04.06.2018  СЕМІНАР З ПРАЦІВНИКАМИ СТРУКТУРНОГО ПІДРОЗДІЛУ УПРАВЛІННЯ

СЕМІНАР З ПРАЦІВНИКАМИ СТРУКТУРНОГО ПІДРОЗДІЛУ УПРАВЛІННЯ

Завідувачем сектору з питань запобігання і виявлення корупції Федоренко А.В. було проведено семінар з працівниками Краснокутського районного відділу державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Харківській області з метою попередження корупційних правопорушень під час виконання службових повноважень працівниками відділу.

Наприкінці семінару було обговорено деякі аспекти реалізації загальнонаціонального правоосвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВА».

Детальніше...

04.06.2018  Лекція для трудового колективу Харківського обласного будинку дитини №2 в рамках правоосвітницького проекту “Я МАЮ ПРАВО!”

Лекція для трудового колективу Харківського обласного будинку дитини  №2 в рамках правоосвітницького проекту “Я МАЮ ПРАВО!”

Працівниками сектору з питань забезпечення діяльності Уповноваженого у справах Європейського суду з прав людини проведено лекційну роботу на тему: “Основні положення Конвенції про захист прав людини і основоположних свобод”. В рамках лекції присутніх було проінформовано про загальнонаціональний правопросвітницький проект “Я МАЮ ПРАВО”, який запроваджено з метою формування нової правової свідомості шляхом інформування громадян про їхні права.

Детальніше...

04.06.2018  Круглий стіл на тему: «Домашнє насильство – як протидіяти та куди звертатися» з працівниками та відвідувачами Відділу державної реєстрації актів цивільного стану по Дергачівському та Золочівському районах Головного територіального управління юстиції у Харківській області

Круглий стіл на тему: «Домашнє насильство – як протидіяти та куди звертатися» з працівниками та відвідувачами Відділу державної реєстрації актів цивільного стану по Дергачівському та Золочівському районах Головного територіального управління юстиції у Харківській області

Спеціалістом відділу по роботі з персоналом управління персоналу Головного територіального управління юстиції у Харківській області Козелько К.А. разом з заступником начальника Відділу державної реєстрації актів цивільного стану по Дергачівському та Золочівському районах Головного територіального управління юстиції у Харківській області Слинько В.В. було проведено “круглий стіл” з працівниками та відвідувачами Відділу державної реєстрації актів цивільного стану по Дергачівському та Золочівському районах Головного територіального управління юстиції у Харківській області тему: «Домашнє насильство – як протидіяти та куди звертатися». Домашнє насильство було і залишається одним із досить поширених у всьому світі видів насильства. На жаль, в Україні склалася така тенденція не повідомляти про випадки домашнього насильства, або говорити тоді, коли факти грубої та жорстокої поведінки стають регулярними та безжалісними. Під час проведення заходу в рамках правопросвітницького проекту “Я МАЮ ПРАВО!” була обговорена низька питань про те, що ж саме є домашнім насильством, куди звертатися в разі жорстокого поводження, а також розповсюджувались буклети та інші інформаційні матеріали.

Детальніше...

04.06.2018  Інформування громадян про загальнонаціональний правопросвітницький проект “Я МАЮ ПРАВО!”

Інформування громадян про загальнонаціональний правопросвітницький проект “Я МАЮ ПРАВО!”

Спеціалістом відділу по роботі з персоналом управління персоналу Головного територіального управління юстиції у Харківській області Козелько К.А. разом із завідувачем Четвертої Харківської державної нотаріальної контори Козелько Т.М. та державними нотаріусами Четвертої Харківської державної нотаріальної контори Нікуліною О.М. та Козєєвою С.М. було проведено інформування відвідувачів Золочівської державної нотаріальної контори Харківської області в рамках реалізації загальнонаціонального правопросвітницького проекту “Я МАЮ ПРАВО!”. Під час інформування громадян було розглянуто питання: «Договір оренди землі: рекомендації, гарантії та ризики», надано консультації щодо можливостей оформлення даного договору та можливостей його зміни і розірвання. Під час проведення заходу в рамках правопросвітницького проекту “Я МАЮ ПРАВО!” розповсюджувались буклети та інші інформаційні матеріали.

Детальніше...

04.06.2018  Інформування наймолодших учасників Ансамблю «Вірменія» про основні права дітей та гарантії їх захисту

Інформування наймолодших  учасників Ансамблю «Вірменія» про основні права дітей та гарантії їх захисту
В рамках виконання Плану заходів Головного територіального управління юстиції у Харківській області з проведення Тижня права з нагоди святкування Дня захисту дітей заступником начальника відділу розгляду звернень та забезпечення діяльності комісії з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Харківській області Назарян А.А. проведено лекцію на тему: «Кожна дитина має права».
Детальніше...

04.06.2018  Ми впевнені - ЧужихДітейНеБуває!

Ми впевнені - ЧужихДітейНеБуває!

Тетяна Єгорова разом із Світланою Глущенко, Олексіем Воробйовим, Артуром Товмасяном та колегами із регіональних управлінь юстиції завітали до вихованців Харківського обласного будинку дитини №2 з привітаннями та подарунками.

Детальніше...

04.06.2018  Віч-на-віч з матусями про аліменти

Віч-на-віч з матусями про аліменти

Тетяна Єгорова разом із колегами з Міністерства юстиції та регіональних управлінь юстиції поговорили віч-на-віч з матусями про різні аспекти стягнення аліментів. Ця зустріч була необхідна, важлива та корисна не лише для матусь, але й для керівництва. Зворотній зв'язок- необхідна складова вдосконалення роботи.

Детальніше...

04.06.2018  "ЧужихДітейНеБуває" на Фестивалі молодих талантів Харківщини

"ЧужихДітейНеБуває" на Фестивалі молодих талантів Харківщини

У Міжнародний день захисту дітей, до Харкова завітали заступник Міністра юстиції з питань виконавчої служби Світлана Глущенко, директор Департаменту державної виконавчої служби Олексій Воробйов, керівники юстицій Полтавської, Запорізької та Дніпропетровської областей із заступниками по виконавчій службі. Тетяна Єгорова разом із Артуром Товмасяном та запрошеними гостями розпочали святковий день з участі у Фестивалі молодих талантів Харківщини. Колектив активних, молодих та талановитих діток презентували публіці чудовий номер "ЧужихДітейНеБуває".

Детальніше...

04.06.2018  ПРОВЕДЕНО НАВЧАННЯ

ПРОВЕДЕНО НАВЧАННЯ

Діючим законодавством про запобігання корупції визначено, що кожний державний службовець та посадова особа місцевого самоврядування зобов’язані бути ознайомлені та вміти використовувати положення відповідних нормативно-правових актів, зокрема антикорупційного законодавства.

Детальніше...

04.06.2018  Правоосвітні заходи з нагоди святкування Міжнародного дня захисту дітей

Правоосвітні заходи з нагоди святкування Міжнародного дня захисту дітей

1 червня 2018 року начальником Первомайського міськрайонного відділу державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Харківській області (надалі — Відділ) Кальченко Н.П. та головним спеціалістом Відділу Бабич Н.О. для вихованців гуртка “Співограй” Первомайського будинку дитячої та юнацької творчості Первомайської міської ради Харківської області та учнів початкових класів Первомайської ЗОШ І-ІІІ ступенів Первомайської міської ради Харківської області з нагоди святкування Міжнародного дня захисту дітей проведено вікторину-гру «Правова абетка» та літературно-правовий діалог «Великі права маленької дитини».

Детальніше...

04.06.2018  Інформування про проект “Я МАЮ ПРАВО!”

Інформування про проект “Я МАЮ ПРАВО!”

1 червня 2018 року працівниками Головного територіального управління юстиції у Харківській області в рамках Тижня права з нагоди відзначення Дня захисту дітей у Комунальних закладах дошкільної освіти (яслах-садочках) № 458 комбінованого типу та № 296 Харківської міської ради з вихованцями цих закладів проведено заняття на тему: «Права дитини», з використанням посібника та додаткових матеріалів «Права людини для дітей», та «Правову вікторину» на прикладах дій персонажів з різних казок. Захід приніс учасникам багато позитивних емоцій.

Детальніше...

04.06.2018  Інформування працівників Українського ордена «Знак пошани» науково-дослідного інституту лісового господарства та агролісомеліорації ім. Г. М. Висоцького про проведення Тижня права з нагоди відзначення Дня захисту дітей та про нові направлення проекту «Я МАЮ ПРАВО!»

Інформування працівників Українського ордена «Знак пошани» науково-дослідного інституту лісового господарства та агролісомеліорації ім. Г. М. Висоцького про проведення Тижня права з нагоди відзначення Дня захисту дітей та про нові направлення проекту «Я МАЮ ПРАВО!»

01 червня 2018 року для працівників Українського ордена «Знак пошани» науково-дослідного інституту лісового господарства та агролісомеліорації ім. Г. М. Висоцького головним спеціалістом відділу взаємодії з суб`єктами державної реєстрації та підвищення кваліфікації державних реєстраторів Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Харківській області Котляр Г.О. в межах проведення Тижня права з нагоди відзначення Дня захисту дітей та задля реалізації правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» були проведені лекції на теми: «Загальні положення міжнародних і національних норм права стосовно захисту прав неповнолітньої дитини», «Захист права дитини шляхом законодавчих змін порядку примусового стягнення заборгованості зі сплати аліментів», «Відповідальність посадових осіб підприємств, установ і організацій за несвоєчасну виплату заробітної плати працівникам», «На Харківщині поновлено роботу Антирейдерського аграрного штабу».

Детальніше...

04.06.2018   Робоча зустріч на базі Чугуївської районної державної адміністрації

 Робоча зустріч на базі Чугуївської  районної державної адміністрації

Керівництвом Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Харківській області у складі заступника начальника головного територіального управління юстиції з питань державної реєстрації - начальника Управління державної реєстрації Тимощук О.В., заступника начальника Управління - начальника відділу розгляду звернень та забезпечення діяльності комісії з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації Управління державної реєстрації Волика Д.С.,заступника начальника Управління - начальника відділу державної реєстрації друкованих засобів масової інформації та громадських формувань Управління державної реєстрації Гнатушка А.М., в.о.начальника відділу державної реєстрації актів цивільного стану Управління державної реєстрації Богдановою Є.В. заступника начальника відділу державної реєстрації актів цивільного стану по місту Чугуєву, Чугуївському та Печенізькому районах Головного територіального управління юстиції у Харківській області Чероповскої М.В. 31.05.2018 проведено робочу зустріч в якій взяли участь голова районної державної адміністрації Чугуївської районної державної адміністрації М. Шошин, голови сільських та селищних рад Чугуївського району та секретарі місцевих рад.

Детальніше...

04.06.2018  Міжнародний день захисту дітей

Міжнародний день захисту дітей

Щороку в перший день літа відзначається Міжнародний день захисту дітей - прекрасне свято радості та одвічної надії, адже саме в дітях ми хочемо бачити здійснення своїх мрій і сподівань, прагнемо, щоб вони росли здоровими та радісними, прославляли свою родину та країну!
З нагоди святкування міжнародного Дня захисту дітей та в рамках проекту Міністерства юстиції «Я МАЮ ПРАВО!», представники Московського ВДВС м.Харків Головного територіального управління юстиції у Харківській області організували для учнів Харківської загальноосвітньої школи № 138 масштабний інформаційний захід у вигляді флешмобу, приєднавши його до урочистого відкриття літнього шкільного табору

Детальніше...

01.06.2018  Засідання штабу мобільного реагування на випадки порушень прав землевласників

Засідання штабу мобільного реагування на випадки порушень прав землевласників

Члени штабу продовжують роботу по скаргам які знаходяться на розгляді. На жаль, більшість проблемних питань власників земельних ділянок виникають у наслідок відсутності знань та безвідповідального ставлення до своїх майнових прав. Нагадуємо! Ви можете звернутись на "Гарячу лінію" оперативного штабу мобільного реагування на випадки порушень прав землевласників і землекористувачів за телефонами: (057) 705-01-59,(066) 339-10-58.

Детальніше...

 

 

 

 

 

 

 

 

   

61002, м. Харків, вул. Ярослава Мудрого, 16

тел.: (057) 751-81-68

e-mail: info@kh.minjust.gov.ua

www.kharkivobljust.gov.ua

карта сайта