Керівництво управління  
  Структурні підрозділи  
  Розклад роботи  
  Загальні правила роботи  
  Місія, функції, повноваження, основні завдання, напрями діяльності Головного управління юстиції  
  Основні функції структурних підрозділів  
  Організаційна структура Головного територіального управління юстиції  
  Правові засади  
  Прийом громадян  
  Гаряча лінія  
  Плани роботи та звіти про їх виконання  
  Пріоритети роботи  
  Доступ до публічної інформації  
  Перелік та умови отримання послуг, що надаються управлінням, форми і зразки документів, правила їх заповнення  
  Звернення громадян  
  Безоплатна правова допомога  
  Управління персоналу  
  Cтажування громадян з числа молоді  
  Державні закупівлі  
  Лінія довіри  
  Фінансові ресурси  
  Основні засади очищення влади  
  Новая страница  


 

 

 03.07.2018  Робочий візит до Сахновщини

Робочий візит до Сахновщини

Тетяна Єгорова разом із головою Сахновщанської РДА Іваном Котулою провели зустріч з представниками сільських рад та аграріями району щодо захисту своїх прав у разі спроб рейдерського захоплення земельних ділянок та вирощеного урожаю. Дуже важливо виїзджати у віддалені райони Харківщини та спілкуватись з населенням, бо громадяни повинні знати як захищати себе та свої права від рейдерів.

Детальніше...

02.07.2018  Увага! Змінюються рахунки для обліку надходжень до державного та місцевих бюджетів у сфері державної реєстрації

<strong>Увага! Змінюються рахунки для обліку надходжень до державного та місцевих бюджетів у сфері державної реєстрації </strong>

Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Харківській області повідомляє, що з 01.07.2018 на балансі Державної казначейської служби України будуть відкриті нові балансові рахунки для обліку надходжень до державного та місцевих бюджетів, які будуть діяти з 02.07.2018.

Звертаємо увагу, що з переліком реквізитів вказаних рахунків можна ознайомитися на офіційному веб – сайті Головного управління державної казначейської служби України у Харківській області за посиланням: 

http://www.treasury.gov.ua/reg/control/kha/uk/publish/category/338916

02.07.2018  Лекція для представників ромської національної меншини на тему: «Особливості укладання державної реєстрації шлюбу неповнолітніми»

Лекція для представників ромської національної меншини на тему: «Особливості укладання державної реєстрації шлюбу неповнолітніми»

Спеціалістом Новобаварського районного у місті Харкові відділу державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Харківській області Торяник О.С. було проведено лекцію для представників ромської національної меншини на тему: «Особливості укладання державної реєстрації шлюбу неповнолітніми».

Детальніше...

02.07.2018  Круглий стіл на тему: «Конституція України – надійний гарант прав і свобод людини»

Круглий стіл на тему: «Конституція України – надійний гарант прав і свобод людини»

З нагоди відзначення Дня Конституції України головний спеціаліст Сахновщинського районного відділу державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Харківській області (надалі – Відділ) Нестеренко О.П. взяла участь  у засіданні круглого столу  на тему: «Конституція України – надійний гарант прав і свобод людини», організованого за ініціативи відділу «Сахновщинське бюро правової допомоги» Первомайського МЦ з надання безоплатної вторинної правової допомоги.

Детальніше...

02.07.2018  «Правова година» на базі Кегичівської центральної районної бібліотеки

«Правова година» на базі Кегичівської центральної районної бібліотеки

Спеціалістом Кегичівського районного відділу державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Харківській області (надалі- Відділ) Бречко Ю.О. спільно з представниками відділу Кегичівського бюро правової допомоги, служби у справах дітей Кегичівської райдержадміністрації та відділу державної виконавчої служби прийнято участь у проведенні «Правової години» на базі Кегичівської центральної районної бібліотеки на тему: «Стабільність Конституції- стабільність держави».

Детальніше...

28.06.2018  Брейн-штормінг в Харківському міському центрі зайнятості на тему: «Реалізація права молоді на працю та механізми реалізації і захисту цього права»

Брейн-штормінг в Харківському міському центрі зайнятості на тему: «Реалізація права молоді на працю та механізми реалізації і захисту цього права»

28 червня 2018 року свою 22 річницю відзначає Основний Закон нашої держави – Конституція України.   Управління з питань нотаріату Головного територіального управління юстиції у Харківській області не залишило поза увагою цю знаменну подію та разом зі спікерами-консультантами:

Детальніше...

28.06.2018  Семінар для працівників Центральної бібліотеки Основ’янського району м. Харкова

Семінар для працівників Центральної бібліотеки Основ’янського району м. Харкова

В рамках Тижня права з нагоди відзначення 22-ї річниці Конституції України, 27.06.2018 представниками Головного територіального управління юстиції у Харківській області: начальником відділу систематизації законодавства, правової роботи та правової освіти управління реєстрації державної нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Хуторянською М.С. спільно з провідним спеціалістом відділу з питань банкрутства Тімковським П.О. в Центральній бібліотеці Основ’янського району м. Харкова було проведено семінар для працівників бібліотечного закладу на тему:

Детальніше...

27.06.2018  НОВИНИ ЗАКОНОДАВСТВА

НОВИНИ ЗАКОНОДАВСТВА

26 червня   2018 року набрав чинності наказ Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 10.05.2018 № 114 «Про  затвердження Змін до Положення  про порядок передачі квартир (будинків), жилих приміщень у гуртожитках у власність громадян», зареєстрований в Міністерстві юстиції України 04.06.2018 за №661/32113 (опубліковано в бюлетені «Офіційний вісник України» від 26.06.2018 № 49).

Детальніше...

27.06.2018  Правовий флешмоб на Майдані Конституції у Харкові

Правовий флешмоб на Майдані Конституції у Харкові

З нагоди святкування 22 річниці прийняття Конституції України працівники Харківської юстиції провели правовий флешмоб на Майдані Конституції у Харкові.

Харків’янам та гостям міста задавали питання на знання Основного Закону, а за участь – отримували подарунки від юстиції.
Винагородою для громадян, які правильно відповідали були свя
ткові пряники; а ті, хто ще не знає Конституції - отримували Конституцію України для її вивчення.

Детальніше...

27.06.2018  З нагоди відзначення Дня Конституції України проведено лекційну роботу

З нагоди відзначення Дня Конституції України проведено лекційну роботу

Працівниками сектору з питань забезпечення діяльності Уповноваженого у справах Європейського суду з прав людини Головного територіального управління юстиції у Харківській області з нагоди Дня Конституції України  в бібліотеці-філії № 36 ім. М.Добролюбова ЦБС Новобаварського району для дітей та працівників закладу було проведено лекцію на тему: “Конвенція про захист прав людини і основоположних свобод як частина національного законодавства”. Крім того присутнім було повідомлено про загальнонаціональний правопросвітницький проект “Я МАЮ ПРАВО!”.

Детальніше...

27.06.2018  Проведено семінар з суб’єктами державної реєстрації

Проведено семінар з суб’єктами державної реєстрації

27 червня 2018 року проведено семінар з суб’єктами державної реєстрації за адресою: м. Харків, вул. Ярослава Мудрого, 16, актовий зал.

У зазначеному заході прийняли участь: працівники Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Харківській області, представник Харківської філії ДП «Національні інформаційні системи», суб’єкти державної реєстрації.

Детальніше...

27.06.2018  Інформування щодо функціонування електронного сервісу Веб-портал «Звернення у сфері державної реєстрації актів цивільного стану»

Інформування щодо функціонування електронного сервісу Веб-портал «Звернення у сфері державної реєстрації актів цивільного стану»

27 червня 2018 року заступником керівника відділу державної реєстрації актів цивільного стану по Дергачівському та Золочівському районах Головного територіального управління юстиції у Харківській області (надалі – Відділ) Слинько В.В. було проведено інформування посадових осіб старостинських округів Золочівської селищної ради Харківської області щодо функціонування електронного сервісу Веб-портал «Звернення у сфері державної реєстрації актів цивільного стану».

Детальніше...

27.06.2018  Інформування про проект «Я МАЮ ПРАВО!»

Інформування про проект «Я МАЮ ПРАВО!»

У рамках загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» державним нотаріусом Першої державної нотаріальної контори Харківського району Харківської області Кормілець Ю.М. було проведено інформування громадян смт.Високий та працівників Височанської селищної ради Харківського району щодо питань оформлення субсидії та договорів оренди землі.

Детальніше...

27.06.2018  З нагоди відзначення державного свята – Дня Конституції України

З нагоди відзначення державного свята – Дня Конституції України

26 червня 2018 року заступником начальника відділу судової роботи та міжнародного співробітництва Головного територіального управління юстиції у Харківській області Голуб В.В. проведено зустріч з дружнім колективом   СК «АРСЕНАЛ СТРАХУВАННЯ» під час якої зроблено короткий екскурс в історію становлення Основного Закону країни. 

Конституція 1996 року, з деякими змінами і доповненнями, діє в країні і в даний час. З того часу в Конституцію України 6 разів вносились зміни.

Детальніше...

27.06.2018  Інформування працівників Харківського обласного управління лісового та мисливського господарства про проведення Тижня права з нагоди святкування Дня Конституції України та про нові направлення проекту «Я МАЮ ПРАВО!»

Інформування працівників Харківського обласного управління лісового та мисливського господарства про проведення Тижня права з нагоди святкування Дня Конституції України та про нові направлення проекту «Я МАЮ ПРАВО!»
28 червня український народ святкує День Конституції України, з метою поширення знань про конституційні права та обов’язки громадян нашої країни, в рамках проведення Тижня права з нагоди святкування Дня Конституції України та задля реалізації правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» 26 червня 2018 року для працівників Харківського обласного управління лісового та мисливського господарства головним спеціалістом відділу взаємодії з суб`єктами державної реєстрації та підвищення кваліфікації державних реєстраторів Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Харківській області Котляр Г.О. були проведені лекції на теми:
Детальніше...

 

 

 

 

 

 

 

 

   

61002, м. Харків, вул. Ярослава Мудрого, 16

тел.: (057) 751-81-68

e-mail: info@kh.minjust.gov.ua

www.kharkivobljust.gov.ua

карта сайта