Керівництво управління  
  Структурні підрозділи  
  Розклад роботи  
  Загальні правила роботи  
  Місія, функції, повноваження, основні завдання, напрями діяльності Головного управління юстиції  
  Основні функції структурних підрозділів  
  Організаційна структура Головного територіального управління юстиції  
  Правові засади  
  Прийом громадян  
  Гаряча лінія  
  Плани роботи та звіти про їх виконання  
  Пріоритети роботи  
  Доступ до публічної інформації  
  Перелік та умови отримання послуг, що надаються управлінням, форми і зразки документів, правила їх заповнення  
  Звернення громадян  
  Безоплатна правова допомога  
  Управління персоналу  
  Cтажування громадян з числа молоді  
  Державні закупівлі  
  Лінія довіри  
  Фінансові ресурси  
  Основні засади очищення влади  
  Правова робота - Методичні рекомендації - 2017 рік  


 

 05.10.2017  Установчий з`їзд приватних виконавців

Установчий з`їзд приватних виконавців

3 жовтня 2017 року на виконання доручення Міністерства юстиції України від 21.09.2017 № 9869/20.5/32-17 «Щодо організації проведення установчих з`їздів приватних виконавців регіону» в Головному територіальному управлінні юстиції у Харківській області відбувся установчий з`їзд приватних виконавців, виконавчого округу Харківської області, відповідно до Порядку проведення установчих з`їздів приватних виконавців, затвердженого наказом Міністерства юстиції України від 06.09.2017 № 2824/5.

Детальніше...

05.10.2017  Консультація на тему «Порядок звернення до суду»

Консультація на тему «Порядок звернення до суду»

5 жовтня 2017 року в рамках Тижня права з нагоди відзначення Дня юриста провідним спеціалістом відділу судової роботи та міжнародного співробітництва Головного територіального управління юстиції у Харківській області Горбуновою К.Ю. було проведено консультацію на тему: «Порядок звернення до суду» для працівників ТОВ «Розумне світло».

Детальніше...

05.10.2017  Виїзд мобільної точки до села Яковенкове Балаклійського району Харківської області

Виїзд мобільної точки до села Яковенкове Балаклійського району Харківської області

5 жовтня 2017 року в рамках Графіку роботи мобільних точок доступу до системи безоплатної правової допомоги з питань роз’яснення вимог чинного законодавства щодо захисту прав землевласників та землекористувачів у харківській області відбувся віїзд мобільної точки до села Яковенкове Балаклійського району Харківської області.

Детальніше...

05.10.2017  Виступ в ефірі Творчого об'єднання «Обласне радіо»

Виступ в ефірі Творчого об'єднання «Обласне радіо»

У рамках проведення правоосвітніх заходів у період «Тижня права 2- 6 жовтня 2017 року» 3 жовтня 2017 року провідним спеціалістом відділу з питань банкрутства Головного територіального управління юстиції у Харківській області Свиридовою Н.О. в ефірі Творчого об'єднання «Обласне радіо» філії Національної суспільної телерадіокомпанії України «Харківська регіональна дирекція» здійснено виступ на тему: «Виплата заборгованості по заробітній платі у разі банкрутства підприємства».

Детальніше...

05.10.2017  Практичне заняття та правова вікторина в Харківському приватному навчально-виховному комплексі «Ліцей Професіонал» на тему: «Права дитини»

Практичне заняття та правова вікторина в Харківському приватному навчально-виховному комплексі «Ліцей Професіонал» на тему: «Права дитини»

4 жовтня 2017 в рамках Тижня права з нагоди відзначення Дня юриста працівниками відділу систематизації законодавства, правової роботи та правової освіти управління реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Головного територіального управління юстиції у Харківській області проведено практичне заняття для учнів З-х класів Харківського приватного навчально-виховного комплексу «Ліцей Професіонал» на тему: «Права дитини».

Детальніше...

05.10.2017  «Круглий стіл» з працівниками Харківської державної наукової бібліотеки ім. В.Г. Короленка

«Круглий стіл» з працівниками Харківської державної наукової бібліотеки ім. В.Г. Короленка

4 жовтня 2017 в рамках Тижня права з нагоди відзначення Дня юриста працівниками Головного територіального управління юстиції у Харківській області проведено «Круглий стіл» зі співробітниками Харківської державної наукової бібліотеки ім. В.Г. Короленка на тему: «Соціальний та правовий захист малозабезпечених осіб та осіб, внутрішньо переміщених із зони АТО».

Детальніше...

04.10.2017  Виїзд мобільної точки

Виїзд мобільної точки

13 жовтня 2017 року о 10.00 в рамках Графіку роботи мобільних точок доступу до системи безоплатної правової допомоги з питань роз’яснення вимог чинного законодавства щодо захисту прав землевласників та землекористувачів планується виїзд мобільної точки доступу у складі представників Головного територіального управління юстиції в Харківської області та фахівців бюро правової допомоги з метою надання консультацій представникам агропромислового комплексу села Колонтаїв Краснокутського району Харківської області та села Іванівське Красноградського району Харківської області на території відповідних сільських рад.

04.10.2017  Виїзд мобільної точки

Виїзд мобільної точки

12 жовтня 2017 року о 10.00 в рамках Графіку роботи мобільних точок доступу до системи безоплатної правової допомоги з питань роз’яснення вимог чинного законодавства щодо захисту прав землевласників та землекористувачів планується виїзд мобільної точки доступу у складі представників Головного територіального управління юстиції в Харківської області та фахівців бюро правової допомоги з метою надання консультацій представникам агропромислового комплексу села Гаврилівка Барвінківського району Харківської області на території відповідної сільської ради.

04.10.2017  Виїзд мобільної точки до села Олексіївка Первомайського району Харківської області

Виїзд мобільної точки до села Олексіївка Первомайського району Харківської області

4 жовтня 2017 року в рамках Графіку роботи мобільних точок доступу до системи безоплатної правової допомоги з питань роз’яснення вимог чинного законодавства щодо захисту прав землевласників та землекористувачів здійснено виїзд мобільної точки доступу у складі представників Головного територіального управління юстиції в Харківської області та фахівця Лозівського бюро правової допомоги Первомайського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги з метою надання консультацій представникам агропромислового комплексу села Олексіївка Первомайського району Харківської області.

Детальніше...

03.10.2017  Зустріч Міністра юстиції України Павла Петренка з колективом установ юстиції Харківщини

Зустріч Міністра юстиції України Павла Петренка

Не обділив увагою Павло Петренко не тільки пересічних громадян, а й колектив установ юстиції Харківщини. Працівники Головного територіального управління юстиції у Харківській області поставили запитання та особисто переконатися в перспективних планах роботи Міністерства юстиції України та його територіальних органів.

Детальніше...

03.10.2017  Сергій Петухов провів прес-конференцію разом з громадянами, яким допомогла система безоплатної правової допомоги

Сергій Петухов провів прес-конференцію разом з громадянами, яким допомогла система безоплатної правової допомоги

Заступником Міністра юстиції України з питань європейської інтеграції проведено прес-конференцію разом з громадянами, яким допомогла система безоплатної правової допомоги у Харківському регіоні, що ще раз підтвердило в дії слоган Міністерства юстиції України «ЮСТИЦІЯ - ВІДКРИТА ДЛЯ ЛЮДЕЙ!».

Детальніше...

03.10.2017  Заступник Міністра юстиції України з питань європейської інтеграції Сергій Петухов відвідав Регіональний центр з надання адміністративних послуг

Заступник Міністра юстиції України з питань європейської інтеграції Сергій Петухов відвідав Регіональний центр з надання адміністративних послуг

Сьогодні рівно місяць та один день як на Харківщині Президент України Петро Порошенко відкрив один з найбільших в Україні Центр надання адміністративних послуг.

Детальніше...

03.10.2017  Питання протидії аграрному рейдерству вирішував сьогодні на Харківщині Міністр юстиції України Павло Петренко

Питання протидії аграрному рейдерству вирішував сьогодні на Харківщині Міністр юстиції України Павло Петренко

Захист прав та майнових інтересів землевласників та землекористувачів є чи не найактуальнішим питанням сьогодення.

В рамках візиту Міністра юстиції України Павла Петренка на Харківщину, ним прийнято участь в роботі оперативного штабу мобільного реагування на випадки порушень прав землевласників і землекористувачів.

Разом з керівництвом Харківської обласної державної адміністрації, державних органів та установ Харківщини, представниками громадськості Павло Петренко обговорив актуальні питання протидії аграрному рейдерству в області.

Детальніше...

 

 

 

 

 

 

 

 

   

61002, м. Харків, вул. Ярослава Мудрого, 16

тел.: (057) 751-81-68

e-mail: info@kh.minjust.gov.ua

www.kharkivobljust.gov.ua

карта сайта