12.02.2018  Повідомляємо про державну реєстрацію нормативно правового акта

Повідомляємо про державну реєстрацію нормативно правового акта

Головним територіальним управлінням юстиції у Харківській області 08 лютого 2018 року за № 4/1619 зареєстровано розпорядження голови Барвінківської районної державної адміністрації Харківської області від 15 січня 2018 року № 10 “Про внесення змін до Умов конкурсу з визначення підприємства (організації), що здійснює функції робочого органу для підготовки матеріалів при проведенні засідань конкурсного комітету з визначення автомобільних перевізників на приміських автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі Барвінківського району”.

12.02.2018  Інформація про порядок денний засідання Комісії з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Харківській області, що відбудеться 13 лютого 2018 року

Інформація про порядок денний засідання Комісії з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Харківській області, що відбудеться 13 лютого 2018 року

Головне територіальне управління юстиції у Харківській області повідомляє, що 13 лютого 2018 року о 16-00 год. відбудеться засідання Комісії з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації.

Місце проведення засідання: м. Харків, вул. Ярослава Мудрого, 16, 1-й поверх, актова зала.

До порядку денного засідання включені наступні питання:

Детальніше...

12.02.2018  «Довга розмова» двох закоханих сердець

«Довга розмова» двох закоханих сердець

Коли двоє людей вирішують, що готові прожити все життя разом і одружуються, то ніхто не знає, скільки часу триватиме ця нова, захоплююча подорож. Але надзвичайно важливо, щоб ця подорож була не тільки довгою, а й щасливою. Як казав французський письменний Андре Моруа: “Щасливий шлюб - це довга розмова”. Сьогодні, 9 лютого 2018 року начальник Головного територіального управління юстиції у Харківській області Тетяна Єгорова привітала ювілярів — Альберта Павловича і Миру Миколаївну, “щаслива розмова” яких, триває вже 60 років.

Детальніше...

12.02.2018  Інформування громадян про проект “Я МАЮ ПРАВО!”

Інформування громадян про проект “Я МАЮ ПРАВО!”

09.02.2018 приватним нотаріусом Харківського міського нотаріального округу Грузковою Ю.В. проведено бесіду з відвідувачами нотаріальної контори на тему: “Відчуження земельних ділянок та порядок їх оподаткування”, “Як захистити свої права”. Крім того серед учасників заходу здійснювалося поширення інформаційної друкованої продукції з логотипом проекту (буклетів, календарів, листівок) та інформаційний вісник Міністерства юстиції “Юстиція відкрита для людей”.

Детальніше...

12.02.2018  Інформування громадян про проект “Я МАЮ ПРАВО!”

Інформування громадян про проект “Я МАЮ ПРАВО!”

09.02.2018 начальником відділу з питань нотаріату Мамсик С.О. та головним спеціалістом відділу з питань нотаріату Барсуковою О.А. Та приватним нотаріусом Харківського міського нотаріального округу  Молодчою Г.М. проведена лекція з відвідувачами нотаріальної контори на тему: “Відчуження земельних ділянок та порядок їх оподаткування”, “Як захистити свої права”.

Детальніше...

12.02.2018  Інформування студентів Харківського національного педагогічного університету ім. Г.С. Сковороди про проект «Я МАЮ ПРАВО!»

Інформування студентів Харківського національного педагогічного університету ім. Г.С. Сковороди про проект «Я МАЮ ПРАВО!»

9 лютого 2018 року для студентів Харківського національного педагогічного університету ім. Г.С. Сковороди головними спеціалістами відділу взаємодії з суб`єктами державної реєстрації та підвищення кваліфікації державних реєстраторів Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Харківській області Вербицькою Н.М. та Котляр Г.О. в межах реалізації правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» були проведені лекції на теми: «Як діяти у разі обшуку підприємства?», «Як протидіяти домашньому насильству?», «Як виконати рішення суду?», «Не отримуєш аліменти?».

Детальніше...

12.02.2018  Консультування громадян з питання державної реєстрації розірвання шлюбу у подружжя, яке не має дітей

Консультування громадян з питання державної реєстрації розірвання шлюбу у подружжя, яке не має дітей

8.02.2018 начальником Зачепилівського районного відділу державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального  управління юстиції у Харківській області Дудка Н.В. ( надалі - Зачепилівський відділ)  була надана консультація громадянці, яка звернулася  з питання державної реєстрації розірвання шлюбу у подружжя, яке не має дітей.

Детальніше...

12.02.2018  Консультування з питаня державної реєстрації зміни імені

Консультування з питаня державної реєстрації зміни імені

8 лютого  2018 року  провідним спеціалістом Кегичівського районного відділу державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Харківській області (надалі – Кегичівський відділ) Ткаченко І.В. надано консультацію громадянці, яка звернулася з питанням державної реєстрації зміни імені.

Детальніше...

12.02.2018  Інформування громадян про проект “Я МАЮ ПРАВО!”

Інформування громадян про проект “Я МАЮ ПРАВО!”

08.02.2018 в.о. завідувача Другої державної нотаріальної контори Харківського району Харківської області Радіоновою Т.І. та державним нотаріусом Другої державної нотаріальної контори Харківського району Харківської області Соловйовою Н.Є. та консультантом Рябовол К.О. спільно з Управлінням соціального захисту населення Люботинської міської ради Харківської області проведено семінар працівникам та відвідувачам установи  на теми: ”Як оформити субсидію”, “Я маю право!”.

Детальніше...

09.02.2018  Лекція працівникам та відвідувачам Безлюдівської селищної ради Харківської області

Лекція працівникам та відвідувачам Безлюдівської селищної ради Харківської області

З метою підвищення юридичної обізнаності українців та формування правової культури в суспільстві на належному рівні в рамках реалізації загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» 07.02.2018 заступником начальника відділу державної реєстрації друкованих засобів масової інформації та громадських формувань  Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Харківській області Бєловою Н.О., заступником начальника відділу розгляду звернень та забезпечення діяльності комісії з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Харківській області Назарян А.А. та головним спеціалістом відділу розгляду звернень та забезпечення діяльності комісії з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Харківській області Манукян М.А. проведено лекцію для працівників Безлюдівської селищної ради Харківської області та Котлярівської сільської ради Харківської області  щодо актуальних питань у сфері державної реєстрації.

Детальніше...

09.02.2018  Інформування громадян та робітників 3-ої міської лікарні міста Харкова

Інформування громадян та робітників 3-ої міської лікарні міста Харкова

6 лютого 2018 року головним спеціалістом  відділу розгляду звернень та забезпечення діяльності комісії з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Харківській області Манукян М.А. в межах реалізації правоосвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» було проведено інформування громадян та робітників 3-ої міської лікарні міста Харкова  з наступних питань: «Як оскаржити неправомірні дії або бездіяльність державних реєстраторів у сфері державної реєстрації?», «Як вирішити спір?», «Забирають бізнес?».

Детальніше...

09.02.2018  Робота громадської приймальні з надання безоплатної первинної правової допомоги при Головному територіальному управлінні юстиції у Харківській області

Робота громадської приймальні з надання безоплатної первинної правової допомоги при Головному територіальному управлінні юстиції у Харківській області

В межах роботи громадської приймальні з надання безоплатної первинної правової допомоги при Головному територіальному управлінні юстиції у Харківській області (далі - громадська приймальня), яка розташована за адресою: вул. Ярослава Мудрого, 26, м. Харків, щовівторка та щочетверга з 10.00 до 16.00 здійснюється консультування громадян з правових питань.

Детальніше...

09.02.2018  Інформування громадян про проект «Я МАЮ ПРАВО!»

Інформування громадян про проект «Я МАЮ ПРАВО!»

8 лютого 2018 року головним спеціалістом відділу взаємодії з суб`єктами державної реєстрації та підвищення кваліфікації державних реєстраторів Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Харківській області Вербицькою Н.М. в межах реалізації правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» було проведено вуличне інформування громадян міста Харкова з наступних питань: «Як вирішити спір?», «Забирають бізнес? Відбирають майно?», «Вимагають хабара за іспит чи навчання».

Детальніше...

 

 

 

 

 

 

 

 

   

61002, м. Харків, вул. Ярослава Мудрого, 16

тел.: (057) 751-81-68

e-mail: info@kh.minjust.gov.ua

www.kharkivobljust.gov.ua

карта сайта