Керівництво управління  
  Структурні підрозділи  
  Розклад роботи  
  Загальні правила роботи  
  Місія, функції, повноваження, основні завдання, напрями діяльності Головного управління юстиції  
  Основні функції структурних підрозділів  
  Організаційна структура Головного територіального управління юстиції  
  Правові засади  
  Прийом громадян  
  Гаряча лінія  
  Плани роботи та звіти про їх виконання  
  Пріоритети роботи  
  Доступ до публічної інформації  
  Перелік та умови отримання послуг, що надаються управлінням, форми і зразки документів, правила їх заповнення  
  Звернення громадян  
  Безоплатна правова допомога  
  Управління персоналу  
  Cтажування громадян з числа молоді  
  Державні закупівлі  
  Лінія довіри  
  Фінансові ресурси  
  Основні засади очищення влади  
  Правова робота - Методичні рекомендації - 2017 рік  


 


26.07.2017  Щодо порядку здійснення моніторингу реєстраційних дій

Щодо порядку здійснення моніторингу реєстраційних дій

Відповідно до Порядку здійснення контролю у сфері державної реєстрації, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21.12.2016 № 990, контроль за діяльністю у сфері державної реєстрації здійснюється шляхом: розгляду скарг, поданих відповідно до Закону України «Про звернення громадян», розгляду обґрунтованих подань територіальних органів Мін’юсту, моніторингу реєстраційних дій в реєстрах.

Розгляд скарг здійснюється у строки, встановлені Законом України «Про звернення громадян», відповідно до якого звернення розглядаються і вирішуються у термін не більше одного місяця від дня їх надходження, а ті, які не потребують додаткового вивчення, - невідкладно, але не пізніше п'ятнадцяти днів від дня їх отримання.

Детальніше...

25.07.2017  Важлива інформація!

Важлива інформація!

26 липня 2017 року в 14:00 в приміщенні Головного територіального управління юстиції у Харківській області відбудеться прес конференція «Презентація результатів роботи Міністерства юстиції України та Головного територіального управління юстиції у Харківській області за І півріччя 2017 року».

Захід відбудеться за адресою: м. Харків, вул. Ярослава Мудрого 16.

Інформація за телефоном 751-81-68


25.07.2017  Презентація результатів роботи команди Мін’юсту за І півріччя.

Презентація результатів роботи команди Мін’юсту за І півріччя.

1. Завдяки роботі фахівців Мін’юсту стягнено перші 80 млн грн штрафу з Газпрому та арештовано активи компанії на суму 33 млн грн. Наразі йде розшук інших активів російської компанії та підготовка матеріалів для арешту майна Газпрому за кордоном.

2. Європейським судом з прав людини визнано прийнятними наші аргументи у справі проти Росії щодо анексії Криму. Нині триває підготовка аргументів по справі агресії на Донбасі. Так само ми отримали проміжні висновки в Міжнародному суді ООН, який зобов’язав РФ припинити утиски й переслідування українців та кримських татар у Криму.

Детальніше...

25.07.2017  До відома суб`єктів державної реєстрації!

До відома суб`єктів державної реєстрації!

Відповідно до змін Закону України № 1666 від 06.10.2016 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вдосконалення державної реєстрації прав на нерухоме майно та захисту прав власності» який набрав чинності 02.11.2016, державні реєстратори, що перебувають у трудових відносинах з виконавчими органами сільських, селищних та міських рад, Київською, Севастопольською міськими, районними, районними у містах Києві та Севастополі державними адміністраціями можуть проводити державну реєстрацію прав на державне та комунальне майно, їх обтяжень.

Детальніше...

25.07.2017  Деякі аспекти здійснення моніторингу реєстраційних дій

Деякі аспекти здійснення моніторингу реєстраційних дій

Як відомо, останнім часом проводиться низка реформ та вносяться зміни до діючого законодавства України щодо здійснення контролю у сфері державної реєстрації. Так, нещодавно внесено відповідні зміни до Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень», Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань», а також до Кодексу України про адміністративні правопорушення та Кримінального кодексу України.

Детальніше...

24.07.2017  Лекція на тему «Порядок визнання та виконання рішень судів України на території іноземних держав»

Лекція на тему «Порядок визнання та виконання рішень судів України на території іноземних держав»

20.07.2017 року головним спеціалістом відділу судової роботи та міжнародного співробітництва Головного територіального управління юстиції у Харківській області Смородською М.С. спільно з працівниками служби у справах дітей по Холодногірському району управління служби у справах дітей Департаменту праці та соціальної політики Харківської міської ради, було проведено прийом внутрішньо переміщених осіб.

Детальніше...

21.07.2017  Семінар для працівників Ізюмської центральної районної бібліотеки

Семінар для працівників Ізюмської центральної районної бібліотеки

Працівниками відділу систематизації законодавства, правової роботи та правової освіти, управління реєстрації нормативно-правових актів законодавства, правової роботи та правової освіти Головного територіального управління юстиції у Харківській області спільно з працівниками Ізюмського міжрайонного відділу державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Харківській області в приміщенні Ізюмської центральної районної бібліотеки було проведено семінар.

Детальніше...

21.07.2017  Офіційний вісник України

Офіційний вісник України

Вийшов друком черговий номер бюлетеня «Офіційний вісник України» від 21 липня 2017 року № 57.

20.07.2017  Семінар для адміністраторів центрів надання адміністративних послуг

Семінар для адміністраторів центрів надання  адміністративних послуг

17 липня 2017 та 19 липня 2017 відбулись навчальні семінари для адміністраторів центрів надання адміністративних послуг міста Харкова та його територіальних підрозділів на тему: «Діюче законодавство, яким керуються працівники відділу державної реєстрації ДЗМІ та громадських формувань Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Харківській області при проведенні державної реєстрації громадських формувань».

Детальніше...

20.07.2017  Новини законодавства

Новини законодавства

19.07.2017 набрав чинності Закон України від 23.03.2017 № 1982-VIII «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо використання печаток юридичними особами та фізичними особами - підприємцями» («Голос України» від 19.04.2017 № 71).

Детальніше...

19.07.2017  Інформація щодо пілотного проекту "Шлюб за добу" за І півріччя 2017 року

19.07.2017  Інформація щодо кількості осіб, які скористались послугою відділів державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управіління юстиції у Харківській області щодо видачі свідоцтв про народження безпосередньо в пологових будинках Харківської області за І півріччя 2017 року

19.07.2017  Порядок доступу державних реєстраторів прав на нерухоме майно та користування відомостями Державного земельного кадастру

Порядок доступу державних реєстраторів прав на нерухоме майно та користування відомостями Державного земельного кадастру

12 липня 2017 прийнято постанову Кабінету Міністрів України № 509 «Про затвердження Порядку доступу державних реєстраторів прав на нерухоме майно та користування відомостями Державного земельного кадастру». Цей Порядок визначає механізм безпосереднього доступу державних реєстраторів прав на нерухоме майно до відомостей Державного земельного кадастру та користування такими відомостями під час проведення державної реєстрації речових прав на земельні ділянки шляхом інформаційної взаємодії між Державним реєстром речових прав на нерухоме майно (далі — Державний реєстр прав) та Державним земельним кадастром.


 

 

 

 

 

 

   

61002, м. Харків, вул. Ярослава Мудрого, 16

тел.: (057) 751-81-68

e-mail: info@kh.minjust.gov.ua

www.kharkivobljust.gov.ua

карта сайта