13.02.2018  Інформування працівників Харківського обласного управління лісового та мисливського господарства про проект «Я МАЮ ПРАВО!»

Інформування працівників Харківського обласного управління лісового та мисливського господарства про проект «Я МАЮ ПРАВО!»

13 лютого 2018 року для працівників Харківського обласного управління лісового та мисливського господарства головними спеціалістами відділу взаємодії з суб`єктами державної реєстрації та підвищення кваліфікації державних реєстраторів Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Харківській області Вербицькою Н.М. та Котляр Г.О. в межах реалізації правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» були проведені лекції на теми: «Як вирішити спір», «Як діяти у разі обшуку підприємства?», «Як протидіяти домашньому насильству?», «Як виконати рішення суду?», «Забирають бізнес? Відбирають майно».

Детальніше...

13.02.2018  Інформування громадян про проект “Я МАЮ ПРАВО”

Інформування громадян про проект “Я МАЮ ПРАВО”

13.02.2018 року спеціалістом відділу з питань банкрутства Головного територіального управління юстиції у Харківській області Губською О.М. в межах реалізації правоосвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» було проведено інформування студентів Харківського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України.

До відома студентів було доведено інформацію про правопросвітницький проект «Я МАЮ ПРАВО!» та його основні повідомлення, захисту прав власності та бізнесу, протидії корупції у вищих навчальних закладах

Детальніше...

  Повідомляємо про державну реєстрацію нормативно-правового акта

Повідомляємо про державну реєстрацію нормативно-правового акта

Головним територіальним управлінням юстиції у Харківській області 12 лютого 2018 року за № 5/1620 зареєстровано розпорядження Печенізької районної державної адміністрації Харківської області  від  26 січня 2018 року № 16 «Про затвердження Порядку проведення Печенізькою районною державною адміністрацією Харківської області перевірок стану здійснення органами місцевого самоврядування Печенізького району Харківської області делегованих повноважень органів виконавчої влади».

 

 

13.02.2018  Інформування населення про правопросвітницький проект “Я МАЮ ПРАВО!”

Інформування населення про правопросвітницький проект “Я МАЮ ПРАВО!”

Заступником начальника відділу судової роботи та міжнародного співробітництва Головного територіального управління юстиції у Харківській області Голуб В.В. проведено інформування мешканців міста Харків про правопросвітницький проект Міністерства юстиції України “Я МАЮ ПРАВО!”.

Детальніше...

13.02.2018  Консультування громадян з питання отримання витягу з Державного реєстру актів цивільного стану громадян щодо підтвердження дошлюбного прізвища

Консультування громадян з питання отримання витягу з Державного реєстру актів цивільного стану громадян щодо підтвердження дошлюбного прізвища

9 лютого 2018 року на базі Богодухівського районного відділу державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Харківській області (надалі – Богодухівський відділ) спеціалістом відділу Домарєвою О.Б. було надано консультацію громадянці, яка звернулася з питанням отримання витягу з Державного реєстру актів цивільного стану громадян щодо підтвердження дошлюбного прізвища (надалі - Витяг).

Детальніше...

13.02.2018  Круглий стіл на тему: «Виконання рішення суду про позбавлення батьківських прав»

Круглий стіл на тему: «Виконання рішення суду про позбавлення батьківських прав»

09.02.2018 начальником відділу державної реєстрації актів цивільного стану по Валківському та Коломацькому районах Головного територіального управління юстиції у Харківській області (надалі – Відділ) Губським І.О.  проведено бесіду з працівниками служби у справах дітей Валківської райдержадміністрації Харківській області на тему: «Виконання рішення суду про позбавлення батьківських прав».

Детальніше...

13.02.2018  «Проведення державної реєстрація народження дитини та смерті на підставі рішення суду про встановлення факту народження або смерті особи на тимчасово окупованій території України»

 «Проведення державної реєстрація народження дитини та смерті на підставі рішення суду про встановлення факту народження або смерті особи на тимчасово окупованій території України»

7 лютого 2018 року в приміщенні Куп’янського міськрайонного відділу державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Харківській області начальником відділу Григоровою О.В. з посадовими особами виконавчих сільських рад було проведено бесіду на тему: «Проведення державної реєстрації народження дитини та смерті на підставі рішення суду про встановлення факту народження або смерті особи на тимчасово окупованій території України».

Детальніше...

13.02.2018  Використання Веб-порталу «Звернення у сфері державної реєстрації актів цивільного стану»

 Використання Веб-порталу «Звернення у сфері державної реєстрації актів цивільного стану»

7 лютого 2018 року начальником Краснокутського районного відділу державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Харківській області Максименко В.В.  на базі відділу  проведено семінар для секретарів виконавчих комітетів сільських рад району, на якому обговорювалось питання використання Веб-порталу «Звернення у сфері державної реєстрації актів цивільного стану» (надалі – Веб-портал).

Детальніше...

13.02.2018  Консультування громадян з питання отримання повторних свідоцтв про смерть

Консультування громадян з питання отримання повторних свідоцтв про смерть

7 лютого 2018 року на базі Красноградського районного відділу державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Харківській області спеціалістом відділу  Петрикіною Ю.Д. проведено консультування громадянки з питання отримання повторних свідоцтв про смерть.

Детальніше...

12.02.2018  Бесіда на тему: Вручення свідоцтв про народження дитини у пологовому будинку

Бесіда на тему: Вручення свідоцтв про народження дитини у пологовому будинку

6 лютого 2018 року спеціалістом Первомайського міськрайонного відділу державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Харківській області (надалі – Первомайський відділ) Магась О.В. у пологовому відділенні Первомайської центральної районної лікарні Харківської області було проведено бесіду з працівниками відділення на тему: «Вручення свідоцтв про народження дитини у пологовому будинку».

Детальніше...

13.02.2018  Бесіда на тему: “Правовий статус ромської національної меншини та проведення державної реєстрації народження дитини з пропуском строку

Бесіда на тему: “Правовий статус ромської національної меншини та проведення державної реєстрації народження дитини з пропуском строку

2 лютого 2018 року заступником начальника Лозівського міськрайонного відділу державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Харківській області (надалі – Лозівський відділ)                 Даниловою Т.В. у  приміщенні відділу, громадянці України,  представниці ромської національної меншини, було  вручено повторне свідоцтво про народження та проведено бесіду,  на тему: «Правовий статус ромської національної меншини, а також роз'яснено порядок проведення державної реєстрації народження дитини з пропуском строку».

Детальніше...

12.02.2018  Онлайн – семінар через мережу Skype для завідувача сектора державної реєстрації Великобурлуцької районної державної адміністрації Харківської області

Онлайн – семінар через мережу Skype для завідувача сектора державної реєстрації Великобурлуцької районної державної адміністрації Харківської області

12 лютого 2018 року проведено онлайн – семінар для завідувача сектора державної реєстрації Великобурлуцької районної державної адміністрації Харківської області.

У зазначеному заході прийняли участь: Вербицька Н.М. – головний спеціаліст відділу взаємодії з суб`єктами державної реєстрації та підвищення кваліфікації державних реєстраторів Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Харківській області, завідувач сектору державної реєстрації Великобурлуцької районної державної адміністрації Харківської області.

Детальніше...

12.02.2018  Онлайн консультування за допомогою мережі Skype

Онлайн консультування за допомогою мережі Skype

9 лютого 2018 року на базі Харківської державної наукової бібліотеки  ім. В.Г. Короленка спеціалістом відділу систематизації законодавства, правової роботи та правової освіти управління реєстрації нормативно- правових актів, правової роботи та правової освіти Головного територіального управління юстиції у Харківській області Терещенко Л.О. спільно з провідним спеціалістом Управління державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Харківській області Тімковським П. О. за участю студентів Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого було здійснено консультування громадян за допомогою мережі Skype.

Детальніше...

 

 

 

 

 

 

 

 

   

61002, м. Харків, вул. Ярослава Мудрого, 16

тел.: (057) 751-81-68

e-mail: info@kh.minjust.gov.ua

www.kharkivobljust.gov.ua

карта сайта