30.11.2017  Попередження корупції у вищих навчальних закладах

Попередження корупції у вищих навчальних закладах

24 листопада 2017 року в.о. завідувача сектору з питань запобігання і виявлення корупції Анною Федоренко в рамках реалізації проекту «Я МАЮ ПРАВО!» в Харківській зооветеринарній академії було проведено семінар на тему «Актуальні питання антикорупційного законодавства». На семінарі було розглянуто основні напрямки антикорупційної політики в Україні, особливу увагу було приділено попередженню корупційних та пов’язаних з корупцією правопорушень та відповідальності за такі правопорушення.

Детальніше...

30.11.2017  Оперативна нарада у режимі відео-конференції з начальниками відділів державної виконавчої служби

Оперативна нарада у режимі відео-конференції з  начальниками відділів державної виконавчої служби

28 листопада 2017 року Управлінням державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Харківській області проведено оперативну нараду у режимі відео-конференції з начальниками відділів державної виконавчої служби, підпорядкованих Управлінню державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Харківській області під головуванням заступника начальника головного територіального управління юстиції з питань державної виконавчої служби  – начальника Управління державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Харківській області Лактіна І.С. щодо проведення моніторингу дій державних виконавців, дотримання вимог Положення про автоматизовану систему виконавчого провадження, затверджене наказом Міністерства юстиції України від 05.08.2017 № 2432/5.

Детальніше...

30.11.2017  Семінар з суб’єктами державної реєстрації

Семінар з суб’єктами державної реєстрації

30 листопада 2017 року проведено семінар з суб’єктами державної реєстрації.

У зазначеному заході прийняли участь: заступник начальника головного територіального управління юстиції з питань державної реєстрації – в.о. начальника Головного територіального управління юстиції у Харківській області Єгорова Т.П., працівники Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Харківській області, працівники Головного управління Держгеокадастру у Харківській області, представник Харківської філії ДП «Національні інформаційні системи», суб’єкти державної реєстрації.

Детальніше...

30.11.2017  О.Сукманова: Офіційна заява щодо спроби тиску на членів Комісії

О.Сукманова: Офіційна заява щодо спроби тиску на членів Комісії

Останні кілька днів невідомі здійснюють тиск на членів Комісії з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації, щоб змусити їх прийняти потрібне комусь рішення. Про це повідомила заступник Міністра юстиції з питань державної реєстрації Олена Сукманова.

«Зараз на розгляді Комісії перебувають зустрічні скарги ТОВ «А.М. Смарт-Груп» та Кристалбанку. Напередодні засідання Комісії з розгляду цього питання всі її члени отримали на свої картки, відкриті в одному з банків (до якого, до речі, у нас є багато запитань щодо захисту персональних даних), по 2 тисячі гривень від невідомого відправника», - сказала Олена Сукманова.

Детальніше...

30.11.2017  Інформування про реалізацію правопросвітницького проекту “Я МАЮ ПРАВО!” працівників та відвідувачів Служби у справах дітей Харківської обласної державної адміністрації

Інформування про реалізацію правопросвітницького проекту “Я МАЮ ПРАВО!” працівників та відвідувачів Служби у справах дітей Харківської обласної державної адміністрації

29 листопада 2017 року провідним спеціалістом відділу державної реєстрації нормативно-правових актів управління реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Головного територіального управління юстиції у Харківській області Оленою Кисловською та спеціалістом відділу державної реєстрації нормативно-правових актів управління реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Головного територіального управління юстиції у Харківській області Анастасією Кас'ян проведено інформування працівників та відвідувачів Служби у справах дітей Харківської обласної державної адміністрації про правопросвітницький проект “Я МАЮ ПРАВО!”.

Детальніше...

29.11.2017  Надання адміністративних послуг Головним територіальним управлінням юстиції у Харківській області через ЦНАП

Надання адміністративних послуг Головним територіальним управлінням юстиції у Харківській області через ЦНАП

29 листопада 2017 року у приміщенні Головного територіального управління юстиції у Харківській області  відбулась нарада під керівництвом в.о. начальника Головного територіального управління юстиції у Харківській області Єгорової Т.П. щодо запровадження надання адміністративних послуг, що надаються Головним територіальним управлінням юстиції у Харківській області через центри надання адміністративних послуг відповідно до Розпорядження Кабінету Міністрів України  №523-р від 16.05.2014 «Деякі питання надання адміністративних послуг органів виконавчої влади через центри надання адміністративних послуг».

Детальніше...

29.11.2017  Засідання Харківської обласної міжвідомчої координаційно-методичної ради з правової освіти населення

Засідання Харківської обласної міжвідомчої координаційно-методичної ради з правової освіти населення

29 листопада 2017 року у приміщенні Харківської обласної державної адміністрації відбулося засідання Харківської обласної міжвідомчої координаційно-методичної ради з правової освіти населення.

Детальніше...

29.11.2017  Новини законодавства

Новини законодавства

Про оголошення в Україні 2018 року Роком реалізації правопросвітницького проекту  «Я маю право!»

З метою формування у суспільстві правової культури та правової свідомості, сприяння підвищенню рівня знань та поінформованості громадян щодо реалізації та захисту своїх прав, гарантованих Конституцією та законами України у різних сферах життя, згідно Указу Президента України від 14.11.2017 № 361/2017 оголошено 2018 рік Роком реалізації правопросвітницького проекту «Я маю право!».

Відповідно до даного нормативно-правового акту:

Детальніше...

29.11.2017  Тренінг з нотаріусами на тему: «Аграрні розписки в Україні»

Тренінг з нотаріусами на тему: «Аграрні розписки в Україні»

29 листопада 2017 року у приміщенні Головного територіального управління юстиції у Харківській області за участю першого заступника начальника Головного територіального управління юстиції у Харківській області Ірини Левченко, консультантів Проекту «Аграрні розписки в Україні», приватних та державних нотаріусів пройшов тренінг на тему: «Аграрні розписки в Україні».

Детальніше...

28.11.2017  Узагальнена інформація щодо кількості суб'єктів державної реєстрації у Харківській області!

Узагальнена інформація щодо кількості суб'єктів державної реєстрації у Харківській області!

На території Харківської області послуги у сфері державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень та державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців надають 62 суб’єкт державної реєстрації, серед них 27 районних державних адміністрацій, 10 міських рад, 7 селищних рад, 7 сільських рад та 11 акредитованих суб’єкта.

24.11.2017  Засідання оперативного штабу

Засідання оперативного штабу

23 листопада 2017 року відбулося чергове засідання оперативного штабу мобільного реагування на випадки порушень прав землевласників і землекористувачів, який було створено розпорядженням голови Харківської обласної державної адміністрації від 15 серпня 2017 року № 399.

Детальніше...

27.11.2017  Виїзд мобільної точки для жителів смт. Безлюдівка Харківського району Харківської області

Виїзд мобільної точки для жителів смт. Безлюдівка Харківського району Харківської області

27 листопада 2017 року в рамках Графіку роботи мобільних точок доступу до системи безоплатної правової допомоги з питань роз’яснення вимог чинного законодавства щодо захисту прав землевласників та землекористувачів у Харківській області відбувся виїзд мобільної точки.

Детальніше...

27.11.2017  Виїзд мобільної точки для жителів смт. Васищеве Харківського району Харківської області

Виїзд мобільної точки для жителів смт. Васищеве Харківського району Харківської області

27 листопада 2017 року в рамках Графіку роботи мобільних точок доступу до системи безоплатної правової допомоги з питань роз’яснення вимог чинного законодавства щодо захисту прав землевласників та землекористувачів у Харківській області відбувся виїзд мобільної точки.

Детальніше...

 

 

 

 

 

 

 

 

   

61002, м. Харків, вул. Ярослава Мудрого, 16

тел.: (057) 751-81-68

e-mail: info@kh.minjust.gov.ua

www.kharkivobljust.gov.ua

карта сайта