Керівництво управління  
  Структурні підрозділи  
  Розклад роботи  
  Загальні правила роботи  
  Місія, функції, повноваження, основні завдання, напрями діяльності Головного управління юстиції  
  Основні функції структурних підрозділів  
  Організаційна структура Головного територіального управління юстиції  
  Правові засади  
  Прийом громадян  
  Гаряча лінія  
  Плани роботи та звіти про їх виконання  
  Пріоритети роботи  
  Доступ до публічної інформації  
  Перелік та умови отримання послуг, що надаються управлінням, форми і зразки документів, правила їх заповнення  
  Звернення громадян  
  Безоплатна правова допомога  
  Управління персоналу  
  Cтажування громадян з числа молоді  
  Державні закупівлі  
  Лінія довіри  
  Фінансові ресурси  
  Основні засади очищення влади  
  Новая страница  


 

 

 23.08.2018  Круглий стіл на тему: «Порядок отримання повторних свідоцтв про державну реєстрацію актів цивільного стану»

Круглий стіл на тему: «Порядок отримання повторних свідоцтв про державну реєстрацію актів цивільного стану»

23 серпня 2018 року на базі Зміївської державної нотаріальної контори Харківської області разом з працівниками Зміївського районного відділу державної реєстрації актів цивільного стану проведено круглий стіл на тему: «Порядок отримання повторних свідоцтв про державну реєстрацію актів цивільного стану».

Так, відповідно до Правил державної реєстрації актів цивільного стану в Україні, якщо оригінал свідоцтва про державну реєстрацію акту цивільного стану вкрадено, загублено, пошкоджено чи знищено, повторна видача свідоцтва здійснюється відділами державної реєстрації актів цивільного стану на підставі актового запису цивільного стану, складеного як в електронному вигляді, так і на паперовому носії.

Детальніше...

23.08.2018  Інформування громадян про проект “Я МАЮ ПРАВО”

Інформування громадян про проект “Я МАЮ ПРАВО”

23 серпня 2018 року працівниками Головного територіального управління юстиції у Харківській області взято участь в роботі мобільного центру Харківського обласного центру зайнятості за участю співробітників Головного управління національної поліції.

Жителів міста було проінформовано про хід реалізації просвітницького проекту “Я маю право!”, можливість досудового врегулювання спорів, захист бізнесу та майна, порядок примусового стягнення аліментів та відповідальність за їх несплату, механізм виконання рішення суду, відкриття виконавчого провадження, що треба робити, якщо вимагають хабара за іспит чи навчання та як протидіяти домашньому насильству, тощо.

Детальніше...

23.08.2018  Семінар на тему: «Втрата документів. Порядок дій щодо їх відновлення» з метою реалізації загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я маю право!» та інформування вразливих верст населення з актуальних питань чинного законодавства в Україні

 Семінар на тему: «Втрата документів. Порядок дій щодо їх відновлення» з метою реалізації загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я маю право!» та інформування вразливих верст населення з актуальних питань чинного законодавства в Україні

В приміщенні центру громадського і соціального розвитку Благодійного фонду «Карітас-Харків за участю спеціаліста Лозівського міськрайонного відділу державної реєстрації актів цивільного стану Рубан Т.І. та представників: Первомайського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги; Лозівського міськрайонного відділу Головного  Управління Державної міграційної служби України у Харківській області проведено семінар на тему: «Втрата документів. Порядок дій щодо їх відновлення» з метою реалізації загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я маю право!» та інформування вразливих верст населення з актуальних питань чинного законодавства в Україні.

Детальніше...

23.08.2018  Інформування громадян про хід реалізації правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО»

Інформування громадян про хід реалізації правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО»

В рамках реалізації правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО» працівниками Борівського районного відділу державної реєстрації актів цивільного стану проведено інформування громадян про хід реалізації правопросвітницького проекту “Я МАЮ ПРАВО”. 

Детальніше...

  Семінар на тему: «Зупинемо булінг разом!» у рамках реалізації правопросвітницького проекту «Я маю право!»

Семінар на тему: «Зупинемо булінг разом!» у рамках реалізації правопросвітницького проекту  «Я маю право!»

На базі Кегичівської центральної районної бібліотеки Харківської області  спеціалістом Кегичівського районного відділу державної реєстрації актів цивільного стану Бречко Ю.О. спільно з працівниками відділу Кегичівського бюро правової допомоги та працівниками  служби у справах дітей Кегичівського району Харківської області проведено семінар на тему: «Зупинемо булінг разом!» у рамках реалізації правопросвітницького проекту  «Я маю право!»

Детальніше...

23.08.2018  Співпраця з Харківським обласним центром зайнятості та з представниками Головного управління національної поліції у Харківській області.

Співпраця з Харківським обласним центром зайнятості та з представниками Головного управління національної поліції у Харківській області.

В рамках реалізації правопросвітницького проекту «Я маю право!» працівники Головного територіального управління юстиції у Харківській області провели чергову інформаційну кампанію «Зупинемо домашнє насильство!», разом спільно з працівниками Харківського обласного центру зайнятості та співробітниками Головного управління національної поліції у Харківській області.

Детальніше...

23.08.2018  Проведення інформаційної роботи з нагоди відзначення Дня Державного Прапора України, 27-ї річниці незалежності України та реалізації правопросвітницького проекту “Я МАЮ ПРАВО!”

Проведення інформаційної роботи з нагоди відзначення Дня Державного Прапора України, 27-ї річниці незалежності України та реалізації правопросвітницького проекту “Я МАЮ ПРАВО!”

Спеціалістами сектору з питань забезпечення діяльності Уповноваженого у справах Європейського суду з прав людини для працівників та відвідувачів Харківської дитячої обласної бібліотеки для дітей  в межах проведення Тижня права з нагоди відзначення Дня Державного Прапора України, відзначення 27-ї річниці незалежності України  та  реалізації правопросвітницького проекту “Я МАЮ ПРАВО!” було проведено інформаційну роботу “Державні символи України” та розповсюджено інформаційні буклети “Захищай свої права”, “Виконання рішення суду: пам'ятка для стягувача”, “Як протидіяти домашньому насильству”

Детальніше...

23.08.2018  Проведено інформаційно-правову годину

Проведено інформаційно-правову годину

Напередодні відзначення Україною двох великих державних свят - Дня Державного Прапора України та Дня Незалежності України керівником відділу судової роботи та міжнародного співробітництва Колотіловою Н.В., для працівників та відвідувачів Центральної бібліотеки ім. А.П.Чехова Централізованої бібліотечної системи Індустріального району м. Харкова проведено інформаційно-правову годину, в ході якої присутні обговорили етапи становлення незалежності нашої країни та пригадали, що Державний Прапор України був затверджений Верховною Радою України 28.01.1992.

Детальніше...

  Вуличне інформування громадян щодо порядку роботи ВЕБ-портал «Звернення у сфері державної реєстрації актів цивільного стану»

Вуличне інформування громадян щодо порядку роботи ВЕБ-портал «Звернення у сфері державної реєстрації актів цивільного стану»

Заступником начальника відділу державної реєстрації актів цивільного стану по Валківському та Коломацькому районах Губською Л.М. проведено вуличне інформування громадян щодо порядку роботи електронної системи ВЕБ-портал «Звернення у сфері державної реєстрації актів цивільного стану».

Детальніше...

  Семінар на тему: Реалізація правопросвітницького проекту «Я маю право!»

 Семінар на тему: Реалізація правопросвітницького проекту «Я маю право!»

В рамках реалізації правопросвітницького проекту «Я маю право»  в.о. начальника Сахновщинського районного відділу державної  реєстраціії  актів цивільного стану  Нестеренко О.П. для працівників Сахновщинського відділу з питань призначення, перерахунку та виплати пенсій Лозівського об'єднаного управління Пенсійного фонду України Харківської області   було проведено семінар на тему: «Реалізація правопросвітницького проекту «Я маю право!».

Детальніше...

23.08.2018  Чергове засідання Антирейдерського аграрного штабу

Чергове засідання Антирейдерського аграрного штабу

Пройшло чергове засідання Антирейдерського аграрного штабу, на якому продовжується робота по скаргам, що знаходяться на розгляді. За результатами розгляду звернень членами штабу узгоджено напрямок вирішення проблемних питань та надано відповідні доручення, в межах компетенції, представникам Департаменту агропромислового розвитку та прокуратури.

Детальніше...

23.08.2018  Проведено робочу зустріч

Проведено робочу зустріч

На базі Шевченківської районної державної адміністрацій під керівництвом Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Харківській області у складі: заступника начальника Управління - начальника відділу державної реєстрації друкованих засобів масової інформації та громадських формувань Управління державної реєстрації Гнатушка А.М., начальника відділу взаємодії з суб'єктами державної реєстрації та підвищення кваліфікації державних реєстраторів Управління державної реєстрації Часовського І.В. та в.о.начальника відділу державної реєстрації актів цивільного стану Управління державної реєстрації Богданової Є.В.  проведено робочу зустріч, в якій взяли участь голова Шевченківської районної державної адміністрації Приходько  В.А., керівники органів місцевого самоврядування, уповноважені особи органів місцевого самоврядування.

Детальніше...

22.08.2018  #СтопБулінг: вчимося разом розуміти та діяти

#СтопБулінг: вчимося разом розуміти та діяти

На базі Головного територіального управління юстиції у Харківській області спільно з Благодійним фондом, благодійною організацією «Карітас Харків» було проведено Workshop на тему: «Булінг у шкільному середовищі: як протидіяти та шляхи подолання», у якому взяли участь практикуючі юристи, науковці, шкільні поліцейські, представники громадських організацій та всі небайдужі.

Детальніше...

22.08.2018  Комунікативна кампанія щодо реалізації правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» триває

Комунікативна кампанія щодо реалізації правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» триває

За участі завідувача сектору з питань запобігання і виявлення корупції Федоренко Анни, головного спеціаліста відділу систематизації законодавства, правової роботи та правової освіти управління державної реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Трофименко Дар’ї для представників Департаменту культури та туризму Харківської обласної державної адміністрації було проведено широкоформатний правоосвітній захід, спрямований на обговорення напрямків реалізації правопросвітницького проекту «Я маю право!».

Детальніше...

22.08.2018  Практикум для представників юридичних служб

Практикум для представників юридичних служб

На базі Головного територіального управління юстиції у Харківській області для юрисконсультів, працівників юридичних служб проведено практикум, на якому було висвітлені проблемні аспекти процесуальної  організації роботи уповноважених осіб (підрозділів) з питань запобігання і виявлення корупції, налагодження діяльності у сфері профілактики корупційних правопорушень в органах та установах, забезпечення узагальнення практики взаємодії з правоохоронними органами та іншими спеціально уповноваженими суб’єктами у сфері протидії корупції (спікер – завідувач сектору з питань запобігання і виявлення корупції Федоренко Анна).

Детальніше...

 

 

 

 

 

 

 

 

   

61002, м. Харків, вул. Ярослава Мудрого, 16

тел.: (057) 751-81-68

e-mail: info@kh.minjust.gov.ua

www.kharkivobljust.gov.ua

карта сайта