18.01.2018  Вручення свідоцтв про народження двійні у пологовому відділенні Близнюківської центральної районної лікарні

Вручення свідоцтв про народження двійні у пологовому відділенні Близнюківської центральної районної лікарні

16 січня 2018 року спеціалістом Близнюківського районного відділу державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Харківській області Дерюгою А.Ю. у пологовому відділенні Близнюківської центральної районної лікарні було проінформовано керівника та медичний персонал про пілотний проект Міністерства юстиції України «Вручення свідоцтв про народження дитини безпосередньо у пологовому будинку» (надалі – Пілотний проект).

Детальніше...

18.01.2018  Шляхи усунення дискримінації у сфері реєстрації фактів народження та смерті осіб на окупованій території України

Шляхи усунення дискримінації у сфері реєстрації фактів народження та смерті осіб на окупованій території України

16 січня 2018 року провідним спеціалістом відділу державної реєстрації актів цивільного стану Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Харківській області  Мирошниченко А.В. прийнято участь у засіданні «круглого столу» на тему: «Шляхи усунення дискримінації у сфері реєстрації фактів народження та смерті осіб на окупованих територіях України», який відбувся в приміщенні харківського медіацентру «ВРЕМЯ».

Детальніше...

  До уваги студентів та наукової молоді проводиться VІІІ Всеукраїнська зимова правнича школа!!!!

До уваги студентів  та  наукової молоді проводиться VІІІ Всеукраїнська зимова правнича школа!!!!

З 30 січня по 04 лютого 2018 року буде проведено VІІІ Всеукраїнську зимову правничу школу за підтримки Міністерства юстиції України.

Школа буде проходити на базі Високогірної туристичної бази «Едельвейс» Європейського університету на горі Бескид (с. Верхній Студений Міжгірського району Закарпатської область).

Організаторами заходу виступають: Координаційна рада молодих юристів України при Міністерстві юстиції України, Європейський університет. 

Метою заходу є формування нової української юридичної еліти, підвищення професійного рівня, самореалізація наукового, творчого, організаційного потенціалу молоді, створення умов для організованого дозвілля та спілкування молодих людей, налагодження співпраці між юридичними студентськими організаціями.

Детальніше...

18.01.2018  Правова консультація у стоматологічній клініці

Правова консультація у стоматологічній клініці

В рамках загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!», державні виконавці Московського відділу державної виконавчої служби м. Харків Головного територіального управління юстиції у Харківській області Орлов О.А. та Мягкий Б.Д. у стоматологічній клініці «БЛЕСК» надали консультативні роз'яснення щодо захисту прав у сфері державної реєстрації.

Детальніше...

17.01.2018  Повідомляємо про повернення нормативно-правового акта без державної реєстрації для доопрацювання

Повідомляємо про повернення нормативно-правового акта без державної реєстрації  для доопрацювання

Головним територіальним управлінням юстиції у Харківській області на прохання суб'єкта нормотворення прийнято рішення повернути без державної реєстрації для доопрацювання розпорядження Печенізької районної державної адміністрації Харківської області від 21 грудня 2017 року № 231 “Про затвердження Порядку проведення Печенізькою районною державною адміністрацією перевірок стану здійснення органами місцевого самоврядування Печенізького району делегованих повноважень органів виконавчої влади”.

17.01.2018  Повідомляємо про державну реєстрацію нормативно-правового акта

Повідомляємо про державну реєстрацію нормативно-правового акта

Головним територіальним управлінням юстиції у Харківській області 16 січня 2018 року за № 2/1617 зареєстровано розпорядження Валківської районної державної адміністрації Харківської області від 08 грудня 2017 року № 518 “Про затвердження Змін до Положення про комісію з вирішення питань, що виникають при призначенні та наданні населенню субсидій”.

 

17.01.2018  Зустріч з працівниками кафедри стоматології і терапевтичної стоматології

Зустріч з працівниками кафедри стоматології і терапевтичної стоматології

На базі Харківської медичної академії післядипломної освіти в рамках загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» заступник начальника Московського відділу державної виконавчої служби м. Харків Головного територіального управління юстиції у Харківській області Трофімова Т.М., провела зустріч з працівниками кафедри стоматології і терапевтичної стоматології. Метою зустрічі стало підвищення правової свідомості співробітників кафедри та обговорювання теми: «Виконавче провадження. Розгляд та аналіз актуальних питань».

Детальніше...

16.01.2018  Бесіда з батьками та учнями Харківської спеціалізованої школи I-III ступенів № 134

Бесіда з батьками та учнями Харківської спеціалізованої школи I-III ступенів № 134

15 січня 2018 року провідний спеціаліст відділу з питань нотаріату  Головного територіального управління юстиції у Харківській області Карабін В.Г. провів бесіду з батьками та учнями Харківської спеціалізованої школи I-III ступенів № 134 Харківської міської ради.

Детальніше...

15.01.2018  Інформація щодо засідання Комісії з розгляду скарг у сфері державної реєстрації

16.01.2018 о 16 годині 00 хвилин за адресою м. Харків, вул. Ярослава Мудрого 16, в Актовому залі відбудеться засідання постійно діючої Комісії з питань розгляду скарг у сфері  державної реєстрації.

Детальніше...

15.01.2018  Круглий стіл» на тему: «Отримання витягів з Державного реєстру актів цивільного стану громадян»

Круглий стіл» на тему: «Отримання витягів з Державного реєстру актів цивільного стану громадян»

12 січня 2018 року начальником Вовчанського районного відділу державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Харківській області (надалі Вовчанський відділ)  Савустян О.А. на базі Вовчанського відділу з працівниками Вовчанської державної нотаріальної контори Харківської області було проведено «круглий стіл» на тему:

Детальніше...

15.01.2018  Лекція «Особливості державної реєстрації народження дитини на підставі рішення суду про встановлення факту народження дитини на тимчасово окупованій території України

Лекція «Особливості державної реєстрації народження дитини на підставі рішення суду про встановлення факту народження дитини на тимчасово окупованій території України

12 січня 2018 року головним спеціалістом Харківського міського відділу державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Харківській області Іванюк Л.В.  зі співробітниками служби у справах дітей Київського району Управління служб у справах дітей Департаменту праці та соціальної політики Харківської міської ради було проведено круглий стіл на тему: «Особливості державної реєстрації народження дитини на підставі рішення суду про встановлення факту народження дитини на тимчасово окупованій території України та в зоні проведення антитерористичної операції відповідно до положень статті 317 Цивільного процесуального кодексу України».

Детальніше...

15.01.2018  Лекція на тему: «Як повторно отримати свідоцтво про смерть?

Лекція на тему: «Як повторно отримати свідоцтво про смерть?

12 січня 2018 року на базі відділу державної реєстрації актів цивільного стану по Валківському та Коломацькому районах Головного територіального управління юстиції у Харківській області провідним спеціалістом  Коваленко Л.Л. прочитано лекцію на тему: «Як повторно отримати свідоцтво про смерть?».

Детальніше...

15.01.2018  Лекція для працівників філії “Центр охорони здоров’я” Харківська клінічна лікарня на залізничному транспорті № 2

Лекція для працівників філії “Центр охорони здоров’я” Харківська клінічна лікарня на залізничному транспорті № 2

12 січня 2018 року спеціалістом Холодногірського районного у місті Харкові відділу державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Харківській області Погореловою О.М. прочитано лекцію для працівників філії “Центр охорони здоров’я” Харківська клінічна лікарня на залізничному транспорті № 2

Детальніше...

 

 

 

 

 

 

 

 

   

61002, м. Харків, вул. Ярослава Мудрого, 16

тел.: (057) 751-81-68

e-mail: info@kh.minjust.gov.ua

www.kharkivobljust.gov.ua

карта сайта