09.02.2018  Інформування громадян про проект «Я МАЮ ПРАВО!»

Інформування громадян про проект «Я МАЮ ПРАВО!»

8 лютого 2018 року для працівників КП «Харківські теплові мережі» головним спеціалістом відділу взаємодії з суб`єктами державної реєстрації та підвищення кваліфікації державних реєстраторів Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Харківській області Вербицькою Н.М. в межах реалізації правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» були проведені лекції на теми: «Як вирішити спір?», «Забирають бізнес? Відбирають майно?», «Як оформити субсидію».

Детальніше...

09.02.2018  Інформування громадського об’єднання «Харківська обласна федерація кікбоксінгу ВАКО»

Інформування громадського об’єднання «Харківська обласна федерація кікбоксінгу ВАКО»

08.02.2018 року заступником начальника відділу розгляду звернень та забезпечення діяльності комісії з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Харківській області Назарян А.А. в межах реалізації правоосвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» було проведено інформування для громадського об’єднання «Харківська обласна федерація кікбоксінгу ВАКО»  з наступних питань: «Як оскаржити неправомірні дії або бездіяльність державних реєстраторів у сфері державної реєстрації?», «Як вирішити спір?», «Забирають бізнес?».  

Детальніше...

09.02.2018  Вуличне інформування громадян

Вуличне інформування громадян

В рамках реалізації загальнонаціонального правоосвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» та з метою підвищення юридичної обізнаності українців та формування правової культури в суспільстві на належному рівні головним спеціалістом відділу розгляду звернень та забезпечення діяльності комісії з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Харківській області  Щоглою Д.І. 08.02.2018 було проведено роз’яснювальну роботу з громадянами щодо оскарження рішень у сфері державної реєстрації речових прав.

Детальніше...

09.02.2018  Інформування громадян про проект «Я МАЮ ПРАВО!»

Інформування громадян про проект «Я МАЮ ПРАВО!»

Головним спеціалістом відділу розгляду звернень та забезпечення діяльності комісії з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Харківській області Щоглою Д.І. 08.02.2018 в рамках реалізації загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» та з метою підвищення юридичної обізнаності українців та формування правової культури в суспільстві на належному рівні було проведено роз’яснювальну роботу для громадян та працівників Харківської філії підприємства «Національні інформаційні системи».

Детальніше...

09.02.2018  Інформування про проект "Я МАЮ ПРАВО!"

Інформування про проект "Я МАЮ ПРАВО!"

Працівниками Міськрайонного відділу державної виконавчої служби по Харківському району та місту Люботину Головного територіального управління юстиції у Харківській області 07.02.2018 на ПАТ Птахофабрика «Кросс Зоря» була проведена лекція в межах загальнонаціонального правопросвітницького проекту "Я МАЮ ПРАВО!" (більш детальна інформація про проект розміщена на офіційному сайті http://pravo.minjust.gov.ua/pro-nash-proekt/) на тему «Захист прав підприємців при взаємодії з правоохоронними органами (в рамках реалізації Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо забезпечення дотримання прав учасників кримінального провадження та інших осіб правоохоронними органами під час здійснення досудового розслідування» «МаскиШоуСтоп»).

Детальніше...

 

Якщо у вас виникли питання щодо роботи державних виконавців або не виконання рішення суду в Харківській області - звертайтесь до нашої "Гарячої лінії" за телефоном 098-816-87-44 

Понеділок - п'ятниця з 9.00-18.00.

08.02.2018  Консультування громадян

Консультування громадян

Головним спеціалістом відділу державної реєстрації друкованих засобів масової інформації та громадських формувань Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Харківській області   Грозою А.А.  та провідним спеціалістом відділу державної реєстрації друкованих засобів масової інформації та громадських формувань Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Харківській області Губренко А.В. 07.02.2018 в рамках реалізації загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» та з метою підвищення юридичної обізнаності українців та формування правової культури в суспільстві на належному рівні було проведено роз’яснювальну роботу з громадянами.

Детальніше...

08.02.2018  В Центральній бібліотеці ім. В.В. Маяковського прочитано лекцію на тему: “Реалізація права на захист як одна з державних гарантій”

В Центральній бібліотеці ім. В.В. Маяковського прочитано лекцію на тему: “Реалізація права на захист як одна з державних гарантій”

07.02.2018 на базі КЗК “Центральна бібліотека ім. В.В. Маяковського ЦБС  Київського району м. Харкова” головним спеціалістом відділу систематизації законодавства, правової роботи та правової освіти управління реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Головного територіального управління юстиції у Харківській області Ночовкіною О.В. було прочитано лекцію на тему: “Реалізація права на захист як одна з державних гарантій”. В правоосвітньому заході взяли участь студенти Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого.

Детальніше...

08.02.2018  Інформування громадян про правопросвітницький проект “Я маю право!”

Інформування громадян про правопросвітницький проект “Я маю право!”

7 лютого 2018 року в рамках комунікативної кампанії було проведено чергову акцію щодо інформування громадян міста Харкова про правопросвітницький проект “Я маю право!”.

Працівники відділу систематизації законодавства, правової роботи та правової освіти управління реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Головного територіального управління юстиції у Харківській області спільно з студентами Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого проінформували мешканців міста Харкова про зміст та хід реалізації правопросвітницького проекту “Я маю право!”, а також механізми захисту прав громадян у повсякденному житті.

Детальніше...

08.02.2018  Інформування громадян міста Харкова на тему: Пілотний проект Міністерства юстиції України “Шлюб за добу”

Інформування громадян міста Харкова на тему: Пілотний проект Міністерства юстиції України “Шлюб за добу”

7 лютого 2018 року виконуючим обов’язки начальника Холодногірського районного у місті Харкові відділу державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Харківській області (далі — Відділ) Харіною О.І. проведено інформування громадян міста Харкова на тему: Пілотний проект Міністерства юстиції України “Шлюб за добу”.

Детальніше...

08.02.2018  Семінар на базі Сахновщинської центральної бібліотеки Харківської області

Семінар на базі Сахновщинської  центральної  бібліотеки Харківської області

2 січня 2018 року  головним спеціалістом Сахновщинського районного відділу державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Харківській області Нестеренко О.П. прийнято участь у семінарі, який проведений на базі Сахновщинської  центральної  бібліотеки Харківської області.

Детальніше...

07.02.2018  Подання документів для державної реєстрації громадських формувань через Центри надання адміністративних послуг Харкова та області

Подання документів для державної реєстрації громадських формувань через Центри надання адміністративних послуг Харкова та області

Сьогодні, 7 лютого 2018 року начальник Головного територіального управління юстиції у Харківській області Тетяна Єгорова разом із директором департаменту адміністративних послуг та споживчого ринку Вікторією Китайгородською презентували нову послугу для харків'ян.
Тепер громадяни мають можливість подати документи для державної реєстрації громадських формувань через Центри надання адміністративних послуг Харкова та області.

Детальніше...

  Увага! Оголошено конкурс

Увага! Оголошено конкурс

У Головному територіальному управлінні юстиції у Харківській області оголошено конкурс на заміщення вакантних посад державної служби! Загалом оголошено 40 вакантних посад державних службовців, серед яких вакансії у відділах державної виконавчої служби, відділах державної реєстрації актів цивільного стану та Управлінні державної реєстрації.

Детальніше...

 

 

 

 

 

 

 

 

   

61002, м. Харків, вул. Ярослава Мудрого, 16

тел.: (057) 751-81-68

e-mail: info@kh.minjust.gov.ua

www.kharkivobljust.gov.ua

карта сайта