14.08.2018  Інформування громадян про проект «Я МАЮ ПРАВО!»

Інформування громадян про проект «Я МАЮ ПРАВО!»

Державними нотаріусами Сьомої Харківської державної нотаріальної контори проведено роз'яснювальну роботу серед відвідувачів держнотконтори про загальнонаціональний правопросвітницький проект “Я МАЮ ПРАВО!”, який запроваджено з метою формування нової правової свідомості, підвищення юридичної обізнаності українців, формування правової культури шляхом інформування громадян про їх права та механізми їх захисту, полегшення доступу до правосуддя, боротьби з корупцією та захисту прав власності.

Детальніше...

14.08.2018  Публічне інформування громадян

15 серпня 2018 року з 15.00 год. на площі Свободи у місті Харкові (сквер навпроти Держпрома) спеціалісти відділу судової роботи та міжнародного співробітництва Головного територіального управління юстиції у Харківській області проведуть публічне#вуличне#правове консультування громадян щодо порядку вирішення спору; стягнення аліментів (в тому числі з боржників, які виїхали за межі країни).

13.08.2018  Зустріч в рамках проекту «Я МАЮ ПРАВО!»

Зустріч в рамках проекту «Я МАЮ ПРАВО!»

Заступником начальника Міжрайонного відділу державної виконавчої служби по Кегичівському та Сахновщинському районах Сліпак О.О. та головним спеціалістом Міжрайонного відділу державної виконавчої служби по Кегичівському та Сахновщинському районах Мусієнко Є.А. в рамках загальнонаціонального проекту #ЯМАЮПРАВО, було організовано зустріч з бібліотекарями Кегичівського району Харківської області 

Детальніше...

13.08.2018  Інформування працівників Комунального закладу «Харківський спеціальний навчально-виховний комплекс ім. В.Г. Короленка» Харківської обласної ради про проект «Я МАЮ ПРАВО!»

Інформування працівників Комунального закладу «Харківський спеціальний навчально-виховний комплекс ім. В.Г. Короленка» Харківської обласної ради про проект «Я МАЮ ПРАВО!»

13 серпня 2018 року для працівників Комунального закладу «Харківський спеціальний навчально-виховний комплекс ім. В.Г. Короленка» Харківської обласної ради головним спеціалістом відділу взаємодії з суб`єктами державної реєстрації та підвищення кваліфікації державних реєстраторів Управління державної реєстрації Котляр Г.О. в межах реалізації правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» було проведено практикум для працівників навчального закладу на теми: «Профілактика булінгу у закладах освіти», «Міжнародні та національні заходи захисту прав людини».

Детальніше...

13.08.2018  Реалізація проекту «Я маю право!» в Циркунівській сільській об’єднаній територіальній громаді

Реалізація проекту «Я маю право!» в Циркунівській сільській об’єднаній територіальній громаді

В рамках дослідження практики реалізації та аналізу ефективності державної політики у сфері правової освіти (обізнаності) населення провідним  спеціалістом  відділу систематизації законодавства, правової роботи та правової освіти управління державної реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи, правової освіти та систематизації Головного територіального управління юстиції у Харківській області Калашніковою В.М. здійснене  опитування голови Циркунівської сільської об’єднаної територіальної громади  стосовно дослідження правових потреб територіальної громади, а також для загального розуміння необхідності утворення незалежного провайдера правової допомоги.  

Детальніше...

13.08.2018  Інформування громадян про проект “Я МАЮ ПРАВО!”

Інформування громадян про проект “Я МАЮ ПРАВО!”

 В рамках реалізації правопросвітницького проекту “Я маю право!” провідним спеціалістом відділу з питань банкрутства Свиридовою Н.О. взято участь в роботі мобільного центру Харківського обласного центру зайнятості за участю співробітників Головного управління національної поліції.

Детальніше...

13.08.2018  Семінар в Старосалтівській селищній об'єднаній територіальній громаді

Семінар в Старосалтівській об'єднаній територіальній громаді

13 серпня 2018 року головним спеціалістом відділу систематизації законодавства, правової роботи та правової освіти управління державної реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Головного територіального управління юстиції у Харківській області Ночовкіною О.В. проведено семінар з працівниками Старосалтівської селищної об'єднаної територіальної громади на тему: “Реалізація правопросвітницького проекту “Я МАЮ ПРАВО!”.

Детальніше...

13.08.2018  Інформування громадян про хід реалізації правопросвітницького проекту “Я МАЮ ПРАВО!”

Інформування громадян про хід реалізації правопросвітницького проекту “Я МАЮ ПРАВО!”

В рамках реалізації правопросвітницького проекту “Я МАЮ ПРАВО!” заступником начальника Куп’янського міськрайонного відділу реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Харківській області Донцовою І.М. проведено інформування громадян про хід реалізації правопросвітницького проекту “Я МАЮ ПРАВО!”, дітям було надано інформацію про "Права дітей". Вони, незалежно від віку, мають право на захист, турботу і допомогу.

Детальніше...

13.08.2018  Виїзди за місцем проживання боржників з метою проведення виконавчих дій

Виїзди за місцем проживання боржників з метою проведення виконавчих дій

Державними виконавцями Міжрайонного відділу державної виконавчої служби по Близнюківському, Лозівському районах та місту Лозова продовжуються виїзди за місцем проживання боржників з метою проведення виконавчих дій, направлених на погашення заборгованості у виконавчих провадженнях по сплаті аліментів.               

Детальніше...

13.08.2018  Семінар в Коломацькій селищній об’єднаній територіальній громаді

Семінар в Коломацькій селищній об’єднаній територіальній громаді

Спеціалістом відділу систематизації законодавства, правової роботи та правової освіти управління державної реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Головного територіального управління юстиції у Харківській області Терещенко Л.О. проведено семінар в Коломацькій селищній об’єднаній територіальній громаді на тему: «Реалізація проекту «Я маю право!».

Детальніше...

10.08.2018  Офіційний вісник України

Офіційний вісник України

Вийшов друком черговий номер бюлетеня «Офіційний вісник України» від 10 серпня 2018 року № 061.

10.08.2018  Інформування громадян щодо дії пілотного проекту Міністерства юстиції України «Шлюб за добу»

Інформування громадян щодо дії пілотного проекту Міністерства юстиції України «Шлюб за добу»

Головним спеціалістом Холодногірського районного у місті Харкові відділу державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Харківській області (надалі — Відділ) Харіною О.І. та спеціалістом Відділу Жовновською О.А. проведено інформування громадян щодо дії пілотного проекту Міністерства юстиції України “Шлюб за добу”.

Детальніше...

10.08.2018  Про державну реєстрацію зміни імені фізичної особи

Про державну реєстрацію зміни імені фізичної особи

Начальник Барвінківського районного відділу державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Харківської області Т.В. Гармаш разом із спеціалістом І категорії з юридичних питань та регуляторної політики відділу земельних відносин, соціальних питань та регуляторної політики Барвінківської міської ради Харківської області Коваленко Ю.А. із залученням  представників інших відділів було здійснено робочу зустріч де було обговорено вищевказане питання.

Детальніше...

10.08.2018  Проведена зустріч з працівниками та відвідувачами ПП "Міський центр нерухомості"

Проведена зустріч з  працівниками та відвідувачами ПП "Міський центр нерухомості"

Завідувачем Третьої Харківської державної нотаріальної контори Лученко Л.А. та завідувачем Дванадцятої Харківської державної нотаріальної контори Хлистун О.В. проведено зустріч з  працівниками та відвідувачами ПП «Міський центр нерухомості» з метою реалізації загальнонаціонального правопросвітницького проект “Я МАЮ ПРАВО!”, який запроваджено для формування нової правової свідомості, підвищення юридичної обізнаності українців, формування правової культури шляхом інформування громадян про їх права та механізми їх захисту, полегшення доступу до правосуддя, боротьби з корупцією та захисту прав власності.

Детальніше...

10.08.2018  "Правові перегони дитячому таборі "Зміна"

"Правові перегони дитячому таборі "Зміна"

Представники Міжрайонного відділу державної виконавчої служби по Близнюківському, Лозівському районах та місту Лозова разом із Первомайським місцевим центром з надання безоплатної вторинної правової допомоги провели інтерактивний захід "Правові перегони" у дитячому таборі відпочинку "Зміна", розташованого в с. Катеринівка Лозівського району. 

Детальніше...

 

 

 

 

 

 

 

 

   

61002, м. Харків, вул. Ярослава Мудрого, 16

тел.: (057) 751-81-68

e-mail: info@kh.minjust.gov.ua

www.kharkivobljust.gov.ua

карта сайта