16.04.2018  Онлайн семінар

Онлайн семінар

16 квітня 2018 року проведено онлайн семінар через мережу Skype з суб’єктами державної реєстрації Зачепилівського району.

Детальніше...

13.04.2018  Офіційний вісник України

Офіційний вісник України

Вийшов друком черговий номер бюлетеня «Офіційний вісник України» від 13 квітня 2018 року № 029

 

13.04.2018  НОВИНИ ЗАКОНОДАВСТВА

НОВИНИ ЗАКОНОДАВСТВА

12 квітня 2018 року набув чинності Закон України «Про внесення змін до Кримінального процесуального кодексу України щодо уточнення окремих положень» від 22.03.2018 № 2367-VIII («Голос України» № 67 від 11.04.2018).

Детальніше...

13.04.2018  Повідомляємо про державну реєстрацію нормативно-правових актів

Повідомляємо про державну реєстрацію нормативно-правових актів

Протягом 11 — 12 квітня 2018 року  Головним територіальним управлінням юстиції у Харківській області було зареєстровано наступні нормативно-правові акти:

Детальніше...

13.04.2018  12,5 тисяч харків’ян не заплатили аліменти і не можуть виїхати за кордон

12,5 тисяч харків’ян не заплатили аліменти і не можуть виїхати за кордон

У зв’язку з існуючою заборгованістю з виплати аліментів понад півроку,12,5 тисячам харків’ян заборонено залишати межі України. Також боржники тимчасово обмежені у праві керування транспортними засобами, користування зброєю, полювання до погашення заборгованості.

Детальніше...

13.04.2018  Активна діяльність по стягненню заборгованості по заробітній платі на Харківщині триває

Активна діяльність по стягненню заборгованості по заробітній платі на Харківщині триває

У межах дії кампанії по стягненню заборгованості з виплати заробітної плати працівники підрозділів ДВС разом із представниками територіальних підрозділів з питань банкрутства здійснюють виїзди на підприємства, які заборгували своїм працівникам. Головна мета таких виїздів – з’ясування умов збереження майна боржників, що перебувають у процедурах банкрутства.

Детальніше...

12.04.2018  Реєстрації місця проживання новонародженої дитини під час державної реєстрації народження

Реєстрації місця проживання новонародженої дитини під час державної реєстрації народження

12 квітня 2018 року спеціалістом Красноградського районного відділу державної реєстрації актів цивільного стану (надалі – Відділ) Рипринцевою О.А. під час прийому було надано консультацію громадянці  щодо реєстрації місця проживання дитини під час державної реєстрації народження.

Детальніше...

12.04.2018  Консультування з питання державної реєстрації шлюбу

Консультування з питання державної реєстрації шлюбу

12 квітня 2018 року до Шевченківського районного відділу державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Харківській області (надалі – Шевченківський відділ) звернулась громадянка з питання державної реєстрації шлюбу. Начальником Шевченківського відділу Стеганцової І.М. було роз’яснено, що для  державної реєстрації шлюбу жінкою та чоловіком особисто подається заява до  органу  державної реєстрації актів цивільного стану за  їх вибором.

Детальніше...

12.04.2018  Консультування з питання отримання повторного свідоцтва про народження

Консультування з питання отримання повторного свідоцтва про народження

12 квітня 2018 року у приміщенні Кегичівського районного відділу державної реєстрації актів цивільного стану (надалі – Відділ)  начальником Відділу  Прищепою І.В. та спеціалістом Кегичівського  бюро правової допомоги проведено спільний прийом громадян.  

Детальніше...

12.04.2018  Професійна деформація юриста: як попередити та подолати

Професійна деформація юриста: як попередити та подолати

11 квітня 2018 року, реалізуючи комунікативну кампанію щодо поширення соціально значимої інформації про правопросвітницький проект «Я МАЮ ПРАВО!», спільно з викладачем кафедри філософії Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого Трофименко В.А. на базі Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого було проведено правоосвітній захід за участі студентської молоді.

Детальніше...

12.04.2018  Інформування жителів Кегичівки

Інформування жителів Кегичівки

У рамках загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!», 12 квітня 2018 року начальником Міжрайонного відділу державної виконавчої служби по Кегичівському та Сахновщинському районах Головного територіального управління юстиції у Харківській області  Парамоновою В.В. проведено спільне інформування з працівниками Кегичівського ВП Сахновщинського ВП ГУНП у Харківській області  жителів Кегичівки, щодо проекту «Я МАЮ ПРАВО!»  з метою обміну досвідом та формування кращих практик у надані правової допомоги громадянам.

Детальніше...

12.04.2018  Проведено лекцію на ДП “ХПЗ ім. Т.Г. Шевченка”

Проведено лекцію на ДП “ХПЗ ім. Т.Г. Шевченка”

12.04.2018 працівники Головного територіального управління юстиції у Харківській області провели правоосвітній захід на ДП “ХПЗ ім. Т.Г. Шевченка”.

Під час лекції для працівників підприємства начальник відділу з питань банкрутства Акмаєв А.В., заступник начальника відділу судової роботи та міжнародного співробітництва Голуб В.В., головний спеціаліст відділу систематизації законодавства, правової роботи та правової освіти Ночовкіна О.В. та провідний спеціаліст відділу організації та контролю за виконанням рішень Управління державної виконавчої служби Тімковський П.О. виступили з доповідями та висвітлили питання доступу до безоплатної правової допомоги, запобігання та протидії домашньому насиллю, забезпечення права дітей на належне утримання шляхом вдосконалення порядку примусового стягнення заборгованості зі сплати аліментів, порядку стягнення аліментів на території іноземних держав.

Детальніше...

12.04.2018  Павло Петренко: завдяки мін’юсту працівники підприємств-боржників почали отримувати зарплати

Павло Петренко: завдяки мін’юсту працівники підприємств-боржників почали отримувати зарплати

Робота штабів Міністерства юстиції з ліквідації заборгованості по заробітній платі дала можливість українським робітникам отримати борги із заробітної плати, які подекуди накопичувалися роками. Про це сьогодні під час прес-конференції в Кабінеті міністрів повідомив Міністр юстиції Павло Петренко.

Детальніше...

12.04.2018  Консультування з питання державної реєстрації шлюбу неповнолітнього сина

Консультування з питання державної реєстрації шлюбу неповнолітнього сина

11 квітня 2018 року до Краснокутського районного відділу державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Харківській області (надалі – Краснокутський відділ) звернулась громадянка з питання державної реєстрації шлюбу свого неповнолітнього сина. Начальником Краснокутського відділу Максименко В.В. було роз’яснено, що право на створення сім’ї має особа, яка досягла шлюбного віку. Сімейним кодексом України встановлено шлюбний вік для чоловіків та жінок у вісімнадцять років.

Детальніше...

11.04.2018  Лекція зі школярами Харківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №100 ім. А.С. Макаренка

Лекція зі школярами Харківської загальноосвітньої школи  І-ІІІ ступенів №100 ім. А.С. Макаренка

11 квітня 2018 року спеціалісти управління реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Головного територіального управління юстиції у Харківській області Терещенко Л.О.,  Кас’ян А.В. спільно з провідним спеціалістом Управління державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Харківській області Тімковським П.О. провели лекцію для школярів Харківської загальноосвітньої школи  І-ІІІ ступенів №100 ім. А.С. Макаренка Харківської міської ради на теми: «Права, обов'язки та відповідальність дітей». Повноваження державних органів у сфері запобігання та протидії домашньому насильству».

Детальніше...

 

 

 

 

 

 

 

 

   

61002, м. Харків, вул. Ярослава Мудрого, 16

тел.: (057) 751-81-68

e-mail: info@kh.minjust.gov.ua

www.kharkivobljust.gov.ua

карта сайта