06.08.2018  Повідомляємо про державну реєстрацію нормативно-правових актів

Повідомляємо про державну реєстрацію нормативно-правових актів

Головним територіальним управлінням юстиції у Харківській області було зареєстровано наступні нормативно-правові акти:

  • розпорядження Печенізької районної державної адміністрації Харківської області від  11 липня 2018 року № 119 “Про затвердження Положення про комісію з розгляду заяв з питань призначення житлових субсидій та державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім'ям” зареєстроване в Головному територіальному управлінні юстиції у Харківській області 01 серпня  2018 року за № 48/1663;
Детальніше...

06.08.2018  ІНФОРМУВАННЯ ПРО ПРОЕКТ

ІНФОРМУВАННЯ ПРО ПРОЕКТ

Працівники Головного територіального управління юстиції у Харківській області відвідали Вовчанський відділ пробації філії державної установи «Центр пробації» в Харківській області.

Так, в рамках  заходу головним спеціалістом сектору з питань запобігання і виявлення корупції Вороною Володимиром розглянула основоположні вимоги антикорупційного законодавства; окрему увагу було зосереджено на обмеженнях державних службовців, досліджено вимоги фінансового контролю відповідно до Закону України «Про запобігання корупції».

Детальніше...

06.08.2018  Консультація громадянки щодо державної реєстрації розірвання шлюбу

Консультація громадянки щодо державної реєстрації розірвання шлюбу

Головним спеціалістом відділу державної реєстрації актів цивільного стану по Дергачівському та Золочівському районах Головного територіального управління юстиції у Харківській області В.С. Шматко була надана консультація щодо порядку державної реєстрації розірвання шлюбу.

Громадянці було роз’яснено, що відповідно до ч. 1 ст. 106 Кодексу розірвання шлюбу здійснюється державним орга­ном реєстрації актів цивільного стану за наявності двох умов:

Детальніше...

03.08.2018  НОВИНИ ЗАКОНОДАВСТВА

НОВИНИ ЗАКОНОДАВСТВА

02 серпня 2018 року набрав чинності Закон України від 12.07.2018 № 2505-VІІІ «Про правовий статус осіб, зниклих безвісти» (опубліковано в газеті «Голос України» від 01.08.2018 № 140-141).

Цей Закон визначає правовий статус осіб, зниклих безвісти, та забезпечує правове регулювання відносин, пов’язаних із встановленням та обліком, розшуком і соціальним захистом таких осіб та їхніх родичів.

Детальніше...

03.08.2018  Інформування громадян про проект “Я МАЮ ПРАВО”

Інформування громадян про проект “Я МАЮ ПРАВО”

3 серпня 2018 року в рамках реалізації правопросвітницького проекту “Я МАЮ ПРАВО” головним спеціалістом сектору з питань забезпечення діяльності Уповноваженого у справах Європейського суду з прав людини Ковтуненко О.В. взято участь в роботі мобільного центру Харківського обласного центру зайнятості.

Громадян було проінформувано про хід реалізації правопросвітницького проекту “Я МАЮ ПРАВО”, порядок примусового стягнення аліментів та відповідальність за їх несплату, механізм виконання рішення суду, відкриття виконавчого провадження та як протидіяти домашньому насильству, тощо.

Детальніше...

03.08.2018  Офіційний вісник України

Офіційний вісник України

Вийшов друком черговий номер бюлетеня «Офіційний вісник України» від 03 серпня 2018 року № 059.

03.08.2018  Інформаційна кампанія «Я маю право на виконання рішення суду!»

Інформаційна кампанія «Я маю право на виконання рішення суду!»

03 серпня 2018 року працівники Харківської юстиції провели комунікативну  кампанію, спрямовану на інформування мешканців міста про механізм виконання рішення суду.

Під час заходу громадяни дізналися про порядок примусового виконання рішення суду, стягнення аліментів, порядок роботи громадської приймальні з надання безоплатної первинної правової допомоги, діючу в Україні систему безоплатної вторинної правової допомоги тощо.

Детальніше...

03.08.2018  ПРОВЕДЕНО СЕМІНАР

ПРОВЕДЕНО СЕМІНАР

Сьогодні головним спеціалістом сектору з питань запобігання і виявлення корупції Володимиром Вороною проведено семінарське заняття з працівниками Вовчанського районного відділу державної виконавчої служби та Вовчанського районного відділу державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Харківській області.

Детальніше...

03.08.2018  Обмін досвідом - запорука успіху

Обмін досвідом - запорука успіху

Перебуваючи на тренінгу у м. Дніпро з колегами з Міністерства юстиції України, територіальних управлінь юстиції Дніпропетровської, Сумської, Луганської та Донецької областей, системи безоплатної вторинної правової допомоги та за участі Регіонального представника Упрановаженого ВРУ з прав людини у Дніпропетровській області обговорили ідеї та успішні кейси в реалізації у регіонах проекту Я МАЮ ПРАВО! Обмін знаннями дозволив вивчити найдієвіші шляхи донесення правової інформації до громадян, оговорити проблемні питання, врахувуючи специфіку кожного регіону. Сподіваймось на проведення спільних міжрегіональних та всеукраїнських заходів в рамках реалізації проекту "Я МАЮ ПРАВО!", це допомагає нам ще глибше зануритись в цей проект.

Детальніше...

03.08.2018  Харківська юстиція прийняла участь у тренінгу

Харківська юстиція прийняла участь у тренінгу

Фахівці Головного територіального управління юстиції у Харківській області прийняли участь у триденному тренінгу у м. Дніпро "Підхід, що застосований на правах людини, у розробленні та реалізації проектів та програм місцевого та регіонального розвитку". Отримали великий багаж теоретичних, практичних знань і навичок щодо додержання прав людини, який тепер будемо застосовувати у своїй професійній діяльності.

Детальніше...

02.08.2018  Інформування громадян про проект “Я МАЮ ПРАВО!”

Інформування громадян про проект “Я МАЮ ПРАВО!”

Державним нотаріусом Другої державної нотаріальної контори Харківського району Харківської області  Радіоновою Т.І., та консультантом Рябовол К.О. для працівників та відвідувачів КП «Люботинське БТІ» надано роз’яснення щодо норм чинного законодавства та змін до Державного реєстру речових прав на нерухоме майно. Також було поінформовано громадян про всеукраїнський проект «Я МАЮ ПРАВО!».

Детальніше...

02.08.2018  Інформування громадян про проект “Я МАЮ ПРАВО!”

Інформування громадян про проект “Я МАЮ ПРАВО!”

Державним нотаріусом П'ятої харківської державної нотаріальної контори Одрінською О.В. було надано консультацію студенткам Харківської державної зооветеринарної академії, в ході якої було доведено про проект «Я МАЮ ПРАВО», надано консультацію з питання «Як діяти, якщо вимагають хабар за іспит та навчання»

Детальніше...

02.08.2018  Бесіда про проект «Я МАЮ ПРАВО!»

Бесіда про проект «Я МАЮ ПРАВО!»

Працівники Нововодолазького РВ ДВС провели бесіду з представником Нововодолазького бюро правової допомоги, в ході якої були обговоренні питання: система безоплатної правової допомоги в Україні, зміни правил виїзду дитини за кордон в рамках реалізації рамках правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!».

Детальніше...

02.08.2018  Інформування громадян про проект «Я МАЮ ПРАВО»

Інформування громадян про проект «Я МАЮ ПРАВО»

Державними нотаріусами Восьмої Харківської державної нотаріальної контори проведено роз'яснювальну роботу серед відвідувачів держнотконтори про загальнонаціональний правопросвітницький проект «Я МАЮ ПРАВО» та обговорені основні напрямки  проекту, а саме: можливість досудового врегулювання спорів, захист бізнесу та майна, порядок примусового стягнення аліментів та відповідальність за їх несплату, механізм виконання рішення суду, відкриття виконавчого провадження та як протидіяти домашньому насильству, тощо.

Детальніше...

02.08.2018  Бесіда з представниками спілки ветеранів АТО про проект «Я МАЮ ПРАВО»

Бесіда з представниками спілки ветеранів АТО про проект «Я МАЮ ПРАВО»

Державними нотаріусами Шостої Харківської державної нотаріальної контори Харківської області проведено роз’яснювальну роботу з представниками спілки ветеранів АТО про правопросвітницький проект “Я МАЮ ПРАВО”, який запроваджено з метою формування нової правової свідомості, підвищення юридичної обізнаності українців, формування правової культури шляхом інформування громадян про їх права та механізми їх захисту, полегшення доступу до правосуддя, боротьби з корупцією та захисту прав власності.

Детальніше...

 

 

 

 

 

 

 

 

   

61002, м. Харків, вул. Ярослава Мудрого, 16

тел.: (057) 751-81-68

e-mail: info@kh.minjust.gov.ua

www.kharkivobljust.gov.ua

карта сайта