07.06.2018  Інформування громадян про проект “Я МАЮ ПРАВО!”

Інформування громадян про проект “Я МАЮ ПРАВО!”

Відбулася зустріч завідувача П'ятої Харківської державної нотаріальної контори Абеленцевої Г.В. з редакційною колегією обласної ветеранської газети «Слово ветерана», в ході якої було доведено до відома про загальнонаціональний проект Міністерства юстиції України «Я маю право» та надано консультацію з питання оформлення субсидії.

Детальніше...

07.06.2018  Інформування громадян про проект “Я МАЮ ПРАВО!”

Інформування громадян про проект “Я МАЮ ПРАВО!”

Державними нотаріусами Першої Харківської державної нотаріальної контори проведено роз'яснювальну роботу серед відвідувачів держнотконтори  про загальнонаціональний правопросвітницький “Я МАЮ ПРАВО!”, який запроваджено з метою формування нової правової свідомості, підвищення юридичної обізнаності українців, формування правової культури шляхом інформування громадян про їх права та механізми їх захисту, полегшення доступу до правосуддя, боротьби з корупцією та захисту прав власності.

Детальніше...

07.06.2018  Інформування громадян про проект “Я МАЮ ПРАВО!”

Інформування громадян про проект “Я МАЮ ПРАВО!”

Завідувачем Десятої харківської державної нотаріальної контори Верещакою Г.Л. та консультантом цієж державної нотаріальної контори Герасимюк М.М. спільно з помічником начальника Харківського прикордонного загону з правової роботи — начальником групи правового забезпечення підполковником юстиції Івановим І.Д. та заступником начальника штабу Харківського прикордонного загону — начальником відділу прикордонного контролю підполковником Григорьєвим В.П. в рамках загальнонаціонального правопросвітницького проекту: «Я МАЮ ПРАВО!» було проведено засідання «круглого столу» на тему: «Актуальні питання перетинання державного кордону неповнолітніми дітьми — громадянами України, з урахуванням змін у законодавсті України!».

Детальніше...

07.06.2018  Робоча зустріч на тему: «Чужих дітей не буває» та «Роз’яснення прав стягувача по стягненню аліментів»

Робоча зустріч на тему: «Чужих дітей не буває» та «Роз’яснення прав стягувача по стягненню аліментів»

6 червня 2018 року в приміщенні Нововодолазького РВ ДВС ГТУЮ у Харківській області, за участю начальника Нововодолазького РВ ДВС ГТУЮ у Харківській області та представника Нововодолазького бюро правової допомоги Третього харківського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги в рамках право просвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» проведено робочу зустріч на тему: «Чужих дітей не буває» та «Роз’яснення прав стягувача по стягненню аліментів».

Детальніше...

07.06.2018  Літні табори для дітей час не тільки відпочинку, а й розвитку!

Літні табори для дітей час не тільки відпочинку, а й розвитку!

7 червня 2018 Близнюк Катериною Євгенівною, провідним спеціалістом Міжрайонного відділу державної виконачої служби по Основ’янському та Слобідському районах міста Харків Головного територіального управління юстиції, в рамках проекту “Я МАЮ ПРАВО” було проведено урок у Харківській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №120 на тему права дітей та шляхи їх реалізації. Надихає молоде покоління, яке вірить в краще майбутнє нашої держави, вірить, що зміни в нашій країні починаються самє з нас і що малі вірні кроки породжують великі перемоги!

Детальніше...

07.06.2018  Консультування громадян щодо Пілотного проекту Міністерства юстиції України «Шлюб за добу»

Консультування громадян щодо Пілотного проекту Міністерства юстиції України «Шлюб за добу»

7 червня 2018 року головним спеціалістом Куп’янського міськрайонного у місті Харкові відділу державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Харківській області (надалі – Відділ) Данич І.М. проведено консультування іноземних громадян щодо Пілотного проекту Міністерства юстиції України «Шлюб за добу».

Детальніше...

07.06.2018  Повторна видача свідоцтв про державну реєстрацію актів цивільного стану

Повторна видача свідоцтв про державну реєстрацію актів цивільного стану

6 червня 2018 року на базі Барвінківської районної державної адміністрації Харківської області було проведено “круглий стіл” з працівниками апарату та структурних підрозділів Барвінківської районної державної адміністрації Харківської області.

Детальніше...

07.06.2018  Круглий стіл в Українському державному університеті залізничного транспорту на тему: “Я МАЮ ПРАВО!”

Круглий стіл в Українському державному університеті залізничного транспорту на тему: “Я МАЮ ПРАВО!”

Начальником відділу судової роботи та міжнародного співробітництва Головного територіального управління юстиції у Харківській області Колотіловою Н.В. з викладачами та студентами Українського державного університету залізничного транспорту 7 червня 2018 року проведено круглий стіл на тему “Я МАЮ ПРАВО!”.

Детальніше...

07.06.2018  Інформування громадян щодо функціонування онлайн-сервісу Міністерства юстиції України Веб-портал «Звернення у сфері державної реєстрації актів цивільного стану

Інформування громадян щодо функціонування онлайн-сервісу Міністерства юстиції України Веб-портал «Звернення у сфері державної реєстрації актів цивільного стану

7 червня 2018 року головним спеціалістом Холодногірського районного у місті Харкові відділу державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Харківській області (далі — Відділ) Харіною О.І. та спеціалістом Відділу Жовновською О.А. проведено інформування відвідувачів Відділу щодо функціонування онлайн-сервісу Міністерства юстиції України Веб-портал «Звернення у сфері державної реєстрації актів цивільного стану».

Детальніше...

07.06.2018  Вуличне інформування громадян про загальнонаціональний правопросвітницький проект “Я МАЮ ПРАВО!”

Вуличне інформування громадян про загальнонаціональний правопросвітницький проект “Я МАЮ ПРАВО!”

7 червня 2018 року старшим державним виконавцем Міжрайонного відділу державної виконавчої служби по Близнюківському, Лозівському районах та місту Лозова Головного територіального управління юстиції у Харківській області Ципченко В.В. проведено вуличне інформування для мешканців Садівської сільської ради Лозівського району про загальнонаціональний правопросвітницький проект “Я МАЮ ПРАВО!” яка повідомила про нові механізми захисту дітей та жінок від домашнього насильства.

Детальніше...

07.06.2018  Участь в урочистих заходах до Дня журналіста України

Участь в урочистих заходах до Дня журналіста України

6 червня 2018 головний спеціаліст відділу систематизації законодавства, правової роботи та правової освіти управління державної реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Головного територіального управління юстиції у Харківській області Ночовкіна О.В. взяла участь в урочистих заходах до Дня журналіста України в Національному юридичному університеті імені Ярослава Мудрого.

Детальніше...

06.06.2018  Робоча зустріч на базі Красноградської районної державної адміністрації

Робоча зустріч на базі Красноградської районної державної адміністрації

Керівництвом Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Харківській області у складі заступника начальника головного територіального управління юстиції з питань державної реєстрації - начальника Управління державної реєстрації Тимощук О.В., заступника начальника Управління - начальника відділу розгляду звернень та забезпечення діяльності комісії з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації Управління державної реєстрації Волика Д.С., заступника начальника Управління - начальника відділу державної реєстрації друкованих засобів масової інформації та громадських формувань Управління державної реєстрації Гнатушка А.М., та в.о. начальника відділу державної реєстрації актів цивільного стану Управління державної реєстрації Богдановою Є.В. 6 червня 2018 проведено робочу зустріч в якій взяли участь керівники органів місцевого самоврядування, уповноважені особи органів місцевого самоврядування, державні реєстратори та відповідальні працівники Красноградської районної державної адміністрації.

Детальніше...

06.06.2018  Повідомляємо про державну реєстрацію нормативно-правових актів

Повідомляємо про державну реєстрацію нормативно-правових актів

Головним територіальним управлінням юстиції у Харківській області було зареєстровано наступні нормативно-правові акти:

- розпорядження Чугуївської районної державної адміністрації Харківської області від 11 травня 2018 року № 178 “Про затвердження Порядку проведення особистого прийому громадян посадовими особами Чугуївської районної державної адміністрації харківської області”, зареєстроване в Головному територіальному управлінні юстиції у Харківській області 04 червня 2018 року за № 28/1643;

Детальніше...

06.06.2018  #ЧужихДітейНеБуває# в дії

#ЧужихДітейНеБуває# в дії

5 червня 2018 року представниками управлінням державної реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Головного територіального управління юстиції у Харківській області було прийнято участь у організованому під патронатом Асоціації українських моніторів дотримання прав людини в діяльності правоохоронних органів у Медіа-центрі «Время» «круглому столі», присвяченому обговоренню теми: «Робота правоохоронних органів з підліткам».

Детальніше...

05.06.2018  Офіційний вісник України

Офіційний вісник України

Вийшов друком черговий номер бюлетеня «Офіційний вісник України» від 05 червня 2018 року № 043

 

 


 

 

 

 

 

 

 

 

   

61002, м. Харків, вул. Ярослава Мудрого, 16

тел.: (057) 751-81-68

e-mail: info@kh.minjust.gov.ua

www.kharkivobljust.gov.ua

карта сайта