07.06.2018  Круглий стіл в Українському державному університеті залізничного транспорту на тему: “Я МАЮ ПРАВО!”

Круглий стіл в Українському державному університеті залізничного транспорту на тему: “Я МАЮ ПРАВО!”

Начальником відділу судової роботи та міжнародного співробітництва Головного територіального управління юстиції у Харківській області Колотіловою Н.В. з викладачами та студентами Українського державного університету залізничного транспорту 7 червня 2018 року проведено круглий стіл на тему “Я МАЮ ПРАВО!”.

Детальніше...

07.06.2018  Інформування громадян щодо функціонування онлайн-сервісу Міністерства юстиції України Веб-портал «Звернення у сфері державної реєстрації актів цивільного стану

Інформування громадян щодо функціонування онлайн-сервісу Міністерства юстиції України Веб-портал «Звернення у сфері державної реєстрації актів цивільного стану

7 червня 2018 року головним спеціалістом Холодногірського районного у місті Харкові відділу державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Харківській області (далі — Відділ) Харіною О.І. та спеціалістом Відділу Жовновською О.А. проведено інформування відвідувачів Відділу щодо функціонування онлайн-сервісу Міністерства юстиції України Веб-портал «Звернення у сфері державної реєстрації актів цивільного стану».

Детальніше...

07.06.2018  Вуличне інформування громадян про загальнонаціональний правопросвітницький проект “Я МАЮ ПРАВО!”

Вуличне інформування громадян про загальнонаціональний правопросвітницький проект “Я МАЮ ПРАВО!”

7 червня 2018 року старшим державним виконавцем Міжрайонного відділу державної виконавчої служби по Близнюківському, Лозівському районах та місту Лозова Головного територіального управління юстиції у Харківській області Ципченко В.В. проведено вуличне інформування для мешканців Садівської сільської ради Лозівського району про загальнонаціональний правопросвітницький проект “Я МАЮ ПРАВО!” яка повідомила про нові механізми захисту дітей та жінок від домашнього насильства.

Детальніше...

07.06.2018  Участь в урочистих заходах до Дня журналіста України

Участь в урочистих заходах до Дня журналіста України

6 червня 2018 головний спеціаліст відділу систематизації законодавства, правової роботи та правової освіти управління державної реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Головного територіального управління юстиції у Харківській області Ночовкіна О.В. взяла участь в урочистих заходах до Дня журналіста України в Національному юридичному університеті імені Ярослава Мудрого.

Детальніше...

06.06.2018  Робоча зустріч на базі Красноградської районної державної адміністрації

Робоча зустріч на базі Красноградської районної державної адміністрації

Керівництвом Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Харківській області у складі заступника начальника головного територіального управління юстиції з питань державної реєстрації - начальника Управління державної реєстрації Тимощук О.В., заступника начальника Управління - начальника відділу розгляду звернень та забезпечення діяльності комісії з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації Управління державної реєстрації Волика Д.С., заступника начальника Управління - начальника відділу державної реєстрації друкованих засобів масової інформації та громадських формувань Управління державної реєстрації Гнатушка А.М., та в.о. начальника відділу державної реєстрації актів цивільного стану Управління державної реєстрації Богдановою Є.В. 6 червня 2018 проведено робочу зустріч в якій взяли участь керівники органів місцевого самоврядування, уповноважені особи органів місцевого самоврядування, державні реєстратори та відповідальні працівники Красноградської районної державної адміністрації.

Детальніше...

06.06.2018  Повідомляємо про державну реєстрацію нормативно-правових актів

Повідомляємо про державну реєстрацію нормативно-правових актів

Головним територіальним управлінням юстиції у Харківській області було зареєстровано наступні нормативно-правові акти:

- розпорядження Чугуївської районної державної адміністрації Харківської області від 11 травня 2018 року № 178 “Про затвердження Порядку проведення особистого прийому громадян посадовими особами Чугуївської районної державної адміністрації харківської області”, зареєстроване в Головному територіальному управлінні юстиції у Харківській області 04 червня 2018 року за № 28/1643;

Детальніше...

06.06.2018  #ЧужихДітейНеБуває# в дії

#ЧужихДітейНеБуває# в дії

5 червня 2018 року представниками управлінням державної реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Головного територіального управління юстиції у Харківській області було прийнято участь у організованому під патронатом Асоціації українських моніторів дотримання прав людини в діяльності правоохоронних органів у Медіа-центрі «Время» «круглому столі», присвяченому обговоренню теми: «Робота правоохоронних органів з підліткам».

Детальніше...

05.06.2018  Офіційний вісник України

Офіційний вісник України

Вийшов друком черговий номер бюлетеня «Офіційний вісник України» від 05 червня 2018 року № 043

 

 

05.06.2018  «Зірковий» рівень проекту «Я МАЮ ПРАВО!»

«Зірковий» рівень проекту «Я МАЮ ПРАВО!»

Одинадцяту Харківську державну нотаріальну контору відвідав відомий всій Україні харків’янин – вокаліст групи «ТНМК» Олег Михайлюта («Фагот»).

У невимушеній бесіді з працівниками юстиції «Фагот» дізнався про проект «Я МАЮ ПРАВО!» та його основні напрямки, бо естрадні зірки також мають бути обізнані у своїх правах та вміти їх захищати.

Детальніше...

05.06.2018  Інформування працівників Харківського обласного центру по нарахуванню та здійсненню соціальних виплат про проведення Тижня права з нагоди відзначення Дня захисту дітей та про нові направлення проекту «Я МАЮ ПРАВО!»

Інформування працівників Харківського обласного центру по нарахуванню та здійсненню соціальних виплат про проведення Тижня права з нагоди відзначення Дня захисту дітей та про нові направлення проекту «Я МАЮ ПРАВО!»

Для працівників Харківського обласного центру по нарахуванню та здійсненню соціальних виплат головним спеціалістом відділу взаємодії з суб`єктами державної реєстрації та підвищення кваліфікації державних реєстраторів Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Харківській області Котляр Г.О. в межах проведення Тижня права з нагоди відзначення Дня захисту дітей та задля реалізації правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» були проведені лекції на теми: «Право неповнолітньої дитини на захист і піклування, що здійснюються її батьками, піклувальниками чи іншими особами», «Захист права дитини шляхом законодавчих змін порядку примусового стягнення заборгованості зі сплати аліментів», «Відповідальність посадових осіб підприємств, установ і організацій за несвоєчасну виплату заробітної плати працівникам», «На Харківщині поновлено роботу Антирейдерського аграрного штабу».

Детальніше...

05.06.2018  Інформація про порядок денний засідання Комісії з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Харківській області, що відбудеться 05 червня 2018 року

Інформація про порядок денний засідання Комісії з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Харківській області, що відбудеться 05 червня 2018 року

Головне територіальне управління юстиції у Харківській області повідомляє, що 05 червня 2018 року о 15-00 год. відбудеться засідання Комісії з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації.

Місце проведення засідання: м. Харків, вул. Ярослава Мудрого, буд. 16, 1-й поверх, актова зала.

Детальніше...

05.06.2018  Вуличне інформування громадян про загальнонаціональний правопросвітницький проект “Я МАЮ ПРАВО!”

Вуличне інформування громадян про загальнонаціональний правопросвітницький проект “Я МАЮ ПРАВО!”

5 червня 2018 року головним державним виконавцем Міжрайонного відділу державної виконавчої служби по Близнюківському, Лозівському районах та місту Лозова Головного територіального управління юстиції у Харківській області Кучеренко С.В. проведено вуличне інформування з наступних питань: «Як вирішити спір?», «Забирають бізнес? Відбирають майно?», «Як протидіяти домашньому насильству?», «Вимагають хабара за іспит чи навчання».

Детальніше...

04.06.2018  В Центральній бібліотеці ім. В.В. Маяковського ЦБС Київського району м. Харкова проведено семінар на тему: “Запобігання насильству в сім'ї: законодавчий аспект”

В Центральній бібліотеці ім. В.В. Маяковського ЦБС Київського району м. Харкова проведено семінар на тему: “Запобігання насильству в сім'ї: законодавчий аспект”
4 червня 2018 в рамках тижня права з нагоди Дня захисту дітей головним спеціалістом відділу систематизації законодавства, правової роботи та правової освіти управління державної реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Головного територіального управління юстиції у Харківській області Ночовкіною О.В. в КЗК “Центральна бібліотека ім. В.В. Маяковського ЦБС Київського району м. Харкова” було проведено семінар на тему: “Запобігання насильству в сім'ї: законодавчий аспект”. Під час заходу обговорювалися актуальні питання запобігання та протидії домашньому насильству.
Детальніше...

04.06.2018  В Центральній міській бібліотеці ім. В.Г. Бєлінського проведено практичне заняття на тему: “Права дитини”

В Центральній міській бібліотеці ім. В.Г. Бєлінського проведено практичне заняття на тему: “Права дитини”

4 червня 2018 в рамках “Тижня права” з нагоди Дня захисту дітей головним спеціалістом відділу систематизації законодавства, правової роботи та правової освіти управління державної реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Головного територіального управління юстиції у Харківській області Ночовкіною О.В. в Центральній міській бібліотеці ім. В.Г. Бєлінського ЦБС Шевченківського району міста Харкова було проведено практичне заняття на тему: “Права дитини” для учнів 1-3 класів Харківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 105 Харківської міської ради Харківської області.

Детальніше...

04.06.2018  Інформування відвідувачів Центрального парку культури та відпочинку ім. Максима Горького присвячене Дню захисту дітей

Інформування відвідувачів Центрального парку культури та відпочинку ім.  Максима Горького присвячене Дню захисту дітей

З нагоди відзначення Дня захисту дітей 1 червня 2018 року працівниками відділу державної реєстрації нормативно-правових актів управління державної реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Головного територіального управління юстиції у Харківській області Кисловською О.І. та Кас'ян А.В. було проведено інформування відвідувачів парку культури та відпочинку, про права дитини, захист прав дітей та жінок, запобігання будь якому з проявів домашнього насильства, належний рівень правової культури підростаючого покоління, сприяння кращому життю та добробуту дітей. Також гостям парку було повідомлено як реалізовується правопросвітницький проект "Я МАЮ ПРАВО!", що його запроваджено з метою підвищення правової свідомості громадян та надання практичних рекомендацій громадянам щодо захисту своїх прав за найбільш актуальними напрямами. Під час проведення заходу розповсюджувались буклети та інші інформаційні матеріали.

Детальніше...

 

 

 

 

 

 

 

 

   

61002, м. Харків, вул. Ярослава Мудрого, 16

тел.: (057) 751-81-68

e-mail: info@kh.minjust.gov.ua

www.kharkivobljust.gov.ua

карта сайта