Керівництво управління  
  Структурні підрозділи  
  Розклад роботи  
  Загальні правила роботи  
  Місія, функції, повноваження, основні завдання, напрями діяльності Головного управління юстиції  
  Основні функції структурних підрозділів  
  Організаційна структура Головного територіального управління юстиції  
  Правові засади  
  Прийом громадян  
  Гаряча лінія  
  Плани роботи та звіти про їх виконання  
  Пріоритети роботи  
  Доступ до публічної інформації  
  Перелік та умови отримання послуг, що надаються управлінням, форми і зразки документів, правила їх заповнення  
  Звернення громадян  
  Безоплатна правова допомога  
  Управління персоналу  
  Cтажування громадян з числа молоді  
  Державні закупівлі  
  Лінія довіри  
  Фінансові ресурси  
  Основні засади очищення влади  
  Правова робота - Методичні рекомендації - 2017 рік  


 


03.08.2017  Навчальні семінари для адміністраторів центрів надання адміністративних послуг міста Харкова

Навчальні семінари для адміністраторів центрів надання адміністративних послуг міста Харкова

31 липня та 02 серпня 2017 року спеціалістами відділу державної реєстрації друкованих засобів масової інформації та громадських формувань Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Харківській області Літвинчук І.І., Михалко І.С. та Губренко А.В. було проведено навчальні семінари для адміністраторів центрів надання адміністративних послуг міста Харкова на тему: «Державна реєстрація змін до відомостей про юридичну особу, що містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань».

Детальніше...

01.08.2017  До уваги суб'єктів державної реєстрації, нотаріусів!

До уваги суб'єктів державної реєстрації, нотаріусів!

З метою захисту житлових прав мешканців гуртожитків Головне територіальне управління юстиції у Харківській області доводить до відома та врахування в роботі інформацію, викладену в листі Міністерства юстиції України 14 липня 2017 року № 26685/725-0-2-17/8.4, з метою застосування положень Закону України «Про забезпечення реалізації житлових прав мешканців гуртожитків» при вчиненні нотаріальних дій та проведенні державної реєстрації речових прав на об’єкти нерухомості.

Детальніше...

01.08.2017  Офіційний вісник України

Офіційний вісник України

Вийшов друком черговий номер бюлетеня «Офіційний вісник України» від 1 серпня 2017 року № 60.

31.07.2017  Я МАЮ ПРАВО!!

Я МАЮ ПРАВО!!

Головним територіальним управлінням юстиції у Харківській області впроваджується Всеукраїнський просвітницький проект Міністерства юстиції України "Я МАЮ ПРАВО!", метою якого є формування нової правової культури у суспільстві, що забезпечить сталий розвиток України як сучасної правової демократичної держави.

Детальніше...

31.07.2017  Тематичний короткотерміновий семінар

Тематичний короткотерміновий семінар

26 - 28 липня 2017 року начальником відділу державної реєстрації актів цивільного стану Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Харківській області Тимощук О.В. взято участь у тематичному короткотерміновому семінарі під головуванням начальника Управління державної реєстрації актів цивільного стану Департаменту державної реєстрації та нотаріату Міністерства юстиції України Ірини Дубиківської, який відбувся на базі Головного територіального управління юстиції у Чернівецькій області

Детальніше...

31.07.2017  Повідомляємо про державну реєстрацію нормативно-правових актів

Повідомляємо про державну реєстрацію нормативно-правових актів

Головним територіальним управлінням юстиції у Харківській області зареєстровано наступні нормативно-правові акти:

Детальніше...

28.07.2017  Навчальний семінар для адміністраторів центрів надання адміністративних послуг міста Харкова та його територіальних підрозділів

Навчальний семінар для адміністраторів центрів надання адміністративних послуг міста Харкова та його територіальних підрозділів

24 та 26 липня 2017 року головними спеціалістами відділу державної реєстрації ДЗМІ та громадських формувань Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Харківській області Вінник І.М. та Грозою Г.А. були проведені навчальні семінари для адміністраторів центрів надання адміністративних послуг міста Харкова та його територіальних підрозділів на тему: «Державна реєстрація включення відомостей про громадське формування до Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань. Державна реєстрація створення відокремленого підрозділу громадського об’єднання».

Детальніше...

28.07.2017  Офіційний вісник України

Офіційний вісник України

Вийшов друком черговий номер бюлетеня «Офіційний вісник України» від 28 липня 2017 року № 59.

27.07.2017  В дитячому закладі оздоровлення та відпочинку “Факел” проведено правоосвітній захід

В дитячому закладі оздоровлення та відпочинку “Факел” проведено правоосвітній захід

27 липня 2017 року в дитячому закладі оздоровлення та відпочинку “Факел” головним спеціалістом відділу систематизації законодавства, правової роботи та правової освіти управління реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Головного територіального управління юстиції у Харківській області Ночовкіною О.В. проведено практичне заняття на тему: “Права дитини”.

Детальніше...

27.07.2017  Семінар з суб’єктами державної реєстрації

Семінар з суб’єктами державної реєстрації

27 липня 2017 року проведено семінар з суб’єктами державної реєстрації за адресою: м. Харків, вул. Ярослава Мудрого, 16, актовий зал.

У зазначеному заході прийняли участь: заступник начальника головного територіального управління юстиції з питань державної реєстрації – начальник Управління державної реєстрації Єгорова Т.П., працівники Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Харківській області, суб’єкти державної реєстрації.

Детальніше...

26.07.2017  Презентація результатів роботи Міністерства юстиції України та Головного територіального управління юстиції у Харківській області за І півріччя 2017 року

Презентація результатів роботи Міністерства юстиції України та Головного територіального управління юстиції у Харківській області за І півріччя 2017 року

26 липня 2017 року в приміщенні Головного територіального управління юстиції у Харківській області керівництво управління презентувало результати роботи Міністерства юстиції України та Головного територіального управління юстиції у Харківській області за І піврічча 2017 року.

Детальніше...

26.07.2017  Виступ на радіо «Всесвітній день протидії торгівлі людьми»

Виступ на радіо «Всесвітній день протидії торгівлі людьми»

26 липня 2017 року спеціалістом відділу систематизації законодавства, правової роботи та правової освіти управління реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Головного територіального управління юстиції у Харківській області Терещенко Л.О. було здійснено виступ в програмі Творчого об'єднання «Обласне радіо» філії ПАТ «Національна суспільна телерадіокомпанія України» «Харківська регіональна дирекція» на тему: «ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ ПРОТИДІЇ ТОРГІВЛІ ЛЮДЬМИ».

Детальніше...

25.07.2017  Перевірка офісів приватних виконавців

Перевірка офісів приватних виконавців

21 липня 2017 року на виконання доручення Міністерства юстиції України та розділу І Положення про офіс приватного виконавця, затвердженого наказом Міністерства юстиції України від 15.11.2016 № 3238/5, працівниками Управління державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Харківській області в особі начальника відділу аналітики та статистики Огурцової Л.О. та провідного спеціаліста відділу організації та контролю за виконанням рішень Скавронської В.О. було проведено перевірку офісу приватних виконавців Семендяєва С.О., Попляка В.В. та Родіна Г.В., на відповідність вимогам статті 26 Закону України «Про органи та осіб, які здійснюють примусове виконання судових рішень і рішень інших органів» від 02.06.2016 № 1403-VІІІ та розділу ІІ Положення.

Детальніше...

 

 

 

 

 

 

   

61002, м. Харків, вул. Ярослава Мудрого, 16

тел.: (057) 751-81-68

e-mail: info@kh.minjust.gov.ua

www.kharkivobljust.gov.ua

карта сайта