Керівництво управління  
  Структурні підрозділи  
  Розклад роботи  
  Загальні правила роботи  
  Місія, функції, повноваження, основні завдання, напрями діяльності Головного управління юстиції  
  Основні функції структурних підрозділів  
  Організаційна структура Головного територіального управління юстиції  
  Правові засади  
  Прийом громадян  
  Гаряча лінія  
  Плани роботи та звіти про їх виконання  
  Пріоритети роботи  
  Доступ до публічної інформації  
  Перелік та умови отримання послуг, що надаються управлінням, форми і зразки документів, правила їх заповнення  
  Звернення громадян  
  Безоплатна правова допомога  
  Управління персоналу  
  Cтажування громадян з числа молоді  
  Державні закупівлі  
  Лінія довіри  
  Фінансові ресурси  
  Основні засади очищення влади  
  Правова робота - Методичні рекомендації - 2017 рік  


 

 09.08.2017  Розгляд скарг на рішення, дії або бездіяльність суб’єктів державної реєстрації

Розгляд скарг на рішення, дії або бездіяльність суб’єктів державної реєстрації

Комісія з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації Головному територіальному управлінні юстиції у Харківській області розглядає скарги:

1)на рішення (крім рішення про державну реєстрацію прав), дії або бездіяльність державного реєстратора;

2)на дії або бездіяльність суб’єктів державної реєстрації прав.

Детальніше...

08.08.2017  Робоча зустріч з представниками ромської спільноти

Робоча зустріч з представниками ромської спільноти

8 серпня 2017 року у приміщенні Харківського національно-культурного товариства циган «Ромен», яке створено у 1995 році, під головуванням її президента - Матюшенко Івана Івановича відбулася робоча зустріч з представниками ромської спільноти.

З боку Головного територіального управління юстиції у Харківській області у заході взяла участь начальник відділу державної реєстрації актів цивільного стану Управління державної реєстрації Тимощук О.В., начальник відділу державної реєстрації актів цивільного стану по Слобідському та Основянському районах у місті Харкові Вдовіна Т.А. та інші фахівці структурних підрозділів управління юстиції.

Детальніше...

08.08.2017  Офіційний вісник України

Офіційний вісник України

Вийшов друком черговий номер бюлетеня «Офіційний вісник України» від 08 серпня 2017 року № 62.

07.08.2017  Перевірка офісів приватних виконавців

Перевірка офісів приватних виконавців

4 серпня 2017 року на виконання доручення Міністерства юстиції України та розділу І Положення про офіс приватного виконавця, затвердженого наказом Міністерства юстиції України від 15.11.2016 № 3238/5, працівниками Управління державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Харківській області в особі провідного спеціалісту відділу аналітики та статистики Наметкіна О.В. та провідного спеціаліста відділу організації та контролю за виконанням рішень Скавронської В.О. було проведено перевірку офісу приватного виконавця Близнюкова Ю.В., на відповідність вимогам статті 26 Закону України «Про органи та осіб, які здійснюють примусове виконання судових рішень і рішень інших органів» від 02.06.2016 № 1403-VІІІ та розділу ІІ Положення.

Детальніше...

04.08.2017  Новини законодавства

Новини законодавства

03.08.2017 набрав чинності Закон України від 13.07.2017 № 2136-VIII «Про Конституційний Суд України» («Голос України» 02.08.2017 № 141).

Цей Закон визначає порядок організації та діяльності Конституційного Суду України, статус суддів Конституційного Суду України, підстави і порядок звернення до нього, процедуру розгляду ним справ і виконання його рішень.

Законом визнано таким, що втратив чинність, Закон України "Про Конституційний Суд України" 1996 року, та внесено зміни до низки законодавчих актів з метою приведення їх у відповідність з ним.

03.08.2017  "Я МАЮ ПРАВО!"

"Я МАЮ ПРАВО!"

02.08.2017 працівниками Головного територіального управління юстиції у Харківській області на базі Харківського обласного управління лісового та мисливського господарства та Головного управління Держпраці у Харківській області в ході комунікаційної кампанії було проведено семінар на тему: “Повноваження органів юстиції. Безоплатна правова допомога. Категорії осіб, які мають право на отримання безоплатної вторинної правової допомоги”.

Детальніше...

03.08.2017  Навчальні семінари для адміністраторів центрів надання адміністративних послуг міста Харкова

Навчальні семінари для адміністраторів центрів надання адміністративних послуг міста Харкова

31 липня та 02 серпня 2017 року спеціалістами відділу державної реєстрації друкованих засобів масової інформації та громадських формувань Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Харківській області Літвинчук І.І., Михалко І.С. та Губренко А.В. було проведено навчальні семінари для адміністраторів центрів надання адміністративних послуг міста Харкова на тему: «Державна реєстрація змін до відомостей про юридичну особу, що містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань».

Детальніше...

01.08.2017  До уваги суб'єктів державної реєстрації, нотаріусів!

До уваги суб'єктів державної реєстрації, нотаріусів!

З метою захисту житлових прав мешканців гуртожитків Головне територіальне управління юстиції у Харківській області доводить до відома та врахування в роботі інформацію, викладену в листі Міністерства юстиції України 14 липня 2017 року № 26685/725-0-2-17/8.4, з метою застосування положень Закону України «Про забезпечення реалізації житлових прав мешканців гуртожитків» при вчиненні нотаріальних дій та проведенні державної реєстрації речових прав на об’єкти нерухомості.

Детальніше...

01.08.2017  Офіційний вісник України

Офіційний вісник України

Вийшов друком черговий номер бюлетеня «Офіційний вісник України» від 1 серпня 2017 року № 60.

31.07.2017  Я МАЮ ПРАВО!!

Я МАЮ ПРАВО!!

Головним територіальним управлінням юстиції у Харківській області впроваджується Всеукраїнський просвітницький проект Міністерства юстиції України "Я МАЮ ПРАВО!", метою якого є формування нової правової культури у суспільстві, що забезпечить сталий розвиток України як сучасної правової демократичної держави.

Детальніше...

31.07.2017  Тематичний короткотерміновий семінар

Тематичний короткотерміновий семінар

26 - 28 липня 2017 року начальником відділу державної реєстрації актів цивільного стану Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Харківській області Тимощук О.В. взято участь у тематичному короткотерміновому семінарі під головуванням начальника Управління державної реєстрації актів цивільного стану Департаменту державної реєстрації та нотаріату Міністерства юстиції України Ірини Дубиківської, який відбувся на базі Головного територіального управління юстиції у Чернівецькій області

Детальніше...

31.07.2017  Повідомляємо про державну реєстрацію нормативно-правових актів

Повідомляємо про державну реєстрацію нормативно-правових актів

Головним територіальним управлінням юстиції у Харківській області зареєстровано наступні нормативно-правові акти:

Детальніше...

28.07.2017  Навчальний семінар для адміністраторів центрів надання адміністративних послуг міста Харкова та його територіальних підрозділів

Навчальний семінар для адміністраторів центрів надання адміністративних послуг міста Харкова та його територіальних підрозділів

24 та 26 липня 2017 року головними спеціалістами відділу державної реєстрації ДЗМІ та громадських формувань Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Харківській області Вінник І.М. та Грозою Г.А. були проведені навчальні семінари для адміністраторів центрів надання адміністративних послуг міста Харкова та його територіальних підрозділів на тему: «Державна реєстрація включення відомостей про громадське формування до Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань. Державна реєстрація створення відокремленого підрозділу громадського об’єднання».

Детальніше...

 

 

 

 

 

 

 

 

   

61002, м. Харків, вул. Ярослава Мудрого, 16

тел.: (057) 751-81-68

e-mail: info@kh.minjust.gov.ua

www.kharkivobljust.gov.ua

карта сайта