Керівництво управління  
  Структурні підрозділи  
  Розклад роботи  
  Загальні правила роботи  
  Місія, функції, повноваження, основні завдання, напрями діяльності Головного управління юстиції  
  Основні функції структурних підрозділів  
  Організаційна структура Головного територіального управління юстиції  
  Правові засади  
  Прийом громадян  
  Гаряча лінія  
  Плани роботи та звіти про їх виконання  
  Пріоритети роботи  
  Доступ до публічної інформації  
  Перелік та умови отримання послуг, що надаються управлінням, форми і зразки документів, правила їх заповнення  
  Звернення громадян  
  Безоплатна правова допомога  
  Управління персоналу  
  Cтажування громадян з числа молоді  
  Державні закупівлі  
  Лінія довіри  
  Фінансові ресурси  
  Основні засади очищення влади  
  Правова робота - Методичні рекомендації - 2017 рік  


 

 10.10.2017  Семінар для на базі Балаклійської районної державної адміністрації

Семінар для на базі Балаклійської районної державної адміністрації
10 жовтня 2017 року проведено семінар для працівників відділу з питань державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень і державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань Балаклійської районної державної адміністрації Харківської області за адресою: м. Балаклія, вул. Жовтнева, 18.
Детальніше...

10.10.2017  Лекція для молодіжної організації Харківського національного економічного університету ім. Семена Кузнеця

Лекція для молодіжної організації Харківського національного економічного університету ім. Семена Кузнеця

9 жовтня 2017 року провідним спеціалістом відділу судової роботи та міжнародного співробітництва Головного територіального управління юстиції у Харківській області Парамоновою Л.В. було проведено лекцію «Основні напрями діяльності Головного територіального управління юстиції у Харківській області» для молодіжної організації Харківського національного економічного університету імені Семена Кузнеця.

Детальніше...

10.10.2017  Робочий візит до смт. Золочів

Робочий візит до смт. Золочів

9 жовтня 2017 року у приміщенні Золочівської районної державної адміністрації Харківської області заступником начальника головного територіального управління юстиції з питань державної реєстрації – начальником Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Харківській області Єгоровою Т.П. під керівництвом голови Золочівської районної державної адміністрації Гуріна І.М. за участю представників органів місцевого самоуправління, державних реєстраторів та громадськості було проведено зустріч.

Детальніше...

10.10.2017  Лекція для працівників органів державної влади та місцевого самоврядування на базі ХарРІДУ НАДУ при Президентові України

Лекція для працівників органів державної влади та місцевого самоврядування на базі ХарРІДУ НАДУ при Президентові України

6 жовтня 2017 року в рамках Тижня права, присвяченого Дню юриста, в.о. завідувача сектору Федоренко А.В провела лекцію «Практичні питання реалізації заходів фінансового контролю відповідно до вимог Закону України «Про запобігання корупції» для працівників органів державної влади та місцевого самоврядування на базі ХарРІДУ НАДУ при Президентові України. На лекції були висвітлені законодавчі вимоги до суб’єктів декларування, досліджено проблемні питання заповнення електронних декларацій, практичні проблеми роботи Реєстру, наголошено на відповідальності за порушення вимог фінансового контролю.

Детальніше...

09.10.2017  Виїзд мобільної точки до села Ватуіне Нововодолазького району Харківської області

Виїзд мобільної точки до села Ватуіне Нововодолазького району Харківської області

9 жовтня 2017 року в рамках Графіку роботи мобільних точок доступу до системи безоплатної правової допомоги з питань роз’яснення вимог чинного законодавства щодо захисту прав землевласників та землекористувачів у харківській області відбувся віїзд мобільної точки до села Ватутіне Нововодолазького району Харківської області.

Детальніше...

09.10.2017  Повідомлення про підвищення кваліфікації арбітражних керуючих

Повідомлення про підвищення кваліфікації арбітражних керуючих

Івано-Франківський університет права імені Короля Данила Галицького з жовтня 2014 року отримав право здійснювати підвищення кваліфікації для арбітражних керуючих (розпорядників майна, керуючих санацією, ліквідаторів).

Детальніше...

09.10.2017  Повідомлення

Повідомлення

Івано-Франківський університет права імені Короля Данила Галицького з квітня 2012 року здійснює набір на курси підготовки арбітражних керуючих (розпорядників майна, керуючих санацією, ліквідаторів).

Навчання проводитиметься в сучасних навчальних корпусах за адресою: м. Івано-Франківськ, вул. Є. Коновальця, 35.

Детальніше...

08.10.2017 

06.10.2017  Виїзд мобільної точки до села Рябоконєво Краснокутського району Харківської області

Виїзд мобільної точки до села Рябоконєво Краснокутського району Харківської області

6 жовтня 2017 року в рамках Графіку роботи мобільних точок доступу до системи безоплатної правової допомоги з питань роз’яснення вимог чинного законодавства щодо захисту прав землевласників та землекористувачів здійснено виїзд мобільної точки доступу у складі представників Головного територіального управління юстиції в Харківської області та фахівця Краснокутського бюро правової допомоги Богодухівського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги з метою надання консультацій представникам агропромислового комплексу села Рябоконєво Краснокутського району Харківської області.

Детальніше...

06.10.2017  Виступ на радіо до Дня юриста

Виступ на радіо до Дня юриста

6 жовтня 2017 року спеціалістом відділу систематизації законодавства правової роботи та правової освіти управління реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Головного територіального управління юстиції у Харківській області Терещенко Ліною Олександрівною було здійснено виступ в програмі Творчого об'єднання «Обласне радіо» філії ПАТ «Національна суспільна телерадіокомпанія України» «Харківська регіональна дирекція» з нагоди відзначення професійного свята Дня юриста. Під час виступу було також повідомлено про візит до міста Харкова Міністра юстиції України Павла Петренка та про загальнонаціональний правопросвітницький проект «Я МАЮ ПРАВО!».

Детальніше...

06.10.2017  Інформативна та роз'яснювальна лекція для трудового колективу Комунального закладу «Дошкільний навчальний заклад № 109»

Інформативна та роз'яснювальна лекція для трудового колективу Комунального закладу «Дошкільний навчальний заклад № 109»

6 жовтня 2017 року в рамках Тижня права, з нагоди Дня юриста, заступником начальника відділу судової роботи та міжнародного співробітництва Головного територіального управління юстиції у Харківській області Голуб В.В. для трудового колективу Комунального закладу «Дошкільний навчальний заклад № 109» Харківської міської ради, проведено інформативну та роз'яснювальну лекцію щодо запровадження та реалізації загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!».

Детальніше...

06.10.2017  Офіційний вісник України

Офіційний вісник України

Вийшов друком черговий номер бюлетеня «Офіційний вісник України» від 06 жовтня 2017 року № 78.

05.10.2017  Семінар для працівників ПРАТ «Інститут Харківський Промтранспроект»

Семінар для працівників ПРАТ «Інститут Харківський Промтранспроект»

4 жовтня 2017 року провідним спеціалістом відділу судової роботи та міжнародного співробітництва Головного територіального управління юстиції у Харківській області Парамоновою Л.В. для працівників ПРАТ «Інститут Харківський Промтранспроект» було проведено семінар на тему: «Як захистити свої права у судовому порядку?».

Детальніше...

 

 

 

 

 

 

 

 

   

61002, м. Харків, вул. Ярослава Мудрого, 16

тел.: (057) 751-81-68

e-mail: info@kh.minjust.gov.ua

www.kharkivobljust.gov.ua

карта сайта