Керівництво управління  
  Структурні підрозділи  
  Розклад роботи  
  Загальні правила роботи  
  Місія, функції, повноваження, основні завдання, напрями діяльності Головного управління юстиції  
  Основні функції структурних підрозділів  
  Організаційна структура Головного територіального управління юстиції  
  Правові засади  
  Прийом громадян  
  Гаряча лінія  
  Плани роботи та звіти про їх виконання  
  Пріоритети роботи  
  Доступ до публічної інформації  
  Перелік та умови отримання послуг, що надаються управлінням, форми і зразки документів, правила їх заповнення  
  Звернення громадян  
  Безоплатна правова допомога  
  Управління персоналу  
  Cтажування громадян з числа молоді  
  Державні закупівлі  
  Лінія довіри  
  Фінансові ресурси  
  Основні засади очищення влади  
  Правова робота - Методичні рекомендації - 2017 рік  


 


18.07.2017  Узагальнення відділів державної реєстрації актів цивільного стану

Узагальнення відділів державної реєстрації актів цивільного стану

Узагальнення відділів державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Харківській області за І півріччя 2017 року щодо найпоширеніших та рідковживаних імен, які надавалися дітям при державній реєстрації  народження 

Детальніше...

14.07.2017  Урочисте оголошення подяк

Урочисте оголошення подяк

14 липня 2017 року в приміщенні Головного територіального управління юстиції у Харківській області проректор Національного університету кораблебудування імені адмірала Макарова Хачатуров Е.Б. урочисто оголосив подяки за вагомий внесок у адміністративно—правові заходи університету, покращення його матеріально-технічної бази та сприяння розвитку напрямків діяльності, плідну, професійну співпрацю та з нагоди Дня Державної служби

Детальніше...

14.07.2017  Виступ на радіо з нагоди проголошення Декларації про державний суверенітет України

Виступ на радіо з нагоди проголошення Декларації про державний суверенітет України

14 липня 2017 року головним спеціалістом відділу систематизації законодавства, правової роботи та правової освіти управління реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Головного територіального управління юстиції у Харківській області Ночовкіною О.В. було здійснено виступ в програмі Творчого об'єднання “Обласне радіо” філії ПАТ “Національна суспільна телерадіокомпанії України” “Харківська регіональна дирекція” на тему: “16 липня - День проголошення Декларації про державний суверенітет України”.

Детальніше...

14.07.2017  Перелік суб’єктів державної реєстрації у сфері державної реєстрації, що забезпечують зберігання реєстраційних справ у паперовій формі

Перелік суб’єктів державної реєстрації у сфері державної реєстрації, що забезпечують зберігання реєстраційних справ у паперовій формі

На території Харківської області зберігання реєстраційних справ у сфері державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та державної реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців у паперовій формі забезпечують 34 суб’єкта державної реєстрації.

13.07.2017  Семінар у відділі державної реєстрації Харківської районної державної адміністрації

Семінар у відділі державної реєстрації Харківської районної державної адміністрації

13 липня 2017 року проведено семінар у відділі державної реєстрації Харківської районної державної адміністрації за адресою: м. Харків, Григорівське шоссе, 52.

У зазначеному заході прийняли участь: заступник начальника відділу взаємодії з суб`єктами державної реєстрації та підвищення кваліфікації державних реєстраторів Управління державної реєстрації Юдіна О.М., головний спеціаліст відділу взаємодії з суб`єктами державної реєстрації та підвищення кваліфікації державних реєстраторів Управління державної реєстрації Вербицька Н.М., працівники відділу державної реєстрації Харківської районної державної адміністрації.

Під час семінару розглянуто наступні питання:

Детальніше...

13.07.2017  Узагальнена інформація щодо кількості суб'єктів державної реєстрації у Харківській області

Узагальнена інформація щодо кількості суб'єктів державної реєстрації у Харківській області

На території Харківської області послуги у сфері державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень та державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців надають 56 суб’єктів державної реєстрації, серед них 27 районних державних адміністрацій, 10 міських рад, 7 селищних рад, 5 сільських рад та 7 акредитованих суб’єктів.

12.07.2017  Найменування громадського об’єднання

Найменування громадського об’єднання
Відповідно до частини 2 статті 10 закону України про «Громадські об’єднання» (далі – Закон) найменування громадського об'єднання складається з двох частин – загальної та власної назв. Звертаємо увагу, що загальною назвою є організаційно-правова форма громадського об'єднання («громадська організація», «громадська спілка»). Таким чином, повна назва включає організаційно-правову форму та власну назву, які є обов’язковими складовими частинами найменування.
Детальніше...

11.07.2017  Новини законодавства

Новини законодавства

08.07.2017 набрав чинності Закон України від 06.06.2017 № 2081-VIII «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо організації оздоровлення та відпочинку дітей, збереження мережі дитячих оздоровчих закладів» («Голос України» від 08.07.2017 № 124).

Документ удосконалює правове регулювання забезпечення реалізації прав дітей, передусім соціально-вразливих категорій, на оздоровлення та відпочинок.

Детальніше...

11.07.2017  Реформування ДЗМІ

Реформування ДЗМІ

Головне територіальне управління юстиції у Харківській області повідомляє, що відповідно до вимог Закону України «Про реформування державних і комунальних друкованих засобів масової інформації» (далі - Закон) друковані засоби масової інформації, заснованих органами державної влади, іншими державними органами та органами місцевого самоврядування повинні здійснити перереєстрацію.

Детальніше...

11.07.2017  Офіційний вісник України

Офіційний вісник України

Вийшов друком черговий номер бюлетеня «Офіційний вісник України» від 11 липня 2017 року № 54.

11.07.2017  Приведення установчих документів у відповідність вимогам закону України «Про громадські об’єднання»

Приведення установчих документів у відповідність вимогам  закону України «Про громадські об’єднання»

Відповідно до пункту 4 Прикінцевих та перехідних положень закону України «Про громадські об’єднання» (далі – Закон) громадські організації, їх спілки (союзи, асоціації, інші об'єднання громадських організацій), легалізовані на день введення Закону в дію шляхом реєстрації або повідомлення про заснування, не потребують відповідно перереєстрації або повторного подання документів для повідомлення.

Детальніше...

11.07.2017  Важлива інформація!

Важлива інформація!

Головне територіальне управління юстиції у Харківській області повідомляє що з 10 липня 2017 року Комунальне підприємство «Постачальник послуг» тимчасово припинило надання послуги «Шлюб за добу» у м. Харкові (за зверненням директора Комунального підприємства «Постачальник послуг»).

Детальніше...

10.07.2017  Повідомляємо про державну реєстрацію нормативно-правових актів

Повідомляємо про державну реєстрацію нормативно-правових актів

Головним територіальним управлінням юстиції у Харківській області 07 липня 2017 року за № 39/1589 було зареєстровано розпорядження Валківської районної державної адміністрації Харківської області від 12 червня 2017 року № 260 Про затвердження Регламенту Центру надання адміністративних послуг Валківської районної державної адміністрації Харківської області.


 

 

 

 

 

 

   

61002, м. Харків, вул. Ярослава Мудрого, 16

тел.: (057) 751-81-68

e-mail: info@kh.minjust.gov.ua

www.kharkivobljust.gov.ua

карта сайта