Керівництво управління  
  Структурні підрозділи  
  Розклад роботи  
  Загальні правила роботи  
  Місія, функції, повноваження, основні завдання, напрями діяльності Головного управління юстиції  
  Основні функції структурних підрозділів  
  Організаційна структура Головного територіального управління юстиції  
  Правові засади  
  Прийом громадян  
  Гаряча лінія  
  Плани роботи та звіти про їх виконання  
  Пріоритети роботи  
  Доступ до публічної інформації  
  Перелік та умови отримання послуг, що надаються управлінням, форми і зразки документів, правила їх заповнення  
  Звернення громадян  
  Безоплатна правова допомога  
  Управління персоналу  
  Cтажування громадян з числа молоді  
  Державні закупівлі  
  Лінія довіри  
  Фінансові ресурси  
  Основні засади очищення влади  
  Новая страница  


 

 

 23.06.2018  Консультування громадян з питання розірвання шлюбу подружжя, яке не має дітей

Консультування громадян з питання розірвання шлюбу подружжя, яке не має дітей

22 червня 2018 року начальником Краснокутського районного відділу державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Харківській області Максименко В.В. проведено прийом громадян.

Під час прийому начальником Відділу Максименко В.В. надано консультацію громадянці, яка звернулась з питання розірвання шлюбу подружжя, яке не має дітей.

Шлюб розривається відділом державної реєстрації актів цивільного стану за заявою подружжя, яке не має дітей (стаття 106 Сімейного кодексу України) та за заявою одного з подружжя, якщо другий з подружжя визнаний безвісно відсутнім або недієздатним (стаття 107 Сімейного кодексу України).

Детальніше...

23.06.2018  Лекція на тему: «Державна реєстрація шлюбу в рамках пілотного проекту «Шлюб за добу»

Лекція на тему: «Державна реєстрація шлюбу в рамках пілотного проекту «Шлюб за добу»

22 червня 2018 року для працівників Близнюківського районного відділу обслуговування громадян Лозівського об’єднаного управління Пенсійного фонду України начальником Близнюківського районного відділу державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Харківській області (надалі – Відділ) Закорко Я.В. була прочитана лекція на тему: «Державна реєстрація шлюбу в рамках пілотного проекту «Шлюб за добу».

Детальніше...

23.06.2018  Засідання на тему: «Державна реєстрація шлюбу з громадянином іноземної держави»

Засідання на тему: «Державна реєстрація шлюбу з громадянином іноземної держави»

22 червня 2018 року начальником Барвінківського районного відділу державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Харківській області Гармаш Т.В. спільно з головним спеціалістом міжрайонного відділу державної виконавчої служби по Барвінківському, Борівському, Ізюмському районах та місту Ізюм Мєдвєдєвою І.М. та начальником Барвінківського районного відділу з питань пробації Білоконем О.В. було проведено засідання на якому було обговорено питання щодо державної реєстрації шлюбу з громадянином іноземної держави. 

Детальніше...

23.06.2018  Бесіда на тему: “Правовий статус ромської національної меншини та проведення державної реєстрації народження дитини з пропуском строку»

Бесіда на тему: “Правовий статус ромської національної меншини та проведення державної реєстрації народження дитини з пропуском строку»

22 червня 2018 року головним спеціалістом Вовчанського районного відділу державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Харківській області (надалі - відділ) Бабашевою О.Є. у приміщенні відділу, представниці ромської національної меншини, було  вручено витяг з Державного реєстру актів цивільного стану громадян про народження із зазначенням  відомостей про батька відповідно до частини першої статті 135 Сімейного кодексу України та проведено бесіду,  на тему: «Правовий статус ромської національної меншини. Порядок проведення державної реєстрації народження дитини з пропуском строку».

Детальніше...

23.06.2018  Круглий стіл на тему: «Взаємодія та співпраця державних органів – запорука успіху українців»

Круглий стіл на тему: «Взаємодія та співпраця державних органів – запорука успіху українців»

21 червня 2018 року начальник  Зміївського районного відділу державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Харківської області (надалі – Відділ) Рибак Г.О. прийняла участь в засіданні круглого столу, який проводився в приміщенні  відділу «Зміївське бюро правової допомоги» Першого харківського місцевого центру з надання БВПД за участі  начальника Зміївського бюро правової допомоги Десятник О.Є., заступник начальника Зміївського районного відділу державної виконавчої служби Нагорної О.О.,  в.о. першого заступника начальника Зміївського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Слонь К.С.  на тему: «Взаємодія та співпраця державних органів – запорука успіху українців».

Детальніше...

22.06.2018  Круглий стіл на тему: “Правопросвітницький проект “Я маю право!” як шлях до захисту конституційних прав громадян” з працівниками Департаменту житлово-комунального господарства та розвитку інфраструктури Харківської обласної державної адміністрації

Круглий стіл на тему: “Правопросвітницький проект “Я маю право!” як шлях до захисту конституційних прав громадян” з працівниками Департаменту житлово-комунального господарства та розвитку інфраструктури Харківської обласної державної адміністрації

22 червня 2018 року в рамках Тижня права з нагоди відзначення Дня Конституції України провідним спеціалістом відділу державної реєстрації нормативно-правових актів управління державної реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Головного територіального управління юстиції у Харківській області Кисловською О.І. було проведено “круглий стіл” з працівниками Департаменту житлово-комунального господарства та розвитку інфраструктури Харківської обласної державної адміністрації на тему:

Детальніше...

22.06.2018  НОВИНИ ЗАКОНОДАВСТВА

НОВИНИ ЗАКОНОДАВСТВА

22 червня 2018 року набрав чинності Закон України «Про внесення зміни до статті 30 Закону України «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб» (опубліковано в газеті «Голос України» від 21.06.2018  № 113).

Даним Законом внесено зміни до Закону України «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб», який визначає умови, норми і порядок пенсійного забезпечення громадян України із числа осіб, які перебували на військовій службі, службі в органах внутрішніх справ, Національній поліції, державній пожежній охороні, Державній службі спеціального зв’язку та захисту інформації України, органах і підрозділах цивільного захисту, податковій міліції чи Державній кримінально-виконавчій службі України, та деяких інших осіб, які мають право на пенсію за цим Законом.

Детальніше...

22.06.2018  Лекція з нагоди відзначення Дня Конституції

Лекція з нагоди відзначення Дня Конституції

В рамках Тижня права з нагоди відзначення Дня Конституції України в пришкільному мовному таборі «Світанок» НВК школи-гімнзазії № 3 м.Купянськ головним спеціалістом Міжрайонного відділу державної виконавчої служби по Куп’янському, Шевченківському районах та місту Куп’янськ Головного територіального управління юстиції у Харківській області Лобода О.М.була проведена лекція на тему « Конституція України - основний Закон нашої держави».

Детальніше...

22.06.2018  Круглий стіл на тему «Видача витягів з Державного реєстру актів цивільного стану громадян»

Круглий стіл  на тему «Видача витягів з Державного реєстру актів цивільного стану громадян»

22 червня 2018 року начальником Первомайського міськрайонним відділу державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Харківській області (надалі — Відділ) Кальченко Н.П. спільно з працівниками Первомайського місцевого центру з надання безоплатної правової допомоги, працівниками сектору державної реєстрації Первомайської районної державної адміністрації проведено «круглий стіл» на тему: «Видача витягів з Державного реєстру актів цивільного стану громадян».

Детальніше...

22.06.2018  Лекція в Диканівській виправній колонії № 12 на тему: «Порядок визнання батьківства»

Лекція в Диканівській виправній колонії № 12 на тему: «Порядок визнання батьківства»

21 червня 2018 року спеціалістом відділу державної реєстрації актів цивільного стану по Слобідському та Основ'янському районах у місті Харкові Головного територіального управління юстиції у Харківській області  Суєтновою С.Ю. в Диканівській виправній колонії № 12 було проведено лекцію на тему: «Порядок визнання батьківства».

Під час лекції присутнім повідомлено, що визначення походження дитини, батьки якої не перебувають у шлюбі між собою, може відбуватися у добровільному порядку, а саме: за спільною заявою матері та батька дитини (ст. 126 СК України) та  у судовому порядку (ст. 128 СК України).

Детальніше...

21.06.2018  Працівники Шевченківського відділу державної виконавчої служби міста Харків долучились до флешмобу Львівських колег

Працівники Шевченківського відділу державної  виконавчої служби міста Харків  долучились до флешмобу Львівських колег

Сьогодні працівники Шевченківського відділу державної
виконавчої служби міста Харків біля визначного архітектурного та культурно-історичного памятника Держпром долучились до флешмобу Львівських колег.

Побудований у 1925-1928 роках, він став одним з перших Радянських хмарочосів. Повністю монолітна будова була цілком інноваційною. Побудована в стилі конструктивізму, будівля Держпрому здимається у вишину аж на 63 метри.

Детальніше...

21.06.2018  Інформування працівників служби у справах дітей Холодногірського району Департаменту служб у справах дітей Харківської міської ради про проект «Я МАЮ ПРАВО!»

Інформування працівників служби у справах дітей Холодногірського району Департаменту служб у справах дітей Харківської міської ради про проект «Я МАЮ ПРАВО!»

20 червня 2018 року провідним спеціалістом відділу судової роботи та міжнародного співробітництва Головного територіального управління юстиції у Харківській області Парамоновою Л.В.  проінформовано працівників служби у справах дітей Холодногірського району Департаменту служб у справах дітей Харківської міської ради про правопросвітницький проект «Я МАЮ ПРАВО!» та розповсюджено інформаційні буклети: «Стоп насильство», «Отримуй аліменти» та інформаційне видання «Юстиція відкрита для людей».

Детальніше...

21.06.2018  Інформування громадян про загальнонаціональний правопросвітницький проект “Я МАЮ ПРАВО!”

Інформування громадян про загальнонаціональний правопросвітницький проект “Я МАЮ ПРАВО!”

21 червня  2018 року старшим державним виконаввцем Міжрайонного відділу державної виконавчої служби по Близнюківському, Лозівському районах та місту Лозова Головного територіального управління юстиції у Харківській області Розиган О.В.  проведено інформування працівників Медичної лабораторії «Сінево» про загальнонаціональний правопросвітницький проект “Я МАЮ ПРАВО!” яка розповіла про змішану систему виконавчого провадження та про нові механізми захисту дітей та жінок від домашнього насильства.

Детальніше...

21.06.2018  Консультування громадян щодо проведення державної реєстрації розірвання шлюбу подружжя, яке не має дітей

Консультування громадян щодо проведення державної реєстрації розірвання шлюбу подружжя, яке не має дітей

20 червня 2018 року начальником Борівського районного відділу державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Харківській області (надалі – Відділ) Гряник О.А. надано консультацію громадянам щодо порядку проведення державної реєстрації розірвання шлюбу подружжя, яке не має дітей.

Детальніше...

21.06.2018  Лекція для школярів на тему: “Державна реєстрація зміни імені ”

Лекція для школярів на тему: “Державна реєстрація зміни імені ”

20 червня 2018 року головним спеціалістом відділу державної реєстрації актів цивільного стану по Індустріальному та Немишлянському районах у місті Харкові Головного територіального управління юстиції у Харківській області (надалі — Відділ) Зацарною Р.В. прочитано лекцію для вихованців пришкільного табору відпочинку ЗОШ № 57 м. Харкова щодо порядку зміни імені.

Детальніше...

 

 

 

 

 

 

 

 

   

61002, м. Харків, вул. Ярослава Мудрого, 16

тел.: (057) 751-81-68

e-mail: info@kh.minjust.gov.ua

www.kharkivobljust.gov.ua

карта сайта