Керівництво управління  
  Структурні підрозділи  
  Розклад роботи  
  Загальні правила роботи  
  Місія, функції, повноваження, основні завдання, напрями діяльності Головного управління юстиції  
  Основні функції структурних підрозділів  
  Організаційна структура Головного територіального управління юстиції  
  Правові засади  
  Прийом громадян  
  Гаряча лінія  
  Плани роботи та звіти про їх виконання  
  Пріоритети роботи  
  Доступ до публічної інформації  
  Перелік та умови отримання послуг, що надаються управлінням, форми і зразки документів, правила їх заповнення  
  Звернення громадян  
  Безоплатна правова допомога  
  Управління персоналу  
  Cтажування громадян з числа молоді  
  Державні закупівлі  
  Лінія довіри  
  Фінансові ресурси  
  Основні засади очищення влади  
  Правова робота - Методичні рекомендації - 2017 рік  


 


21.03.2017  “Офіційний вісник України”

“Офіційний вісник України”

Вийшов друком черговий номер бюлетеня «Офіційний вісник України» від 21 березня 2017 року № 23.

20.03.2017  Розширено повноваження щодо контролю за діяльністю нотаріусів у сфері державної реєстрації!

Розширено повноваження щодо контролю за діяльністю нотаріусів у сфері державної реєстрації!

Законом України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вдосконалення державної реєстрації прав на нерухоме майно та захисту прав власності» від 06.10.2016 року № 1666 розширено повноваження щодо контролю за діяльністю нотаріусів у сфері реєстрації, при наявності грубих порушень законодавства у сфері державної реєстрації у Міністерства юстиції України з'явилась можливість робити подання про анулювання свідоцтва нотаріуса.

Детальніше...

20.03.2017  Інформація за результатами засідання Комісії з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Харківській області № 3 від 17.03.2017

Інформація  за результатами засідання Комісії з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Харківській області № 3 від 17.03.2017

17 березня 2017 року о 15 год. 30 хв. відбулось засідання Комісії з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Харківській області.

За результатами засідання Комісією з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації прийняті наступні рішення:

Детальніше...

17.03.2017  «Круглий стіл» на тему: «Реалізація пілотного проекту Міністерства юстиції України – «Державна реєстрація народження в пологовому будинку»

«Круглий стіл» на тему: «Реалізація пілотного проекту Міністерства юстиції України – «Державна реєстрація народження в пологовому будинку»

17 березня 2017 року начальником Барвінківського районного відділу державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Харківській області Гармаш Т.В. спільно з працівниками служби у справах неповнолітніх Барвінківської районної державної адміністрації Харківської області, проведено «круглий стіл» на тему: «Реалізація пілотного проекту Міністерства юстиції України – «Державна реєстрація народження в пологовому будинку».

Детальніше...

17.03.2017  Семінар для керівників та адміністраторів центрів надання адміністративних послуг

Семінар для керівників та адміністраторів центрів надання адміністративних послуг

17 березня 2017 відбувся вебінар за підтримки Департаменту з підвищення конкурентоспроможності регіону Харківської обласної державної адміністрації. У семінарі в якості доповідача прийняла участь провідний спеціаліст відділу державної реєстрації друкованих засобів масової інформації та громадських формувань Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Харківській області – Щогла Діана Ігорівна.

Детальніше...

16.03.2017  Нарада-семінар з посадовими особами виконавчих комітетів сільських, селищних рад Зміївського району Харківської області

Нарада-семінар з посадовими особами виконавчих комітетів сільських, селищних рад Зміївського району Харківської області

15 березня 2017 року на базі Зміївського районного відділу державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Харківській області за участі начальника архівного відділу Зміївської районної державної адміністрації Харківської області Рибак Л.П. проведено розширену нараду-семінар з посадовими особами виконавчих комітетів сільських, селищних рад Зміївського району Харківської області. На нараді-семінарі було розглянуто наступні питання:

Детальніше...

16.03.2017  Проведено семінар щодо особливостей процедури примусового виконання по аграрних розписках

Проведено семінар щодо особливостей процедури примусового виконання по аграрних розписках

15 березня 2017 року Управлінням державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Харківській області разом з представниками проекту «Аграрні розписки в Україні» (впроваджується Міжнародною фінансовою корпорацією у партнерстві із Швейцарською Конфедерацією) Сергієм Рабенко та Ігорем Кравцовим проведено семінар щодо особливостей процедури примусового виконання по аграрних розписках.

Детальніше...

16.03.2017  Інформація про порядок денний засідання Комісії з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Харківській області № 3 від 17.03.2017

Інформація  про порядок денний засідання Комісії з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Харківській області № 3 від 17.03.2017

Головне територіальне управління юстиції у Харківській області повідомляє, що 17 березня 2017 року о 15-30 год. відбудеться засідання Комісії з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації.

Місце проведення засідання: м. Харків, вул. Ярослава Мудрого, 16, 1-й поверх, актова зала.

До порядку денного засідання Комісії з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації включені наступні питання:

Детальніше...

14.03.2017  Повідомляємо

Повідомляємо

Повідомляємо, що наказом Міністерства юстиції України та Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 27.02.2017 № 675/5/37 затверджено Порядок інформаційної взаємодії між Державним реєстром речових прав на нерухоме майно та Єдиним реєстром документів, що дають право на виконання підготовчих та будівельних робіт і засвідчують прийняття в експлуатацію закінчених будівництвом об’єктів, відомостей про повернення на доопрацювання, відмову у видачі, скасування та анулювання зазначених документів, який зареєстровано в Міністерстві юстиції України 28.02.2017 року за № 270/30138.

14.03.2017  Виступ на радіо з нагоди Дня українського добровольця

Виступ на радіо з нагоди Дня українського добровольця

14 березня 2017 року головним спеціалістом відділу систематизації законодавства, правової роботи та правової освіти управління реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Головного територіального управління юстиції у Харківській області Ночовкіною О.В. було здійснено виступ в програмі Творчого об'єднання “Обласне радіо” філії Національної телекомпанії України “Харківська регіональна дирекція” на тему: “14 березня - День українського добровольця”.

Детальніше...

14.03.2017  “Офіційний вісник України”

“Офіційний вісник України”

Вийшов друком черговий номер бюлетеня «Офіційний вісник України»
від 14 березня 2017 року № 21.

13.03.2017  Особливості застосування електронного цифрового підпису

Особливості застосування електронного цифрового підпису

Управління державної виконавчої служби Головного управління юстиції у Харківській області інформує щодо внесення змін до Закону України «Про електронний цифровий підпис»,  а саме відповідно до статті 5 вказаного Закону органи державної  влади,  органи місцевого самоврядування, підприємства, установи та організації державної форми власності, державні  реєстратори прав на нерухоме майно, державні реєстратори
юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань, нотаріуси для засвідчення чинності відкритого ключа використовують лише посилений сертифікат ключа.

Детальніше...

10.03.2017  Новини законодавства

Новини законодавства

08.03.2017 набрала чинності постанова Кабінету Міністрів України від 21.02.2017 № 119 “Питання забезпечення житлом деяких категорій осіб, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України, а також членів їх сімей” (“Урядовий кур'єр” від 08.03.2017 № 45).

Детальніше...

 

 

 

 

 

 

   

61002, м. Харків, вул. Ярослава Мудрого, 16

тел.: (057) 751-81-68

e-mail: info@kh.minjust.gov.ua

www.kharkivobljust.gov.ua

карта сайта