29.05.2018  Проведено круглий стіл у Національному юридичному університеті імені Ярослава Мудрого

Проведено круглий стіл у Національному юридичному університеті імені Ярослава Мудрого

Відділом судової роботи та міжнародного співробітництва Головного територіального управління юстиції у Харківській області спільно з кафедрою цивільного процесу Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого проведено круглий стіл на тему: «Міжнародно-правове співробітництво України у цивільних справах, що розглядаються судами».

Детальніше...

29.05.2018  Інформація про порядок денний засідання Комісії з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Харківській області, що відбудеться 30 травня 2018 року

Інформація про порядок денний засідання Комісії з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Харківській області, що відбудеться 30 травня 2018 року

Головне територіальне управління юстиції у Харківській області повідомляє, що 30 травня 2018 року о 16-00 год. відбудеться засідання Комісії з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації.

Місце проведення засідання: м. Харків, вул. Ярослава Мудрого, буд. 16, 1-й поверх, актова зала.

Детальніше...

29.05.2018  Інформування працівників Інституту іоносфери Національної академії наук України та Міністерства освіти і науки України про проект «Я МАЮ ПРАВО!».

Інформування працівників Інституту іоносфери Національної академії наук України та Міністерства освіти і науки України про проект «Я МАЮ ПРАВО!».

29 травня 2018 року для працівників Інституту іоносфери Національної академії наук України та Міністерства освіти і науки України головним спеціалістом відділу взаємодії з суб`єктами державної реєстрації та підвищення кваліфікації державних реєстраторів Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Харківській області Котляр Г.О. в межах реалізації правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» були проведені лекції на теми: «Не знаєш, як вирішити спір?», «Як виконати рішення суду?», «Не отримуєш аліменти?», «Як протидіяти домашньому насильству?», «Як діяти у разі обшуку підприємства?», «Не знаєш, як оформити субсидію?», «Забирають бізнес? Відбирають майно?», «Вимагають хабара за іспит чи навчання?».

Детальніше...

29.05.2018  Виставка шкільних малюнків “Я маю право!”

Виставка шкільних малюнків “Я маю право!”

В рамках Тижня права з нагоди Дня захисту дітей 29 травня 2018 року відділом систематизації законодавства, правової роботи та правової освіти управління реєстрації державної нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Головного територіального управління юстиції у Харківській області оформлено виставку шкільних малюнків на тему: “Я маю право!” в Харківській обласній бібліотеці для дітей.

Окрім робіт школярів, які ілюструють права дитини, на виставці представлені друковані матеріали щодо реалізації правопросвітницького проекту “Я маю право!”: інформаційне видання Міністерства юстиції України “Юстиція відкрита для людей” та інформаційні буклети з логотипом та основними повідомленнями проекту.

Детальніше...

29.05.2018  Семінар з суб’єктами державної реєстрації

Семінар з суб’єктами державної реєстрації

29 травня 2018 року проведено семінар з суб’єктами державної реєстрації за адресою: м. Харків, вул. Ярослава Мудрого, 16, актовий зал.

У зазначеному заході прийняли участь: працівники Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Харківській області, представник Департаменту реєстрації Харківської міської ради, суб’єкти державної реєстрації.

Детальніше...

29.05.2018  Проведено бесіду на тему: «Права та обов’язки дітей»

Проведено бесіду  на тему: «Права та обов’язки дітей»

В рамках реалізації загальнонаціонального правопросвітницького проекту “Я МАЮ ПРАВО!” та з метою підвищення юридичної обізнаності українців та формування правової культури в суспільстві на належному рівні 29 травня 2018 року в приміщенні Кегичівської районної бібліотеки заступником начальника Міжрайонного відділу державної виконавчої служби по Кегичівському та Сахновщинському районах Головного територіального управління юстиції у Харківській області Сліпаком О.О. проведено бесіду на тему: «Права та обов’язки дітей».

Детальніше...

29.05.2018  ПРОВЕДЕНО БРЕЙНШТОРМІНГ

ПРОВЕДЕНО БРЕЙНШТОРМІНГ

Завідувачем сектору з питань запобігання і виявлення корупції у співпраці з працівниками Міжрайонного відділу державної виконавчої служби по Дергачівському та Золочівському районах проведено брейнштормінг, під час якого було виокремлено корупційні ризики в роботі державної виконавчої служби, розглянуто всі висунуті пропозиції щодо запобігання виникненню порушень антикорупційного законодавства під час виконання службових повноважень та визначено основні напрямки реалізації обраних підходів у попередженні будь-яких корупційних та пов’язаних з корупцією правопорушень.

Детальніше...

29.05.2018  Обговорення проекту «Я МАЮ ПРАВО!»

Обговорення проекту «Я МАЮ ПРАВО!»

Сьогодні у співпраці з Дергачівським бюро правової допомоги Третього харківського місцевого центру з надання БВПД завідувач сектору з питань запобігання і виявлення корупції Анна Федоренко разом з головним спеціалістом відділу систематизації законодавства, правової роботи та правової освіти управління державної реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Дар’єю Трофименко відвідали управління праці і соціального захисту населення Дергачівськрі районної державної адміністрації.

Детальніше...

29.05.2018  РОЗ’ЯСНЕННЯ ЩОДО ПИТАНЬ ДОТРИМАННЯ ВИМОГ АНТИКОРУПЦІЙНОГО ЗАКОНОДАВСТВА

РОЗ’ЯСНЕННЯ ЩОДО ПИТАНЬ ДОТРИМАННЯ ВИМОГ АНТИКОРУПЦІЙНОГО ЗАКОНОДАВСТВА

Завідувачем сектору з питань запобігання і виявлення корупції Головного територіального управління юстиції у Харківській області на базі Харківського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління України було проведено лекцію – роз’яснення основних вимог фінансового контролю відповідно до Закону України «Про запобігання корупції» для державних службовців органів державної влади Харківщини.

Детальніше...

29.05.2018  Інформування громадян про можливість користування електронним сервісом Веб-портал «Звернення у сфері державної реєстрації актів цивільного стану»

Інформування громадян про можливість користування електронним сервісом Веб-портал «Звернення у сфері державної реєстрації актів цивільного стану»
25 травня 2018 року в.о. начальника Ізюмського міськрайонного відділу державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Харківській області Бовт Т.Г., було проведено вуличне інформування мешканців міста Ізюму про можливість користування електронним сервісом Веб-портал «Звернення у сфері державної реєстрації актів цивільного стану» (надалі – Веб-портал).
Детальніше...

29.05.2018  Державна реєстрація народження дитини

Державна реєстрація народження дитини
24 травня 2018 року головним спеціалістом Первомайського міськрайонного відділу державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Харківській області Коренько І.М. було проведено консультацію з громадянами, які звернулися з питання держаної реєстрації народження.
Детальніше...

29.05.2018  Повторна видача свідоцтв про державну реєстрацію актів цивільного стану

Повторна видача свідоцтв про державну реєстрацію актів цивільного стану

25 травня 2018 року головним спеціалістом відділу державної реєстрації актів цивільного стану по Слобідському та Основ'янському районах у місті Харкові Головного територіального управління юстиції у Харківській області

Детальніше...

29.05.2018  Консультація з питання державної реєстрації шлюбу

Консультація  з питання державної реєстрації шлюбу
25 травня 2018 року до відділу державної реєстрації актів цивільного стану по Дергачівському та Золочівському районах Головного територіального управління юстиції у Харківській області (надалі - Відділ) звернулася громадянка з питання державної реєстрації шлюбу.
Детальніше...

25.05.2018  Звернення Організаційного комітету з підготовки та проведення у 2018 році заходів з нагоди Дня охорони праці в Україні під левізом “Захищене і здорове покоління”

Звернення Організаційного комітету з підготовки та проведення у 2018 році заходів з нагоди Дня охорони праці в Україні під левізом “Захищене і здорове покоління”

Щороку у Всесвітній день охорони праці, 28 квітня, згідно з Указом Президента України від 18.08.2006 № 685/2006 в Україні відзначають День охорони праці.

Цього року девіз Всесвітнього дня охорони праці «Захищене і здорове покоління» збігається із завданнями й метою Всесвітнього дня боротьби із дитячою працею, який відзначають 12 червня.

Детальніше...

25.05.2018  Вуличне інформування громадян працівниками Харківської юстиції

Вуличне інформування громадян працівниками Харківської юстиції

Сьогодні працівники Харківської юстиції провели вуличне інформування мешканців міста про правопросвітницький проект «Я МАЮ ПРАВО!».

Під час спілкування, увага громадян зверталася на чинники, які перешкоджають захисту прав та свобод людини, обговорювалися механізми реалізації своїх прав, зміни до законодавства.

Дуже жваво обговорювались питання запобігання та протидії домашньому насильству та порядку стягнення заборгованості по аліментам.

Детальніше...

 

 

 

 

 

 

 

 

   

61002, м. Харків, вул. Ярослава Мудрого, 16

тел.: (057) 751-81-68

e-mail: info@kh.minjust.gov.ua

www.kharkivobljust.gov.ua

карта сайта