Керівництво управління  
  Структурні підрозділи  
  Розклад роботи  
  Загальні правила роботи  
  Місія, функції, повноваження, основні завдання, напрями діяльності Головного управління юстиції  
  Основні функції структурних підрозділів  
  Організаційна структура Головного територіального управління юстиції  
  Правові засади  
  Прийом громадян  
  Гаряча лінія  
  Плани роботи та звіти про їх виконання  
  Пріоритети роботи  
  Доступ до публічної інформації  
  Перелік та умови отримання послуг, що надаються управлінням, форми і зразки документів, правила їх заповнення  
  Звернення громадян  
  Безоплатна правова допомога  
  Управління персоналу  
  Cтажування громадян з числа молоді  
  Державні закупівлі  
  Лінія довіри  
  Фінансові ресурси  
  Основні засади очищення влади  
  Новая страница  


 

 

 04.09.2018  Проведено семінар для працівників суду

Проведено семінар для працівників суду

03 вересня 2018 року головним спеціалістом відділу судової роботи та міжнародного співробітництва Головного територіального управління юстиції у Харківській області Смородською М.С для працівників Дзержинського районного суду м. Харкова було проведено семінар на тему:

Детальніше...

04.09.2018  Повідомляємо про проведену правову експертизу нормативно-правових актів

Повідомляємо про проведену правову експертизу нормативно-правових актів

За період з 29 серпня 2018 року по 04 вересня 2018 року Головним територіальним управлінням юстиції у Харківській області за результатам проведених правових експертиз нормативно-правових актів прийнято наступні рішення:

  Детальніше...

  04.09.2018  Інформування про проект «Я маю право!»

  Інформування про проект «Я маю право!»

  Провідним спеціалістом Міжрайонного відділу державної виконавчої служби по Куп’янському, Шевченківському районах та місту Куп’янськ Головного територіального управління юстиції у Харківській області Кешиковою С.В. прийнято участь у святі «Першого дзвоника» Шевченківського ліцею Шевченківської районної ради.

  Детальніше...

  04.09.2018  «Я МАЮ ПРАВО!» на святкуванні Дня знань у Ліснянському дошкільному навчальному закладі

  «Я МАЮ ПРАВО!» на святкуванні Дня знань у Ліснянському дошкільному навчальному закладі

  Начальником управління персоналу Федотовою Т.М., заступником начальника управління - начальником відділу по роботі з персоналом управління персоналу Супруненко Т.І., головним спеціалістом відділу інформаційно-аналітичної роботи управління персоналу Храмцовою Ю.В., спеціалістом відділу по роботі з персоналом управління персоналу Козелько К.А. та завідувачем сектору з питань забезпечення діяльності Уповноваженого у справах Європейського суду з прав людини Жицькою Т.Г. було взято участь у святкуванні Дня знань у Ліснянському дошкільному навчальному закладі (ясла-садок) "Барвінок" комбінованого типу Черкасько-Лозівської сільської ради Дергачівського району Харківської області.

  Детальніше...

  02.09.2018  Зі святом!!!

  У здійсненні правозахисної та правоохоронної функції нотаріат відіграє безперечно важливу роль. Позасудовий захист прав та законних інтересів громадян та юридичних осіб; попередження правопорушень є основним завданням нотаріату, авторитет та значення якого неухильно зростають у сучасних умовах кардинальних соціально-економічних реформ в Україні.

   

  31.08.2018  Харківська юстиції відвідає з проектом «Я МАЮ ПРАВО!» KHARKIV AVIAFEST 2018

  Харківська юстиції відвідає з проектом «Я МАЮ ПРАВО!» KHARKIV AVIAFEST 2018

  8 та 9 вересня працівники Харківської юстиції приєднаються до самої масштабної авіаційної події України - KHARKIV AVIAFEST 2018.
  Завітавши на захід, ви зможете не лише подивитись на насичену пілотажну программу та відпочити, а й дізнатись про основні напрямки реалізації загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» та отримати безоплатну правову допомогу.

  Детальніше...

  31.08.2018  Консультування представниці ромської національної меншини з питання державної реєстрації народження дитини, батьки якої неповнолітні

  Консультування представниці ромської національної меншини з питання державної реєстрації народження дитини, батьки якої неповнолітні

  31 серпня 2018 року головним спеціалістом Куп’янського міськрайонного відділу державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Харківській області Друшляк О.В. було надано консультацію представниці ромської національної меншини щодо державної реєстрації народження дитини, батьки якої неповнолітні.

  Детальніше...

  31.08.2018 

  Якщо ви маєте питання щодо роботи державних або приватних нотаріусів міста Харкова та Харківської області, звертайтесь на особистий прийом до начальника управління з питань нотаріату Головного територіального управління юстиції у Харківській області Юдіної Олени 

  31.08.2018  #ДВС_Діє

  #ДВС_Діє

  Головним державним виконавцем Міжрайонного відділу державної виконавчої служби по Холодногірському та Новобаварському районах міста Харків Головного територіального управління юстиції у Харківській області здійснено примусові заходи щодо повернення земельної ділянки площею 5.0394 га оціночна вартість якої на 2014 рік становить 8,9 млн. грн., Міністерству оборони України в особі Квартирно-експлуатаційного відділу м. Харків.

  Детальніше...

  31.08.2018  Продовжуємо розвивати ініціативу #ЧужихДітейНеБуває

  Продовжуємо розвивати ініціативу #ЧужихДітейНеБуває

  Московський ВДВС м.Харків залучив до правопросвітницького проекту #ЯМАЮПРАВО! працівників Центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Московського району м.Харків.

  Робота фахівців соціальних служб дуже важлива для родин, які не в змозі самостійно подолати різні життєві проблеми та потребують допомоги. Тому семінар, проведений державним виконавцем Павличевим Ю.В., став в нагоді, бо був направлений на обговорення резонансних норм законодавства щодо захисту прав дітей та інтересів сім'ї.

  Детальніше...

  31.08.2018  Вуличне інформування

  Вуличне інформування

  Провідним спеціалістом відділу з питань банкрутства Головного територіального управління юстиції у Харківській області Тімковським П.О. та провідним спеціалістом відділу з питань банкрутства Головного територіального управління юстиції у Харківській області Свиридовою Н.О. в межах реалізації правоосвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» було проведено вуличне інформування громадян про правопросвітницький проект “Я МАЮ ПРАВО!”

  Детальніше...

  31.08.2018  До уваги суб’єктів державної реєстрації, державних реєстраторів, платників адміністративного збору у сфері державної реєстрації!

  До уваги суб’єктів державної реєстрації, державних реєстраторів, платників адміністративного збору у сфері державної реєстрації!

  Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Харківській області повідомляє, що з 02.07.2018 функціонує централізована модель виконання дохідної частини бюджетів, за якою всі бюджетні рахунки для зарахування податків, зборів, платежів відкриті на балансі центрального апарату Державної казначейської служби України (МФО – 899998) в розрізі кодів класифікації доходів бюджетів.

  Детальніше...

  30.08.2018  Інформування працівників редакції районної газети «Водолазький кур’єр»

  Інформування працівників редакції районної газети «Водолазький кур’єр»

  30 серпня 2018 року в редакції Нововодолазької районної газети «Водолазький кур’єр» головним державним виконавцем відділу  Білоус О.А. було проведено  інформування працівників редакції. Висвітлено основні напрямки реалізації Правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!»

  Мета проекту - забезпечити громадян інформацією про їхні права та механізми захисту цих прав.

   

  Детальніше...

  30.08.2018  Робоча зустріч на тему: “Профілактика булінгу серед дорослих. Ознайомлення з напрямками загальнонаціонального правоосвітнецького проекту “Я маю право”

  Робоча зустріч на тему: “Профілактика булінгу серед дорослих. Ознайомлення з напрямками загальнонаціонального правоосвітнецького проекту “Я маю право”

  Головним спеціалістом Холодногірського районного у місті Харкові відділу державної реєстрації актів цивільного стану Харіною О.І. сумісно з працівниками Холодногірського відділу поліції м. Харкова ГУ Національної поліції в Харківській області (далі — Холодногірський відділ поліції) проведено робочу зустріч на тему: “Профілактика булінгу серед дорослих. Ознайомлення з напрямками загальнонаціонального правоосвітнецького проекту  “Я маю право”.

  Детальніше...

  30.08.2018  Консультування з питання видачі витягу з Державного реєстру актів цивільного стану громадян

  Консультування з питання видачі витягу з Державного реєстру актів цивільного стану громадян

  Виконуючий обов’язки начальника Богодухівського районного відділу державної реєстрації актів цивільного стану Слесарєвою Д.В. під час прийому громадян надано консультацію громадянці щодо порядку видачі витягу з Державного реєстру актів цивільного стану громадян».

  Детальніше...

   

   

   

   

   

   

   

   

     

  61002, м. Харків, вул. Ярослава Мудрого, 16

  тел.: (057) 751-81-68

  e-mail: info@kh.minjust.gov.ua

  www.kharkivobljust.gov.ua

  карта сайта