05.10.2018  Консультація з питання отримання витягу з Державного реєстру актів цивільного стану громадян

Консультація з питання отримання витягу з Державного реєстру актів цивільного стану громадян

В.о. начальника Холодногірського районного у місті Харкові відділу державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Харківській області Харіною О.І., після проведення державної реєстрації народження дитини громадян ромської національної меншини, було надано правову консультацію з питання отримання витягу з Державного реєстру актів цивільного стану громадян.

Детальніше...

05.10.2018 

Увага! У Головному територіальному управлінні юстиції у Харківській області оголошено конкурс на заміщення вакантних посад державної служби! Загалом оголошено 42 вакантні посади державних службовців, серед яких вакансії у відділах державної виконавчої служби та відділах державної реєстрації актів цивільного стану.

Детальніше...

04.10.2018  Правоосвітній захід у Східному регіональному управлінні Державної прикордонної служби України

Правоосвітній захід у Східному регіональному управлінні Державної прикордонної служби України

Начальник відділу систематизації законодавства, правової роботи та правової освіти управління державної реєстрації нормативно-правових актів правової роботи та правової освіти Меланія Хуторянська, в рамках реалізації правопросвітницького  проекту «Я МАЮ ПРАВО!» провела для працівників сектору правового забезпечення та відділу прикордонного контролю Східного регіонального управління Державної прикордонної служби України семінар на тему: «Актуальні аспекти перетинання державного кордону (лінії зіткнення) неповнолітніми дітьми, громадянами України, з урахуванням постанови Кабінету Міністрів України від 22.08.2018 № 619 «Про внесення змін до Правил перетинання державного кордону громадянами України».

Детальніше...

04.10.2018  Інформування про проект «Я МАЮ ПРАВО!»

Інформування про проект «Я МАЮ ПРАВО!»

4 жовтня 2018 року в Нововодолазькому РЦЗ проведено інформування громадян про основні напрямки правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!». Були розглянуті такі питання: налагодження співпраці щодо постановки на облік непрацюючих боржників по сплаті аліментів, для якісного та ефективного захисту прав дитини.

Детальніше...

04.10.2018  Лекція «Стоп Булінг»

Лекція «Стоп Булінг»

Головним спеціалістом Харківського міського відділу державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Харківській області – Іванюк Л.В.  в рамках правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО» проведено лекцію «Стоп Булінг»  для студентів 1 курсу  юридичного факультету Харківського національного педагогічного університету імені Г.С. Сковороди. Під час лекції студентам було роз'яснено поняття “булінг”,  розглянуто його види та методи протидії та запобігання його проявам.

Детальніше...

04.10.2018  День відкритих дверей у відділі державної реєстрації актів цивільного стану по Слобідському та Основ'янському районах у місті Харкові

День відкритих дверей у відділі державної  реєстрації актів цивільного стану по Слобідському та Основ'янському районах у місті Харкові

У відділі державної  реєстрації актів цивільного стану по Слобідському та Основ'янському районах у місті Харкові Головного територіального управління юстиції у Харківській  проведено День відкритих дверей.

До Віддлу завітали студенти Комунального закладу "Харківська гуманітарно-педагогічна академія" Харківської обласної ради, яким провели оглядову екскурсію по приміщенням Відділу та розповіли про основні функції і завдання підрозілу.

 

Детальніше...

04.10.2018  День відкритих дверей у Міжрайонному відділі державної виконавчої служби по Холодногірському та Новобаварському районах міста Харків

День відкритих дверей у Міжрайонному відділі державної виконавчої служби по Холодногірському та Новобаварському районах міста Харків

У Міжрайонному відділі державної виконавчої служби по Холодногірському та Новобаварському районах міста Харків Головного територіального управління юстиції у Харківській області проведено День відкритих дверей та оглядову екскурсію для школярів гімназії №13 Харківської міської ради.

Зустріч пройшла в доброзичливій та теплій атмосфері. Учні щиро зацікавилися діяльністю виконавчої служби та отримали відповіді на свої запитання.

Детальніше...

04.10.2018  День відкритих дверей у Первомайському міськрайонному відділі державної реєстрації актів цивільного стану

День відкритих дверей у Первомайському міськрайонному відділі державної реєстрації актів цивільного стану

Первомайським міськрайонним відділом державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Харківській області проведено День відкритих дверей та оглядову екскурсію для школярів. Під час екскурсії учнів проінформовано про основні функції та завдання відділу, а саме:

Детальніше...

04.10.2018  День відкритих дверей у Холодногірському районному у місті Харкові відділі державної реєстрації актів цивільного стану

День відкритих дверей у Холодногірському районному у місті Харкові відділі державної реєстрації актів цивільного стану

Головним спеціалістом Холодногірського районного у місті Харкові відділу державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Харківській області Харіною О.І. для учнів 10 класу Харківської гімназії № 13 Харківської міської ради Харківської області проведено оглядову екскурсію.

Детальніше...

04.10.2018  День відкритих дверей у Київському відділі державної виконавчої служби міста Харків

День відкритих дверей у Київському відділі державної виконавчої служби міста Харків

В приміщенні Київського відділу державної виконавчої служби міста Харків Головного територіального управління юстиції у Харківській області було проведено День відкритих дверей та оглядову екскурсію для студентів першого курсу Харківського національного університету міського господарства імені О.М. Бекетова.

Детальніше...

04.10.2018  День відкритих дверей у Московському відділі державної виконавчої служби м. Харків

День відкритих дверей у Московському відділі державної виконавчої служби м. Харків

До Московського відділу державної виконавчої служби м. Харків на День відкритих дверей завітали абітурієнти освітніх закладів, які навчаються за спеціальністю «Правознавство». В ході зустрічі майбутні юристи були ознайомлені з основними функціями і задачами державної виконавчої служби та проінформовані про умови зайняття вакантних посад державної служби категорії «В» в Головному територіальному управлінні юстиції у Харківській області.

Детальніше...

04.10.2018  День відкритих дверей у Кегичівському районному відділі державної реєстрації актів цивільного стану

День відкритих дверей у Кегичівському районному відділі державної реєстрації актів цивільного стану

В приміщенні Кегичівського районного відділу державної реєстрації актів цивільного стану проведено День відкритих дверей та оглядову екскурсію для учнів 11 класу ліцею смт. Кегичівка. Школярів ознайомили з основними функціями та завданнями відділу державної реєстрації актів цивільного стану.

 

Детальніше...

04.10.2018  День відкритих дверей у Зачепилівському районному відділі державної реєстрації актів цивільного стану

День відкритих дверей у Зачепилівському районному відділі державної реєстрації актів цивільного стану

У Зачепилівському районному відділі державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Харківській області  проведено  День відкритих дверей та оглядову екскурсію для учнів 11 класу Зачепилівської ЗОШ.  На зустрічі школярі дізналися  про основні функції і завдання органів державної реєстрації актів цивільного стану.

Детальніше...

04.10.2018  День відкритих дверей у Богодухівському районному відділі державної реєстрації

День відкритих дверей у Богодухівському районному відділі державної реєстрації

У Богодухівському районному відділі державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Харківській області відбувся день відкритих дверей. До відділу завітали учні 3-х класів Богодухівської гімназії № 1 Богодухівської районної ради Харківської області. Працівники відділу ознайомили школярів з основними завданнями відділу, а саме:

Детальніше...

04.10.2018  День відкритих дверей у Близнюківському районному відділі державної реєстрації актів цивільного стану

День відкритих дверей у Близнюківському районному відділі державної реєстрації актів цивільного стану

У Близнюківському районному відділі державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Харківській області проведено «День відкритих дверей» та оглядову екскурсію для учнів 10 класу Близнюківського ліцею. Під час екскурсії дітей ознайомлено з основними завданнями та функціями відділів державної реєстрації актів цивільного стану, повідомлено що державна  реєстрація  актів  цивільного  стану проводиться шляхом складення актових записів цивільного стану.

Детальніше...

 

 

 

 

 

 

 

 

   

61002, м. Харків, вул. Ярослава Мудрого, 16

тел.: (057) 751-81-68

e-mail: info@kh.minjust.gov.ua

www.kharkivobljust.gov.ua

карта сайта