11.04.2018  У заході, присвяченому Міжнародному дню визволення в’язнів фашистських концтаборів взяв участь заступник начальника головного територіального управління юстиції з питань державної виконавчої служби – начальник Управління державної виконавчої служби Артур Товмасян

У заході, присвяченому Міжнародному дню визволення в’язнів фашистських концтаборів взяв участь заступник начальника головного територіального управління юстиції з питань державної виконавчої служби – начальник Управління державної виконавчої служби <strong>Артур Товмасян </strong>

Колишній в'язень кількох таборів, професор інженерно-педагогічної академії Ігор Малицький, звертаючись до учасників заходу, зазначив, що сьогодні в Харківській області залишилося тільки 16 колишніх ув'язнених. Незважаючи на похилий вік, вони намагаються брати активну участь у суспільному житті, розповідають молодому поколінню правду про трагедію, яку їм довелося пережити.

Детальніше...

11.04.2018  Вуличне інформування про проект “Я МАЮ ПРАВО!”

Вуличне інформування про проект “Я МАЮ ПРАВО!”

Головним спеціалістом сектору з питань забезпечення діяльності Урядового уповноваженого у справах Європейського суду з прав людини Головного територіального управління юстиції  було проведено інформування про проект “Я МАЮ ПРАВО!”.

Так, було доведено інформацію про правопросвітницький проект “Я МАЮ ПРАВО!” та його основні повідомлення, що стосуються захисту прав власності та бізнесу, здійснювалося поширення інформаційної друкованої продукції (буклетів, листівок) та інформаційного видання Міністерства юстиції “Юстиція відкрита для людей”.

Детальніше...

11.04.2018  Сьогодні у Харкові стартували курси з підготовки приватних виконавців

Сьогодні у Харкові стартували курси з підготовки приватних виконавців

На відкриття, з привітальним словом, завітали заступник начальника головного територіального управління юстиції з питань державної виконавчої служби – начальник Управління державної виконавчої служби Артур Товмасян та директор інституту післядипломної освіти Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого Віктор Єрмолаєв.

Детальніше...

11.04.2018  Інформування членів Харківської обласної громадської організації «Вірменське товариство культурних зв’язків» про проект «Я МАЮ ПРАВО!»

Інформування членів Харківської обласної громадської організації «Вірменське товариство культурних зв’язків» про проект «Я МАЮ ПРАВО!»

10 квітня 2018 року в приміщенні Почесного консульства Республіки Вірменія в Харківській та Сумській областях для членів Харківської обласної громадської організації «Вірменське товариство культурних зв’язків» заступником начальника відділу розгляду звернень та забезпечення діяльності комісії з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Харківській області Назарян А.А., головними спеціалістами відділу взаємодії з суб`єктами державної реєстрації та підвищення кваліфікації державних реєстраторів Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Харківській області Вербицькою Н.М. та Котляр Г.О. в межах реалізації правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» були проведені лекції на теми:

Детальніше...

10.04.2018  Консультування з питання державної реєстрації народження дитини з пропуском строку

Консультування з питання державної реєстрації народження дитини з пропуском строку

7 квітня 2018 року до Богодухівського районного відділу державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Харківській області (надалі – Богодухівський відділ) звернулась представниця Ромської національної меншини  Кучеренко Т.О., з приводу державної реєстрації актів цивільного стану, а саме: державної реєстрації народження дитини чоловічої статі з пропуском строку, яка народилась 31.07.2002 року. Начальником Богодухівського відділу Рудичевою К.В. було   роз’яснено порядок державної реєстрації народження дитини з пропуском строку.

Детальніше...

10.04.2018  Зустріч на тему: «Веб-портал «Звернення у сфері державної реєстрації актів цивільного стану»

Зустріч на тему: «Веб-портал «Звернення у сфері державної реєстрації актів цивільного стану»

6 квітня 2018 року на базі відділу державної реєстрації актів цивільного стану по Дергачівському та Золочівському районах Головного територіального управління юстиції у Харківській області (надалі – Відділ)  була проведена зустріч з учнівською молоддю ЗОШ № 2 Золочівського району Харківської області. Спеціаліст відділу Бакшеєва К.О. розповіла присутнім про можливість користування веб-порталом «Звернення у сфері державної реєстрації актів цивільного стану» та повідомила, що веб-портал “Звернення у сфері державної реєстрації актів цивільного стану” - це офіційний сервіс щодо подачі заяв або звернень у сфері державної реєстрації актів цивільного стану, який є доступним для користувачів мережі Інтернет.

Детальніше...

10.04.2018  Лекція на тему: «Порядок зміни імені»

Лекція на тему: «Порядок зміни імені»

5 квітня 2018 року спеціалістом відділу державної реєстрації актів цивільного стану по Слобідському та Основ'янському районах у місті Харкові Головного територіального управління юстиції у Харківській області (надалі – відділ) Суєтновою С.Ю. було проведено лекцію для студентів Комунального закладу “Харківська гуманітарно-педагогічна академія ” Харківської обласної ради на тему «Порядок зміни імені».

Детальніше...

10.04.2018  Бесіда зі студентами про проект “Я МАЮ ПРАВО!”

Бесіда зі студентами  про проект “Я МАЮ ПРАВО!”

Головним спеціалістом відділу з питань банкрутства Головного територіального управління юстиції у Харківській області Матеко С.В. в межах реалізації правоосвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» було проведено бесіду зі студентами заочної форми навчання Харківського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України.

Детальніше...

10.04.2018  В Центральній бібліотеці ім. В.В. Маяковського ЦБС Київського району м. Харкова проведено круглий стіл на тему: “Захист прав дітей та жінок”

В Центральній бібліотеці ім. В.В. Маяковського ЦБС Київського району м. Харкова проведено круглий стіл на тему: “Захист прав дітей та жінок”

10.04.2018 головним спеціалістом відділу систематизації законодавства, правової роботи та правової освіти управління реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Головного територіального управління юстиції у Харківській області Ночовкіною О.В. на базі на базі КЗК “Центральна бібліотека ім. В.В. Маяковського ЦБС  Київського району м. Харкова” було проведено “круглий стіл” на тему: “Захист прав дітей та жінок”, під час якого обговорювалися актуальні питання запобігання та протидії домашньому насиллю, а також забезпечення права дітей на належне утримання шляхом вдосконалення порядку примусового стягнення заборгованості зі сплати аліментів.

Детальніше...

10.04.2018  Повідомляємо про державну реєстрацію нормативно-правових актів

Повідомляємо про державну реєстрацію нормативно-правових актів

06 квітня 2018 року Головним територіальним управлінням юстиції у Харківській області було зареєстровано:

Детальніше...

06.04.2018  Проведено засіданні регіонального штабу з координації, моніторингу та контролю за станом виконання відділами державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Харківській області рішень про стягнення аліментів

Проведено засіданні регіонального штабу з координації, моніторингу та контролю за станом виконання відділами державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Харківській області рішень про стягнення аліментів

5 квітня 2018 року Управлінням державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Харківській області проведено засідання у режимі відео конференції під головуванням  заступника начальника Управління – начальника відділу організації та контролю за виконанням рішень Управління державної виконавчої служби Купріянової А.О. з керівниками підпорядкованих відділів державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Харківській області щодо результатів проведеної позапланової цільової перевірки виконавчих проваджень про стягнення аліментів.

Детальніше...

06.04.2018  Виставка інформаційної друкованої продукції правопросвітницького проекту “Я маю право!”

Виставка інформаційної друкованої продукції правопросвітницького проекту “Я маю право!”

Головним спеціалістом відділу систематизації законодавства, правової роботи та правової освіти управління реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Головного територіального управління юстиції у Харківській області Ночовкіною О.В. було організовано виставку інформаційної друкованої продукції правопросвітницького проекту “Я маю право!” в Харківській обласній бібліотеці для дітей.

Детальніше...

06.04.2018  Інформування про проект “Я МАЮ ПРАВО!”

Інформування про проект “Я МАЮ ПРАВО!”

Державними нотаріусами Першої Харківської державної нотаріальної контори Павленко Е.М., Десятої Харківської державної нотаріальної контори Верещакою Г.Л. з метою підвищення правової свідомості українців та інформування громадян щодо механізму захисту їхніх прав у повсякденному житті у правових спосіб, відповідно до правопросвітницького проекту "Я МАЮ ПРАВО!" були надані консультації відвідувачам держнотконтори з питань: “Як оформити субсидію?”, “Не знаєш, як оформити договір оренди землі?”.

Детальніше...

06.04.2018  Інформування про проект «Я МАЮ ПРАВО!»

Інформування про проект «Я МАЮ ПРАВО!»

Працівниками відділу з питань нотаріату спільно з приватним нотаріусом Сахновщинського районного нотаріального округу Давиденко О.В.  поінформовано мешканців Сахновщинського району про загальнонаціональний правопросвітницький проект «Я МАЮ ПРАВО!» , який запроваджено з метою формування нової правової свідомості  шляхом інформування громадян про їхні права та механізми їх захисту, полегшення доступу до правосуддя, боротьби з корупцією та захисту прав власності.

Детальніше...

06.04.2018  Інформування про проект «Я МАЮ ПРАВО!»

Інформування про проект «Я МАЮ ПРАВО!»

Державним нотаріусом Балаклійської державної нотаріальної контори Харківської області Голуб В.М. з метою інформування громадян про загальнонаціональний правопросвітницький проект «Я МАЮ ПРАВО!», який запроваджено з метою формування нової правової свідомості  шляхом інформування громадян про їхні права та механізми їх захисту, полегшення доступу до правосуддя, боротьби з корупцією та захисту прав власності,  спільно з адвокатом Денисенко Ларисою, Координаційним центром з надання правової допомоги, регіональних центрів  БВПД, адвокатів, що надають допомогу в рамках програми «Ген справедливості» було організовано зустріч-обговорення з працівниками Балаклійського регіонального відділення ВАТ «Ощадбанк» та клієнтами вищевказаного банку на теми: «Правова допомога тимчасово переміщеним особам з непідконтрольних Україні населених пунктів Донбасу», «Не знаєш, як вирішити спір?», «Не отримуєш аліменти?».

Детальніше...

 

 

 

 

 

 

 

 

   

61002, м. Харків, вул. Ярослава Мудрого, 16

тел.: (057) 751-81-68

e-mail: info@kh.minjust.gov.ua

www.kharkivobljust.gov.ua

карта сайта