Виїзд мобільної точки

Виїзд мобільної точки

21 листопада 2017 року о 12.00 в рамках Графіку роботи мобільних точок доступу до системи безоплатної правової допомоги з питань роз’яснення вимог чинного законодавства щодо захисту прав землевласників та землекористувачів планується виїзд мобільної точки доступу у складі представників Головного територіального управління юстиції в Харківської області та фахівців бюро правової допомоги з метою надання консультацій представникам агропромислового комплексу с. Білаші Дергачіського району Харківської області.

20.11.2017  Виїзд мобільної точки

Виїзд мобільної точки

21 листопада 2017 року о 10.00 в рамках Графіку роботи мобільних точок доступу до системи безоплатної правової допомоги з питань роз’яснення вимог чинного законодавства щодо захисту прав землевласників та землекористувачів планується виїзд мобільної точки доступу у складі представників Головного територіального управління юстиції в Харківської області та фахівців бюро правової допомоги з метою надання консультацій представникам агропромислового комплексу  села Чайківка Дергачівського району Харківської області.

20.11.2017  Оголошено конкурс з відбору адвокатів, які залучаються для надання безоплатної вторинної правової допомоги

Оголошено конкурс з відбору адвокатів, які залучаються для надання безоплатної вторинної правової допомоги

Відповідно до наказу Міністерства юстиції України від 13.11.2017 № 4300/7 «Про проведення конкурсу з відбору адвокатів, які залучаються для надання безоплатної вторинної правової допомоги» Координаційний центр з надання правової допомоги повідомляє про проведення з 18 листопада 2017 року по 23 січня 2018 року конкурсу з відбору адвокатів, які залучаються для надання безоплатної вторинної правової допомоги (далі – конкурс).

Детальніше...

20.11.2017  Виїзд мобільної точки для жителів сіл Хрестище та Українка Красноградського району Харківської області

Виїзд мобільної точки для жителів сіл Хрестище та Українка Красноградського району Харківської області

17 листопада 2017 року в рамках Графіку роботи мобільних точок доступу до системи безоплатної правової допомоги з питань роз’яснення вимог чинного законодавства щодо захисту прав землевласників та землекористувачів у Харківській області відбувся виїзд мобільної точки.

Детальніше...

20.11.2017  Виїзд мобільної точки для жителів сіл Світле та Високе Красноградського району Харківської області

Виїзд мобільної точки для жителів сіл Світле  та Високе Красноградського району Харківської області

17 листопада 2017 року в рамках Графіку роботи мобільних точок доступу до системи безоплатної правової допомоги з питань роз’яснення вимог чинного законодавства щодо захисту прав землевласників та землекористувачів у Харківській області відбувся виїзд мобільної точки.

Детальніше...

17.11.2017  Інформування представників громадських організацій та органів місцевого самоврядування про реалізацію правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!»

Інформування представників громадських організацій та органів місцевого самоврядування про реалізацію правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!»
13 листопада 2017 року під час «Круглого столу» на тему: «Як органи місцевого самоврядування і держава можуть відповісти на правові потреби громад?», який було організовано Регіональним центром з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Луганській та Харківській областях, працівники управління реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Головного територіального управління юстиції у Харківській області проінформували представників громадських організацій та органів місцевого самоврядування про реалізацію правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!».
Детальніше...

16.11.2017  Цільова перевірка Первомайського міськрайонного відділу державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Харківській області

Цільова перевірка Первомайського міськрайонного відділу державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Харківській області

15 листопада 2017 року Управлінням державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Харківській області проведена цільова перевірка Первомайського міськрайонного відділу державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Харківській області з метою здійснення державного нагляду та контролю за додержанням законодавства про виконавче провадження, правильністю, своєчасністю та повнотою вчинення виконавчих дій державними виконавцями.

Детальніше...

16.11.2017  Виїзд мобільної точки

Виїзд мобільної точки

17 листопада 2017 року о 16.00 в рамках Графіку роботи мобільних точок доступу до системи безоплатної правової допомоги з питань роз’яснення вимог чинного законодавства щодо захисту прав землевласників та землекористувачів планується виїзд мобільної точки доступу у складі представників Головного територіального управління юстиції в Харківської області та фахівців бюро правової допомоги з метою надання консультацій представникам агропромислового комплексу  с. Українка Красноградського району Харківської області.

16.11.2017  Виїзд мобільної точки

 Виїзд мобільної точки

17 листопада 2017 року о 14.00 в рамках Графіку роботи мобільних точок доступу до системи безоплатної правової допомоги з питань роз’яснення вимог чинного законодавства щодо захисту прав землевласників та землекористувачів планується виїзд мобільної точки доступу у складі представників Головного територіального управління юстиції в Харківської області та фахівців бюро правової допомоги з метою надання консультацій представникам агропромислового комплексу  с. Світле Красноградського району Харківської області.

16.11.2017  Виїзд мобільної точки

Виїзд мобільної точки

17 листопада 2017 року о 12.00 в рамках Графіку роботи мобільних точок доступу до системи безоплатної правової допомоги з питань роз’яснення вимог чинного законодавства щодо захисту прав землевласників та землекористувачів планується виїзд мобільної точки доступу у складі представників Головного територіального управління юстиції в Харківської області та фахівців бюро правової допомоги з метою надання консультацій представникам агропромислового комплексу с. Хрестище Красноградського району Харківської області.

16.11.2017  Виїзд мобільної точки

Виїзд мобільної точки

17 листопада 2017 року о 10.00 в рамках Графіку роботи мобільних точок доступу до системи безоплатної правової допомоги з питань роз’яснення вимог чинного законодавства щодо захисту прав землевласників та землекористувачів планується виїзд мобільної точки доступу у складі представників Головного територіального управління юстиції в Харківської області та фахівців бюро правової допомоги з метою надання консультацій представникам агропромислового комплексу  села Високе Красноградського району Харківської області.

16.11.2017  Новини законодавства

Новини законодавства

1) З метою удосконалення порядку погашення заборгованості за рішеннями суду, виконання яких гарантується державою, інвентаризації та погашення заборгованості за ними Урядом прийнято постанову Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до Порядку погашення заборгованості за рішеннями суду, виконання яких гарантується державою» від 08 листопада 2017 року № 848.

Детальніше...

14.11.2017  Виїзд мобільної точки до Русько-Тишківської сільської ради Харківського району

Виїзд мобільної точки до Русько-Тишківської  сільської ради Харківського району

14 листопада 2017 року в рамках Графіку роботи мобільних точок доступу до системи безоплатної правової допомоги з питань роз’яснення вимог чинного законодавства щодо захисту прав землевласників та землекористувачів у Харківській області відбувся виїзд мобільної точки.

Детальніше...

 

 

 

 

 

 

 

 

   

61002, м. Харків, вул. Ярослава Мудрого, 16

тел.: (057) 751-81-68

e-mail: info@kh.minjust.gov.ua

www.kharkivobljust.gov.ua

карта сайта