Керівництво управління  
  Структурні підрозділи  
  Розклад роботи  
  Загальні правила роботи  
  Місія, функції, повноваження, основні завдання, напрями діяльності Головного управління юстиції  
  Основні функції структурних підрозділів  
  Організаційна структура Головного територіального управління юстиції  
  Правові засади  
  Прийом громадян  
  Гаряча лінія  
  Плани роботи та звіти про їх виконання  
  Пріоритети роботи  
  Доступ до публічної інформації  
  Перелік та умови отримання послуг, що надаються управлінням, форми і зразки документів, правила їх заповнення  
  Звернення громадян  
  Безоплатна правова допомога  
  Управління персоналу  
  Cтажування громадян з числа молоді  
  Державні закупівлі  
  Лінія довіри  
  Фінансові ресурси  
  Основні засади очищення влади  
  Правова робота - Методичні рекомендації - 2017 рік  


 


19.04.2017  Оголошено конкурс!

<strong>УВАГА! КОНКУРС! </strong>

Наказом ГОЛОВНОГО ТЕРИТОРІАЛЬНОГО УПРАВЛІННЯ ЮСТИЦІЇ У ХАРКІВСЬКІЙ ОБЛАСТІ від 13.04.2017 № 614/к оголошено конкурс на зайняття вакантних посад державної служби.
Кінцевий строк прийняття документів - 28.04.2017

19.04.2017  Консультування громадян в Вовчанському бюро правової допомоги

Консультування громадян в Вовчанському бюро правової допомоги

14.04.2017 року спеціалістом відділу державної реєстрації друкованих засобів масової інформації та громадських формувань Котляр О.Ю. було проведено прийом громадян в Вовчанському бюро правової допомоги.

Детальніше...

19.04.2017  Всеукраїнський конкурс шкільних малюнків «Я маю право!»

Всеукраїнський конкурс шкільних малюнків «Я маю право!»

З метою розвитку морально-етичних якостей дітей, формування у дітей та підлітків позитивного образу права як державного інституту, виховання почуття важливості прав дитини, розвинення морально-етичних якостей дітей, соціальної підтримки талановитої молоді, сприяння їх самореалізації, творчого розвитку та з нагоди Дня захисту дітей Координаційною радою молодих юристів при Міністерстві юстиції України з 18 квітня по 3 червня 2017 року проводиться Всеукраїнський конкурс шкільних малюнків «Я маю право!»

18.04.2017  “Офіційний вісник України”

“Офіційний вісник України”

Вийшов друком черговий номер бюлетеня «Офіційний вісник України» від 18 квітня 2017 року № 31.


14.04.2017  Стягувачам за зведеним виконавчим провадженням про стягнення коштів з Харківського державного авіаційного виробничого підприємства «ХДАВП»

Стягувачам за зведеним виконавчим провадженням про стягнення коштів з Харківського державного авіаційного виробничого підприємства «ХДАВП»

З метою виконання зведеного виконавчого провадження про стягнення коштів з Харківського державного авіаційного виробничого підприємства «ХДАВП», було звернуто стягнення на нерухоме майно, яке зареєстровано на праві господарювання за боржником, а саме:

Детальніше...

14.04.2017  Новини законодавства

Новини законодавства

Постановою Кабінету Міністрів України від 12.04.2017 № 256 “Деякі питання використання коштів державного бюджету для виконання заходів із соціального захисту дітей, сімей, жінок та інших найбільш вразливих категорій населення” затверджено Порядок виплати одноразової матеріальної допомоги непрацюючим малозабезпеченим особам, особам з інвалідністю та дітям з інвалідністю.

Детальніше...

14.04.2017  Лекція на тему міжнародно-правового співробітництва

Лекція на тему міжнародно-правового співробітництва

13.04.2017 начальником відділу судової роботи та міжнародного співробітництва Головного територіального управління юстиції у Харківській області для працівників ДП УДПІ «Укрміськбудпроект» проведено лекцію-роз'яснення щодо порядку звернення з клопотанням про визнання та виконання на території іноземних держав рішень, прийнятих судами України.

Детальніше...

13.04.2017  Консультування громадян в Балаклійському бюро правової допомоги

Консультування громадян в Балаклійському бюро правової допомоги

12 квітня 2017 року начальником Головного територіального управління юстиції у Харківській області Чурсіним О.В. спільно з директором Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Луганській та Харківській областях Бородавкою А.І. проведено консультування громадян в Балаклійському бюро правової допомоги.

Детальніше...

13.04.2017  Шлюб за добу

13.04.2017  Участь у роботі громадської приймальні Комітету у справах сім’ї, молоді та спорту Червонозаводського району м. Харкова

Участь у роботі громадської приймальні Комітету у справах сім’ї, молоді та спорту Червонозаводського району м. Харкова

13 квітня 2017 року головним спеціалістом Червонозаводського районного у місті Харкові відділу державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Харківській області Цяцькою Т.М. взято участь у роботі громадської приймальні Комітету у справах сім’ї, молоді та спорту Червонозаводського району м. Харкова.

Під час прийому громадян було надано одну консультацію з питання порядку державної реєстрації народження дитини.

13.04.2017  Інформаційний груповий семінар для внутрішньо переміщених осіб та жителів приймаючих громад

Інформаційний груповий семінар для внутрішньо переміщених осіб та жителів приймаючих громад

У квітні 2017 року під головуванням першого заступника голови Дворічанської районної державної адміністрації Бондаренка В. В. проведено інформаційний груповий семінар для внутрішньо переміщених осіб та жителів приймаючих громад.

Детальніше...

13.04.2017  Видача свідоцтва про народження та подача документів для реєстрації місця проживання новонародженої дитини безпосередньо у пологовому будинку

На меті проекту стоїть спрощення порядку отримання адміністративних послуг населенням. Реалізація проекту полягає в забезпеченні можливості отримання батьками дитини свідоцтва про її народження безпосередньо в пологому будинку без переміщення до органів державної реєстрації актів цивільного стану.

Детальніше...

13.04.2017  Проведено навчальний семінар на базі Харківського обласного управління лісового та мисливського господарства

Проведено навчальний семінар на базі  Харківського обласного управління лісового та мисливського господарства

13.04.2017 року головним спеціалістом відділу систематизації законодавства, правової роботи та правової освіти управління реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Головного територіального управління юстиції у Харківській області Трофименко Д.С. на базі Харківського обласного управління лісового та мисливського господарства проведено навчальний семінар, у ході якого було обговорено ряд таких питань, як:

Детальніше...

 

 

 

 

 

 

   

61002, м. Харків, вул. Ярослава Мудрого, 16

тел.: (057) 751-81-68

e-mail: info@kh.minjust.gov.ua

www.kharkivobljust.gov.ua

карта сайта