Керівництво управління  
  Структурні підрозділи  
  Розклад роботи  
  Загальні правила роботи  
  Місія, функції, повноваження, основні завдання, напрями діяльності Головного управління юстиції  
  Основні функції структурних підрозділів  
  Організаційна структура Головного територіального управління юстиції  
  Правові засади  
  Прийом громадян  
  Гаряча лінія  
  Плани роботи та звіти про їх виконання  
  Пріоритети роботи  
  Доступ до публічної інформації  
  Перелік та умови отримання послуг, що надаються управлінням, форми і зразки документів, правила їх заповнення  
  Звернення громадян  
  Безоплатна правова допомога  
  Управління персоналу  
  Cтажування громадян з числа молоді  
  Державні закупівлі  
  Лінія довіри  
  Фінансові ресурси  
  Основні засади очищення влади  
  Новая страница  


 

 

 06.10.2018  Семінар для суддів та працівників апарату Московського районного суду м. Харкова

Семінар для суддів та працівників апарату Московського районного суду м. Харкова

В приміщенні Московського районного суду м. Харкова спеціалістами відділу судової роботи та міжнародного співробітництва Головного територіального управління юстиції у Харківській області Литовченко Ю.С. та Парамоновою Л.В. проведено семінар на тему:

Детальніше...

06.10.2018  Лекція на тему «Інститут позбавлення батьківських прав»

Лекція на тему «Інститут позбавлення батьківських прав»

Головним спеціалістом відділу державної реєстрації актів цивільного стану по місту Чугуєву, Чугуївському та Печенізькому районах ГТУЮ у Харківській області – Світланою Харченко для вчителів Чугуївської загальноосвітньої школа І-ІІІ ступенів №1 імені І.Ю. Рєпіна Чугуївської міської ради Харківської області було проведено лекцію на тему «Інститут позбавлення батьківських прав, не виконання обов’язків батьків щодо виховання та утримання дітей».

Детальніше...

05.10.2018  Круглий стіл на тему: «Реєстрація місця проживання. Правові аспекти»

Круглий стіл на тему: «Реєстрація місця проживання. Правові аспекти»

З нагоди відзначення Дня юриста, в приміщенні Близнюківського бюро правової допомоги відбулося засідання круглого столу на тему: «Реєстрація місця проживання. Правові аспекти». У засіданні круглого столу брали участь:

Детальніше...

05.10.2018  День відкритих дверей у Красноградському районному відділі державної реєстрації актів цивільного стану

День відкритих дверей у Красноградському районному відділі державної реєстрації актів цивільного стану

На базі Красноградського районного відділу державної реєстрації актів цивільного стану було проведено День відкритих дверей для учнів Наталинського та Піщанського НВК. Під час зустрічі дітям було повідомлено про основні завдання та функції відділу:

Детальніше...

05.10.2018  Лекція на тему: “Видача повторних документів про державну реєстрацію актів цивільного стану, обговорення актуальних питань в рамках проекту “Я маю право”

Лекція на тему: “Видача повторних документів про державну реєстрацію актів цивільного стану, обговорення актуальних питань в рамках проекту “Я маю право”

В.о. Холодногірського районного у місті Харкові відділу державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Харківській області Харіною О.І. для працівників служби у справах дітей по Холодногірському району Департаменту служб у справах дітей Харківської міської ради проведено лекцію на тему: “Видача повторних документів про державну реєстрацію актів цивільного стану, обговорення актуальних питань в рамках проекту “Я маю право”.

Детальніше...

05.10.2018  Робоча нарада-семінар

Робоча нарада-семінар

У рамках правоосвітницького пректу "Я маю право" головним спеціалістом відділу Д/РАЦС по м.Чугуєву, Чугуївському та Печенізькому района ГТУЮ у Харківській області - Катериною Шиловою зі спеціалістами Міськрайонного управління у Чугуївському районі та м.Чугуєві Головного управління держгеокадастру у Харківській області була проведена робоча нарада-семінар на тему:"Право на приватизіцію житлових приміщень". Було висвітлено чимало питань пов'язаних з інститутом приватизації на які під час спільної бесіди було надано відповіді.

Детальніше...

05.10.2018  Правовий урок: “Я знаю свої права!”

Правовий урок: “Я знаю свої права!”

4 жовтня 2018 року керівництвом відділу судової роботи та міжнародного співробітництва Головного територіального управління юстиції у Харківській області проведено правовий урок для вихованців Комунального закладу «Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 174 Харківської міської ради».

Детальніше...

05.10.2018  День відкритих дверей у Красноградському районному відділі Державної виконавчої служби Головного Територіального Управління юстиції у Харкіській обасті

День відкритих дверей у Красноградському районному відділі Державної виконавчої служби Головного Територіального Управління юстиції у Харкіській обасті

Головним державним виконавцем Красноградського районного відділу  Державної виконавчої служби Головного Територіального Управління юстиції у Харкіській обасті було проведено день відкритих дверей для школярів ЗОШ I-III ступенів №1 Копиленко О.І. м. Краснограда. Учнів було проінформовано про основні завдання та функції органів державної виконавчої служби.

Детальніше...

05.10.2018  Урок на тему «STOP БУЛІНГ»

Урок на тему «STOP БУЛІНГ»

В межах реалізації загальнонаціонального правопросвітницького проекту “Я МАЮ ПРАВО” та в рамках інформаційної компанії #СтопБулінг провідним спеціалістом відділу з питань банкрутства Головного територіального управління юстиції у Харківській області Свиридовою Н.О. проведено у Харківській спеціалізованій школі І-ІІІ ступенів № 113 Харківської міської ради Харківської області тематичний урок «STOP БУЛІНГ» для учнів 8 класу.

Детальніше...

05.10.2018  День відкритих дверей у Міжрайонному відділі державної виконавчої служби по Куп’янському, Шевченківському районах та місту Куп’янськ

День відкритих дверей у Міжрайонному відділі державної виконавчої служби по Куп’янському, Шевченківському районах та місту Куп’янськ

В Міжрайонному відділі державної виконавчої служби по Куп’янському, Шевченківському районах та місту Куп’янськ Головного територіального управління юстиції у Харківській області проведено День відкритих дверей та оглядову екскурсію для учнів 11 класу Куп’янської гімназії № 1 Куп’янської міської ради. Учні ознайомлені з професією державного виконавця та основними принципами роботи відділу.

Детальніше...

05.10.2018  День відкритих дверей у Міськрайонному відділі державної виконавчої служби по Харківському району та місту Люботину

День відкритих дверей у Міськрайонному відділі державної виконавчої служби по Харківському району та місту Люботину

Міськрайонний відділ державної виконавчої служби по Харківському району та місту Люботину провів "День відкритих дверей" для учнів школи. Ці діти щойно почали вивчати правознавство, тому екскурсія відділом залишила яскраві враження. Діти дізнались про роботу державного виконавця, принципи роботи судової системи.

Детальніше...

05.10.2018  Лекція в рамках проекту «Я МАЮ ПРАВО!»

Лекція в рамках проекту «Я МАЮ ПРАВО!»

Спеціалістом Московського районного у місті Харкові відділ державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Харківській області Чумаковою Н.К. було проведено лекцію в рамках проекту «Я МАЮ ПРАВО!» у ЗОШ № 3 міста Харкова, щодо протидії домашньому насильству. Школярам було роз’яснено щодо своїх у дій у разі, коли вони стали свідками, або жертвами домашнього насильства.

Детальніше...

05.10.2018  День відкритих дверей у Борівському районному відділі державної реєстрації актів цивільного стану

День відкритих дверей у Борівському районному відділі державної реєстрації актів цивільного стану

Борівський районний відділ державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Харківській області провів День відкритих дверей для школярів 9 класу Борівської загальноосвітньої опорної школи № 1 І-ІІІ ступенів .

Працівники відділу провели екскурсію по відділу, архівній кімнаті та залу для проведення урочистих обрядів.

Детальніше...

05.10.2018  День відкритих дверей у Краснокутському районному відділі державної виконавчої служби

День відкритих дверей у Краснокутському районному відділі державної виконавчої служби

Учні першого та другого курсів Краснокутського професійного аграрного ліцею завітали на День відкритих дверей до Краснокутського районного відділу державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Харківській області.

Детальніше...

05.10.2018  Вуличне інформування на тему “Я МАЮ ПРАВО!”

Вуличне інформування на тему “Я МАЮ ПРАВО!”

З метою підвищення юридичної обізнаності українців та формування правової культури в суспільстві на належному рівні, в рамках реалізації загальнонаціонального правопросвітницького проекту “Я МАЮ ПРАВО!”, 4 жовтня 2018 року працівниками Первомайського міськрайонного відділу державної реєстрації актів цивільного стану проведено вуличне інформування мешканців міста Первомайський.

 

Детальніше...

 

 

 

 

 

 

 

 

   

61002, м. Харків, вул. Ярослава Мудрого, 16

тел.: (057) 751-81-68

e-mail: info@kh.minjust.gov.ua

www.kharkivobljust.gov.ua

карта сайта