26.03.2018  «Інформування громадян щодо онлайн-сервісу Міністерства юстиції України Веб-портал “Звернення у сфері державної реєстрації актів цивільного стану»

 «Інформування громадян щодо онлайн-сервісу Міністерства юстиції України Веб-портал “Звернення у сфері державної реєстрації актів цивільного стану»

Заступником начальника Ізюмського міськрайонного відділу державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Харківській області (далі — Відділ) Бовт Т.Г. проведено зустріч з працівниками Ізюмського міськрайонного центру зайнятості на тему: «Онлайн-сервіс Міністерства юстиції України Веб-портал «Звернення у сфері державної реєстрації актів цивільного стану» (надалі – Веб-портал).

Детальніше...

26.03.2018  Лекція для школярів на тему: «Порядок зміни імені»

Бесіда з працівниками Краснокутського районного сектору державної міграційної служби  України в Харківській області на тему: «Порядок зміни імені»

Головним спеціалістом  відділу державної реєстрації актів цивільного стану по Індустріальному та Немишлянському районах у місті Харкові Головного територіального управління юстиції у Харківській області Зацарною Р.В. проведено лекцію для учнів загальноосвітньої школи № 170 м. Харкова на тему: «Порядок зміни імені».

Детальніше...

26.03.2018  Презентація проекту «Я МАЮ ПРАВО» на робочій зустрічі з Адміністрацією Слобідського району Харківської міської ради

Презентація проекту «Я МАЮ ПРАВО» на робочій зустрічі з Адміністрацією Слобідського району Харківської міської ради

Працівниками Міжрайонного відділу державної виконавчої служби по Основ’янському та Слобідському районах міста Харків Головного територіального управління юстиції у Харківській області Близнюк К.Є. та Нечитайленко О.С. презентовано проект «Я МАЮ ПРАВО» на робочій зустрічі керівництва Адміністрації Слобідського району Харківської міської ради по питанням покращення стану Слобідського району м.Харкова, де були присутні 300 осіб, які займаються благоустроєм території району

Детальніше...

26.03.2018  Зустріч з працівниками територіального центру соціального обслуговування Кегичівської райдержадміністрації

Зустріч з працівниками територіального центру соціального обслуговування Кегичівської райдержадміністрації

Начальником Кегичівського районного відділу державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Харківській області (надалі - Відділ) Прищепою І.В. проведено зустріч з працівниками територіального центру соціального обслуговування Кегичівської райдержадміністрації на тему: «Державна реєстрація шлюбу з іноземцем».

Детальніше...

26.03.2018  «Консультування громадян щодо отримання витягу з Державного реєстру актів цивільного стану громадян»

«Консультування громадян щодо отримання витягу з Державного реєстру актів цивільного стану громадян»

Начальником відділу державної реєстрації актів цивільного стану по Валківському та Коломацькому районах Головного територіального управління юстиції у Харківській області Губським І.О. проведено прийом громадян. Під час прийому громадянинові, який звернувся на прийом, було надано консультацію щодо порядку отримання витягу з Державного реєстру актів цивільного стану громадян» .

Детальніше...

26.03.2018  «Консультування громадян з питання порядку зміни імені»

«Консультування громадян з питання порядку зміни імені»

23 березня 2018 року начальником Вовчанського районного відділу державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Харківській області (надалі - Відділ) Савустян О.А. було проведено прийом громадян. Під час прийому громадянці, яка звернулась на прийом, було надано консультацію щодо порядку зміни імені.

Детальніше...

26.03.2018  Новини законодавства

Новини законодавства

Уряд підтримав план реалізації правопросвітницького проекту «Я маю право!» на 2018 рік (розпорядження Кабінету Міністрів України № 155-р від 14.03.2018).

Даним розпорядженням передбачено низку заходів, що реалізуються міністерствами, центральними органами виконавчої влади, обласними та Київською міською держадміністраціями.

Детальніше...

23.03.2018  Інформування працівників Шевченківського відділу поліції ГУНП в Харківській області

Інформування працівників Шевченківського відділу поліції ГУНП в Харківській області

21.03.2018 року головним спеціалістом відділу розгляду звернень та забезпечення діяльності комісії з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Харківській області Зінченко Д.І. та провідним спеціалістом відділу розгляду звернень та забезпечення діяльності комісії з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Харківській області Мельником В.В. в межах реалізації правоосвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» було проведено інформування працівників Шевченківського відділу поліції ГУНП в Харківській області з наступних питань:«Як оскаржити неправомірні дії або бездіяльність державних реєстраторів у сфері державної реєстрації?»,«Як вирішити спір щодо стягнення заборгованості по аліментам?».

Детальніше...

23.03.2018  Зустріч з учнями 9-х класів Харківської спеціалізованої школи №155 Харківської міської ради

Зустріч з учнями 9-х класів Харківської спеціалізованої школи №155 Харківської міської ради

23.03.2018 року головним спеціалістом відділу розгляду звернень та забезпечення діяльності комісії з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Харківській області Запорізькою С.П. Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Харківській області в межах реалізації правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» було проведено інформаційну зустріч з учнями 9-х класів Харківської спеціалізованої школи №155 Харківської міської ради Харківської області, в рамках якої школярів було проінформовано про їх права, охоронювані та гарантовані законом, механізми їх реалізації та профілактичні заходи запобігання їх порушенню.

Детальніше...

23.03.2018  Лекція на тему: «Право особи на зміну імені»

Лекція на тему: «Право особи на зміну імені»

22 березня 2018 року в приміщенні Куп’янського медичного коледжу ім. Марії  Шкарлетової" начальником Куп’янського міськрайонного відділу державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Харківській області начальником відділу (надалі – Відділ) Григоровою О.В. для студентів коледжу була проведена лекція на тему: «Право особи на зміну імені».

Детальніше...

23.03.2018  «Я МАЮ ПРАВО!» для працівників ТОВ «ПАРС ІНТЕРАКТИВ»

«Я МАЮ ПРАВО!» для працівників ТОВ «ПАРС ІНТЕРАКТИВ»

Головним спеціалістом відділу розгляду звернень та забезпечення діяльності комісії з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Харківській області Зінченко Д.І. та провідним спеціалістом відділу розгляду звернень та забезпечення діяльності комісії з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Харківській області Мельником В.В.

 в межах реалізації правоосвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» було проведено інформування працівників ТОВ «ПАРС ІНТЕРАКТИВ» з наступних питань:«Як оскаржити неправомірні дії або бездіяльність державних реєстраторів у сфері державної реєстрації?»,«Як вирішити спір щодо стягнення заборгованості по аліментам?».

Детальніше...

23.03.2018  Офіційний вісник України

Офіційний вісник України

Вийшов друком черговий номер бюлетеня «Офіційний вісник України» від  23 березня 2018 року № 023

23.03.2018  Консультування громадян з питання внесення змін до актового запису про смерть

Консультування громадян з питання внесення змін до актового запису про смерть

В  приміщенні Богодухівського районного відділу державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Харківській області (надалі – Відділ) начальником Відділу Рудичевою К.В. було проведено прийом громадян.

Детальніше...

23.03.2018  Консультування громадян з питання державної реєстрації розірвання шлюбу у подружжя, яке не має дітей

Консультування громадян з питання державної реєстрації розірвання шлюбу у подружжя, яке не має дітей

22 березня 2018 року начальником Лозівського міськрайонного відділу державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Харківській області (надалі – Відділ)  Заварзою С.А. була надана консультація громадянці, яка звернулася  з питання державної реєстрації розірвання шлюбу у подружжя, яке не має дітей.

Детальніше...

22.03.2018  Робота у Красноградському районі продовжує

Робота у Красноградському районі продовжує

Тетяна Єгорова зустрілась з представниками органів місцевого самоврядування Красноградщини. Дуже жваво було обговорено проблемні питання реалізації норм Закону #ЧужихДітейНеБуває! та нагадано всім присутнім про те, що на Харківщині продовжує роботу антирейдерський оперативний штаб.

Детальніше...

 

 

 

 

 

 

 

 

   

61002, м. Харків, вул. Ярослава Мудрого, 16

тел.: (057) 751-81-68

e-mail: info@kh.minjust.gov.ua

www.kharkivobljust.gov.ua

карта сайта