Керівництво управління  
  Структурні підрозділи  
  Розклад роботи  
  Загальні правила роботи  
  Місія, функції, повноваження, основні завдання, напрями діяльності Головного управління юстиції  
  Основні функції структурних підрозділів  
  Організаційна структура Головного територіального управління юстиції  
  Правові засади  
  Прийом громадян  
  Гаряча лінія  
  Плани роботи та звіти про їх виконання  
  Пріоритети роботи  
  Доступ до публічної інформації  
  Перелік та умови отримання послуг, що надаються управлінням, форми і зразки документів, правила їх заповнення  
  Звернення громадян  
  Безоплатна правова допомога  
  Управління персоналу  
  Cтажування громадян з числа молоді  
  Державні закупівлі  
  Лінія довіри  
  Фінансові ресурси  
  Основні засади очищення влади  
  Правова робота - Методичні рекомендації - 2017 рік  


 

 17.10.2017  Робочий візит до Харківського району

Робочий візит до Харківського району

13 жовтня 2017 року у приміщенні Харківської районної державної адміністрації Харківської області начальник Головного територіального управління юстиції у Харківській області Чурсін О.В., разом із заступником начальника головного територіального управління юстиції з питань державної реєстрації – начальником Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Харківській області Єгоровою Т.П. за участю представників органів місцевого самоврядування, правоохоронних органів, Держгеокадастру, голів міських і селищних рад та громадськості було проведено робочу зустріч щодо роботи оперативного штабу.

Детальніше...

 

13.10.2017  Виїзд мобільної точки до села Гаврилівка Барвінківськова району Харківської області

Виїзд мобільної точки до села Гаврилівка Барвінківськова району Харківської області

12 жовтня 2017 року в рамках Графіку роботи мобільних точок доступу до системи безоплатної правової допомоги з питань роз’яснення вимог чинного законодавства щодо захисту прав землевласників та землекористувачів у харківській області відбувся виїзд мобільної точки до села Гаврилівка Барвінківського району Харківської області.

Детальніше...

13.10.2017  Виїзд мобільної точки

Виїзд мобільної точки

17 жовтня 2017 року о 16.00 в рамках Графіку роботи мобільних точок доступу до системи безоплатної правової допомоги з питань роз’яснення вимог чинного законодавства щодо захисту прав землевласників та землекористувачів планується виїзд мобільної точки доступу у складі представників Головного територіального управління юстиції в Харківської області та фахівців бюро правової допомоги з метою надання консультацій представникам агропромислового комплексу смт. Рогань Харківського району Харківської області.

13.10.2017  Виїзд мобільної точки

Виїзд мобільної точки

17 жовтня 2017 року о 14.00 в рамках Графіку роботи мобільних точок доступу до системи безоплатної правової допомоги з питань роз’яснення вимог чинного законодавства щодо захисту прав землевласників та землекористувачів планується виїзд мобільної точки доступу у складі представників Головного територіального управління юстиції в Харківської області та фахівців бюро правової допомоги з метою надання консультацій представникам агропромислового комплексу с. Кам’яна Яруга Чугуївського району Харківської області.

13.10.2017  Виїзд мобільної точки

Виїзд мобільної точки

17 жовтня 2017 року о 12.00 в рамках Графіку роботи мобільних точок доступу до системи безоплатної правової допомоги з питань роз’яснення вимог чинного законодавства щодо захисту прав землевласників та землекористувачів планується виїзд мобільної точки доступу у складі представників Головного територіального управління юстиції в Харківської області та фахівців бюро правової допомоги з метою надання консультацій представникам агропромислового комплексу м. Чугуїв Чугуївського району Харківської області.

13.10.2017  Виїзд мобільної точки

Виїзд мобільної точки

17 жовтня 2017 року о 10.00 в рамках Графіку роботи мобільних точок доступу до системи безоплатної правової допомоги з питань роз’яснення вимог чинного законодавства щодо захисту прав землевласників та землекористувачів планується виїзд мобільної точки доступу у складі представників Головного територіального управління юстиції в Харківської області та фахівців бюро правової допомоги з метою надання консультацій представникам агропромислового комплексу смт. Печеніги Печенізького району Харківської області.

12.10.2017  Семінарське заняття з працівниками відділів державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Харківської області

Семінарське заняття з працівниками відділів державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Харківської області

11 жовтня 2017 року Управлінням державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Харківській області проведено семінарське заняття з працівниками відділів державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Харківської області з питань: представництва сторін у виконавчому провадженні відповідно до статті 16 та оскарження рішень, дій або бездіяльності виконавців та посадових осіб органів державної виконавчої служби згідно з статтею 74 Закону України «Про виконавче провадження»;

Детальніше...

12.10.2017  Важлива інформація

Важлива інформація

У зв’язку з ремонтними роботами у приміщенні Відділ державної реєстрації актів цивільного стану по Індустріальному та Немишлянському районах у місті Харкові Головного територіального управління юстиції у Харківській області тимчасово переміщений за адресою: м. Харків, вул. Валентинівська, 31.

11.10.2017  Спільно зі студентами - консультантами Юридичної клініки Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого проведено правоосвітні заходи в Харківській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №5 Харківської міської ради Харківської області

Спільно зі студентами - консультантами Юридичної клініки Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого проведено правоосвітні заходи в Харківській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №5 Харківської міської ради Харківської області

10 жовтня 2017 року відділом систематизації законодавства, правової роботи та правової освіти управління реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Головного територіального управління юстиції у Харківській області разом зі студентами - консультантами Юридичної клініки Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого проведено правоосвітні заходи в Харківській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №5 Харківської міської ради Харківської області.

Детальніше...

11.10.2017  Інформування студентів - консультантів Юридичної клініки Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого про загальнонаціональний правопросвітницький проект «Я МАЮ ПРАВО!»

Інформування студентів - консультантів Юридичної клініки Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого про загальнонаціональний правопросвітницький проект «Я МАЮ ПРАВО!»

10 жовтня 2017 року на базі Головного територіального управління юстиції у Харківській області відділом систематизації законодавства, правової роботи та правової освіти управління реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Головного територіального управління юстиції у Харківській області проведено інформування студентів - консультантів Юридичної клініки Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого про загальнонаціональний правопросвітницький проект «Я МАЮ ПРАВО!».

Детальніше...

10.10.2017  Робоча зустріч з ХФ ДП «СЕТАМ»

Робоча зустріч з ХФ ДП «СЕТАМ»

10 жовтня 2017 року в приміщенні ХФ ДП «СЕТАМ» відбулась робоча зустріч представників Управління державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Харківській області та ХФ ДП «СЕТАМ» щодо покращення взаємодії та активізації роботи стосовно передачі арештованого майна на реалізацію та обговорено проблемні питання, які виникають при взаємодії з ХФ ДП «СЕТАМ».

Детальніше...

10.10.2017  Виїзд мобільної точки до смт. Малинівка Чугуївського району Харківської області

Виїзд мобільної точки до смт. Малинівка Чугуївського району Харківської області
10 жовтня 2017 року в рамках Графіку роботи мобільних точок доступу до системи безоплатної правової допомоги з питань роз’яснення вимог чинного законодавства щодо захисту прав землевласників та землекористувачів у харківській області відбувся віїзд мобільної точки до смт. Малинівка Чугуївського району Харківської області.
Детальніше...

 

 

 

 

 

 

 

 

   

61002, м. Харків, вул. Ярослава Мудрого, 16

тел.: (057) 751-81-68

e-mail: info@kh.minjust.gov.ua

www.kharkivobljust.gov.ua

карта сайта