18.04.2018  Інформування студентів Харківського радіотехнічного технікуму про проект «Я МАЮ ПРАВО!»

Інформування студентів Харківського радіотехнічного технікуму про проект «Я МАЮ ПРАВО!»

18 квітня 2018 року для студентів І, ІІ, ІІІ курсів Харківського радіотехнічного технікуму головними спеціалістами відділу взаємодії з суб`єктами державної реєстрації та підвищення кваліфікації державних реєстраторів Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Харківській області Вербицькою Н.М. та Котляр Г.О. в межах реалізації правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» були проведені лекції на теми: «Не знаєш, як вирішити спір?», «Як виконати рішення суду?», «Не отримуєш аліменти?», «Як протидіяти домашньому насильству?», «Як діяти у разі обшуку підприємства?», «Не знаєш, як оформити субсидію?», «Забирають бізнес? Відбирають майно?», «Державна реєстрація речових прав  на підставі договору оренди землі».

Детальніше...

18.04.2018  Порядок отримання повторних свідоцтв про державну реєстрацію актів цивільного стану

Порядок отримання повторних свідоцтв про державну реєстрацію актів цивільного стану

18 квітня 2018 року начальником Зміївського районного відділу державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Харківської області Рибак Г.О. в приміщенні Зміївського РВ ДМС України в Харківській області проведено інформування громадян щодо порядку отримання повторних свідоцтв про державну реєстрацію актів цивільного стану.

Детальніше...

18.04.2018  Безпека та довіра

Безпека та довіра

Шановні мешканці Харкова та Харківської області!

Пропонуємо Вам взяти участь у соціологічному опитуванні “Публічна безпека та довіра до правоохоронних органів”. Це дослідження проводиться з метою покращення якості правоохоронних послуг та визначення проблем безпеки у районах м. Харкова та Харківської області.

Детальніше...

18.04.2018  Інформування студентів та працівників Харківського державного автотранспортного коледжу про проект «Я МАЮ ПРАВО!»

Інформування студентів та працівників Харківського державного автотранспортного коледжу про проект «Я МАЮ ПРАВО!»

17 квітня 2018 року для студентів ІІІ курсу та працівників Харківського державного автотранспортного коледжу спеціалістами відділу взаємодії з суб`єктами державної реєстрації та підвищення кваліфікації державних реєстраторів Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Харківській області Павленко Ю.Ю. та Котляр Г.О. в межах реалізації правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» були проведені лекції на теми:

Детальніше...

17.04.2018  Круглий стіл у Сахновщинській селищній раді

Круглий стіл у Сахновщинській селищній раді

Працівниками відділу з питань нотаріату спільно з завідувачем Сахновщинської держнотконтори Харківської області Серьогіною О.М. приватним нотаріусом Сахновщинського районного нотаріального округу Харківської області Давиденко О.В., приватним нотаріусом Харківського районного нотаріального округу Харківської області Гаражею Н.П., приватним нотаріусом Нововодолазького районного нотаріального округу Харківської області Крючковою Л.А. проведено круглий стіл з головою Сахновщинської селищної ради Харківської області Сидоренко В.Ф. щодо загальнонаціонального правопросвітницького проекту "Я МАЮ ПРАВО", який запроваджено з метою формування нової правової свідомості  шляхом інформування громадян про їхні права та механізми їх захисту, полегшення доступу до правосуддя, боротьби з корупцією та захисту прав власності.

Детальніше...

17.04.2018  Інформування про проект “Я МАЮ ПРАВО!”

Інформування про проект “Я МАЮ ПРАВО!”

Державними нотаріусами Восьмої Харківської державної нотаріальної контори Лолою Ю.В., Лакізою І.В. з метою підвищення правової свідомості українців та інформування громадян щодо механізму захисту їхніх прав у повсякденному житті у правових спосіб, відповідно до  правопросвітницького проекту "Я МАЮ ПРАВО!" були надані консультації відвідувачам держнотконтори з питань: “Як оформити субсидію?”, “Не знаєш, як оформити договір оренди землі?”, “Як оформити договір дарування квартири”, “Порядок оформлення довіреності”. Крім того серед громадян здійснювалося поширення інформаційної друкованої продукції та інформаційного видання Міністерства юстиції “Юстиція відкрита для людей”.

Детальніше...

17.04.2018  Інформування про проект "Я МАЮ ПРАВО!"

Інформування про проект "Я МАЮ ПРАВО!"

Провідним спеціалістом Міжрайонного відділу державної виконавчої служби по Основ’янському та Слобідському районах міста Харків Головного територіального управління юстиції у Харківській області Катериною Близнюк презентовано проект “Я МАЮ ПРАВО” на семінарі для суддів районних судів Харківщини.

Детальніше...

17.04.2018  Інформація про порядок денний засідання Комісії з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Харківській області, що відбудеться 18 квітня 2018 року

Інформація  про порядок денний засідання Комісії з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Харківській області, що відбудеться 18 квітня 2018 року

Головне територіальне управління юстиції у Харківській області повідомляє, що 18 квітня 2018 року о 16-00 год. відбудеться засідання Комісії з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації.

Місце проведення засідання: м. Харків, вул. Ярослава Мудрого, 16, 1-й поверх, актова зала.

До порядку денного засідання включені наступні питання:

Детальніше...

17.04.2018  Всеукраїнський правовий диктант у Харкові

Всеукраїнський правовий диктант у Харкові

Головне територіальне управління юстиції у Харківській області за сприянням Експертної юридичної служби та Міністерства юстиції України запрошує прийняти участь у «Всеукраїнському правовому диктанті», який одночасно буде проходити в 23-х областях України. Проект підтримують такі міста, як Київ, Львів, Одеса, Вінниця, Маріуполь, Рівне, Чернігів, Тернопіль, Житомир та інші.

Детальніше...

17.04.2018  Інформування студентів Харківського гідрометеорологічного технікуму Одеського державного екологічного університету про проект «Я МАЮ ПРАВО!»

Інформування студентів Харківського гідрометеорологічного технікуму Одеського державного екологічного університету про проект «Я МАЮ ПРАВО!»

16 квітня 2018 року для студентів І, ІІІ, ІV курсів Харківського гідрометеорологічного технікуму Одеського державного екологічного університету головним спеціалістом відділу взаємодії з суб`єктами державної реєстрації та підвищення кваліфікації державних реєстраторів Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Харківській області Котляр Г.О. в межах реалізації правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» були проведені лекції на теми: «Не знаєш, як вирішити спір?», «Як виконати рішення суду?», «Не отримуєш аліменти?», «Як протидіяти домашньому насильству?», «Як діяти у разі обшуку підприємства?», «Не знаєш, як оформити субсидію?», «Забирають бізнес? Відбирають майно?», «Державна реєстрація речових прав  на підставі договору оренди землі».

Детальніше...

16.04.2018  Вуличне інформування громадян про загальнонаціональний правопросвітницький проект “Я МАЮ ПРАВО!”

Вуличне інформування громадян про загальнонаціональний правопросвітницький проект “Я МАЮ ПРАВО!”

16 квітня 2018 року заступником начальника Міжрайонного відділу державної виконавчої служби по Близнюківському, Лозівському районах та місту Лозова Головного територіального управління юстиції у Харківській області Ярошенко Н.А. проведено вуличне інформування для мешканців міста Лозова з наступних питань: «Як вирішити спір?», «Забирають бізнес? Відбирають майно?», «Вимагають хабара за іспит чи навчання».

Детальніше...

16.04.2018  Засідання штабу

Засідання  штабу

Сьогодні Тетяна Єгорова разом із Артуром Товмасяном, Віталієм Амельченко, Анастасією Купріяновою та Андрієм Акмаєвим провели засідання Регіонального штабу з координації, моніторингу та контролю за станом виконання відділами державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Харківській області рішень про стягнення заборгованості по заробітній платі та інших виплат, пов'язаних з трудовими правовідносинами з керівниками відділів державної виконавчої служби Харківщини у режимі відео-конференції.

Детальніше...

16.04.2018  Вуличне інформування громадян про правопросвітницький проект “Я МАЮ ПРАВО!”

Вуличне інформування громадян про правопросвітницький проект “Я МАЮ ПРАВО!”

Відділом судової роботи та міжнародного співробітництва Головного територіального управління юстиції у Харківській області було проведено вуличне інформування громадян про правопросвітницький проект “Я МАЮ ПРАВО!”. Під час інформування здійснювалось поширення буклетів “Я МАЮ ПРАВО!”: “Стоп насильство”, “Отримай аліменти”, “Вимагають хабара за іспит чи навчання”. А також надавалася інформація щодо роботи онлайн-платформи “Я МАЮ ПРАВО!”. 

Детальніше...

16.04.2018  Всеукраїнський конкурс шкільних малюнків «Я маю право»

Всеукраїнський конкурс шкільних малюнків «Я маю право»

З метою розвитку морально-етичних якостей дітей, формування у дітей та підлітків позитивного образу права як державного інституту, виховання почуття важливості прав дитини, розвинення морально-етичних якостей дітей, соціальної підтримки талановитої молоді, сприяння їх самореалізації, творчого розвитку та з нагоди Дня захисту дітей Координаційною радою молодих юристів при Міністерстві юстиції України з 16 квітня по 2 червня 2018 року проводиться Всеукраїнський конкурс шкільних малюнків «Я маю право»

Детальніше...

16.04.2018  НОВИНИ ЗАКОНОДАВСТВА

НОВИНИ ЗАКОНОДАВСТВА

12 квітня 2018 року набрав чинності Закон України від 20.03.2018 N 2354-VIII "Про стратегічну екологічну оцінку" (опублікований в газеті "Голос України" від 11.04.2018 N 67), який вводиться в дію через 6 місяців з дня набрання ним чинності.

Детальніше...

 

 

 

 

 

 

 

 

   

61002, м. Харків, вул. Ярослава Мудрого, 16

тел.: (057) 751-81-68

e-mail: info@kh.minjust.gov.ua

www.kharkivobljust.gov.ua

карта сайта