В.Г. Бєлінського ЦБС Шевченківського району міста Харкова було проведено практичне заняття на тему: “Права дитини” для учнів 1-3 класів Харківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 105 Харківської міської ради Харківської області.

Детальніше...

04.06.2018  Інформування відвідувачів Центрального парку культури та відпочинку ім. Максима Горького присвячене Дню захисту дітей

Інформування відвідувачів Центрального парку культури та відпочинку ім.  Максима Горького присвячене Дню захисту дітей

З нагоди відзначення Дня захисту дітей 1 червня 2018 року працівниками відділу державної реєстрації нормативно-правових актів управління державної реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Головного територіального управління юстиції у Харківській області Кисловською О.І. та Кас'ян А.В. було проведено інформування відвідувачів парку культури та відпочинку, про права дитини, захист прав дітей та жінок, запобігання будь якому з проявів домашнього насильства, належний рівень правової культури підростаючого покоління, сприяння кращому життю та добробуту дітей. Також гостям парку було повідомлено як реалізовується правопросвітницький проект "Я МАЮ ПРАВО!", що його запроваджено з метою підвищення правової свідомості громадян та надання практичних рекомендацій громадянам щодо захисту своїх прав за найбільш актуальними напрямами. Під час проведення заходу розповсюджувались буклети та інші інформаційні матеріали.

Детальніше...

04.06.2018  СЕМІНАР З ПРАЦІВНИКАМИ СТРУКТУРНОГО ПІДРОЗДІЛУ УПРАВЛІННЯ

СЕМІНАР З ПРАЦІВНИКАМИ СТРУКТУРНОГО ПІДРОЗДІЛУ УПРАВЛІННЯ

Завідувачем сектору з питань запобігання і виявлення корупції Федоренко А.В. було проведено семінар з працівниками Краснокутського районного відділу державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Харківській області з метою попередження корупційних правопорушень під час виконання службових повноважень працівниками відділу.

Наприкінці семінару було обговорено деякі аспекти реалізації загальнонаціонального правоосвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВА».

Детальніше...

04.06.2018  Лекція для трудового колективу Харківського обласного будинку дитини №2 в рамках правоосвітницького проекту “Я МАЮ ПРАВО!”

Лекція для трудового колективу Харківського обласного будинку дитини  №2 в рамках правоосвітницького проекту “Я МАЮ ПРАВО!”

Працівниками сектору з питань забезпечення діяльності Уповноваженого у справах Європейського суду з прав людини проведено лекційну роботу на тему: “Основні положення Конвенції про захист прав людини і основоположних свобод”. В рамках лекції присутніх було проінформовано про загальнонаціональний правопросвітницький проект “Я МАЮ ПРАВО”, який запроваджено з метою формування нової правової свідомості шляхом інформування громадян про їхні права.

Детальніше...

04.06.2018  Круглий стіл на тему: «Домашнє насильство – як протидіяти та куди звертатися» з працівниками та відвідувачами Відділу державної реєстрації актів цивільного стану по Дергачівському та Золочівському районах Головного територіального управління юстиції у Харківській області

Круглий стіл на тему: «Домашнє насильство – як протидіяти та куди звертатися» з працівниками та відвідувачами Відділу державної реєстрації актів цивільного стану по Дергачівському та Золочівському районах Головного територіального управління юстиції у Харківській області

Спеціалістом відділу по роботі з персоналом управління персоналу Головного територіального управління юстиції у Харківській області Козелько К.А. разом з заступником начальника Відділу державної реєстрації актів цивільного стану по Дергачівському та Золочівському районах Головного територіального управління юстиції у Харківській області Слинько В.В. було проведено “круглий стіл” з працівниками та відвідувачами Відділу державної реєстрації актів цивільного стану по Дергачівському та Золочівському районах Головного територіального управління юстиції у Харківській області тему: «Домашнє насильство – як протидіяти та куди звертатися». Домашнє насильство було і залишається одним із досить поширених у всьому світі видів насильства. На жаль, в Україні склалася така тенденція не повідомляти про випадки домашнього насильства, або говорити тоді, коли факти грубої та жорстокої поведінки стають регулярними та безжалісними. Під час проведення заходу в рамках правопросвітницького проекту “Я МАЮ ПРАВО!” була обговорена низька питань про те, що ж саме є домашнім насильством, куди звертатися в разі жорстокого поводження, а також розповсюджувались буклети та інші інформаційні матеріали.

Детальніше...

04.06.2018  Інформування громадян про загальнонаціональний правопросвітницький проект “Я МАЮ ПРАВО!”

Інформування громадян про загальнонаціональний правопросвітницький проект “Я МАЮ ПРАВО!”

Спеціалістом відділу по роботі з персоналом управління персоналу Головного територіального управління юстиції у Харківській області Козелько К.А. разом із завідувачем Четвертої Харківської державної нотаріальної контори Козелько Т.М. та державними нотаріусами Четвертої Харківської державної нотаріальної контори Нікуліною О.М. та Козєєвою С.М. було проведено інформування відвідувачів Золочівської державної нотаріальної контори Харківської області в рамках реалізації загальнонаціонального правопросвітницького проекту “Я МАЮ ПРАВО!”. Під час інформування громадян було розглянуто питання: «Договір оренди землі: рекомендації, гарантії та ризики», надано консультації щодо можливостей оформлення даного договору та можливостей його зміни і розірвання. Під час проведення заходу в рамках правопросвітницького проекту “Я МАЮ ПРАВО!” розповсюджувались буклети та інші інформаційні матеріали.

Детальніше...

04.06.2018  Інформування наймолодших учасників Ансамблю «Вірменія» про основні права дітей та гарантії їх захисту

Інформування наймолодших  учасників Ансамблю «Вірменія» про основні права дітей та гарантії їх захисту
В рамках виконання Плану заходів Головного територіального управління юстиції у Харківській області з проведення Тижня права з нагоди святкування Дня захисту дітей заступником начальника відділу розгляду звернень та забезпечення діяльності комісії з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Харківській області Назарян А.А. проведено лекцію на тему: «Кожна дитина має права».
Детальніше...

04.06.2018  Ми впевнені - ЧужихДітейНеБуває!

Ми впевнені - ЧужихДітейНеБуває!

Тетяна Єгорова разом із Світланою Глущенко, Олексіем Воробйовим, Артуром Товмасяном та колегами із регіональних управлінь юстиції завітали до вихованців Харківського обласного будинку дитини №2 з привітаннями та подарунками.

Детальніше...

04.06.2018  Віч-на-віч з матусями про аліменти

Віч-на-віч з матусями про аліменти

Тетяна Єгорова разом із колегами з Міністерства юстиції та регіональних управлінь юстиції поговорили віч-на-віч з матусями про різні аспекти стягнення аліментів. Ця зустріч була необхідна, важлива та корисна не лише для матусь, але й для керівництва. Зворотній зв'язок- необхідна складова вдосконалення роботи.

Детальніше...

04.06.2018  "ЧужихДітейНеБуває" на Фестивалі молодих талантів Харківщини

"ЧужихДітейНеБуває" на Фестивалі молодих талантів Харківщини

У Міжнародний день захисту дітей, до Харкова завітали заступник Міністра юстиції з питань виконавчої служби Світлана Глущенко, директор Департаменту державної виконавчої служби Олексій Воробйов, керівники юстицій Полтавської, Запорізької та Дніпропетровської областей із заступниками по виконавчій службі. Тетяна Єгорова разом із Артуром Товмасяном та запрошеними гостями розпочали святковий день з участі у Фестивалі молодих талантів Харківщини. Колектив активних, молодих та талановитих діток презентували публіці чудовий номер "ЧужихДітейНеБуває".

Детальніше...

 

 

 

 

 

 

 

 

   

61002, м. Харків, вул. Ярослава Мудрого, 16

тел.: (057) 751-81-68

e-mail: info@kh.minjust.gov.ua

www.kharkivobljust.gov.ua

карта сайта